Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72601) Vikthor


Vikthor
nagyúr

875-ös arcane relic esett truthguardomnak a nagyládából, így már ilvl 868 lettem :P világfőnökéből meg semmi szokás szerint.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#72602) *Szájber* válasza Lirion (#72600) üzenetére


*Szájber*
tag

:R Akkor mégsem bennem lesz a hiba! :) Tudtam ÉN!:)

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#72603) Tyler Durden

Tanácstalan vagyok, hátha itt tud vki segíteni. Elkezdtem csinálni a WOD-os repüléshez a küldiket. Tudni kell, hogy most legion-ben jöttem vissza, így szintezésén kívül nem sokminden volt meg a területen. Most már feltoltam a garrisont és csinálom a küldiket is. Ehhez kapcsolódna a kérdésem:
Taladorban tartok, ott csinálom a quest szálat. Ennél a küldinél megtaláltam a könyvet, viszont egyből eldobta a küldit. Erre azt írják, hogy Voljin pride-ban csináljak meg minden küldit. Ez is megvolt, viszont vhogy a sztori nem megy tovább.. Esetleg vkinek vmi 5let?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#72604) Tigerclaw válasza Tyler Durden (#72603) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én amikor a WOD-al játszottam, akkor sem voltam elég mazochista, hogy megcsináljam a repüléshez az idióta achikat. Most a Broken Island-en megvan az első rész...de arra tippelek, hogy itt is csak majd akkor engednek repülni, amikor már a kutyát se érdekli majd a WQ, meg az instázás...meg úgy az egész kieg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72605) Csapoati válasza Vikthor (#72601) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem az altomnak esett 885-ös titanforged back a world bossból. ;] Kár, hogy a mainnek sokkal jobban kellett volna, annak nyilván semmi sem esett. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72606) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Az elvui beállításokat miként kell elmenteni, hogy rewow után ne kelljen ismát b*szakodni vele?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#72607) Tyler Durden válasza Tigerclaw (#72604) üzenetére

Nekem most nem megeröltető, van annyi időm, hogy elszórakozok vele (: Csak bosszantó, hogy vannak ilyen bugok /ha ez egyáltalán az/. Ráadásul mivel Lich Kingben játszottam utóljára, így altot is akarok húzni és nincs kedvem gyalogolni. /még a pandás repölős könyvet is megvettem black marketből, hogy ott is élről lehessen repülni/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#72608) Viktor77 válasza Peti78 (#72606) üzenetére


Viktor77
titán

Profiles alatt van az Export settings.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72609) Peti78 válasza Viktor77 (#72608) üzenetére


Peti78
őstag

köszi :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#72610) kovsol


kovsol
titán

Azt hogy tudom beállítani, hogy lássam a karakter felett hogy mennyit healeltem rá? Saját magamat mutatja.
Korábban be volt állítva, hogy akit hotoltam stb azok felett kis zöld számokkal mutatta a healeket, de mióta egyik barátom belépett raidelni helyettem azóta eltűnt. Sebzést se mutatja. Nem használok scrolling comat textet, csak a tidy plates van fent. Végig néztem az összes beállítást de semmi eredmény.

May the Force be with you!

(#72611) kovsol válasza kovsol (#72610) üzenetére


kovsol
titán

ezzel az addonnal sikerült visszakapcsolnom. Ki volt kapcsolva alapból.

May the Force be with you!

(#72612) *Szájber* válasza kovsol (#72611) üzenetére


*Szájber*
tag

Nekem meg az hiányzott, hogy nem láttam a kapott sebzést és ha kevés volt a hp-m. (meg igazából semmit sem, amit eddig kombat alatt (sebzésem, combo pointok...)Tegnap keresgéltem és én is ezt az addont találtam, megoldotta a gondomat.

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#72613) kovsol


kovsol
titán

Tudnátok segíteni abban, hogy ezen a videón látható interface milyen addonok segítségével lett megcsinálva?

May the Force be with you!

(#72614) Viktor77 válasza kovsol (#72613) üzenetére


Viktor77
titán

ElvUI, a CD-k meg Exorsus Raidtools.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72615) k.kristof válasza kovsol (#72613) üzenetére


k.kristof
őstag

Ha ki akarod próbálni, az ElvUI-t a hivatalos oldalról töltsd le, és onnan is frissítsd.

(#72616) kovsol


kovsol
titán

Köszi mind a kettőtöknek a gyors választ.
Találtam is egy kis leírást a beállításokról: [link] Meló után neki is esek a beállításoknak. :)

May the Force be with you!

(#72617) samfishR


samfishR
senior tag

Sziasztok,

Hogy lehet kikapcsolni azt, hogy ha GCD alatt benyomok egy spellt, akkor amint lejár a GCD, ne castolja magától? Régen ha jól emlékszem nem így volt, hanem spammelni kellett az ability-t, hogy amint lejár a GCD, becastold "manuálisan". Most pedig visszatérvén legion-be, azt tapasztalom, hogy ha nyomok pl 1 mutilatet, majd a GCD alatt még 1x benyomom, akkor amint lejár a GCD, magától elnyomja. Mondjuk ez nem rossz annyira, de engem zavar. Remélem érthetően fogalmaztam :F

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#72618) Shamy válasza samfishR (#72617) üzenetére


Shamy
tag

Ezt még WOTKL ideje alatt hozták be, hogy ne latency függő legyen a caster dps, de ha jól rémlik csak a castolás vége előtt egy kevéssel benyomott spellt tolja el. Én nem kapcsolnám ki.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#72619) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok!

Mennyire jó dolog ez, hogy BG-n, arénában teljesen egyenlőek az esélyek? :U

(#72620) Roland861010


Roland861010
addikt

Ti nem unjátok még a legiont?

(#72621) ldave válasza Roland861010 (#72620) üzenetére


ldave
félisten

Még nem, de csak 5 nap played időm van 110-en.

A Slime draws near! Command?

(#72622) kuLi_ válasza Roland861010 (#72620) üzenetére


kuLi_
tag

Szerintem menő lett (14d played 110-en).

[ Szerkesztve ]

Ez itt a reklám helye.

(#72623) adrian360


adrian360
őstag

8nap 110-en, én lassan kezdem unni így guild nélkül, kb mostanra fogyott el az a tartalom ami érdekel. Puggal letolom a normált, heroicra esélyem sincs bekerülni (igazi paradoxon, linkelj achit a meghíváshoz, de hogy szerezzem meg ha be se kerülök ... ), myhtic+ nagyon nem érdekel (vicces hogy oda is csak kb healként tudok bekerülni, hiába szerzek hetente jobb geart, lassan 870 alatt már simára se hívnak be dps-t)

(#72624) #57919488 válasza Roland861010 (#72620) üzenetére


#57919488
törölt tag

Altozas, kis PvP, Garrison + a tobbi kioregedett dolog jobban lekot mint a WQ fele kenyszer dolgok vagyis maga a Legion.
A szakmakrol ne is beszeljunk mert most ott tartok, hogy az osszes karakteremnel kidobtam azokat amik RPG alapjan passzoltak a karakterekhez es csak a low lvl-s profit miatt huztam ujakat amik teljesen jok a Legion mentes tartalom nelkul is.
Maga a kieg nem lenne rossz de annyira le akarjak eroltetni mindenkinek a torkan ezt a kotelezo instazos meg raid dolgot, hogy az mar vicc kategoria.
De szerencsere sok dolog van a jatekban ami meg szorakoztato igy a WoW-ot meg nem untam meg :)

(#72625) Roland861010 válasza adrian360 (#72623) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát igen hiába van guildem még egy mythicra se tudok normális csapatot össze szedni.

(#72626) Roland861010 válasza #57919488 (#72624) üzenetére


Roland861010
addikt

Minden hét ugyan arról szól heti legnagyobb mythic + elérése, wq maxolas old raidek farmolasa...normális cuccok nélkül.
Normál raid néha.
Ragna horda oldalt a pvp meghalt 2 hét alatt 1 win.

(#72627) thomeef válasza Roland861010 (#72626) üzenetére


thomeef
őstag

"Ragna horda oldalt a pvp meghalt 2 hét alatt 1 win." Én meg csak wint megyek, ugyh akkor fasza minden :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#72628) pckownz válasza Roland861010 (#72626) üzenetére


pckownz
senior tag

Allj be a tarsaid melle sok v 1-be allist farmolni :DDD

(#72629) Tigerclaw válasza Roland861010 (#72620) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A WQ-kat és az AP farmolást igen...és persze az instázást is.

Az egyetlen ideiglenes ingame megoldás az, ha offspeccet vagy altot húzol.

A 7.1 a játékosok kb. 70-80%-nak nem sokat hozott. A Suramaros questláncot csepegtetve adagolják...az Illidan -os story-t még lassabban. Karazhan túl nehéz, hacsak nem overgearelve tolod. A Trial of Valor raid sincs a játékban.

Arra tippelek, hogy lassan eltűnnek majd a játékosok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72630) Roland861010 válasza Tigerclaw (#72629) üzenetére


Roland861010
addikt

Van két 860- as karim.Suramaros questek olyan unalmasak hogy eret vágok tőlük.Most amit csinálok napi 1 quest az uj falcosaurus mount miatt.

(#72631) echterion


echterion
nagyúr

Fúha, ezek most nagyon úgy hangzanak, hogy inkább nem fizetek elő a wow-ra megint. Megvettem a légiót, de szeptember 11-én lejárt az előfizum. Mostanában mintha lenne megint kedvem meg időm wow-ozni, de ezek a felhangok annyira nem segítenek a visszatérésben. :))

#regenmindenjobbvolt ;]

[ Szerkesztve ]

**********

(#72632) ldave válasza echterion (#72631) üzenetére


ldave
félisten

Ha azt veszem, hogy a Legion óta kb 65 nap tel el és nekem eddig kb 6 nap played időm van azóta (ebből 5 110-en), akkor ez nálam napi 2 óra átlag (nagyjából). Így nekem még bőven van tennivaló, Suramar-ral se végeztem még.

A Slime draws near! Command?

(#72633) adrian360 válasza echterion (#72631) üzenetére


adrian360
őstag

Azért nem olyan rossz a helyzet, ha még nem végeztél az összes questtel, nincs 850-860-as geared, akkor bőven el lehet lenni még a játékban :)

(#72634) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Hali! 848as gearel belehet már próbálkozni sima vagy hc raidbe druid tankként?

(#72635) Csapoati válasza Lacee1986 (#72634) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Simába biztos, hc-be viszont biztos nem fognak vinni szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72636) Lacee1986 válasza Csapoati (#72635) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Okés, köszi. Akkor egy simát bepróbálok.

(#72637) Lirion válasza echterion (#72631) üzenetére


Lirion
addikt

Az a vicc, hogy sok szempontból olyan a játék, mint régen volt. Grindelhetsz látástól vakulásig, ha a topba akarsz tartozni, pvp-hez a nagy többségnek jobban megéri pve-ből geart szerezni, nincs repülés sem és több instához is van attunement, a wq-ekkel pedig visszahozták a daily quest rendszert kicsit feltuningolva.

Most a 7.1-ben a suramaros sztori folytatódik (ez nekem nagyon tetszik, bár a végét már úgyis mindenki tudja), a ToV jövő héten nyílik a raidereknek, karazhan kicsit tényleg nehéz lett, de hát a vanilla és tbc dungeonök is nehezek voltak, a wq-ek pedig már 845+-ig skálázódnak a 835+ helyett.

Ha valaki napi 8 órát játszik és már unja, azt elhiszem, de aki napi 1-2 órát játszik és már unja a játékot, ott nem a kiegészítő az unalmas, hanem már a játékos unja a wowot.

(#72638) thomeef válasza Lirion (#72637) üzenetére


thomeef
őstag

"pvp-hez a nagy többségnek jobban megéri pve-ből geart szerezni"

Múlthét óta 860-880 as cuccok is esnek 1600 fölött rateden, ratedbg-n, ráadásul heti 1 fixen minden tierből, de ne zavarjon :DDD De minimum 840-850-es cucc esik mindenkinek, ami pvp-hez bőségesen elég.

Én speciel a pvp upgrade patch óta ki se mentem a class hallból, mert nincs rá szükség hál isten.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#72639) echterion válasza Lirion (#72637) üzenetére


echterion
nagyúr

Jól van, akkor megnyugodtam, így ha befizetek még két hónapra, akkor nem fog elfogyni a tartalom a végéig.

Köszi a többieknek is a választ.

**********

(#72640) lakisoft válasza kuLi_ (#72622) üzenetére


lakisoft
veterán

4 napos játékidővel loholok a többiek után és egyszerűen nem fogy el a tartalom. Lehet keveset tolom de most kezdek belejönni. 832-es ilvl borzalmas kevés. A raidcsapatommal egyenlőre nem tudok menni mert már a 7dik heti raidet nyomják 865+ ilvllel. :R

(#72641) Tigerclaw válasza echterion (#72631) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Csak annak unalmas aki már a start óta tolja és anno sem volt a napi questek rajongója.

Sajnos az újrajátszhatóság hasonlóan nagyon gyenge mint az utóbbi kiegekben. Altozás esetén minimális extra tartalom a jellemzően nagyon rövid artifact questek és van néhány érdekes class quest is. Amúgy ugyanazt, ugyanúgy kapod szintezés során.

Karazhan nehézségével szerintem a pro karakterek sírását akarták elnémítani, akik zokon vették hogy a heroic és mythic raidelés túl könnyűre sikeredett. Amúgy ez nem csak abból adódik, hogy tényleg könnyű lett a raid, hanem abból is, hogy a warforge / titanforge rendszer, illetve a bugos legendary droprate lehetővé tette, hogy egyszerűen overgeareljék a harcokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72642) lakisoft válasza Tigerclaw (#72641) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha top progressben tolod és / vagy esetleg túl sokat per nap akkor elhiszem hogy unalmas. Ha nincs időd a játékra akkor nem lesz uncsi :).

[ Szerkesztve ]

(#72643) k.kristof


k.kristof
őstag

Main karakteren 14 nap, 13 óra, 49 perc játékidő 110-en. Nem érzem úgy, hogy unatkoznék, de ha beleunok, van még elég karakterem :)

(#72644) -FreaK- válasza lakisoft (#72642) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem az a bajom, hogy 848-as warri dps-ként nem jutok le mythic-be, már fel is adtam, a suramaros questeket se tudom folytatni mert nem vesznek be csapatba. Guildel raidelünk, normált próbálgatjuk, de onnan a 850-es itemek sem upgradek már leginkább. Itt így nekem kicsit elfogyott a dolog.

(#72645) Nimda válasza -FreaK- (#72644) üzenetére


Nimda
addikt

No igen, ez a gusztustalan, mikor a lehetőséget sem kapjuk meg a fejlődésre.Legutóbb egy HC instából vágtak ki egy mágust, mert "csak" 150k dpst tolt.Nem mintha nem daráltunk volna nélküle is :( ez a sok hülyegyerek néha az agyamra megy.

(#72646) Lokids


Lokids
addikt

Nekem inkább az a problémám, hogy AP farmra van kényszerítve az ember. És 1-et is marha nehéz maxolni, nemhogy még 2-3 altot.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72647) kuLi_ válasza lakisoft (#72640) üzenetére


kuLi_
tag

Tegnap cleareltem, avagy volt szerencsém letudni teljes mythic EN-t mint affliction (!) warlock heti 2-3 raidnappal, szóval progress/guild téren némileg szerencsésebb vagyok a átlagnál. Sokat javított a helyzeten, hogy anno Blackhand környékén más vizekre eveztem (sub cancel), így szűk egy év pihi után - nem ecsetelve most az amúgy szerintem tényleg jó újításokról, mint pl. a monoton napizást kiváltó world questek - ismét "friss" élmény az egész.

AP grind valóban kicsit kellemetlen, a kulcsa igazából egy jó társaság, onnantól pedig áthidalható minden... öh... kellemetlenség.

Ha bármilyen okból kifolyólag nem tudsz raidelni/progresszelni, vagy cseppet sem motivál a játék PvP része, akkor viszont könnyen el tudom képzelni, hogy túl sok értelmét nem találja az ember a játéknak.

[ Szerkesztve ]

Ez itt a reklám helye.

(#72648) pckownz válasza ldave (#72632) üzenetére


pckownz
senior tag

En tegnap este jutottam el oda, hogy elgezdtem alton gondolkodni. HPala, 874ilvl, elso napomon a heti reset utan 7-9-10M+ megvolt, innentol nem erdekel. Guilddel jarok raidelni heti 3x, mythic 3/7 allasban.
Sem a pvp, sem a WQ, sem a repu sem mount farm, vagy pet nem erint, es igy is volt mindig mit tennem eddig. Mostantol marad a heti 1 delutan M+, 3x raid es altozas. Imadom ezt a kieget :))

(#72649) vgyuri válasza Lokids (#72646) üzenetére


vgyuri
őstag

AP farm: korábban írtam, hogy ezért pihentetek karikat mert pár héttel később sokkal több AP fog jönni a fejlesztés miatt. Amikor a wq adna 1k-t de 100k kellene a következő szinthez akkor jön a pihenő és másik karakter.

Kár, hogy instából kick esetén nem írják az okát: HC-ban healeltem, kirúgtak. 150k hps-t toltam, a dps-ek 100k körül sebeztek, lassan ment le a boss, de valahogy nem éreztem hogy az én hibámból.

848-as ilvl körül megálltam én is, hc és wq jobbat már nem ad, raid-et még kipróbálom, 850-es ilvl-t ír a wowhead.

(#72650) Tigerclaw válasza -FreaK- (#72644) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A hunter altommal most olyan 854 vagyok és nullás Mythic esetén 20 jelentkezésből jó ha 1 sikeres.

A 7.1-el be kellett volna tenni a normal Mythic-et az LFD-be. Tehetnének rá mondjuk 830-835 -ös ilvl követelményt és kész. Aki meg nem bír egy légtérben megmaradni ilvl870 alatti karakterekkel, akkor az marad a jelenlegi manuális módszernél. Lassan beírják majd, az ilvl mellé, akinek nincs 2 legendary-ja az ne is jelentkezzen.

A fő problémát szerintem a warforge/titanforge rendszer jelenti, mert amiatt az instához szükséges/ajánlott ilvl és az alap boss droppok itemlevel-je nincs szinkronban. Pl. Kara esetén, ha az ott eső alap droppokból öltöznél fel, akkor az túl gyenge lenne ahhoz hogy az ott lévő bossok egy részét meg tudd ölni, ki tudd healelni. Tehát jobb gearben kellene oda menni és mint amiket ott dobnak alapszinten. Ezt kavarja meg az upgrade rendszer. A mythic emeraldot is olyan csapatok teljesítették, akik a sok legendary és titanforge miatt már jobb gearben érkeztek, mint amit ott a bossok dobnak alapesetben.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.