Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71601) k.kristof


k.kristof
őstag

Tegnap lementünk Vault of the Wardens Mythicbe (kő nélkül, simán), mert volt oda Order Hall missionből kapott küldi. A küldiért járó ládában egy haszontalan item volt, de az Inquisitor boss dobta ezt a szépséget: [link].

(#71602) Ry0K3N válasza fauv (#71597) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

[link]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#71603) Peetey91 válasza k.kristof (#71601) üzenetére


Peetey91
senior tag

Grat! Nekem is ott esett ki tegnap az egyik DH legendary gyűrű! Mythic 6ot mentünk teljesen puggal, Teamspekkel, úgyhogy igenis lehet jó csapatot találni!

Utána MaW 7et adta a stone de a hetes fokozat még teljesíthetetlen 850 körüli gearrel, az idő limit alatt talán a második boss sem ment le. Kaptunk egy olyan debuffot, hogy a tank veszti az aggrot, évek óta nem kellett aggrora figyelni, most viszont nagyon, mert három ütésből le lehetett húzni róla a 2 hitelő elleneket. :D

[ Szerkesztve ]

(#71604) pckownz válasza k.kristof (#71601) üzenetére


pckownz
senior tag

Vault kimaradt szamomra meg mythic-bol. Kemenyebb mint a tobbi? HC fokozaton en lenyeges kulonbseget ereztem, bar leginkabb csak azert, mert a legtobb embernek fogalma sem volt, hogy mit kell csinalni.

(#71605) demerion válasza pckownz (#71604) üzenetére


demerion
tag

Kb ugyan annyira vészes mint bármelyik másik. Ha valaki nem tudja mit csinál akkor eléggé fájdalmas run lesz. Az egyetlen lényeges különbség hogy Cordanan két irányból jön a creeping doom. +5-ön már elég húzós volt, sima mythicnek viszont nem kellene túl sok gondot okoznia.

[ Szerkesztve ]

(#71606) Peetey91 válasza pckownz (#71604) üzenetére


Peetey91
senior tag

A második boss (az a teleportálós) tud szivatós lenni, a többi boss viszont kifejezetten egyszerű, az utolsónál, ha van egy ranged (pl. hunter) aki tudja mit kell kezdeni a fénnyel és rendesen tudja követni a csapat akkor az sem vészes. Mythic és mythic+ fokozatra szerintem kifejezetten kellemes hely, mert a trash packek sem túl kemények.

(#71607) birno


birno
addikt

Arrol van info, hogy 7.1 kb. mikor jon ki?
Csak azert, hogy a repuk megszerzesevel a pathfinder achihoz mennyire kell sietni, mert ha mondjuk csak jovore jon ki, akkor szerintem az emissary questekbol boven meglesz addigra, meg a Suramaros is, foleg az osszes quest line teljesitese utan, meg a withered army training nelkul is.
Amugy is csak uccsohoz kell exalted ha jol tudom.

(#71608) laceszgamer válasza birno (#71607) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valszeg tél vége-tavasz eleje, még csak msot indultak a teszt szerverek és általában szoktak 1-2 hónapot menni a teszt szervereken is mielőtt live ra kerülnének.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#71609) Csapoati válasza laceszgamer (#71608) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor tehát tél eleje. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71610) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Withered Army Training scenario-ban, hogy lehet szerezni behemoth meg wizard (vagy mi) társakat? Azt mondták nekem, hogy ládából. De amit a quest végén kapok, vagy amiket kihozatok a társaimmal?

(#71609) Csapoati Neked, hogy van időd ennyi játékkal játszani egyszerre? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71611) Rison77 válasza .LnB (#71610) üzenetére


Rison77
senior tag

Amiket kihozhatsz azokban lehetnek ilyen upgrade-ek, azt nem tudom, hogy fix e a loot minden ládában.

(#71612) .LnB válasza Rison77 (#71611) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Király, eddig egyet hoztam ki :( Az egy egyszer használatos +25% HP buff volt a kis csapatomnak. Aztán gondoltam, hogy ilyenre nem fogok "elpazarolni" 5 társat. Na akkor mostantól majd pakolom kifele. Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71613) Rison77 válasza .LnB (#71612) üzenetére


Rison77
senior tag

Azok a buffok permanensek, szerintem írja is az item leírásban. A legelején én is bedőltem, vittem 10 mobot, első szobában kb 10 score-nál láda, 10 tudja elvinni oké vigyétek, scenario vége.. aha mondom erről nem volt szó, hogy ezket el is vesztem :D

(#71614) .LnB válasza Rison77 (#71613) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Velem tegnap történt érdekes. 470 vagy 490 score-nál nem volt több ellenfél. Átjártam 3x az egészet, még majdnem ki is másztam felfele a pókhálón keresztül (de nem lehet mert visszalök). Ajtókon nem tudtam bemenni mert 4 társ követett már csak. Szóval bolyongtam egy darabig, aztán visszamentem kezdőre, és vége. :) Megnéztem minden ajtót, minden zugot. De nem tudtam bemenni egyiken se, pedig az a rouge dobott egy kulcsot, csak kevesen maradtunk mire meghalt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71615) Rison77 válasza .LnB (#71614) üzenetére


Rison77
senior tag

Igen az a mob nagy mókamester.... az elején már a pókos résznél előbukkant és vagy 3 lehetőséget is kinyírt tőlem, utána volt valami fix , hogy áthelyezik máshova vagy valami, utána tudtam haladni. Tegnap meg is találtam a helyét 20 mobbal tegnap, 2 berserker, 2 caster, de így is ledarált 10 mobot mire megöltem. szerencsére már a vége fele volt 500+ score-al.

(#71616) .LnB válasza Rison77 (#71615) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tegnap öltem meg először. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71617) Csapoati válasza .LnB (#71610) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tegnap 30 percet wowoztam (még heroicban se jártam, de raiden már igen :D ) és ugyanannyit forzáztam. :) Napi 1-2 óra jut nekem is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71618) Dyde


Dyde
aktív tag

Volt ma patch? Ha igen meg lehet nézni valahol a patch notes-t? Nem otthon vagyok, így battlenet kliens kilőve.

(#71619) lakisoft


lakisoft
veterán

Srácok segítség kellene 803 az ilvl. Mit lenne érdemes csinálni, hogy menjen feljebb? Raidcsapatom várnak már szeretettel de egyszerűen nagyon nem esik semmi Normál instákat nyomattam eddig. Loremaster folyamatban és WQ-k beindultak tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#71620) wjbhbdux válasza Dyde (#71618) üzenetére


wjbhbdux
veterán

[link]

/s

(#71621) tPedro_ válasza lakisoft (#71619) üzenetére


tPedro_
őstag

En vegigtoltam a questeket az osszes zonaban (Suramarnak meg a fele kb hatra van), normal instaban csak annyit voltam, amennyi a kuldetesekhez kellett es folyamatosan csinalom a wq-ket. HC meg nem volt es igy vagyok 827 ilvl-en.
WQ-ekbol szerintem nagyon gyorsan fel lehet huzni.

(#71622) Whysperer válasza lakisoft (#71619) üzenetére


Whysperer
addikt

Én azt cisnáltam,hogy Class Hall-ba kivettem amit engedett + AH-ba meg Guild társakkal craftoltattam 810-g kézzel lábbal ami jött aztán onanntól meg Random HC farm!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71623) Whysperer


Whysperer
addikt

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71624) fordfairlane válasza Whysperer (#71623) üzenetére


fordfairlane
veterán

:))

x gon' give it to ya

(#71625) Whysperer válasza fordfairlane (#71624) üzenetére


Whysperer
addikt

:C :C

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71626) ldave válasza lakisoft (#71619) üzenetére


ldave
félisten

810-ig nehéz volt nekem is eljutni, utána már ugye engedni a random HC-t, jelenleg dps-ként is 5-10 perc a sor, szóval lehet haladni onnantól, most 825 körül vagyok. Sima instának semmi értelmét nem láttam ilyen célra, inkább WQ-et vadásztam, ami cuccot adott.

A Slime draws near! Command?

(#71627) k.kristof válasza lakisoft (#71619) üzenetére


k.kristof
őstag

Class Hall szett itemeket fel tudod húzni 840-ig (vállas alapból 850, de Nightfallen exalted kell hozzá). Szerezd meg a harmadik relic slotot, az sokat dob a fegyver és a teljes gear átlag itemlevelén is. Ahogy írták, figyeld az itemeket adó world questeket, néha vannak 840+ Mythic itemet adó instások, azokat normál instában is teljesítheted. Kérd meg, hogy vigyenek el Mythic/Mythic+ instába, lehetőleg olyan emberek, akik ugyanolyan armor típust (plate/mail/leather/cloth) hordanak, mint te, a personal loottal eső itemeket át tudják neked adni. A repus frakcióktól is vedd ki, amit tudsz, pár itemet adnak, illetve most már az Emissary ládákban is van item, ami alapból 810, de proccolhat fentebb is. Én 820-at láttam eddig legfeljebb, de esett már legendary is egyik guild tagnak abból a ládából.

(#71628) lakisoft


lakisoft
veterán

Nagyon köszi mindenkinek. Így már sokkal könnyebb lesz. a 3-dik artifac slotot, hogyan tudom unlockolni?

(#71629) Vikthor válasza Whysperer (#71623) üzenetére


Vikthor
nagyúr

erre egy szó létezik: Dirge

ugye megvan? :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#71630) k.kristof válasza lakisoft (#71628) üzenetére


k.kristof
őstag

A Class Campaign küldetéseket kell csinálni, azok fogják feloldani a legvégén.

(#71631) ldave válasza lakisoft (#71628) üzenetére


ldave
félisten

Az Order Hall küldetéseket kell bejezni hozzá. Elég sok 1 napos Misson tartozik hozzá, szóval pár nap kell, mire végére ér az ember.

A Slime draws near! Command?

(#71632) Whysperer válasza Vikthor (#71629) üzenetére


Whysperer
addikt

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 8)))))

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71633) fordfairlane válasza Vikthor (#71629) üzenetére


fordfairlane
veterán

A régi szép idők. :DD

[link]

x gon' give it to ya

(#71634) Whysperer válasza fordfairlane (#71633) üzenetére


Whysperer
addikt

:DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71635) ldave válasza lakisoft (#71628) üzenetére


ldave
félisten

Meg azt hiszem, ha az összes instán végigmész, azért is jár egy Order Hall-os set item.

A Slime draws near! Command?

(#71636) .LnB válasza ldave (#71635) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, egyszer le kell nyomni mindet, bármilyen nehézségi fogonm (A két Suramar-os nem is számít bele, az nem kell hozzá)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71637) lakisoft válasza ldave (#71635) üzenetére


lakisoft
veterán

okés. Köszi. :R

(#71638) birno


birno
addikt

Ragnaros horda guildek kozul tudtok olyat ajanlani ami mythic+ dungeon centrikusabb?
Tehat lehetoleg nem csak farmolas erejeig mennek az emberek, aztan raidrol mar vissza se neznek.

(#71639) lakisoft válasza birno (#71638) üzenetére


lakisoft
veterán

Én csak az utóbbit tudok. :R

(#71640) thomeef válasza birno (#71638) üzenetére


thomeef
őstag

Vissza fognak raidről is nézni hidd el keyrunok mennek a végtelenségig, a loot is skálázódik.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#71641) birno válasza thomeef (#71640) üzenetére


birno
addikt

Skalazodik, de azert nem jobb mint raidbol. :)

(#71642) Tigerclaw válasza thomeef (#71640) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én a keyrunokat inkább kihagyom...legalábbis puggal...sőt lehet hogy a Mythiceket is kompletten. Jellemzően vagy nem esik semmi, vagy csak hulladék, így nem éri meg a stressz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71643) birno válasza Tigerclaw (#71642) üzenetére


birno
addikt

Esni meg eshet is valami, de puggal veszelyes.
Ma is elsutottem a frissen kapott keystone-omat, lvl2 csak, direkt minden run elott leirom, hogy ha valaki kilep, akkor nem lehet mast behivni, szoval vagy ne lepjenek ki vagy meg kezdes elott talaljak ki, hogy nem lesz ra idejuk/kedvuk.
Erre egy rossz pull utan meghaltunk, de addig tok jol haladtunk, egesz gyorsan is, mire a healer kilep ilyen dumaval, hogy ennyibol mar latja, hogy nem erdemes pazarolni az idejet blablabla...
Hat akkor any@dat, keystone persze ez altal instant depleted, az ilyenek el is veszik az ember kedvet teljesen.
Guildel kellene menni vagy esetleg openraiden, esetleg discordon szervezni.

(#71644) Roland861010 válasza birno (#71643) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez nagyon ismerős de néha ki lehet fogni jó csapatot lvl2- est toltuk le úgy hogy 15 perc maradt és lvl 5-ös kulcsot kaptunk.

(#71645) Tigerclaw válasza birno (#71643) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem csodálkoznék azon, ha egyre nehezebb lenne healert találni keyrun-ra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71646) k.kristof


k.kristof
őstag

Tegnap érdekes jelenséget tapasztaltam: megöltem Levantust, de nem volt nálam bónusz roll token. Elmentem utána Dalaranba, kiváltottam, visszaportoltam az Order Hallba, és feljött a bónusz roll ablak, mintha a boss halálakor elindult volna, mert már sárga volt a csík. Dobtam, és kaptam is egy 860-as gyűrűt.

(#71647) Redcaster


Redcaster
őstag

A WQ-en szerzett itemek max 5 ilvl-t upgradelődhetnek?

(#71648) Csapoati válasza Redcaster (#71647) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dehogy, kaptam én már 830-as back helyett 850-est. Úgy tudom, hogy bármi upgradelődhet egészen 895-ig, nyilván egyre kisebb eséllyel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71649) tPedro_


tPedro_
őstag

Tegnap indult az LFR, esett is cucc boven, bonusz roll is volt. Plusz csinaltam meg par WQ-t.
Igy 827ilvl-rol felmentem 834-re. :C
Es meg csak most kezdem a HC dungeonoket.

(#71647) Redcaster: Nekem lett belole 855-os trinketem.

[ Szerkesztve ]

(#71650) .LnB válasza tPedro_ (#71649) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

834-en már ne HC-ba menj. Mythic.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.