Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72851) #81999360 válasza Csapoati (#72850) üzenetére


#81999360
törölt tag

Miért? :B

(#72852) Lokids válasza Csapoati (#72850) üzenetére


Lokids
addikt

Tegnap nekünk is, guilddel. Ursocból 2 db is esett egyszerre. 3. meg nekem. Csak nem tudom használni mert még nincs kifejlesztve, hogy +1 leget fel tudjak venni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72853) Csapoati válasza #81999360 (#72851) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Eddig nem tudom már hány raiden voltam és egyet se láttam közben esni. Most meg 3...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72854) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A 7.1.5-ben igazán átnézhetnék a legendary-kat is, mert van amelyik classnál a fele hulladék és a maradék egy részére sem illik a legendary titulus. A Karában eső "mókás" itemeken néha jobb a bónusz, mint ezeken.
Nekem a jelenlegi 8-ból kettő segítene csak a játékban és még ezek akarnak többet a játékba tenni. Mi értelme van? Egyrészt nem esik, másrészt ha esik a nagy része hulladék és akkor nem beszéltünk még arról hogy esnie kellene a mainspecre és az offspec(ek)re is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72855) Csapoati válasza Tigerclaw (#72854) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amúgy ja, nem több kéne, hanem jobbak, és azok skálázódhatnának tierenként valami erőfeszítés árán.
Nekem is oké, hogy mindhárom specre jó a warri wrist, csak hát healel, az meg max közvetetten tud segíteni a dps-ben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72856) samfishR válasza [-HERO-] (#72804) üzenetére


samfishR
senior tag

közben kiderült, hogy ez az overwolf nevű csoda okozta. letöröltem, azóta egyszer se fagyott meg, nézd meg, hogy neked fent van-e! :K

(#72857) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Igen ez a legendary rendszer egyszerűen botrány, és ami a legjobb, hogy hátrányod származik belőle. Lassan ott tartunk, hogyha komolyabban elkezdünk mythic raidelni (eddig egyszer néztünk be Nythendrára, ma HC clear utánk inkább Trial of Valorba mentünk) akkor én leszek az egyik akit kitesznek a 20-as limit miatt... Amikor elkezdtük (úgy általában) a raidelést top 3, de minimum top 5 DPS voltam, aztán ahogy potyogtak másoknak a használható legendary-k úgy láttam magam szépem visszacsúszni a listában. Tegnap előállt az a szitu, hogy konkrétan utolsó voltam Il'gynoth-on, pedig végig éltem, és semmit nem csináltam máshogy mint eddig...

Sz'al köszi Blizzard. :D

There is no war. Only the harvest.

(#72858) Janusz001 válasza xPraetoriaNx (#72857) üzenetére


Janusz001
őstag

A top raider nem a recountnak játszik :) ,amúgy szintén 0 legenddel állok.

(#72859) Csapoati válasza xPraetoriaNx (#72857) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha 300k-val vagy utolsó, az senkit nem zavar. :) Amúgy megértem, szar dolog hátul lenni úgy, hogy az ember mindent jól csinál, de hát valakinek tényleg muszáj utolsónak is lennie. :D A lényeg, hogy lemenjen a boss,

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72860) xPraetoriaNx válasza Janusz001 (#72858) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Alapvetően nem vagyok recountwhore, de WoD-ban "guildérdekből" WW Monkot toltam, ha belem kidolgoztam se tudtam a dps lista első felében lenni, ÉS folyamatosan kaptam a basztatást is miatta guild vezetőségtől (igen, vicces ellentmondás, nem kell említeni). Szóval ezek után igen jó érzés volt azt látni, hogy bár maint váltottam (Unholy DK), top vagyok folyamat... Most meg (úgy érzem, jogosan) bassza a csőröm, hogy olyan emberek akik "bénábbak nálam" (pl a másik DK, szóval még csak a class balansz-ra se lehet fogni a dolgot) most hülyére vernek, mert nekik kiesett a 2 BiS legendary-ból legalább az egyik...
A másik ami bassza a csőröm (és ez a nyomósabb indok) amit előző kommentemben is írtam, hogy most emiatt leszek én az egyik bench-jelölt ha mythicbe akarunk menni, és 20-nál többen vagyunk. :)

(#72859) Csapoati --- Igen tudom, hogy a lista attól lista, hogy "van eleje meg vége", de egy évig folyamat azt láttam HFC-ben, hogy "én vagyok a vége", és nem bénaság miatt sz'al kezdem kicsit unni... Ahhoz meg mostmár kicsit késő van (majdnem 31-es mainspec artifact és társai) hogy emiatt maint váltsak, megint :)

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#72861) Lokids válasza xPraetoriaNx (#72860) üzenetére


Lokids
addikt

Én a feralt pont amiatt hagytam a fenébe, mert képtelen voltam normális dmg-t kitolni vele. Hiába a legendary... Ezért most healert játszom inkább, feral csak farmra van. Raid healre a resto druid tökéletes.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72862) k.kristof válasza Csapoati (#72850) üzenetére


k.kristof
őstag

A 7.1-ben buffolták a drop rate-et, hogy akinek addig nem volt, nagyobb eséllyel essen az első.

(#72863) Csapoati válasza k.kristof (#72862) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez ilyen hidden változtatás volt, ugye? Mert én már azon a hétvégén pedzegettem ezt a sok dropot látva, viszont a patch notesban meg nem találtam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72864) ldave válasza Csapoati (#72863) üzenetére


ldave
félisten

Nekem se esett még, bár az utóbbi pár hétben nagyjából csak a napi 4 WQ-re korlátozódott a játékidőm :(

Viszont tegnap végre kiesett a Subtetly rejtett fegyó kinézet, szóval legalább az megvan.

A Slime draws near! Command?

(#72865) Tigerclaw válasza k.kristof (#72862) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az a baj, hogy ha 8-ból csak 2-3 hasznos, akkor nem mész sokra azzal, hogy növelték az első droprate-t. Szerencsére mi csak casual módban játszunk, így jellemzően csak normal fokozaton, meg némi M+-t, de azt sem vérre menően időre. Ha sikerül, sikerül, ha nem nem.

Az bosszant, hogy legendarynak hívnak egy halom hulladékot. Ha már specre leosztották, akkor az legyen legandary, ami az adott role-hoz erősen kapcsolódik, tehát a healer többet healel, a dd többet sebez, a tanknak meg erősödik a védelme. A PvP legendary-k meg essenek BG/Aréna ládából.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72866) kovsol válasza xPraetoriaNx (#72860) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk ha tényleg bénábban játszik, akkor hiába a magasabb DPS, ha nem megfelelően csinálja a dolgát taktikailag.
Nekem a bubit adó neck esett ki a druidának. Nem lettem tőle jobb healer.

May the Force be with you!

(#72867) Csapoati válasza Tigerclaw (#72865) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon egyetértek. Én kb sosem pvp-zek és szétvetne az ideg, ha az a legendary esne. Át kéne gondolniuk ezt a témát.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72868) kovsol válasza Csapoati (#72867) üzenetére


kovsol
titán

Miért a legendari proccok BG-n is működnek?

May the Force be with you!

(#72869) Tyler Durden válasza Tigerclaw (#72865) üzenetére

Pont emiatt aggódtam én is, hogy végre esik egy legendary, akkor ne a hulladékból essen. Szerencsére nekem mákom volt, az egyik legjobb rugó legendary esett, így tényleges upgrade volt. Az viszont hatalmas baklövés, hogy berakták a pvp legendarykat is a többi közé. Sokan vagyunk úgy, hogy nem vagy csak alig pvpzünk, így ha azt a drop-ot kapod meg, azzal nem vagy előrébb és baromi sok idő mire megint kapsz legendaryt /hacsak nincs extrém mákod/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#72870) k.kristof válasza Csapoati (#72863) üzenetére


k.kristof
őstag

Igen, én is valahol olvastam csak, talán Facebookon.

Tigerclaw: jó, én már az artifactoknál se teljesen értettem, hogy a resto sámánnak miért növel minden egyes megvásárolt trait damage-et is. Jó, biztos vannak még olyan perverzek, mint én, hogy resto specen szinteztem 110-re, és többnyire abban is játszok, de épp ez a jó a Legionben, hogy akármikor átválthatok másik specre, ha azzal könnyebb megoldani egy szituációt.

Más: azt tudtátok, hogy ha megszerzitek az egyik specre a rejtett skint, majd azzal megszerzitek a másik három szín egyikét (második szín: 100 insta teljesítése a rejtett skinnel, harmadik szín: 200 WQ teljesítése a rejtett skinnel, negyedik szín: 1000 játékos megölése a rejtett skinnel), akkor másik specre is megkapjátok a rejtett skint az adott színnel, amelyikhez teljesítettétek az előbb felsoroltakat, de az első színt nem? Azt ugyanúgy meg kell szerezni, de csak akkor, ha az a szín kell abból a skinből :)

[ Szerkesztve ]

(#72871) Csapoati válasza kovsol (#72868) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fogalmam sincs, tényleg nem pvp-zek. :D De máshol meg nem igazán lenne értelme.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72872) thomeef válasza kovsol (#72868) üzenetére


thomeef
őstag

Nem működnek pvp zónában. Ugyanúgy mint az encsák sem, a procos, useos trinketek sem, gemek sem. Esélyegyenlőség van végre pvp-n. 10 év alatt elértük...

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#72873) kovsol válasza thomeef (#72872) üzenetére


kovsol
titán

Szóval ennyit a "PvP" legendarikról. :)

May the Force be with you!

(#72874) thomeef válasza kovsol (#72873) üzenetére


thomeef
őstag

Jah hát szerintem nem teljesen gondolták át a készítők hogy azok mire is lesznek jók.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#72875) xPraetoriaNx válasza thomeef (#72874) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Az egész legendary rendszer nem gondolták át szerintem. :D

There is no war. Only the harvest.

(#72876) Csapoati válasza thomeef (#72872) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lol, akkor ez igy epic (vagy legendary ;] ) fail!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72877) lakisoft


lakisoft
veterán

Ismerőseitek közül mennyien hulltak el a banwave-ben? és mennyi bant kaptak? én eddig egy ismerősről tudok aki 6 hónapot kapott. Nálatok mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#72878) [-HERO-] válasza lakisoft (#72877) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Van 3 is, mindenki fel ev!
Ami marhara elszomorit mert beloluk eltem kb :D

[ Szerkesztve ]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#72879) lakisoft válasza [-HERO-] (#72878) üzenetére


lakisoft
veterán

Melyik szerveren és melyik oldalon?
Na most már kezditek értékelni a multiboxot? Az legalább legális.

[ Szerkesztve ]

(#72880) Csapoati válasza lakisoft (#72877) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem barátkozom botolókkal. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72881) k.kristof válasza Csapoati (#72880) üzenetére


k.kristof
őstag

Ő nem botol, boxol. Egy betű különbség sokat számít. Nem mindegy, hogy azt mondják neked, vidd ki a bilit, vagy idd ki a bilit ;)

(#72882) Csapoati válasza k.kristof (#72881) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En nem is rá értettem. a bannoltak viszont tényleg botoltak, nem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72883) lakisoft válasza Csapoati (#72882) üzenetére


lakisoft
veterán

Igen vagy folyamatosan tolták vagy csak próbálkoztak és szerencsétlenek voltak és megbuktak :). Arra azért kiváncsi lennék, hogy mi alapján osztják a 6 / 12 / 18 hónapos bannokat?

[ Szerkesztve ]

(#72884) Tigerclaw válasza kovsol (#72873) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Tehát akkor vannak legendary-k, amik se pvp-re, se komolyabb pve-re nem jók...ez így még rosszabb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72885) k.kristof válasza Csapoati (#72882) üzenetére


k.kristof
őstag

Igen, legtöbbet a HonorBuddy nevét emlegették (már megint...).

lakisoft: aki első alkalommal botol, az 6 hónap, a többi visszaeső.

(#72886) lakisoft válasza k.kristof (#72885) üzenetére


lakisoft
veterán

Az én ismerősöm meg Wrobot miatt lett bannolva. És a vicc hogy csak próbálkozott vele :D. Érteme semmi nem volt csak a ban :D.

[ Szerkesztve ]

(#72887) Lokids válasza Tigerclaw (#72884) üzenetére


Lokids
addikt

De legalább 895 ilvl, ami sok main statot ad, ha mást nem is.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72888) Nyugis válasza k.kristof (#72870) üzenetére


Nyugis
senior tag

Ez a sok rejtett skin egy forintot sem ér.

(#72889) Tigerclaw válasza Nyugis (#72888) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azért én nem bánom ha van ilyen. Az már más kérdés, hogy a nagy részét esélytelen vagyok megszerezni, vagy van aminél azt sem tudom, hogy hogyan kellene, mert az az achi talán benne sincs a játékban, amit el kellene érnem, hogy megkapjam.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72890) xPraetoriaNx válasza Tigerclaw (#72889) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Ne is mondd, jól nekiestem a Balance of power izének (3. appearance 1. skinjét adja), erre mint kiderült a vége Nighthold-ban van, szóval egy darabig még nem lesz meg. :'D

There is no war. Only the harvest.

(#72891) Lirion válasza lakisoft (#72886) üzenetére


Lirion
addikt

Őszintén szólva meg is érdemlik. Szerintem aki visszaeső és az első után folytatja a botolást, az simán permabant érdemelne.

(#72892) k.kristof válasza Nyugis (#72888) üzenetére


k.kristof
őstag

Ezt mondod te. Nekem meg tetszik például a MM hunter rejtett skinje.

(#72893) lakisoft válasza Lirion (#72891) üzenetére


lakisoft
veterán

Háát azért a 18 hónap szerintem elég hosszú idő ahhoz hogy elgondolkodjon valaki.

(#72894) Lirion válasza lakisoft (#72893) üzenetére


Lirion
addikt

Miért, 6 hónap nem elég átgondolni a botozást? Vagy mire számít utána, hogy másodjára biztosan nem bukik le?

(#72895) k.kristof válasza Lirion (#72894) üzenetére


k.kristof
őstag

Van, aki semmiből sem tanul :)

(#72896) Dani82


Dani82
senior tag

Van valami lehetoseg ingyen jatszani par napot ha kb. 2-3 eve nem aktivak az accountjaim?

(#72897) Janusz001 válasza Dani82 (#72896) üzenetére


Janusz001
őstag

Általában működik, ha gm -nek írsz ticketet, hogy aktív voltál, most pihi van, most meg szeretnéd látni az aktuális tartalmat, hogy érdemes -e előfizetned.

(#72898) Grillo válasza Dani82 (#72896) üzenetére


Grillo
senior tag

Most ingyen játszhatsz 1-20 szint között. Tehát, ha a régi nagyobb karaktereiddel nem is, de újakat ki tudod próbálni. Én is ezt csináltam 6 év után, aztán elő is fizettem 1 hónapra, de szerintem meg is veszem a Legion -t karácsonyra.
A WoDig megkapod ingyen a tartalmat.

Tényleg, nem lehet megvenni valahonnan csak a dobozokat? Ugye megvan az első 3, de a Cata, Panda és a WoD hiányzik, és ezekre jó ránézni, még most is.

(#72899) Csapoati válasza Grillo (#72898) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hardverapro, onnan vettem WoD dobozt én is. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72900) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Kezdtem egy druidát, még 10 szint, aztán végre kijut az instákból és mehet legionözni. Főleg resto szeretnék maradni továbbra is, de azért néha balance-ként is tolnám. Nagy tervek nincsenek, max. lfg/normal raid, meg mythic-ben végigtolni az ötfősöket. Cuccot milyet kellene gyűjtenem neki, ha csak egy geart akarok?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.