Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71252) Telda válasza .LnB (#71249) üzenetére


Telda
addikt

Arluin, ezzel én is szívtam.

(#71254) .LnB válasza Telda (#71252) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon szépen köszönöm!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71255) birno válasza Telda (#71252) üzenetére


birno
addikt

A 800-as quest van nekem is, eleg elszomorito hallani, hogy kovetkezonek 1200 kell. :O
Honnan lehet ancient manat farmolni most?
Mindig mindenkitol csak azt hallom, hogy annyi manaja van, azt se tudja mit kezdjen vele.
En valamit nagyon szarul csinalhatok, mert nekem sosincs, most erre sincs, withered trainingre sincs.
Az osszes farmos video egy olyan spotot mutogat ami mar nem el.
Amugy meg questeles kozben eleg ritkan talalok manat, ami ugy osszejon az elmegy az etetesre, leyline aktivalasra stb.
Manaseeker enchant is mintha nerfelve lenne, eddig meg esegetett par tatyo, de mostansag kb total semmi.

(#71256) TheProb


TheProb
veterán

Nem volna szar amúgy ha blizzard nem krumplikon futtatná az adatbázis szervereket, mert AH így használhatatlan. főleg telefonos armory-ból...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71257) adrian360


adrian360
őstag

még cataclysm-ben abbahagytam a játékot, de most ismét kedvet kaptam hozzá ezért megvettem a legiont. Van értelme még a garrisont építgetni, vagy a mostani kiegben már felesleges?

(#71258) BoneDragon válasza adrian360 (#71257) üzenetére


BoneDragon
veterán

Felesleges.

(#71259) Tigerclaw válasza birno (#71255) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a legutóbbi patch óta nerfelték a mana szerzést. Se a mobok, se a táskák nem adtak manát, vagy csak sokkal kevesebbet. Talán táska nem jött kevesebb, de egyikben se volt mana. Én is ezért csúsztam le a legutóbbi trainingről. Egyszerűen kb. egy napig ugyanazon a manaszinten voltam. Nekem is akkor jött az 1200-as quest, így maradt 400 manám és két nap múlva is csak 4xx volt. Most sok nappal és pár questtel később maxon vagyok, de őszintén szólva nincs kedvem menni a trainingre, mert attól tarok, hogy megint kidob és se jutalom, se mana. Amúgy se érdekel különösebben hogy mikor lesz meg az exalted, főleg hogy az egyetlen reward az, hogy 850-es itemek helyett hordhatok 840-es szettet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71260) Tigerclaw válasza adrian360 (#71257) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerencsére már nincs rá szükség és helyette (S)napi(/S) world quest van dögivel. Túl sok is. Korábban nagyon sokan magasról tettek a napi questelésre, most meg kikerülhetetlen ...legalábbis egy része.

Én jellemzően az AP-s questeket csinálom, illetve azt aminél esély van armor upgrade-re. A pénzeseket és resource-os questeket egyre ritkábban...bár attól tartok, hogy a resource igényt újra emelik majd, hogy az is fontos legyen folyamatosan. Pl. lehet hogy bejön egy 840-ről 850-re upgradelő item a class szettekhez.

Viszont így is iszonyat időt vesz igénybe naponta a WQ-zás, hogy csak a fele questet csinálom meg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71261) birno válasza Tigerclaw (#71259) üzenetére


birno
addikt

Amugy ja, igazabol a training miatt erdekes csak, ha azt nem csinalja az ember, akkor a joval kevesebb bejovo mana is eleg, max hosszabb ido lesz a revered(ami a flying miatt kell), de emissary questbol azert szepen jon, szoval talan az se olyan veszes.
Viszont legalabb sharedre rakhatnak mint a tobbi resourcet, mert igy igazabol azt se erzem, hogy volt ertelme a leylineokkal pocsolni, meg a shoulder enchantot megvenni, erre azert gondolhatna a blizz.

(#71262) Shamy


Shamy
tag

Sziasztok, wotkl óta játszottam kb panda végéig, WOD kimaradt. Szerintetek megéri visszatérni, ha csak casualként lesz időm játszogatni?

Az érdekelne, hogy milyen a szintezős tartalom, és az egyéb elemek, szórakoztathat e valakit, aki 5 évig taposta a malmot hc raiderként?
Raidre nem akarok menni, max finderrel, inkább a mögöttes téma érdekelne. Sokan írták, hogy nagyon szeretik most a questelést, és minden területet végig questelnek, mert tetszik nekik.

Várom a véleményeket.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#71263) CactuS válasza Shamy (#71262) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha nem szeretik akkor is végig kell questelni. A kieg neve amúgy lehetne az, hogy Legion of quests. Baromi sok van és még annál is több. Az, hogy megéri-e, csak te fogod tudni eldönteni. Én hasonló cipőben vagyok, de a HC óta felnőttem, munka, feleség, kicsi gyerkőc, szóval sok év kihagyás után casualkent jöttem vissza. Eddig tetszik, szerintem maradok egy darabig.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#71264) Cathfaern válasza Shamy (#71262) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A sztorivezetés és a questelés szerintem most visz mindent. Már WoD-ban is nagyon nagyot léptek előre pandához képest is, most Legionben meg kb. leteszem az állam olyan jó, pedig még csak egy zónát láttam (igaz azt 100%-ban). Ebből fakadóan azt nem tudom megmondani, hogy max. szinten mi a helyzet, de ahogy nézem artifact fegyver fejlesztgetéssel, world questeléssel meg esetleg mythic dungeonökkel sokáig el lehet lenni.

CactuS:
Szerintem lehetne Legion of Casuals-nak is hívni :) Szerintem ez a kieg akkor jó ha nem rohansz sehova, hanem "élvezed a tájat". Ha most HC raider lennék és végig kellett volna rohannom muszájból mindenen, meg görcsölnék hogy artifact fegyvert hogy fejlesszem legalább 2 specre, akkor már tuti bevágtam volna a gépet a sarokba.

[ Szerkesztve ]

(#71265) Csapoati válasza Shamy (#71262) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyanígy tértem vissza egyszer a panda végén, meg aztán idén májusban is. Tök jól elvagyok, csinálom a questeket, instázgatok, mountokat/peteket gyűjtök. Tényleg a Legion az eddigi legjobb, quest szempontból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71266) TheProb


TheProb
veterán

Legion-os területekre most nincs még normális addon ami mutatná, hogy hol vannak pl a mining vein-ek? se gathermate, se gatherer nem jelzi őket. Sőt még azokat se írja "fel", amiket én gyűjtök be.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71267) Frozzy


Frozzy
őstag

leginonba külön lesz gerrison ? mert a class hall az oké, hogy ott vannak a missionok.

illetve érdemes megcsinálni a wodos gerrisont DH-nak ? vagy felesleges ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71268) feri1014 válasza Frozzy (#71267) üzenetére


feri1014
senior tag

Class Hall van Legionben. A Garrison WoD-ban volt. Semmi értelme foglalkozni vele. DH-val minek mennél vissza Draenorra? :Y 100-as szinten egyből irány Broken Isles. :Y

[ Szerkesztve ]

(#71269) Skyhunter válasza Frozzy (#71267) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Jelenleg szinte csak arra jó, hogy ha egy proffot gyorsan fel akarsz húzni lvl1-ről....

(#71270) Vikthor


Vikthor
nagyúr

a Quest Completis wowos addon nektek sem mutatja a még meg nem csinált, fel nem vett küldiket a Broken Isle-on? Máshol mutatja nálam... nem tudom mi lehet a baj.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#71271) Yummy


Yummy
tag

Ezt en se teljesen ertem. A Garrison magat nem vettek ki teljesen? Szoval ha elorol kezdesz egy karit ugyan ugy vegig kell nyomni a toborzasos garrisonos dolgokat? Aztan az ugyan ugy megvan mindenkinek mint eddig? Csak mivel jott a kieg es lvl110 mar nem eri meg odamenni? Gold szerzesre se?
En is Wodnal hagytam abba es meg nem vettem meg a Legiont, ezt a reszet pedig nem latom at en se.

(#71272) Csapoati válasza Yummy (#71271) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A goldos missionöket kiszedték a garrisonból, így max a küldik miatt lehet érdemes tolni egy darabig.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71273) whitezo88 válasza Yummy (#71271) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A garrison fejlesztés opcionális, a nyersanyagok, loot, stb amiket lehet szerezni, feleslegesek már utána. Legionban a trash egyenként több pénz (70-80g egyenként) mint amit a küldik hoznak (meg amíg felfejlesztenéd a követőket, az több hét)

(#71274) BoneDragon válasza Frozzy (#71267) üzenetére


BoneDragon
veterán

Külön garrison... Muszáj ijesztgetni itt az embereket? De komolyan... Már a feltételezés is fura. :F :W

(#71275) #57919488


#57919488
törölt tag

Mar 2 Tailor-os karakterrel csinalom a Hexweave Bag farm-ot mivel 2k gold ujra az ara AH-ban. Meg jo, hogy felhalmozodott jo sok Tailor Work Order-es tekercs mert igy azonnal el is adtam mindent.
GR Resource-bol pedig akkor veszem csak ki az aktualis dolgokat ha 16 GR/item aron van.
LW-s karakterrel is erdemes eladni a taskakat mert 500-100G kozott mozognak mindig.
A Garrison Resource ingyen van, hasznaljatok! :D :P

(#71276) G4RWIN


G4RWIN
tag

Sziasztok!

Szeretnék újra wowozni kicsit, anno a burning crusade -s résznél játszottam kb fél évet.
Ha belépek a battle.net accomba akkor a wow résznél van egy meglévő active starter edition, rákattintok akkor felajánlja, hogy vegyem meg a world of warcraft-ot 15 euroért (1-100 lvl stb).
Viszont, amikor a főmenü/buy digital games-re megyek, ott válaszhatom a legion-t 45 euroért.

Kérdésem az lenne, hogy elég a 45 euro-s legiont megvenni vagy sorban először a 15 euro -s alapot aztán a legion kieget kell megvennem?

Anno a the burning crusade -ig vettem meg, viszont itt az accountban nem látok erről semmi infot.

Köszi előre is a segítséget!

(#71277) Frozzy válasza BoneDragon (#71274) üzenetére


Frozzy
őstag

Régebben írtam, hogy nem nagyon vagyok tisztában mindennel és tuti, hogy lesz még sok kérdésem is (akár olyan is ami hülyeségnek tűnik) de azért köszi, hogy írtál. sokat segített :DDD :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71278) Telda válasza #57919488 (#71275) üzenetére


Telda
addikt

Melyik realmen? Mert az Arathoron csak 8-900 a táska.

(#71279) Tigerclaw válasza birno (#71261) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ma viszont volt egy egész jó withered runom. Sajnos belefutottam valamibe, ami miatt elveszítettem szinte az össze witheredet, de amúgy messze a legjobb volt.

Monk esetén (de lehet hogy más hasonló hybrid class esetén is) tudom javasolni hogy tankként menjetek a trainingre. Ezer százalékkal egyszerűbb és sikeresebb volt a dolog.

Az elején legsweep-el mentem, de aztán váltottam black ox statue-ra. A manafiendeknél hasznos a stun, máshol viszon nagyon hasznos a szobor, mert aggrózza messziről a mobokat, ergo nem mennek rá a witheredekre és engem se bántanak.

Két dolgot tanultam meg:

Még egyszer nem megyek fel három mob miatt a pókhálóra, mert leestem egy lyukon és a witheredek nem jöttek utánnam. Gyorsan visszaszaladtam, és első alkalommal még nem volt gond, de másodszor meg elveszett emiatt vagy 15 withered. Nem elmenekültek, csak egyszerűen túl messze kerültek tőlem és eltűntek.

Az Elfbane esetén nagyon kevés witheredem maradt és sorba megölte őket, ami ellene nem tudtam mit csinálni. Gondolom ez programozott dolog. Végig engem ütött, de időnként felkapott egyet és megölte. Szóval oda kevéssel nem érdemes menni.

Amúgy én is azt javaslom, hogy ki kell maxolni a 2000 manát.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71280) Tigerclaw válasza Cathfaern (#71264) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A lore most sokkal kevésbé kiszámítható, sokkal érdekesebb volt (és még ugye van hátra, mert most mesterségesen nyomtak egy stoppot a fő szálban) A "Game of Throne"-os beütés viszont abszolút nem tetszett.

Azt nem tudom, hogy mennyire volt szándékos, hogy ennyire megszórják az embereket a free cuccokkal. Az azért durva, hogy néha akár Mythic szintű cuccokat is adnak pár perces WQ rewardnak, illetve, hogy a titanforging miatt heroicban is eshet olyan ami mythicben. Ezek mellett ott vannak a 850-ig fejleszthető craftolós felszerelések és a 840-ig fejleszthető class set. A jövő heti raid startra szinte mindenki már az átlag 840-es szinten van.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71281) #57919488 válasza Telda (#71278) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ragnaros.
De amugy az a csak 800-900 is teljesen rendben van mivel a Garrison Resource teljesen passzivbol termelodik. Karakterenkent belogolni es par GR-es quest-et elinditani igazan semmi.

[ Szerkesztve ]

(#71282) Csapoati válasza G4RWIN (#71276) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha csak startered van, akkor meg kell venni a legújabb WoW Battlechestet, utána meg a Legiont.

Tigerclaw: 840, hápeeeeeersze. Most lett meg a 811, nincs sok időm. :) Ma pl. kimondottan jól jött, hogy a 825-ös quest reward 840-esre proccolt. Őszintén szólva nem izgat, hogy valakinek ez farewell epix, nekem időm nincs, nem skillem. Nem nagyképűségnek szántam, de régen komolyan raideltem, csak most már nem akarok, meg az idő is kevés. :(

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71283) Lirion válasza G4RWIN (#71276) üzenetére


Lirion
addikt

Ha a bc idejében eredeti szerveren toltad, akkor kell, hogy legyen egy régi accod, amit elvileg vhogy fel lehet venni a jelenleg működő battle.net accounthoz. Szerintem írj ezzel kapcsolatban egy ticketet és biztos több és pontosabb infót kapsz ezzel kapcsolatban, mint tőlem. :) Ha sikerül, akkor az egykor bc-ig megvásárolt és aktivált játék működni fog egészen lvl 100-ig és úgy elég lenne csak a legiont megvenni.

(#71284) G4RWIN válasza Lirion (#71283) üzenetére


G4RWIN
tag

Megvettem az alapot 7,5 euroért, belépésnél kiírta, hogy 50% kedvezmény. El leszek most így 100-ig aztán majd meglátom.
Köszi!

(#71285) bobace


bobace
őstag

Tudom, lassúúúú, de ha minden jól megy, ma meglesz a 110 az első karival. most kb lvl 108,8, és kettő területtel végeztem :D Most kezdődik Aszuna, szerintem a felénél már 110 lesz. Ezt direkt hagyták ilyen lazára, hogy két karakterrel is külöböző területeket lehessen nyomni?
(Mondjuk szerintem followeres missionökből jött több mint egy szint.)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#71286) Csapoati válasza bobace (#71285) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgyis mindet kell nyomni, különben nem lesznek world questjeid.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71287) Aragorn100


Aragorn100
csendes tag

Hello
Telefon reset miatt újra fel kellet telepítenem az authenticators de ezúttal valamiért us serialt adott nem pedig eu-sat ez számít valamit vagy teljesen lényegtelen?

(#71288) bobace válasza Csapoati (#71286) üzenetére


bobace
őstag

Uh, bakker, de gáz.. :W

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#71289) TheProb


TheProb
veterán

Cross realm szeretnék goldot áttolni magamnak, ahogy látom az egyetlen megoldás, hogy petet veszek, cage-elem, majd másik szerveren berakom AH-ba.

Van itt valaki aki mostanában adott el peteket és tudna tippet adni, hogy milyen petek pörögnek most vagy mi az amit nagy eséllyel el lehet adni?

Netán valami statisztikai oldal? Sajnos http://www.wowuction.com/ nem mutatja, hogy miből mennyit vettek az elmúlt x időszakban.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71290) lakisoft válasza TheProb (#71289) üzenetére


lakisoft
veterán

pet trade vagy cserélsz goldot másik játékossal vagy transzferelsz karaktert.

(#71291) Cathfaern válasza Csapoati (#71286) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egyébként ez tipikus esete annak amikor a Blizz kitalál egy tök jó dolgot (szintfüggetlen szintezés), jól is implementálják (nem érezném, hogy zavaró lenne, hogy 4 szintet léptem 1 mapon, reward is mindig jó volt, meg a mobok nehézsége is ok volt), aztán egy húzással jól pofonvágják az egészet, hogy az értelme vessze el, de legalábbis keserű szájízt hagyjon maga után... Jó engem nem érint, mert totál nem érdekel a progress, ígyis-úgyis végig-questelnék mindent, de ennek mi értelme volt? :F

(#71292) Arnold2 válasza Cathfaern (#71291) üzenetére


Arnold2
őstag

Az én értelmezésemben pontosan olyan értelme volt, mint a rögzített max kamera távolság:
pontosan úgy játszd végig a játékot, mint ahogy ők akarják.

Egy kicsit úgy érzem, hogy a Legionnal bekeményítettek a készítők a " maximális élet/játékérzés" elérése véget. Érdekes.

Amúgy azért végigütni a 4(+1) zóna alap küldetéscsomagját nem gondolnám egy hű de nagy érvágásnak. Nagyon nyugger tempóban napi egy zóna simán hozható szerintem, de nem akarok más szabadidejével sáfárkodni.
S amúgy én még ajánlom is, hogy mindenki járja végig becsülettel a zónákat, mert nagyon eltalált és hangulatos lett (Val'sharah végéről nem is beszélve..).

(#71293) Cathfaern válasza Arnold2 (#71292) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Nagyon nyugger tempóban napi egy zóna simán hozható szerintem"
Megjelenés napján megvettem a Legiont, végigtoltam egy DH-t a kezdősztorin, utána nekiálltam lvl100-ról egy druidnak, tegnap léptem meg vele a 104-et, és mentem át a 2. zónámba :D De persze nem ez a mérvadó :)

Viszont másik oldalról van olyan ismerősöm aki lényegében a raidek miatt játszik WoW-al. Nem beszéltem mostanában vele, de az ő szemszögéből kiindulva elég idegesítő lehet, hogy miért kell még +2,5 zónát végigtolni ahhoz, hogy mindene meglegyen raideléshez (mert azért ahogy kiveszem a world questek nem igazán kihagyhatóak, még ha nem is kell orrba-szájba tolni őket).

[ Szerkesztve ]

(#71294) TheProb válasza lakisoft (#71290) üzenetére


TheProb
veterán

Ezt a kérdést már egyszer megbeszéltük, szerintem olvasd át még egyszer a mostani kérdésem :))

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71295) benceman00 válasza Arnold2 (#71292) üzenetére


benceman00
tag

Főleg aki majd tervezi a repülést Broken Islesen annak kötelező végig tolnia mindent.

Üdv, ASZPi

(#71296) rudeee


rudeee
őstag

Sziasztok!
A játék futtatásával kapcsolatban szeretnék kérdezni. Hardver ügyileg a gépem mostanában nehezebben bírja a dolgokat mint a Draenor kiegben. A Legion új területein - főleg Suramar-ban az fps-em 23-62 között mozog, de az átlag olyan 30 felé van inkább.
A grafikai részletesség normal és high közé van belőve, árnyákok high, post process effekt és hasonlók kikapcsolva.
Felbontás 1920*1080 (fullscreen) 60Hz, vsync off.
A gépem nem gondolnám hogy nem lenne elég az élvezetes futtatáshoz ezen a minőségi szinten, de mégis úgy érzem hogy valami nincs rendben.
A procim egy Core 2 Quad Q8300 3,3Ghz-re húzva ramokat 1-1-be hajtva (860Mhz-en - 6GB DDR2).
A játék és a Rendszer külön SSD-ről megy, ezzel nincs is gond sebességben.
A videokártya egy AMD Radeon R280-as 3GB rammal.
Állítgattam a beállításokat és azt vettem észre hogy nem igazán a vga-t terheli, mert ha élsimítást is rátolok a jobb minőségű szűrésből az is csak 1-3fps-el lesz kevesebb és akkor pörög csak fel hallhatóan a vga ventije.
A proci 4 magja egyenletesen terhelt kb. 40-60% között, szóval ez sincs kihasználva látszólag.
Ezek ellenére mégsem fut úgy a játék sebessége ahogy azt elvárnám.
Raiden a sebesség fight közben 20 körülre esik vissza ami játszhatatlan kategória.
Szerintetek mivel lehet gond, mit hogyan kéne beállítani vagy mi lenne a szűk keresztmetszet hardveresen?
Mire támaszkodik leginkább a wow?
Köszi!

(#71297) Cathfaern válasza rudeee (#71296) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Leginkább a CPU szokott a limitált lenni. Esetleg árnyékokat, illetve a tereptárgyak részletességét / max távolságát próbáld lentebb venni (esetleg a "particle effect" vagy ilyesmit, ami tűz és társaiért felel), ezek szokták nagyon enni az FPS-t. Illetve ha nem próbáltad még, akkor próbáld meg kikapcsolt addonokkal, azok között is lehet bugos.

(#71298) fordfairlane válasza rudeee (#71296) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem vagyok wowos hardverszaki, de így ránézésre igen csak öregecske már ez a rendszer. Talán a proci FSB sebessége, talán valami más foghatja meg.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#71299) -FreaK- válasza benceman00 (#71295) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mi lesz a követelménye a repülésnek Broken Island-on? Illetve lehet már tudni, hogy mikor lesz elérhető?

(#71300) .LnB válasza -FreaK- (#71299) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Részben ez: [link]
Valamivel bővebben: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.