Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71201) lakisoft válasza -conrad- (#71199) üzenetére


lakisoft
veterán

Itt már nincs ilyen megkötés hogy egyik vagy másik spec. Azt használod amelyiket akarod :). Csak azt kell belátni hogy egyikkel haladsz a másikkal meg sokkal lassabban. Nálam a dps DK és tank DK dilemma állt fent. Bloodban sokkal jobban haladok. Ennyi. Majd raidelni meg dpsként fogok és kész. :R

(#71202) lakisoft válasza warcat (#71200) üzenetére


lakisoft
veterán

Na az dúrva.

(#71203) wanted5


wanted5
őstag

meg tudnátok mondani, hogy a Legion-hoz kapott lvl 100 boostot el lehet adni? játékon belül, aukciós házban
és ha igen akkor hogyan?

köszönöm szépen :R

(#71204) Csapoati válasza warcat (#71200) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Armson felesleges.Ott van a talent, ami ha 5 másodpercig nem kapsz be sebzést (igen, combatban is), akkor utána másodpercenként 16%-ot healel. Aztán valamelyik quest adott egy trinketet, ami xp-t adó kill után visszagyógyít ~4300 HP-t. Na most vagy a tooltip rossz, vagy az item bugos, de általában 44 ezret sokott visszatolni. Kb soha nem kell megállni, ha meg több mob van, akkor gyorsan fókusz az egyikre és mehet is a Victory Rush utána. Sokkal jobb szintezni az Arms szerintem.

wanted5: Nem lehet eladni, még jó.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71205) powernap válasza -conrad- (#71199) üzenetére


powernap
tag

5 másodperc talentet váltani.. de nálam tankon a behúzom a fél questmob zónát, ignore pain majd victory rush azt cső :D próbáltam furyként is, de szenvedés. az máskérdés h 110 en most fury vagyok

(#71206) powernap válasza wanted5 (#71203) üzenetére


powernap
tag

nem

(#71207) -conrad- válasza powernap (#71205) üzenetére


-conrad-
addikt

Jah, de nem mindegy az artifact fegyver ugye, hogy furyt veszek ki azt kukázok majd prot cuccot, vagy nem lesz dps fegyverem egy ideig. :)

(#71208) powernap válasza -conrad- (#71207) üzenetére


powernap
tag

egy artifact fegyó quest 15 perc. úgy leveleztem végig h 1 darab AP-t nem költöttem a tank fegyóra, nincs jelentősége. majd 110 en eltolod furyra/armsra

(#71209) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azt a vizipók mountot vagy mi a rákot mennyi idő lehet nulláról megszerezni? Azt hiszem pandás mount, de nekem kimaradt Pandaria is teljesen anno (utána meg healerként instával mentem rajta végig).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#71210) Frozzy


Frozzy
őstag

Kikapcsoltam a mikscrollcombattext-et és azt hittem a gyári sebzős sárga írás lesz. De meglepetésemre nem ír semmit. Ez új Legionos fícsör, hogy nem látjuk mennyit sebzünk vagy csak valamire nyomni kéne egy pipát ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71211) -FreaK- válasza -conrad- (#71199) üzenetére


-FreaK-
veterán

Arms a jó szintezni, ahogy Csapoati is írta. Fighton kívül pár mp. alatt full hp-n vagy és még sebez is elég jól.
A fury az papír, írtam róla nemrég, gyakorlatilag használhatatlan szintezéshez. A prot sem jó szerintem, mert ugyan meghalni nem fogsz, de cserébe mobokat ölni se nagyon :)

(#71212) Janusz001 válasza CactuS (#71209) üzenetére


Janusz001
őstag

Nat Pagle exa kell hozzá, én is vakarom a fejem, hogy anno pandában miért nem húztam fel, mert most nagyon jó lenne.

[link]

(#71213) Viktor77 válasza Janusz001 (#71212) üzenetére


Viktor77
titán

Jó a Nat Pagle melletti frakció exa is, az könnyebb (Anglers asszem). Az is ad egyet, más színben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71214) hunvarlan válasza CactuS (#71209) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

A pandás mount-hoz ami egyszerűbb ahhoz a The anglers frakcióval kell az exalted a másik ami wodos mount nah az már nehezebb mert rare halakat kell kifogni poolsokbol ami ugye szerencse kérdése és előtte kell mindegyik fajta halbol pecázni 100db-ot ami nem kevés idő és utána lehet csak lvl 3as garrison peca részed eleve maga a mount 100db coinba kerül ami + kell a Nat pagle best friend repu is hozzá. Nah ez kb olyan 2-3 nap intenzív peca főleg most hogy már nincs garrison fishing group.

(#71215) .LnB válasza Frozzy (#71210) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a combat textet én is akartam használni, fel is tettem, aztán elgondolkodtam ezen: [link].

Nem is használok semmit, bár nekem jelzi a heal-t a groupmemberek "feje felett" . Retri talenten meg a Critet. És ennyi. Teljesen felesleges. Csökkenjen az ellenfél hp-ja (vagy nőjön a csapattársaké ha healelek) az a lényeg. :)
Ha meg a számokra vagy kíváncsi ott a skada, utólag lehet nézegetni.

De ez csak egy tanács, mondom régen én is használtam a rugómmal, pörögtek a számok, csilli-villi. Csak felesleges.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71216) hemaka válasza -FreaK- (#71211) üzenetére


hemaka
nagyúr

Prot nem rossz, en azzal szinteztem, de en a fel mapot magamra rantottam mindig, nem egyesevel szarakodtam. Raadasul instant hivott dungeonba, igy a gear is viszonylag hamar meg lett ami kellett a sebzeshez.
Armsot nem probaltam meg ebben a kiegben, viszont a fury tenyleg brutal papir. :)

[ Szerkesztve ]

(#71217) Nyugis


Nyugis
senior tag

Ugyan ez a dilema a healer VS. Dps fejlődésnel is.
Healer-kėnt fejlődni küldizni hogyan?
Marad az hogy dps talenten tolod és majd 102 kiveszed a healer fegyot és majd abba bakolsz.

(#71218) -FreaK- válasza hemaka (#71216) üzenetére


-FreaK-
veterán

Erre én is gondoltam már, hogy ki kéne próbálni, mert tényleg instant insta (hehe) lenne belőle. Most viszont az a gondom, hogy hogy fejlesszem azt. Az Artifact research-ből még csak az elsőt szintet csináltam meg, így azért lassan fejlődik a fegyó még. A másik meg hogy tank cuccokat kéne szerezni, ahhoz meg insta kéne ugye, de ott meg ilyen fél órás a várakozási idő kb. dps-ként.

[ Szerkesztve ]

(#71219) benceman00


benceman00
tag

Hali
Obliterumrol kellene nekem info. Most ugye 850 ilvl-ig tolja ki a cuccot. Ha jővőhéten kijön az új season akkor 850 fölé lehet majd upgradeelni?

Nagyon leesett az ára, 10k körül volt most meg 5k. Várok akkor az eladásával egy hetet ha működik az elképzelésem.

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

(#71220) Frozzy


Frozzy
őstag

DH-nak milyen proffot érdemes húzni ? :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71221) Vikthor válasza Frozzy (#71220) üzenetére


Vikthor
nagyúr

fishing ^^

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#71222) Csapoati válasza Frozzy (#71220) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Furcsa kérdés... Ha armort akarsz magadnak, akkor nyilván Skin/LW, ha meg nem, akkor nem teljesen mindegy? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71223) Frozzy válasza Csapoati (#71222) üzenetére


Frozzy
őstag

Igazából azért kérdeztem mert most, h kicsit komolyabban wowoznék rendesen húznék valahogy egy proffot is. törtön állandóan az volt h sz@rtam bele.. itt origin meg még nem játszok olyan régóta, hogy lenne fullos proffom. Így nagyon a proffokat sem ismerem szóval nem tudom, hogy mi érné meg a legjobban.

Vannak még ködös foltok a dolgokkal kapcsolatban szóval tuti lesz még kérdésem :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71224) Telda válasza Frozzy (#71220) üzenetére


Telda
addikt

Ha pénzt akarsz keresni akkor mining, skinning. Most iszonyat pénzt lehet ezekkel akasztani.
Amúgy lehet skinning + lw.

(#71225) Frozzy válasza Telda (#71224) üzenetére


Frozzy
őstag

De egyébként most h megy a proff húzás ? Hallottam olyat, hogy egyszerűen gerrisonból húzzák fel. Vagy még mindig mint régen, hogy megyek miningelni szerte a világban ? (vagy ugyan ez a skining és majd LW-zem az alapanyagot.

Hogy érdemesebb felhúzni a proffot illetve mennyi időbe telik kb ?

(pl ez sem tiszta :DDD )

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71226) Telda válasza Frozzy (#71225) üzenetére


Telda
addikt

Én mindkettőt draenorban húztam, skinning már 1es skilltől is megy. Az LW-re nem emlékszem, de szerintem ott is voltak olyan receptek amik 1es skilltől is mentek. Szóval nem kell visszamenni a régi területekre.

(#71227) Aragorn100


Aragorn100
csendes tag

Hello
Mostanában ugyanakkor mindig kidob a wow és nem csak a játék dob ki hanem a launcher is újra csatlakozik, ez csak naponta egyszer történik de nem tudom mitől. Még a dc-nél még azt is írja, hogy (wow51900319). Valaki tudna adna tippet, hogy mitől lehet. Előre is kösz

(#71228) lakisoft válasza Aragorn100 (#71227) üzenetére


lakisoft
veterán

Wifin vagy lanon játszol?

(#71229) Walter_White válasza Aragorn100 (#71227) üzenetére


Walter_White
senior tag

Upc?
Engem is kidob napjában 1x, de csak a játék.
Lehet hülyeség de én a dinamikus IP-re gondolok (uj IP kiosztasnál)

(#71230) lakisoft válasza Walter_White (#71229) üzenetére


lakisoft
veterán

A router logjában lehetne turkálni, hogy mi volt. Nálam is szokott ilyet csinálni UPC és WIFI szintén. :R

(#71231) ldave


ldave
félisten

Hú, nagyon bejön a Sub rugó. Amióta megcsináltam a fegyvert, szinte csak így játszom. Most úgy érzem sokkal élvezetesebb a játék ezen a spec-en, mint Assa-ként. Ajánlom minden rugónak, hogy tegyen vele egy próbát. Egyedül a fegyver trait-ek nem igaziak az elején, csomó pontot el kell költeni dodge-ra, aminek nem sok értelmét látom, hacsak nem pvp-zik az ember.

A Slime draws near! Command?

(#71232) Aragorn100


Aragorn100
csendes tag

A gép kábellel van összekötve a routerel a net telekomos

(#71233) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Na 845ös lettem végre, már csak egy rusny 830-as gyűrű húz lefelé...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#71234) Tigerclaw válasza Vikthor (#71233) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én most visszafelé léptem két sloton, craftos itemekről hogy meglegyen a 6-os bónusz. A 8-as bónusz sosem lesz meg...mert mire meglenne már nagyon gyenge lesz a 840-es item level.

Reggel kellemes meglepetés fogadott, mert az Eye of Azshara Mythic WQ rewardja a 840+ -os staminás tankos trinket volt....lett volna. Amikor megcsináltam a questet másnak rendesen trinketet adott, nekem meg egy sapkát. :O Írtam ticketet és remélem lesz belőle valami.

Amúgy a champion questeknél elég érthetetlen logika menték kalkulálódik a siker esélye. Szerintem össze vissza bugos az egész. Van hogy felrakok egy champion-t, ami hoz X százalékot. Felrakok egy másikat, aminek elég nagy az itemlevelje, counterel is egy boss képességet és nem hogy növelné az esély, hanem csökkenti azt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71235) benceman00 válasza Tigerclaw (#71234) üzenetére


benceman00
tag

Azért, mert nem mindegy mit counterel a champion. Ha pl. olyat counterel ami meghosszabbítja a questet az semmi százalékot nem ér, de ha olyat ami megöli a championt stb. az ér vagy 40%-ot.

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

(#71236) #57919488 válasza ldave (#71231) üzenetére


#57919488
törölt tag

Sub rugo nagyon jo. Beta-ban sokat toltam vele, de Outlaw is jobb lett mint a regi Combat rugo szerintem.
Live-on viszont egy karaktert nem tudtam eddig felhuzni. Egyszeruen unom az egeszet pedig vegre egy nagyon jo kiegnek nezunk elebe.

(#71237) Vikthor válasza Tigerclaw (#71234) üzenetére


Vikthor
nagyúr

én is pont azt csináltam meg ma, de rendre 840-es trinket lett belőle ami meg is volt hírdetve, hogyhogy te nem azt kaptad?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#71238) Tigerclaw válasza Vikthor (#71237) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom valami bug. Remélem a GM kicseréli a rewardot arra, amit kapnom kellett. Amúgy a rewardok eltérőek lehetnek ugyanarra a questre, ha jól tudom, ha azért ne menet közben cseréljék ki.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71239) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

10 percen belül negyedszer gankelt be a horda WQ közben. Ebből 2 sikeres volt és mindkettőnél - megszámoltam a combat logban - négy hordás kellett hogy megöljön, másodszorra ráadásul még futottam is párszáz yardot mire leterítettek. Egyrész örülök, hogy a mistweaver monk ennyire ellenálló, másrészt zavaró, hogy mivel jellemzően egyedül vagyok kb. 10 hordás mellett minden WQ helyen, amolyan mozgó target dummy-nak néznek.

Miközben futottam vissza szellem alakban, az jutott az eszembe, hogy ez ellen a sok vs 1 ellen azt kellene tennie a fejlesztőknek, hogy az 1 ugyanolyan skálázódó buffot kapjon, mint azok az elitek, bossok, amiket szólóban is annyi ideig tart megölni, mint 10-en, mert amint egyre több ellenféllel kerül combatba, annál több lesz a HP-ja, sebzése, healje.

Tehát 1v1-ben semmi buff nem lenne, de 2v1 esetén kapna egy 50%-os buffot az aki egyedül van, és a buff nőne, ha többen támadnának. Persze csak outdoor esetén.

Másik apro tuning az lehetne, hogy akár 1v1 esetén is kapna az áldozat egy rövid idejű buffot, némileg kiegyenlítve azt, hogy mire eszmél, talán már fél HP-n van stun-ban.

Még egy ötlet: Minden loss control cc alatt extra 30-50% védelmet kapna az áldozat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71240) BoneDragon válasza Tigerclaw (#71239) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem is van egy jo ötletem amit osztana velem a blizzard. Ha nem tetszik menj másik szerverre.

(#71241) Tigerclaw válasza BoneDragon (#71240) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha nem kerülne 20 euroba a transfer (karakterenként) már rég megtettem volna. Mert ugye mi oka is lenne free transfert adni 90/10 frakcióarány esetén? Inkább nyomjon egy cancel subscriptiont-t, minthogy átengedjük másik szerverre hogy nőjön a bevétel.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71242) Viktor77 válasza Tigerclaw (#71241) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt én sem értem. Nem a PvP-vel van a baj, azt szeretem, csak legyen kiegyenlítettebb. Ahol karaktert csináltál sok éve, simán alakulhat úgy, hogy az egyik frakció nagyon megerősödik. Erről nem tehetsz.

Vagy simán csak legyen mondjuk fele ár. Vagy akkor fele ár, ha valóban nagy a különbség a frakciók között. Azért egy jól működő teljes guildet nem könnyű rávenni a váltásra. Vagy bármilyen megoldás, de ez elavult menj másik szerverre, meg 20 euró nem megoldás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71243) Csapoati válasza Viktor77 (#71242) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljesen egyetértek. Arról nem tehetek, hogy a Jaedenaron az arány teljesen megfordult... Most meg cumi van, főleg a 110-es allis paladinok miatt. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71244) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A Rift-ben pl. a transfer teljesen technikai dolog. Ingyenes. Örülnek hogy játszol és költöd a pénzt náluk.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71245) BoneDragon válasza Tigerclaw (#71244) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csak hogy ott örülnek ha megvan 500ezer játékos. Teljesen felesleges más mmo-hoz hasonlítani, azok a párszázezres adatok nem mérvadóak pl egy 6 millióhoz képest.

(#71246) benceman00 válasza Tigerclaw (#71239) üzenetére


benceman00
tag

Serverhop outland szeróra a WQ erejéig és nem fog megölni a horda.

Üdv, ASZPi

(#71247) donki válasza BoneDragon (#71245) üzenetére


donki
aktív tag

Szerintem ez nem így függ össze. A lehúzás is egy működő üzleti modell, a free-to-play játékok nagy része él is vele.
De ebben az esetben szerintem a kis népességű szerverről a nagyra a migrációt nem is szabadna ingyenessé tenni, csak a fordítottják.

[ Szerkesztve ]

(#71248) TheProb


TheProb
veterán

Másnak is baromi kevés anyag esik 1-1 disench alkalmával vagy csak alacsony a skillem és azért?

DH-nak van lehet valahogy emberi időm belül felúzni a szakmákat vagy végig kel szenvedni elejétől kezdve farmolgatni a zónákat...?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71249) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van Suramar-ban egy quest/mob, akinek kell egyszer adni 800 Ancients Mana-t utána meg 1200-at. Mi a neve? Hol található? Mert elfelejtettem. Összeszedtem az 1200-at de a térkép nem jelöli a questet. Én meg nem találom. Wowhead-en is próbáltam utána nézni de semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.