Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) Dani82 válasza Grillo (#72898) üzenetére


Dani82
senior tag

csinalni kell hozza trial accot?

(#72902) parandroid válasza Ereshkigal (#72900) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kb mindegy, szerencsére specenkénti gear nélkül is el lehet már boldogulni. Persze ha valaki nagyon belemerül, akkor nem mindegy, hogy melyik specnek milyen másodlagos tulajdonságok halmozódnak, de casual szinten ez nem oszt, nem szoroz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72903) Tigerclaw válasza Ereshkigal (#72900) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A trinketek és az artifact fegyver és bizonyos legendary itemek kivételével kvázi ugyanazt a geart fogod használni. Persze ha maximalista és szerencsés is vagy, akkor magasabb szinten használhatsz külön geart is, ha másfajta másodlagos stat jó az egyiknek, mint a másiknak. Olyan Mythic és normál raid szintjéig nyugodtan használd minden slotban a magasabb itemleveleset, legalábbis healer és dd spec esetén.

Szóval a többség nem használ külön geart az eltérő speccekhez a trinketek kivételével...de van akinek a trinket is ugyanaz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72904) CactuS válasza k.kristof (#72848) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A sargerasból mindenkinek jött egy rakat, mire kijött a vendor. De sokkal gyorsabban fogy, ha mindent abból akar venni az ember, mint amennyit újra össze tud szedni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72905) Grillo válasza Dani82 (#72901) üzenetére


Grillo
senior tag

Hát, most hirtelen passzolom, szerintem nem. Belépsz a sajáttal, és csak a 20 alattiakat látod aktív karakterként.
Vagy volt trial acc, és aztán egyesítettem a rendessel? Passz, most nem emlékszem, de ingyen játszottam, miközben láttam a nagy karaktereimet is.

(#72906) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Tigerclaw, peterkeT: köszi! Ilyen megnyugtató választ reméltem. A trinketeket olvastam, hogy szokták cserélni, a fegyver meg nyilvánvaló.
Már csak az a bajom, hogy a resto artifact kinézete nem tetszik. :(

(#72907) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Holnapi nap folyaman valakit erdekelne Mythic+ 11 HoV? :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#72908) Viktor77 válasza k.kristof (#72870) üzenetére


Viktor77
titán

Én is holyn szinteztem, azon questelek, WQ-elek, mindent azon csinálok. Jó nagy burst (250K), 4-5 Suramaros mob behúzása (a 6-7millás fajtából) sem okoz gondot.

Ahol macera van, az a Training, ott hullanak a társak, de azért a 400 pont mindig meg van, meg végig is megyek, csak nem sok ládát hozok ki.

Erről jut eszembe, Trainingnél a nevesített boss direkt nem öl meg? Múltkor kipróbáltam retrin, többször is levitt 30K HP-ra és utána mindig elchargeolt, pedig 1 ütés lettem volna.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72909) Viktor77 válasza Ereshkigal (#72906) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor transmogolod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72910) Ereshkigal válasza Viktor77 (#72909) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Artifactot is lehet? Nem tudtam. :B

(#72911) kovsol válasza Ereshkigal (#72910) üzenetére


kovsol
titán

Bizony lehet.

May the Force be with you!

(#72912) Vikthor válasza Ereshkigal (#72910) üzenetére


Vikthor
nagyúr

még szép, elég randák az artifactok, sok helyen aránytalan. Be is b@szna ha nem lehetne...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#72913) wanted5


wanted5
őstag

Egy kezdőnek tudnátok ajánlani valamilyen gold szerzési módot?
74es vagyok most, de kb 2-3 ezer goldom van csak, a gyorsabb repülést is alig bírtam megvenni.

Szóval nem a havidíj kifarmolása a cél, hanem legalább egy kis alaptőke megteremtése.

Köszi :R

(#72914) parandroid válasza wanted5 (#72913) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bányássz és szedj növényt, vagy valamelyikkel párhuzamosan nyúzz leölt állatokat, a megszerzett cuccokat pedig tedd be az aukciós házba (én a mining + skinning kombót ajánlanám inkább). Krőzusi vagyont nem fogsz vele összeszedni, de az ilyen kiadásokra elég lesz. Ugyanígy a lootolt rongyokat is mindig pakold be (némelyik ugyan szinte semmit nem ér, de némelyik meg egészen drágán megy). Fontos még, hogy mindig lootolj, szürke, zöld, de akár low-level kék itemek is időnként kétszámjegyű aranyakért mennek el a vendornál is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72915) Lirion válasza k.kristof (#72870) üzenetére


Lirion
addikt

Az a fajta rejtett skin szerzés nem valódi megszerzés, mert csak bugolással lehet beállítani és kilogolásnál el is tűnik (igaz, az armoryban megmarad, mintha meglenne).

(#72916) csuzda


csuzda
aktív tag

Kezdtem egy tauren druidát. Milyen professiont tanuljak meg neki? A 100as boostot akarom eltolni rá. Van egy paladinom amin mining és herba van, de herbát ajánlottak neki. Mi legyen? Nem értek én a játékhoz :D

(#72917) Frozzy válasza csuzda (#72916) üzenetére


Frozzy
őstag

akkor simán lehet enchant alchemy pl. :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#72918) lakisoft válasza csuzda (#72916) üzenetére


lakisoft
veterán

Druidának mining és herba van nálam. Attól függően hogy mennyit játszol vele lehet akármi is. Annyit tudni kell hogy gyűjtögetni nagyon jól lehet vele. A Tauren gyorsabban szedi a növényeket mint más faj, a dudu meg a flight form miatt fontos (nem kell leszállni gyűjteni majd újramountra szálni - flight formban is tudsz gyűjteni) ez csak a herbára igaz. A miningnél ilyen nincs. :R

(#72919) kovsol válasza lakisoft (#72918) üzenetére


kovsol
titán

Én is ezért szeretek vele gyűjtögetni. A drága aratós mount se kell neki, mert stag/travel formban is simán tudok gyűjtögetni.

May the Force be with you!

(#72920) lakisoft válasza kovsol (#72919) üzenetére


lakisoft
veterán

Melyik az az aratós mount? nekem még a transzmogos sincs meg :). Mountokból elég gyengén állok.

(#72921) Peetey91 válasza lakisoft (#72920) üzenetére


Peetey91
senior tag

Sky Golem. Dismount nélkül szedi a gazt.

(#72922) lakisoft válasza Peetey91 (#72921) üzenetére


lakisoft
veterán

Csak a gazt? Bányászni nem lehet róla igaz?

(#72923) Demizson92 válasza lakisoft (#72922) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Banyaszni nem lehet rola

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#72924) lakisoft válasza Demizson92 (#72923) üzenetére


lakisoft
veterán

De a hangja legalább idegesítő. :).

(#72925) Weper


Weper
tag

Üdv. Téli szünetben tervezem megvenni a legiont (most nem érné meg, mert kb. minden héten ZH-t írunk) és olyan kérdésem lenne, hogy a tokenre kb. mennyi idő alatt jön össze a gold? Illetve melyik profession most a legjövedelmezőbb?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#72926) Janusz001 válasza Weper (#72925) üzenetére


Janusz001
őstag

Ha szeretsz farmolni, akkor szerintem nem lehet gond. Nekem most a horgászat termeli a lovét, napi fél egy órát elvagyok vele, ez még az ingerküszöböm alatt van, csak ide a hatékonysághoz kell az artifact pecabot +néhány tulajdonsága kifejlesztve, ami nem kis idő.
World questekből is jön azért, főleg ha a van mellette csicskád +goldot adó felszerelésekkel, néha akad 1-1 pénzes order hall mission is.

(#72927) ldave


ldave
félisten

Tegnap végre sikerült lejutnom egy teljes Kara run-ra. Medivh és az utolsó boss állított meg kicsit minket, ott kellett 2-3 try, a többi ment elsőre. Persze a csapat többi tagja már volt, én pedig korábban csak Curator-ig jutottam. Egész komoly lett az utolsó boss, dungeon-ben azért nem gyakori az ennyire összetett mechanika. Jó volt.

A Slime draws near! Command?

(#72928) xPraetoriaNx válasza Weper (#72925) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Ez mondjuk egy olyan kérdés amit nem lehet megválaszolni, mert rengeteg változó dologtól függ, mint pl token ára, cuccok ára a szervereden, mennyi szabadidőd van, stb.

Profession-ökből nem tudom mennyire jön a pénz, lévén mostmár mindenki minden matit meg tud venni Blood of Sargeras miatt, szóval arról nem tudok nyilatkozni.

Én jelenleg HC instás Satchelezezésből szedem a pénzt, illetve raidek farmolása is oké. Abból így egymagában nem lesz meg a token ára, csak ha 4-5 karakterrel letolod (Cata raidekből ~5500 gold jön, WotLK-sokat mindig elfelejtem "lemérni"), de kiegészítésnek jó lehet.

(#72927) ldave --- Irigyellek, én 2x voltam eddig, elsőre 6, másodikra 5,5 óra volt, mert volt a csapatban retard. Konkrétan úgy elvette a kedvem Karázástól, hogy ezen a héten nem is mentem le, s gyanítom már nem is fogok... Pedig hogy vártam az instát. :(

There is no war. Only the harvest.

(#72929) ldave válasza xPraetoriaNx (#72928) üzenetére


ldave
félisten

8 körül kezdtünk, fél 11-re végeztünk (3 flask ment el). A csapat 860-865 körül ilvl-ben volt. A tank először volt tankkal, korábban dps-ként ment végig. Az elején kicsit sok a trash, legalábbis szeritnem pár csapatot kivehetnének. Főleg az opera körül.

A Slime draws near! Command?

(#72930) #10927360


#10927360
törölt tag

Sziasztok!

Ragnaroson van esetleg olyan Guild közületek, akik HC killel rendelkeznek és Tryolnák a Mythicet de nincsenek elegen? Nálunk folyamatos probléma, hogy hiába vannak a Klánban több százan és esténként 40+ ember azok közül sok tapasztalatlan van aki nagyon soká lesz még Mythic képes.

Egyszóval mi ilyen 15-16-an vagyunk HC killel rendelkezve és aktív raiderek. De már szeretnénk belenyalni a Mythic-be.

(#72931) Vikthor válasza ldave (#72929) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Most vasárnap állítottam össze egy 870+os csapatot karazhanba és bő 2 óra alatt lement. Wipe egyszer volt de az is trashen... :) Nem esett semmi hasznos igazából, de legalább a kara quest chainnel haladtam, 10x mana wyrm slain. Most jön a kurátor disabled..

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#72932) Csapoati válasza Vikthor (#72931) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na jó, de érted, Karához kb 840-845-ös ilvl dukálna, ha valaki onnan akarna öltözködni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72933) ldave válasza Vikthor (#72931) üzenetére


ldave
félisten

Ja, ez a Kara quest chain nevetséges, gondolom az lesz az utolsó, hogy kell mind a 3 opera event...

A Slime draws near! Command?

(#72934) Demizson92 válasza #10927360 (#72930) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Alli vagy horda?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#72935) xPraetoriaNx válasza Csapoati (#72932) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Igazából Kara inkább agyat követel meg mintsem geart, pont ezért akasztottak ki a gyökerek... Nem azért wipe-olgattunk, mert kevés volt a DPS vagy a tankot hamarabb csukta össze a boss minthogy elkasztolódott volna egy heal... Hanem olyanok miatt, hogy Medivh-en a DH akkor is repkedett összevissza ha megkapta a tűzgyűrűs izét (aminek megint elfelejtettem a nevét), és társai...

There is no war. Only the harvest.

(#72936) ldave válasza xPraetoriaNx (#72935) üzenetére


ldave
félisten

Azért Curator és Moroes eléggé dps check, mert ha mindig pörög már a dupla garrotte vagy elfogy a hely, akkor már nincs tovább, hiába a csodás taktika.

A Slime draws near! Command?

(#72937) #10927360 válasza Demizson92 (#72934) üzenetére


#10927360
törölt tag

Horde of course!

(#72938) kovsol válasza xPraetoriaNx (#72935) üzenetére


kovsol
titán

Vannak helyek ahol te lehetsz akármilyen eszes egy alacsonyan gearelt healer el fog fogyni sajnos.

May the Force be with you!

(#72939) TiMoN válasza #10927360 (#72930) üzenetére


TiMoN
senior tag

Van! Hct siman pucoljuk de Mythicre nem vagyunk elegen.
Irok privatot.

-TiMoN-

(#72940) Demizson92 válasza #10927360 (#72937) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Van a Mokus Enterprise, ok hirdetnek mythicet

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#72941) Iginotus


Iginotus
őstag

Kérdésem lenne, ha visszatérő wow-os vagyok meg kell vegyem a Battle csesztet (vele az összes elmaradt kieget meg az egy hónap játék időt) meg a legion kieget?
Vagy csak játékidőt és a legion kieget?
Igazából ahogy látom kb mindegy, mert az egy hónap annyiba kerül mint a battle cseszt... :)

Plug and Pray... :)

(#72942) Weper válasza Iginotus (#72941) üzenetére


Weper
tag

Mit értesz visszatérő alatt? Már megvetted egyszer? Mert, ha régebben megvetted, akkor automatikusan megkaptad WoD-ig a kiegeket, tehát csak a Legion-t kell megvenned.
Ha még nem vetted meg, akkor a Battlechestet + a Legiont és ha jól tudom kapsz ingyen 30 napot.

(#72943) Iginotus válasza Weper (#72942) üzenetére


Iginotus
őstag

Utoljára licskinget csaptam pofán. Azóta nem nyúltam WOW hoz tehát cata és panda sincs meg.
Tehát szerinted Battlechestet + Legion és akkor lesz 30 nap játékidőm is.

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#72944) Csapoati válasza Iginotus (#72943) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha megmaradt az accountod, a battle chest sem kell. De rendkívül egyszerű, logolj be a battle.net-en és kideürl. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72945) Iginotus válasza Csapoati (#72944) üzenetére


Iginotus
őstag

Persze hogy megvan még az acc, hiszen azon van minden game SCII meg Diablo III is...

Azt irja, hogy WOW-warlord of dreinor--> Time Expired
Meg van egy play for free sor is ami a starter pakhoz visz.

Tehát Game time + Legionak elégnek kell lennie...
Szokott e lenni olyan akció (nem figyelem mostanában.) hogy ha megveszem pl blizz oldalán a Legiot akkor adnak hozzá 30 nap játék idöt a 100 as boost on kivül? :)

Plug and Pray... :)

(#72946) Csapoati válasza Iginotus (#72945) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, csak a Legion és a game time kell akkor. Ilyen akcióról sajnos nem tudok, szerintem sosem volt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72947) k.kristof válasza Iginotus (#72945) üzenetére


k.kristof
őstag

Kiegészítőhöz sosem jár játékidő.

(#72948) Iginotus


Iginotus
őstag

Jogos.. Köszi.

Plug and Pray... :)

(#72949) Tyler Durden

Én most porolom le a warrimat és elkezdem felszintezni /rugóval hiába van meg 851ilvl, nehéz csapatot szerezni, ezen szeretnék változtatni/. Olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg miner + bs profokkal rendelkezik. A miningot megtartanám, viszont a BS-nek nem tudom mennyi értelme van. Megtartsam, vagy jobb ha más prof után nézek? /én igazából jc-re gondoltam/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#72950) Viktor77 válasza xPraetoriaNx (#72928) üzenetére


Viktor77
titán

"gyanítom már nem is fogok"
De, le fogsz. Be fogják tenni kettébontva HC verzióban,.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.