Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72151) TheProb


TheProb
veterán

Ha már alchemy, én is azt vettem fel a hunteremnek. Mivel lehet sokat keresni vele?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#72152) CactuS válasza thomeef (#72148) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az, hogy az elkészítéshez szükséges virágokat adod el, akkor többet keresel? És azokat el is viszik, a Glyphekből elég sok csak bent rohad. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72153) thomeef válasza CactuS (#72152) üzenetére


thomeef
őstag

Nem éppen, mert a materialt veszem, és 1,5x haszon van minden glyphen.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#72154) salaam válasza TheProb (#72151) üzenetére


salaam
senior tag

Ha nem vagy lusta, van herbád, összeszedsz sok füvet és flaskként eladod.

(#72155) Viktor77 válasza Pocak89 (#72133) üzenetére


Viktor77
titán

[link], a hsz-ek közt van a frissített lua file. De ha ElvUI-t használsz, ott ki lehet tenni datatextbe akár, így mindig szem elött van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72156) CactuS válasza thomeef (#72153) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálunk itt tartanak a Glyphek, ezen nem sok haszon van...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72157) thomeef válasza CactuS (#72156) üzenetére


thomeef
őstag

Az alap research-ös recik nálunk is így állnak, de a ritka world dropos glyphek tartósan drágák, mert ritkán esnek és tök random.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#72158) wanted5


wanted5
őstag

kicsit off, de nem tudom hova illene

nem tudja valaki, hogy melyik boltban biztosan lesz ajándék kódokat tartalmazó dvd? (film) Egyik híroldalon azt olvastam, hogy matrica jelöli amelyikben van, és csak a készlet erejéig lesz. Sajnos én csak neten tudom rendelni, így elég rizikós...

[ Szerkesztve ]

(#72159) CactuS válasza thomeef (#72157) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálunk a többiből is csak 1-2 van magasan, a többségnél sajnos elég vékony a mati megvétel utáni nyereség, vagy olcsóbb. 15-18k-ért meg szerintem nem visznek el glyphet, bármennyire is ritka. Mondjuk ha jól emlékszem, akkor magasabb rangon kevesebb a mati, ez javíthat rajta, de amilyen mázlim van a proccal...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72160) Lirion válasza xPraetoriaNx (#72147) üzenetére


Lirion
addikt

Azért ezt ne vegyük már alapul, mert satcheles hc dungeont csak heal/tank karakterek kaphatnak, azok is csak akkor, ha éppen a blizzard által kevésnek ítélt mennyiségű ilyen speccelt karakter jelentkezik a rhc-ba. Magyarán ez nem egy olyan pénzkereseti lehetőség, amire a játékosok kb 90%-a számíthat. Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy ez eléggé diszkriminatív a dps-ekkel szemben, mert pure dps kasztként esélyem sincs arra, hogy kaphassak ilyen satchelt, pedig a rúnák nekem is jól jönnének raidekbe...

(#72154) salaam
Ha nem vagy lusta, van herbád, összeszedsz sok füvet és flaskként eladod.

Aha. Nemrég haverral néztük, hogy a flaskeket kb. 20%-kal olcsóbban lehet megvenni, mint amennyibe az alapanyagul szolgáló növények kerülnének. Herbalistaként jobban járok, ha a növényeket eladom ah-ban és helyettük veszek kész potikat, mert flaskenként 3-400g marad a zsebemben (poiton of old warnál akár 5-600g is lehet a különbség).

(#72161) CactuS válasza Lirion (#72160) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Potik akkor jönnek ki olcsóbban, ha megvan a rank 3 recept. Csak ehhez procolnia kéne a rank 2-nel. Én lassan elköltöm egy fél évnyi wow-token árát (+ amit szedtem virágot), de még mindig rank 2, pedig csak 1 fajtát craftolok... Us fórumon olvastam olyat, ami már 800 felett jár és semmi, szóval van rosszabb is, meg jobb is: guildben van olyan akinek a 4. flaska beadta. A random igazságos. Ja nem, viszont baromi gyorsan leprogramozható vele a "content"...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72162) TheProb válasza Lirion (#72160) üzenetére


TheProb
veterán

Magyarul Herbának sok értelme nincs már/most? Igazából herbából számomra nincs semmit hasznosítható, így csak gold kereseti lehetőség miatt van. De ha ilyen a helyzet akkor inkább átváltok másra...

Mi most a jó kereseti lehetőség? Encs, JC? Bár előbbi már elég cumi lenne, amennyi kék/lila itemet már eladtam vendornak...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#72163) birno válasza Lirion (#72160) üzenetére


birno
addikt

Azert az a kijelentes, hogy a jatekosok 90%-a pure dps class eros, akinek van dps mellett tank/heal spec annak sokbol nem tartana ezt megjatszani, egy random hc mar eleg egyszeru kb. alap gearel is, ugyanugy mint az artifact fegyo kivetele/felhuzasa 13-14-es szintig.

(#72164) Healbacsi válasza birno (#72163) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ebben Lirionnak igaza van. Hiaba megy mondjuk egy pala rhc-ba, ha o retrizni akar, akkor hiaba mehetne akar tankolni/healelni, nem fog, mert nem akar, es a jatekosok igen-igen nagy hanyada ilyen.

(#72165) CactuS válasza TheProb (#72162) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem hiszem, hogy van legjobban kereső szakma. A gathering szakmák egyszerűek és jelenleg még jól adnak. Bár csökkennek az árak, de kb. a repülésig nem fognak bezuhanni a nehezebben szedhető növények. A kollega pont azt mondta, hogy van értelme. JC jól hangzik, de tonna számra kell ércet bontanod, hogy essen 1-2 faragható kavics + a receptek kiszedése.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72166) Lirion válasza birno (#72163) üzenetére


Lirion
addikt

Azert az a kijelentes, hogy a jatekosok 90%-a pure dps class eros

Szerintem is erős, még szerencse, hogy én nem ezt írtam. :)

Egyébként hiába váltasz át hibridként tank/heal specre, nem biztos, hogy kapni fogsz satchelt. Csak akkor jár, ha túl kevés a tank/heal jelentkező.

(#72167) Lirion válasza TheProb (#72162) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem nagyon is van értelme a herbának most, havonta 2 token árát keresem meg vele úgy, hogy csak annyit farmolok, amennyi a wq helyszínekre jutással jön, illetve a herbás wq-eket megcsinálom.

(#72168) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Én mindig is szerettem dps lenni, de legion óta egyszerűen utálom. Csakis tank.

(#72169) TheProb válasza CactuS (#72165) üzenetére


TheProb
veterán

Pont, hogy azt mondta, hogy olcsóbban tudja eladni a flashkot, mint magát a gazt. Az mi ha nem bukás?
Magyarul alchemy-vel buksz ha a gazból craftolsz valamit.
Mondjuk a HP/Mana poti-n lehet valamennyit keresni ahogy nézem, de a többi jó ha kijön nullszaldóra.

(#72167) Lirion: A herba az tiszta, én az alchemy-ről beszéltem. (vagyis gépeltem :D)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#72170) birno válasza Lirion (#72166) üzenetére


birno
addikt

Nem ezt irtad, de ezt jelentette, a nem tud, meg a nem akar kozott van kulonbseg. :)
De mindegy amugy, mert annyira azert nem eri meg, 20 perc atlagban egy insta, max 3 esik, Ragnan pl 450-500 kornyeken mozog, szoval max 1500 gold, de siman lehet hogy semennyi, mert nem ez lesz benne.
Amugy orankent altalaban egyszer minimum van CTA, legalabbis tanknak.

(#72171) CactuS válasza TheProb (#72169) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Te a herbalismről beszéltél:

"Magyarul Herbának sok értelme nincs már/most? Igazából herbából számomra nincs semmit hasznosítható, így csak gold kereseti lehetőség miatt van. De ha ilyen a helyzet akkor inkább átváltok másra..."

"Pont, hogy azt mondta, hogy olcsóbban tudja eladni a flashkot, mint magát a gazt. Az mi ha nem bukás?"

Igen, tehát gazolni jobban megéri, mint egy/kettő csillagos alchemyvel craftolni. Még mindig nem értem, hogy hol írta, hogy nem éri meg a herbalism...

Alchemy is megéri, ha valaki van olyan szerencsés, hogy nem kell 5-800 flask a 3. csillagos recept eléréséhez.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72172) TheProb válasza CactuS (#72171) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor elírtam, soz. Már késő volt :D Alchemy-t akartam írni, nem herbát. :DDD

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#72173) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az érdekelne, hogy csak én untam bele a world questezésbe nagyon, vagy más is így van azzal. Eddig is megválogattam, hogy mit csinálok és mit nem, de már az a pár is fáraszt, ami megmaradt. Már az AP-s questek sem érdekelnek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72174) hunvarlan válasza Tigerclaw (#72173) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Igazából engem csak az altokkal nem izgat a wq de a mainel megcsinálom mindig a napi 4et és kész többet nem is csinálok nehogy rá unjak.

(#72175) CactuS válasza TheProb (#72172) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Np, csak nem értettem, hogy miért a herba a rossz. Az fixet ad jelenleg. :) Alchemy is jó, de ott addig szívás van, amíg nincs rank 3as recept. Első kettő quest/drop, így az oké. 3. meg RNG. Azaz lehet az első után megvan, lehet 1000 után se lesz meg.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72176) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a jelenlegi herba-alkímísta megoldással próbálták értékesebbé tenni ezeket a professionokat. Kár hogy ahogy a legendary item droppok esetén is, nem a teljesítményt, hanem a "szerencsét" jutalmazzák.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72177) birno


birno
addikt

DH-nal hogyan lehet gyorsan visszajutni order hallba, meg onnan a kulonbozo teruletekre?
Nem latom, hogy lenne olyasmi lehetoseg mint warriornal a jumpolas.

(#72178) Tigerclaw válasza birno (#72177) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Eddig nem találtam ilyen módot sajnos. Ahogy látom, minden classnál máshogy oldották meg, de a DH ebben fapadosnak tűnik, az általam Legionban játszott classokhoz képest (druida, monk, warrior)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72179) Lirion válasza birno (#72170) üzenetére


Lirion
addikt

Te nagyon kevered a dolgokat és/vagy összemosod az én írásomat a Healbacsi írásával.

De mindegy amugy, mert annyira azert nem eri meg

Biztosan szar dolog, hogy a napi hc df-t letolva még bónuszként átlag 1000g-ot is kaphat egy tank/healer, amiért semmit nem kell tenni, csak épp jó időben sorba állni.

(#72180) birno válasza Lirion (#72179) üzenetére


birno
addikt

Azért ezt ne vegyük már alapul, mert satcheles hc dungeont csak heal/tank karakterek kaphatnak, azok is csak akkor, ha éppen a blizzard által kevésnek ítélt mennyiségű ilyen speccelt karakter jelentkezik a rhc-ba. Magyarán ez nem egy olyan pénzkereseti lehetőség, amire a játékosok kb 90%-a számíthat

Eloszor is nem csak heal/tank karakterek kaphatjak, dps is, az mar mas kerdes, hogy beloluk van dogivel.
Aki nem pure dps, annak pont ugyanannyi lehetosege van ezzel elni, mint a main tank/heal karaktereknek.
Amire Healbacsi irta, hogy de az emberek dps-kent akarnak bemenni, ami teljesen ok, de akkor ne sirjanak, hogy nem szamithat erre a penz kereseti lehetosegre, mert szamithat, csak nem akar idot/energiat beleolni.

Pure dps-kent te mondtad, hogy mennyire szar nekunk, hogy kapunk 1000g-t ajandekba a blizztol.
De miert is? Mert hiany van bizonyos role-okbol.
Hogy miert akarnak tobben dps-el jatszani mint a masik 2 role-al? Ki tudja, nem a blizz hibaja, ok mindenkinek lehetoseget adnak a valasztasra.
Ok ezzel csak egy problemat akarnak megoldani, ami teljesen jo otlet, buzditsuk az emberek random dungeon runra, mert ezzel a rendszerrel mindenki nyer.
Mit nyer a tank/heal? Penzt meg egyeb josagokat.
Mit nyer a dps? Nem kell meg 20 percig varni, hogy mehessen dungeonba.
Mindenki nyer, csak van akinek ez sem tetszik es szeretne a semmiert jutalmat kapni.
Tank/healkent mi ilyenkor az idonket aldozzuk fel, ertetetek, a dps-ekert.
I sacrificed everything what have you given?????? :D:D:D

(#72181) Lokids


Lokids
addikt

Mi értelme van a különböző növényeknek? Mármint mitől drágábbak?

Inscription oldalról én azt veszem észre, hogy mindegy, hogy aethrilt vagy StarlightRose-t millezek. :P

Meg szopatás, hogy csak a darkmoon eventbe tudom megvenni a 2. és 3. szintet a kártyához.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72182) Lirion válasza birno (#72180) üzenetére


Lirion
addikt

Eloszor is nem csak heal/tank karakterek kaphatjak, dps is, az mar mas kerdes, hogy beloluk van dogivel.

Végül is elméletben lehetséges, de ugye tudjuk, hogy az elmélet és a gyakorlat csak elméletileg ugyanaz.. :)

Pure dps-kent te mondtad, hogy mennyire szar nekunk, hogy kapunk 1000g-t ajandekba a blizztol.

Nem ezt írtam, hanem azt, hogy pure dps van hátrányban, mert kb. esélytelen, hogy ilyet kapjon. Nyilván egy tanknak, healernek nagyon jó ez az ajándék, főleg, mióta van token... De a játékosok nagy része dps és te hiába írod, hogy mehetnének tank/heal speccen is, ha sokan mennek úgy, nem jár a satchel. Ezért írtam, hogy a játékosok nagy részének ez nem jelent megbízható pénzforrást. Tovább csak akkor jár, ha egyedül csatlakozol a sorba, ha már csak egy klántárs/barát van veled csapatban, akkor sincs satchel. Szóval nem úgy van az, hogy te tankként mész, tuti kapod a jutalmat.

Tank/healkent mi ilyenkor az idonket aldozzuk fel, ertetetek, a dps-ekert.

Mert amúgy be se tennétek a lábatokat dungeonökbe meg raidekbe, ugye? Ez ám a nagy áldozat! :P

(#72183) Lirion válasza Lokids (#72181) üzenetére


Lirion
addikt

Mi értelme van a különböző növényeknek? Mármint mitől drágábbak?

Leginkább a gyakoriság az oka, mert pl. aethrill van rogyási, egyszer körbemegyek Azsunában és gyűjtök 100 db-ot, Starlight Rose-ból meg mondjuk 5-10-t. Felwort még drágább, mivel az meg csak wq-ből jöhet.
Na meg így lehet szabályozni, hogy a melee dps flask legyen a tank flask meg a legolcsóbb. :)

(#72184) k.kristof válasza Lirion (#72183) üzenetére


k.kristof
őstag

Transmute is adhat Felwortöt, csak nem sokat. Nekem ma vagy 20 flaskára való Starlight Rose jött össze, miközben az Archeology questet próbáltam csinálni. Na az aztán kemény mélytorkozás most, 6 quest item kell, ami fragmentek lootolásakor ritkán spawnoló szellemből eshet. Pár óra alatt már lett 3...

(#72185) Peetey91 válasza Lokids (#72181) üzenetére


Peetey91
senior tag

Inscription-nél a Sallow pigment miatt nem mindegy milyen gazt törsz be. Itt van róla egy táblázat, hogy melyik mennyit ad (Felwort magasan a legtöbbet, aztán Dreamleaf).

(#72186) Lokids válasza Peetey91 (#72185) üzenetére


Lokids
addikt

Dreamleafból ilyen sok Sallow pigment jön? Pedig egyik legolcsóbb cucc. Lehet akkor ezentúl azt fogom gyűjteni. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72187) Tigerclaw válasza Lokids (#72181) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A starlight rose kilóg a sorból, mert rank 1-en kvázi szedhetetlen és később sem lesz sokkal jobb. Az ingame story szerint olyan "törékeny" a növény, hogy a tapasztalt herbás sem tudja leszedni.

Rank 1-es starlight rose skillel 20 szedésből jó ha 1db-ot tudsz szedni (a többi esetben csak port kapsz, ami filléres vendor item a rank3 quest kivételével) míg mondjuk egy másik bármilyen növényt tekintve, minden szedésből jön 2-3 rank 1-en. Tehát rank 1-en 100 szedésből 5db rózsát kapsz, míg más növénynél 2-300 db-ot

Rank 2-n starlight rose-ból továbbra is csak 1db jön szedésenként, de "már" kb. 60% eséllyel. A maradék esetben továbbra is csak port kapsz. Más növényeknél a rank 2 már 4-5 növényt ad fixen.

Rank 3 esetén (amit még nem értem el), már 100%-al szedsz növényt, de azt nem tudom, hogy a szedésenkénti 1db nő-e.

Ha szerencséd van, akkor szedéskor spawnol egy mob (mint a wod-ban) és ha megölöd, akkor kapsz 5 db-ot, de ilyen azért kb. 10 szedésből 1x van. Ez persze előfordul minden növénynél.

A többi növénynél az eltérés abból fakadhat, hogy egyiket sík terepen kell szedni, amit földi mounttal könnyebben be lehet járni, de hegyi terepen meg ez sokkal lassabb, tehát a foxflower és a frarjarmsjarkarj :-) az drágább lehet mint az aetheril vagy a dreamleaf

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72188) Lokids válasza Tigerclaw (#72187) üzenetére


Lokids
addikt

Aha.
Viszont Inscription szempontjából már nem ez a helyzet. Tulajdonképpen csak a Sallow Pigmentre van szükségem, ami mondjuk elég ritka. És még ne mis a Rose-ból esik a legjobban. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72189) salaam válasza Tigerclaw (#72187) üzenetére


salaam
senior tag

Nekem megvan a r3, de továbbra is csak egy rose jön. Viszont kaphatsz 2-10 ancient manát

(#72190) k.kristof válasza Tigerclaw (#72187) üzenetére


k.kristof
őstag

Továbbra is 1 Starlight Rose / növény, de már időnként spawnol egy Withered Hungerer, ha jól emlékszem a nevére, ami további 4-5 növényt dobott.

Azt mondja meg valaki, hogy a Felwort Rank 3 tulajdonképpen mit is csinál? A leírás szerint most már minden virágból jöhet seed, de akkor ezt nem a mana és health poti alapanyagára érti, hanem az elültethető seedre?

(#72191) Nyugis


Nyugis
senior tag

mythic keystone system:

Blizzard magyarázattal.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#72192) CactuS válasza salaam (#72189) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

No, ahhoz gratulálok. Mennyi szedés után sikerült kieszedni a rank 3-as questitemet?

Azt hiszem redditen olvastam, hogy valakik csoportosan szedték és mindenkinek ugyanabból a virágból esett a rank 3-as quest. Ez mondjuk annyira nem jó, mert én mindig Surumar egy kis részén keresem a virágokat. Bár az is lehet, hogy csak az RNG és urban legend.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72193) Tigerclaw válasza salaam (#72189) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hát az ancient mana az jelenleg haszontalan a Suramaros questchain vége után. Azt nem tudom, hogy a 7.1-el vagy a 7.2-vel ez változni fog-e, de most nem ér szinte semmit.

Amúgy manát inkább a piacon farmolok a városban. Ott jellemzően folyamatosan poppolnak gemek, virágok, porok, borok lent és a tetőkön is, ahova grapling hookkal fel lehet menni. Mondjuk egy dupla erős bor ad 200 manát is.

Amúgy elég szomorú, hogy rank 3-al is csak 1-et ad.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72194) Lokids


Lokids
addikt

Hol érdemes magyar guildet keresni?
Lényeg, hogy casual játékosok számára legyen. Főleg hétvégén tudok játszani, meg 1-2 órát hétköznap.
De ahogy nézem heroic instán kívül máshova nem jutok el Solo módban. Pedig kéne raidelni is. Meg jó lenne hozzáférni a mythic contenthez.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72195) Tigerclaw válasza Lokids (#72194) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha elég jó a geared mythic-be is lejuthatsz klán nélkül egyszerűen. Jellemzően 830+ -tól keresnek embereket. A group finderben a premade részen kereshetsz a dungeon nevére, szintjére. Raidnek meg van LFR, ha klán nélkül mész.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72196) salaam válasza Tigerclaw (#72193) üzenetére


salaam
senior tag

Ja meg spawnol néha 1 withered, amit k.kristof is írt, bár szerintem az már rank 2-nél is van, azért nem is írtam.

CactuS: Nincs pontos adatom róla, de tsmben visszanéztem az eladott rose mennyiséget, az alapján szerintem 7-800 node között proccolhatott valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#72197) adrian360 válasza CactuS (#72192) üzenetére


adrian360
őstag

nekem is megvan már a rank3. azt hogy honnan esett fogalmam sincs :) én nem tudtam hogy kell hozzá majd a szürke rózsatöredék, ezért ah-ból kellett vennem, nem volt kedvem szedegetni.

(#72198) Csapoati válasza Lokids (#72194) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ott a Looking for raid, oda miért nem jutsz el?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72199) Lokids válasza Csapoati (#72198) üzenetére


Lokids
addikt

Oké... Akkor másképpen. A Wow alap interfészeivel sem nagyon vagyok tisztában. ilvl839 vagyok jelenleg.
Hol találom ezt a LFR funkciót? Dungeon finder körül?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72200) adrian360 válasza Lokids (#72199) üzenetére


adrian360
őstag

igen a Dungeon finder-en belül van a raid finder. és ott van mellette a premade groups, ott meg partikat találhatsz magadnak. akár quest feladatokra is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.