Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72801) Tigerclaw válasza Demizson92 (#72798) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem minden classnál vannak ugyanazok a fejlesztések. Monknál sincs külön olyan NPC aki fejleszt felszerelést és upgradet...de azt hiszem olyan fejlesztés van, hogy a szokásos reward mellé bármilyen sikeres champion quest során hozhatnak upgradet, illetve továbbra is túlságosan sok az olyan quest ahol eleve felszerelés vagy upgrade a reward.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72802) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tök jó, hogy az egyik hotfixben javították a Nameless Kinges world questnél, hogy killre nem adta be a teljesítést. Erre tegnap a world bossnál a hunteremmel jó volt délután, este a warrimmal nem kaptam meg a killért a quest rewardot. Egyet előre, egyet hátra. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72803) kovsol válasza samfishR (#72793) üzenetére


kovsol
titán

Eh most látom mindent leírtál amit kérdezem. Lehet mielőtt nem bootol be az agyam nem kellene írkálnom a fórumra. :DDD

May the Force be with you!

(#72804) [-HERO-] válasza samfishR (#72793) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Erdekes, nekem az uj farming simulator csinalja majdnem ugyan ezt annyi kivetellel hogy alt tab utan sem indul el a kep, de a hangok mennek menu hangok minden.

A wow nem csinalja, es nem vga driver mert kiprobaltam hogy egyszerre ment a wow meg az fs17 es a wow nem fagyott meg amikor az fs igen.

Egyenlore nem jottem meg ra mi a gond de rohadt idegesito.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#72805) kovsol válasza Demizson92 (#72798) üzenetére


kovsol
titán

Most találtam wowheaden:
Champion Armaments:
All classes except for Druids, Monks, and Shaman have a Tier 3 Order Advancement ability which unlocks a special Work Order. This Order takes 50 and 12 hours to complete; it can yield Heavy Armor Set, Fortified Armor Set, or Indestructible Armor Set. Higher ilvl is needed to beat difficult missions.

May the Force be with you!

(#72806) Lirion válasza kovsol (#72805) üzenetére


Lirion
addikt

Igen, de ahogy Tigerclaw írta, a druid monk és sámán olyan fejlesztést kap, ahol a missionök után hoznak haza a followerek ilyen felszerelést.

(#72807) Ereshkigal válasza Demizson92 (#72798) üzenetére


Ereshkigal
őstag

A druida (és még pár class) mást tud kifejleszteni tier 3-ban: [link] Lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#72808) lakisoft válasza samfishR (#72799) üzenetére


lakisoft
veterán

Most néztem. Akkor ez sem lehet.

Más: Legion leértékelés várható-e valamikor?

(#72809) Csapoati válasza lakisoft (#72808) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, majd. ;] Idén biztos nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72810) lakisoft válasza Csapoati (#72809) üzenetére


lakisoft
veterán

Kéne a többi accountomra is :). De teljes áron nem akarom megvenni.

(#72811) k.kristof válasza lakisoft (#72808) üzenetére


k.kristof
őstag

Ezt csak a Blizzard tudhatja :) Ha karácsonykor nem, akkor majd a következő kiegészítő belengetésekor :)

(#72812) Csapoati válasza lakisoft (#72810) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az miért jó, ha több van?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72813) k.kristof válasza Csapoati (#72812) üzenetére


k.kristof
őstag

Több, mint 50 karaktere lehet :D

(#72814) lakisoft válasza k.kristof (#72813) üzenetére


lakisoft
veterán

50+ karakter valamint a main accounttal tudod segíteni a második + harmadik + sokadik accountod. Valamint multiboxxal is így lehet játszani. :R

Szerk:
Multiboxozik valaki?

[ Szerkesztve ]

(#72815) Arnold2 válasza lakisoft (#72814) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem néha még az az egy karakter is sok :)

Mindig elképedve néztem a multiboxos videókat. Csodálom a türelmeteket és a kitartásotokat :)

Arathor szerveren szoktam látni kettő multiboxert SW-ben meg IF-ben. Nevük már nem rémlik.

(#72816) lakisoft válasza Arnold2 (#72815) üzenetére


lakisoft
veterán

Nálunk az egyik guildtársam 5 accounttal és 90+ karakterrel játszik :).

(#72817) Mukucs válasza lakisoft (#72816) üzenetére


Mukucs
senior tag

Annak mi értelme? :B

(#72818) lakisoft válasza Mukucs (#72817) üzenetére


lakisoft
veterán

Sok sok gold amiből olyan dolgokat tud megvenni amit egyszerű júzer soha nem tud megvenni. Pl. ezért.

(#72819) k.kristof válasza lakisoft (#72818) üzenetére


k.kristof
őstag

A pók megvan már? :)

(#72820) Tigerclaw válasza lakisoft (#72808) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Karácsonykor szerintem lesz valami, de nem tudom hogy érinti-e a Legiont. A D3 és SC címek esetén muszáj komolyan akciózniuk, ha akarnak értékelhető eladásokat. A WoW esetén talán a store-os dolgokból engednek, de nem tartom kizártnak, hogy a kiegből is engedjenek valamennyit.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72821) Csapoati válasza lakisoft (#72818) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mindezt milyen áron is? Havi 3 ezer minimum egy account. Na most ha valaki 3-at tart fent, az máris havi 9, évi 108 ezer. Abból azért kijön pár spéci mount. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72822) #57919488 válasza Csapoati (#72821) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valamit elszamoltal szerintem :)

(#72823) Csapoati válasza #57919488 (#72822) üzenetére


Csapoati
nagyúr

3x3=9, 9x12=108
Vagy nem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72824) xPraetoriaNx válasza Csapoati (#72821) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Szerinted aki multiboxolással fossa magából a goldot, az valós pénzért veszi a játékidőt? :P

There is no war. Only the harvest.

(#72825) kovsol válasza Csapoati (#72821) üzenetére


kovsol
titán

Ha valóban rengeteg goldot tud ezzel farmolni akkor úgy érzem a havi feltöltést abból finanszírozza.

May the Force be with you!

(#72826) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ja oké, erre totál nem gondoltam. :) Mondjuk ez a goldot szerzek hogy játékidőt vehessek hogy goldot szerezhessek dolog nekem akkor is furcsa. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72827) xPraetoriaNx válasza Csapoati (#72826) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Én 1,5 éve 14 hónapja (bocs, elsőre "hazudtam", oszt gyorsan lecsekkoltam a transaction history-t) tokenekből nyomatom a játékidőmet, mindezt úgy hogy nem multiboxolok, sőt még csak nem is AH-trükkösködök összevissza. S emellé jelenleg több mint 200k goldom van. :) Ha nem lennék ennyire spúr és rászánnám a havi ~3k pengőt, "milliomos" lennék ingame. :D

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#72828) -FreaK- válasza Csapoati (#72823) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nálunk 4100Ft egy havi előfizetés, és a guildtársának 5 accja van.

Ez 5 x 4100 = 20500Ft./hó vagy 246000Ft/év.

Persze lehet hogy a havidíjat is kifarmolja goldból, de szerintem akkor is olcsóbb lenne goldot venni mástól, és/vagy jóval kevesebb idő :)

(#72829) kovsol válasza -FreaK- (#72828) üzenetére


kovsol
titán

Ha nem havonta veszed, hanem hosszabb feltöltést egyszerre akkor olcsóbbra jön ki.

May the Force be with you!

(#72830) #57919488 válasza Csapoati (#72826) üzenetére


#57919488
törölt tag

Itt mar nem azert szerez a jatekos goldot, hogy jatekidot vehessen hiszen az mar alapbol megvan es azon felul vannak meg celok.

De megforditom akkor a dolgot a WQ-ek miatt. Tehat jatekidomben azert WQ farmoljak, hogy legyen Order Resources es AP amit semmi erdemleges dologra nem lehet elkolteni es a vegen meg mehetek Suramar questeket is csinalni, hogy majd legyen Fly amivel a vegtelensegig lehet farmolni ezeket a csodas dolgokat.
Altoknal mar igyis botranyos az AP es Class Hall dolog es meg a szakmakat is kinyirtak.
Az elso kieg amiben jobban szorakoztat az altozas mint barmi aminek a Legion-hoz koze van :DDD

(#72831) Lirion válasza xPraetoriaNx (#72824) üzenetére


Lirion
addikt

Ez sem igazán állja meg a helyét, mivel a multiboxos hiába keres mondjuk 300k goldot havonta 3 karakterrel, ezt 3 accountra kell leosztani és úgy havi 100k már nem olyan nagy biznisz.

(#72832) parandroid válasza Csapoati (#72826) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenkinek kell valami hobbi. Más meg pecázni jár. Nincs ezzel semmi baj, ha szívesen csinálja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72833) Csapoati válasza #57919488 (#72830) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tulajdonképpen az egész játék ilyen. Azért raidelsz, hogy erősebb legyél, hogy jobban raidelhess, hogy még jobb legyél, hogy... :) Ettől függetlenül továbbra sem fogom annyira a multiaccozást, de ez már az én hibám valószínűleg. :) A gold se izgatott soha a játékban, annyi legyen, hogy rendesen legyek gemelve és enchantolva.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72834) lakisoft válasza k.kristof (#72819) üzenetére


lakisoft
veterán

Milyen pók? :)

(#72835) nauro


nauro
aktív tag

Valakinek van tapasztalata GTX 1050 Ti kártyával? Hogyan muzsikál wow alatt?

(#72836) k.kristof válasza lakisoft (#72834) üzenetére


k.kristof
őstag

Ami potom 2 millió goldba kerül, az új Dalaranban lehet venni.

(#72837) xPraetoriaNx válasza lakisoft (#72834) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Ez

There is no war. Only the harvest.

(#72838) lakisoft válasza k.kristof (#72836) üzenetére


lakisoft
veterán

Ja tudom még nincs de dolgozok rajta. :R

(#72839) kovsol


kovsol
titán

Valaki adhatna gold szerzési tippeket. :)
Herbázni és bányászni is tudok, gondolom az jó alap.

May the Force be with you!

(#72840) k.kristof válasza kovsol (#72839) üzenetére


k.kristof
őstag

(#72841) xPraetoriaNx válasza kovsol (#72839) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Cata raidek kitakarítása ~5500 goldot hoz karakterenként, és repkedésekkel együtt 1,5 óra kb. S ugye ezt karakterenként csak 1x lehet megcsinálni szóval nem napi 1,5 óra. Már WoD-ban meg lehetett csinálni 690-700-as gearrel, most már így kb 2-4 ütésből ölöd a bossokat, sz'al... :D

Azon kívül HC instázás ha van Satchel. Gondolom ez szerverenként változik, de ugye magában a batyuban van 8-900 gold, és a rúnák 600-1100 goldért mennek, sz'al... :)

There is no war. Only the harvest.

(#72842) pckownz válasza k.kristof (#72840) üzenetére


pckownz
senior tag

Gondolkozok a legionos guide-on. Akkor is erdemes megvenni, ha soha nem AH-ztam? Vagy akkor kellene az alapozo konyv is?

(#72843) k.kristof válasza pckownz (#72842) üzenetére


k.kristof
őstag

Azt írja az előszóban Norton, hogy nem szükséges az előző részek ismerete.

(#72844) csecso22 válasza Viktor77 (#72792) üzenetére


csecso22
tag

Köszi

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#72845) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Azt hiszem hogy pár gamer társat elveszítünk, massziv banwave van folyamatban. :U

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#72846) k.kristof válasza [-HERO-] (#72845) üzenetére


k.kristof
őstag

Helyes, hulljanak csak a botolók.

(#72847) [-HERO-] válasza k.kristof (#72846) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Csak így nem tudom mi lesz az alapanyag piaccal, de rosszat sejtek :S

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#72848) k.kristof válasza [-HERO-] (#72847) üzenetére


k.kristof
őstag

Ahol piaci rés támad, azt valaki be fogja tömni... A 7.1 óta lehet Blood of Sargerasból is vásárolni, abból meg szerintem mindenki úgy ki van tömve, hogy ihaj.

(#72849) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Köszönöm szépen a választ mindenkinek!

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#72850) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azért az kemény, hogy egy EN normal pug alatt (mínusz Xavius) 3 legendary esett összesen, meg egy hidden artifact skin.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.