Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71151) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

En ragnan hordaban jatszok, de abszolut nem erzem azt hogy oriasi kulombseg lenne alli horda kozott.
Mindenhol latok allist es nem is keveset.

Ha nagyon nem hagyunk bekeb LNb akkor ha van valami ismeros realm hoppolj vele, ha nincs akkor group finderben keress realm hoppot.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#71152) .LnB válasza [-HERO-] (#71151) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi, lehet kicsit túlreagáltam. Ekkora gáz nincs azért. :D Tegnap este se volt semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71153) Ry0K3N válasza TBT (#71138) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Őszintén nekem nem fog hiányozni, a WC3 óta már nem ugyanaz a Blizzard.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#71154) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Végre fixelték a "Fathom Dweller" -es titkos WQ gömbjeit. Nincs rajta semmilyen CD és klikkelhető is. 10 perc alatt ledaráltam a maradék 4 gömböt és jöhetett Kosumoth. :K

Ellenben hotfixelték a hunter demon pet lehetőséget. Nem mászkálok többet 4m magas lila demonnal Dalában... :C

[ Szerkesztve ]

(#71155) gabranek


gabranek
aktív tag

Sziasztok!

A palám fegyverét felhúztam retrin 15-ös szintre és olvasgatva titeket, úgy döntöttem, hogy kipróbálom a heal ágat is (wotlk óta nem játszottam healerként). Tök jó, hogy végre nem kell egy másik geart is gyűjteni ehhez, viszont ahogy néztem a trinketek maradtak str-esek. Ezek szerint azt be kell szereznem inteset? Próbáltam úgy, hogy world quest rewardból essen, de hiába váltok specet holyra, ugyanúgy stres trinketet kapok a végén :F
Holy specen kellene megvárnom, hogy lejárjanak az aktuális wq-k és az újban már intes reward lesz?

田中れいな

(#71156) .LnB válasza gabranek (#71155) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont tegnap volt egy fasza INT-es trinket WQ reward. Jól is jött a Holy Palámnak. Nézd meg jobban, neked nem elérhető még az a quest? (Nem emlékszem pontosan, h melyik volt)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71157) Tigerclaw válasza gabranek (#71155) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én úgy láttam, hogy a WQ-s item rewardok fixek, vagyis nem változnak a beállított loot specializációra. Ergo maradhatsz retrin, de ki kell várnod míg intes trinket jön sorra. Instában természetesen már működik a loot spec állítás, így ott vagy holy-n kell játszanod, vagy retrin, de holy-ra kell állítani a loot speccet.

Nekem a tankos trinketek nem tetszenek, mert amit láttam mind nulla staminás, sőt secondary statos és use-olos, elég kicsit absorbokkal. Sőt még a secondary stat sem mastery vagy versatility gyakran, ami védelmet adna.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71158) gabranek válasza .LnB (#71156) üzenetére


gabranek
aktív tag

Azsunában volt tegnap egy trinket reward, de str-ként mutatta a mapon, gondoltam ha holy specen csinálom meg a questet (szenvedtem is vele rendesen) akkor intellecteset fogok kapni, de str lett a vége :(

#Tigerclaw: Ha fix a reward akkor értem és várok. Csak addig nem akarok lemenni instába, mert elég égő lenne, ha azért lenne wipe, mivel rossz trinketem van :)

[ Szerkesztve ]

田中れいな

(#71159) Tigerclaw válasza gabranek (#71158) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor menj dd-ként. Persze lehet hogy várnod kell a sorban, de azzal is bejutsz és holy-ra állítsd a loot speccet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71160) ldave válasza .LnB (#71152) üzenetére


ldave
félisten

Drama Queen :p

A Slime draws near! Command?

(#71161) .LnB válasza ldave (#71160) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71162) gabranek válasza Tigerclaw (#71159) üzenetére


gabranek
aktív tag

Úgy lesz, köszi a tippet.

田中れいな

(#71163) wanted5 válasza grHawk (#71134) üzenetére


wanted5
őstag

megosztanád azt a linket?

Más:

A többiektől szeretném kérdezni, hogy a dobozos Legion (nem a collectors) miket tartalmaz, van benne játékidő is?

(#71164) Csapoati válasza wanted5 (#71163) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A játék dvd-jét és kézikönyvet. Játékidő nincs hozzá, az sosr járt a kiegekhez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71165) Arnold2 válasza Skyhunter (#71154) üzenetére


Arnold2
őstag

És Kosumoth dobott valami érdemlegeset (mount/pet)?

Én is néztem vagy 10 percet, hogy hunter hogyan foghatott be démont. Simán tamelhettétek?

(#71163) wanted5: Maga a kiegészítő DVDn, aktiváló kód és egy két promó CD kulcs a Blizzard többi játékához. Játékidő nincs.

(#71166) Tigerclaw válasza Tigerclaw (#71157) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Módosítom a véleményem. Van két staminás tankos trinket. Persze ki is kell esnie, de legalább van.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71167) wanted5 válasza wanted5 (#71163) üzenetére


wanted5
őstag

megtaláltam, a linket a sima gametime-hoz, nincs igazából eldugva, csak a shop legalján van

a többieknek pedig köszönöm a gyors választ, azért szerintem kicsit sajnálatos, hogy legalább egy 30 napos játékidőt nem raknak bele egy 11-15 ezer forintos kiegészítőbe (egy új játékos véleménye)

(#71168) [-HERO-] válasza wanted5 (#71167) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

En sokkal jobban orulnek annak, ha ido alapu lenne a jatek, ahany orat jatszol es online vagy leveszi a havi keretbol.

Igy fizetnek inkabb 20 ezret is egy kiegert :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#71169) ldave


ldave
félisten

Nem tudom láttátok-e már, egy nagyon profi és hangulatos Burning Crusade rajongói videó: [link]

A Slime draws near! Command?

(#71170) Csapoati válasza wanted5 (#71167) üzenetére


Csapoati
nagyúr

11 ezer az ára, a 30 napos játékidő meg 3500-4000 Ft. Én megértém, hogy nem jár hozzá. Az alapjáték más, ott a kipróbálás miatt is "kötelező" a 30 nap.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71171) Skyhunter válasza Arnold2 (#71165) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Igen, azért írtam a "Fathom Dweller"-t. Vízalattgyorsabbankúszómászóúszó polip.

Demon pet : Durotanba kellett menni, van egy barlang lvl8-9-es felllel fertőzött orkokkal. Ha lecsapod, kapsz egy debuffot. 5 stack után átváltoztál te és a petjeid demonná. Ekkor kellett használni azt az itemet, amivel lemásolod az aktuális petedet Hati-ra. Így a továbbiakban Hati demon maradt. Sajna hamar hotfixelték. :)

(#71172) Arnold2 válasza Skyhunter (#71171) üzenetére


Arnold2
őstag

Hú, akkor ma meló után kipörgetem a maradék 3 orbot és megy is a pofon Kosumoth -nak. :)

Miket ki nem találnak! :Y Én meg csak néztem (lock-ként), hogy mióta tudnak a hunterek démonokat is tamelni és nem értettem. De így akkor már helyreállt a világ rendje :)

(#71173) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy a raid insták mikor nyílnak meg?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71174) Arnold2 válasza Tigerclaw (#71173) üzenetére


Arnold2
őstag

(#71175) lakisoft válasza Arnold2 (#71174) üzenetére


lakisoft
veterán

:R

(#71176) Tigerclaw válasza Arnold2 (#71174) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A Nighthold-al mi van, illetve úgy látom a guide-ben, hogy rengeteg world boss is van/lesz. Azok már bekerültek, vagy csak később jönnek?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71177) k.kristof válasza Tigerclaw (#71176) üzenetére


k.kristof
őstag

Nighthold lesz a Legion első tier raidje, az csak jövőre jön. Addig még elvileg megkapjuk Karazhant a 7.1-ben és egy mini raidet.

(#71178) TheProb


TheProb
veterán

A "gyári" floating combat text-tel most mi van? Alapból nem jelenik meg, beállításokban meg nem is látom már a menüpontját. Jelenleg MikScrollingBattleText-et használom, de a gyári, sárgán bevillanó jobban tetszene.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71179) Viktor77 válasza TheProb (#71178) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71180) hemaka


hemaka
nagyúr

A sajat frakcioban levok healelodeset mutato cuccot ki lehet valahogy kapcsolni? Elegge idegesito, nem ertem minek kellett alapbol bekapcsolni, foleg hogy nem is talalom hol a francba lehetne kikapcsolni.

(#71181) Frozzy


Frozzy
őstag

Valamilyen hátrányt szenvedhetek-e ha DH lesz a main karim legion megvásárlása után ?
(gondolok itt olyanra, hogy sok klánnak nem kell DH stb.. mik a tapasztalataitok ?

Illetve, hogyan érdemes boostolni ? olvastam, hogy valamit kell csinálni, hogy proff skilleket adjon. Hogy is vannak ezek ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71182) lakisoft válasza Frozzy (#71181) üzenetére


lakisoft
veterán

DH-t akarsz boostolni?

(#71183) ldave válasza Frozzy (#71181) üzenetére


ldave
félisten

A 60-as szint feletti karakterekre használt boost a karakter szakmáit is max szintre állítja (700 pont).

DH-t semmi értelme boost-olni, mert mire végzel a bevezető küldetéssel, 100-as szintű lesz amúgy is.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#71184) -conrad- válasza ldave (#71183) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha csinálok egy 100as trial karaktert és nem adom le az artifact wpn questet, mert addig engedi csak próbálni, utána 10 perc és kilép, szóval ha előtte felveszem pl. a BS + Mining szakmát, meg a cooking/fishing/1st aid-et akkor ezeket mindegyiket maxra rántja vele?

(#71185) ldave válasza -conrad- (#71184) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem Class Trial-os karakterre nem lehet a boost-os elhasználni, vagy nem értem pontosan mire is gondolsz :F

A Slime draws near! Command?

(#71186) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok. Lenne egy kis problémám, (lehet hogy a Legion Appal) lehetséges az hogy elfogynak az Class Hall Questek? Tehát senkit nem tudok küldeni sehova, bent malmoznak a Championok....tegnap este óta 1db küldetést nem ad... Már betettem azt a Championt is ami még 106-os, hogy hátha, ee semmi.. ilyenkor mi a teendő? -várjak?

[ Szerkesztve ]

(#71187) -conrad- válasza ldave (#71185) üzenetére


-conrad-
addikt

Dehogynem lehet, tudsz generálni egy trial karit, amit instant 100-on kezd, aztán ha végigcsináltad a fegyverválasztást akkor lelockol a kari, 10 perc múlva kidob. Írja is, hogy character boosterrel tudod unlockolni.

(#71188) ldave válasza -conrad- (#71187) üzenetére


ldave
félisten

Akkor nem tudom :)

A Slime draws near! Command?

(#71189) BoneDragon válasza -conrad- (#71184) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem, mivel lvl1-es karinak számít, csak a trial kedvéért lvl100.

(#71190) Frozzy válasza lakisoft (#71182) üzenetére


Frozzy
őstag

Persze nem DH-t akarok boostolni. Az egy teljesen másik kérdés volt :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71191) lakisoft válasza Frozzy (#71190) üzenetére


lakisoft
veterán

Értem. :R :DDD

(#71192) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nekem úgy tűnik, hogy a reset óta nem kapok manát. Még a manás táskában sincs...

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71193) Arnold2 válasza Tigerclaw (#71192) üzenetére


Arnold2
őstag

A mana táskában nem mindig van.
Én amúgy kapok, kb olyan sűrűséggel és gyakorisággal mint eddig.

(#71194) tPedro_ válasza Walter_White (#71186) üzenetére


tPedro_
őstag

Nalam szinten. Reggel meg volt 2 hatra, azokat most csinalom, de uj nincs.
Este lesz vege a 2 mostaninak, meglatjuk utana mi lesz a helyzet.

(#71195) lakisoft


lakisoft
veterán

Miről beszéltek megkérdezhetem?

(#71196) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
még1 gyors kérdés. :)
Maradok allin, warriort fogok boostolni. Fury-n vagy Armson érdemes menni vele? PVE + szintezés lenne vele elsősorban, gondolom PVP fegyver lesz.

(#71197) lakisoft válasza -conrad- (#71196) üzenetére


lakisoft
veterán

Én tankban mennék vele az elején aztán meg leglátod. :R

(#71198) powernap


powernap
tag

csak tankban lehet szintezni kb, egyrészt nem nagyon halsz meg, sőt egyáltalán. furyn rádmegy 2 mob azt mehet is a kaja 024 be :D

(#71199) -conrad- válasza powernap (#71198) üzenetére


-conrad-
addikt

Remek... arms vagy fury között akartam vélasztani :D

(#71200) warcat


warcat
veterán

Vegyetek/gyártsatok fighter chow kaját.1000% al növeli a harcon kivüli hp regent.Én most 110en is használom hunterrel herbázás közben, 5-10 másodperc alatt felgyógyulsz maxra

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.