Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38752) Ribi válasza SzlobiG (#38748) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pont ezaz, hogy BCben kezdted az egészet, akkor fejlődtél akkor fedezted fel az egész térképet amivel baromi sokáig elvan az ember, akkor az összes dungeon új, az összes preBC raid új, minden új, annyi felfedezni való van, hogy azt se tudod merre indulj. Ez idővel eltűnik és a köv kiegnek, hogy annyira érdekes legyen mint BC idején volt, teljes azeroth+outpand térképet kellene berakni, kb 20 dungeon és 7 raid instát. Ez tényleg nem tudják minden contentben megcsinálni. Ez van. Haldoklik a wow.
Bár Cata szerintem is kicsit karcsú. ICC alatt volt legalább több raid, nem csak 1be mehetsz. Már párszor leírtam, de nekem a legnagyobb érvágás, hogy main karival nem tudsz pug raidre menni, mert nincs külön 10-25 raid. Ezzel pedig igencsak bekorlátozzák az embert. Szóval nem is az 1 raid insta a gond igazán.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.