Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) decibel


decibel
aktív tag

Ez a guild mount nagyon vadítóan néz ki. Vajh a végtelen szivatások miatt nem szerzem be, vagy miután a fél szerver ezzel jár az érdektelenség miatt? :D
Amúgy mostanság a sok csilivili mount között az eredeti repcsivel tűnik ki az ember igazán. Pár napja egy dk megkérdezte, hogy honnan szereztem. :)) Nem tudtam mit válaszolni.

[ Szerkesztve ]

"you are a monkey poo-poo"

(#32802) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Sziasztok!

Van egy friss 80-as karim, 2,8 k gs-el.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi a gs követelmény a HC-záshoz? Mivel a dungeon finder szerint nem elég jók a cuccaim (you must obtain a better gear).

Ja, és ez a 3. 80-asom, soha nem tapasztaltam még ilyet.

Nem tudom, az gond lehet-e, hogy megvan a kasztomnak megfelelő összes heirloom, ami ugyebár item level 1-nek számít.

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#32803) LucifeI2 válasza #57919488 (#32800) üzenetére


LucifeI2
őstag

Pont az a céljuk, hogy tovább éljen egy rugó, mert jelenleg túlságosan a stunokra van utalva, és összeverik hamar, ha nem tud stunolni. Kevesebbet fog stunolni, de tovább fog élni.

(#32804) Wolverine válasza Tituszazeb (#32802) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, a heirloomok kavarnak be. Vagy ne használd a DF-t és oldd meg pl. guilden belül, vagy cseréld le a heirloomokat normál instákból (ToC/FoS/PoS/HoR).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32805) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok! Valaki el tudná mondani mi is az az id a raid-eknél?
Előre is köszi az infókat.

(#32806) Wolverine válasza lakisoft (#32805) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha bemész egy raidinstance-ba és legalább egy bosst megölsz, akkor elmentődsz oda; ezt a mentést azonosítja a raid ID, ami azonos azoknál, akik ugyanebben a raidben voltak. Bárki, aki ebben a mentésben öl bosst, ugyanezzel az ID-vel lesz mentve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32807) -conrad- válasza Wolverine (#32806) üzenetére


-conrad-
addikt

Ezzel a raidmentéssel kapcsolatban nekem is van kérdésem.
Bányászom az arcane crystalt, és mikor bementünk ZG-be mountokért akkor nem bányásztam egyet sem, de pár nap múlva visszamentem, és nem esett. Következő héten a mount runkor egyet kibányásztam, egyből volt benne, de kimentünk. 2 nap múlva visszamentem, és nem volt megint egyikben sem. Lehetséges az, hogy despawnolnak a vein-ek és respawnkor mér nincs bennünk? :S
Kellene még kb. 80 darab arcane crystal, de nagyon túlárazva teszik be AH-ba.

Ha valakinek van esetleg ragnaroson akkor pls. írjon már rám.

(#32808) DopeBob válasza -conrad- (#32807) üzenetére


DopeBob
addikt

Készül a TF? :) :R

MZ/X

(#32809) -conrad- válasza DopeBob (#32808) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát próbálkozom, az első q item meg 3 ore (abból 2 már bar) megvan plusz Ragnaros q item is (vicces, ketten letoltuk Ragnarost - rugóként tankoltam meg dpseltem, párom meg elemshamannal healelt) már csak a 2. item kell plusz soksok alapanyag az arcanite bar-hoz.

(#32810) Healbacsi válasza -conrad- (#32807) üzenetére


Healbacsi
őstag

Minden banyazsatnak van x % eselye, hogy legyen benne arcan kristaly. Mashoz nincs koze, azaz a nagy szamok torvenye alapjan minel tobbet banyaszol annal inkabb raakadsz majd nehanyra:)

(#32811) cl.aci válasza -conrad- (#32807) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Szia.
Lehet hülyeséget írok, de thorium bányákból előszeretettel esik arcane crystal, legalábbis én így vettem észre még amikor bányászgattam.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#32812) LucifeI2 válasza -conrad- (#32809) üzenetére


LucifeI2
őstag

Azt ugye tudod, hogy az Arcanite Transmute-on már nincs CD? Arcane Crystal meg 2-3g AH-ban. Szóval a 100 darab megvan kb. 400G-ből, ha transmute speces alkemistával csinálod akkor még olcsóbb is.

(#32813) -conrad- válasza LucifeI2 (#32812) üzenetére


-conrad-
addikt

tudom, de egy hete nincs 12g alatt...

(#32814) -conrad- válasza cl.aci (#32811) üzenetére


-conrad-
addikt

abból esik, de 300 ore mellett találtam 3 darabot és kell 100 :)

(#32815) LucifeI2 válasza -conrad- (#32813) üzenetére


LucifeI2
őstag

Melyik szerveren vagy? BS horda oldalon van nálam 65 darab.

(#32816) Wolverine válasza -conrad- (#32813) üzenetére


Wolverine
félisten

Ydri transmute-speces alkimista :) De mostanában nem aktív, szóval ha esetleg segítség kell, előtte inkább itt írj privit :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32817) -conrad- válasza LucifeI2 (#32815) üzenetére


-conrad-
addikt

sajna ragnaros alli :(
wolvi: kösz :)

[ Szerkesztve ]

(#32818) Healbacsi válasza -conrad- (#32813) üzenetére


Healbacsi
őstag

Eladsz 3 db primordial saronite-ot, es veszel belole 100 db arcanite bart, es meg idot se szursz el vele.

Regen en is mindent kifarmoltam magamnak, de mostansag annyi penz van a jatekban, hogy egyszeruen hulyeseg raaldozni annyi idot.

(#32819) SE_Fan


SE_Fan
tag

Hali,

Szeretnék GC-t venni ingame goldért.
Bombázzatok ajánlatokkal, én 10k goldra gondoltam.

Persze el is adhatom ha kell valakinek a gold.

:R

[ Szerkesztve ]

(#32820) TiMoN válasza SE_Fan (#32819) üzenetére


TiMoN
senior tag

Arathoron 14k goldé hallottam h ment el 1 gc.

-TiMoN-

(#32821) kovsol válasza TiMoN (#32820) üzenetére


kovsol
titán

én évekig vettem 4k ért :B

May the Force be with you!

(#32822) #57919488


#57919488
törölt tag

Létezhet olyan, hogy hunter valamilyen lövéssel healeli magát?

(#32823) SE_Fan válasza kovsol (#32821) üzenetére


SE_Fan
tag

BS-en 8-10k. Ezt tartom is ha valaki vállalná. :R

1 honapos kártyás töltésért is jár 5k ;)

(#32824) cl.aci válasza #57919488 (#32822) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Lövéssel nem nagyon, max BM hunter de azt is a pet adja tallentból, vagy Cata bétateszt szerveren voltál :D

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#32825) Healbacsi válasza #57919488 (#32822) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ahogy irtak elottem a beastmaster hunternek lehet a petje vegett nemi gyogyitasa, eltolhat potiont, battlemaster trinketet, bandaget, illetve sokan elfelejtik, hogy ha elozoleg lehetett lockal egy partiban akkor lehet nala egy tartalek healthstone, amit siman megehet.

(#32826) szilchi


szilchi
őstag

Dk tanknak kezdésnek melyik Sigil a jobb?A Conquestes vagy a triumph-os?A conquestes ad fix 130 dodge ratinget 5 sec-re rune strike-nál.Triumph viszont 200-at,de nem fixen,viszont 20 sec-re.Nekem a conquestes tűnik jobbnak.Meg az csak 19 triuphm->19 conquest.Trash-en csak levétve nyomok rune strike-ot,boss-n megy szvsz jobb a fix 130 dodge,mint a 200
"vagybejönvagynem"
Ahogy nézem,a defense-el nem lesz gondom.Most lvl 76-on 525 van.Ha maradna is ez a felszerelés,80-ra 545 lenne.Aztán majd csak stam/dodge/parry-ra kell gyúrnom.Ja meg hit/exp persze.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32827) Rizzo válasza szilchi (#32826) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Szerintem a triumphos, amúgy meg 19 triumph=19 conquest, mivel conquest már nem szerezhető, csak triumphból leváltva ;) A runestrike-ot meg akár bemakrózhatód az ütéseid elé, így nem elvétve nyomkodod majd.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#32828) gabranek válasza szilchi (#32826) üzenetére


gabranek
aktív tag

szerintem a triumphos jobb, én legalábbis azt használom. Mivel lassú kétkezessel tankolok [link] és a rune strikeot az összes támadásomba bemakróztam, szinte állandóan fent van a 200 dodge.

ha tankként fejlődsz, lvl76-on az 525 def reális. A capet elérni nem egy nagy ördöngősség, nekem a bajom inkább az, hogy lefaragni nem tudok belőle :) Viszont az exp caphez még kellene 2 pont.

[ Szerkesztve ]

田中れいな

(#32829) szilchi válasza Rizzo (#32827) üzenetére


szilchi
őstag

Én is úgy írtam,hogy 19 triumph a 19 conquest.Meg a triumph-os 25-be kerül.Nekem trash-en eddig mindig elég volt a D&D/HB/BB trió.Rune strike-ot inkább csak bosson használok.Majd az első pár 80-as HC-n,mikor a 6K-s dps arc leszedi rólam a mobot akkor meg úgyis mindegy,mert mire eltolnám már a hátam mögött lesz és a dps-t üti.De a bemakrózása nem rossz ötlet,majd megnézem a mikéntjét.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32830) hyperspace válasza szilchi (#32829) üzenetére


hyperspace
őstag

Triumphos sigillel kezdtem én, aztán azt cseréltem a frostosra. Trashen is illene rune strikeot használni, több ütésbol többet kerül el, megkönnyítve a healer életét :P .

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#32831) szilchi válasza hyperspace (#32830) üzenetére


szilchi
őstag

Eddig azért nem használom/tam trash-en,mert most nincs olyan sigil ami szükségessé tenné :P .De majd bemakrózom 80-ra :K .

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32832) DeltaPower válasza DrGonzo22 (#32771) üzenetére


DeltaPower
őstag

te jó ég, malfurionból kotlót csináltak, deathwingből pedig darth vadert :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32833) DrGonzo22 válasza DeltaPower (#32832) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Malfurion még a Morrowgrain kutatásból is kiveszi a részét... Egy ilyesmi van az oldalán...

(#32834) Wolverine válasza DrGonzo22 (#32833) üzenetére


Wolverine
félisten

Malfuriont és a morrowgraint egy lapon említeni... vicces, ismerve a Stormrage c. könyv sztoriját :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32835) DrGonzo22 válasza Wolverine (#32834) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Könyveket nem olvastam, csak w1 óta játszom a warcraft játékokkal (egy ideje már csak tcg formájában), mi történik benne?

(#32836) Wolverine válasza DrGonzo22 (#32835) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondjuk úgy, hogy Malfurion visszatér az Emerald Dreamből Azerothra, és eközben egyrészt meggyógyítja Teldrassilt, másrészt alaposan visszaszorítja a Nightmare-t :) Nem spoilerezek azok kedvéért, akiket érdekel a dolog (de a wow.hu-n Faceless írt róla egy Töriórát egy hónapja).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32837) DrGonzo22 válasza Wolverine (#32836) üzenetére


DrGonzo22
őstag

OK, köszi, elolvasom.

(#32838) #57919488


#57919488
törölt tag

A tokeneket már kifarmoltam heirloom-ra csak azt kell még eldöntenem, hogy melyik karit csinálom: disc/sh pap vagy elem/resto sámán.
Többnyire pvp-re kellene (arena/bg).
1.Azt mondták, hogy disc pap jobb mint resto sámán, ez tényleg így van vagy csak nem hozzáértő emberek mondhatták (ha igen milyen dolgokban jobb?)
2.Amit meg érdekesnek tartottam azaz, hogy cataclysm-ben elem/resto gearje megegyezik, ezmiatt lehet szimpatikusabb sámán mert csak talent váltás és könyebb gear szerzés(ha jól értelmeztem).

[ Szerkesztve ]

(#32839) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Hali, nem akar valaki nekem egy Scroll of Resurrection-t dobni? PM-be megbeszéljük a részleteket.

(#32840) Wolverine válasza MrPG8 (#32839) üzenetére


Wolverine
félisten

Magyarországon élők számára ez nem érhető el; vagyis a legtöbben innen nem tudunk neked küldeni meghívást, még ha akarnánk sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32841) MrPG8 válasza Wolverine (#32840) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Az lehet, de pl én is UK lakosként voltam benn... Sokkal jobb úgy. Nem sz*rnak rád a GM-ek például...

(#32842) Viktor77 válasza MrPG8 (#32841) üzenetére


Viktor77
titán

Aztán ha valami gond van az accoddal és nem tudod bizonyítani, hogy hol élsz, bukod is.

Azt meg nem tudom honnan veszed, hogy szarnak a GM-ek a fejedre, akár magyarként, akár más nemzetiségűként. Akárhányszor írtam valami miatt, relatíve gyorsan segítettek, annak ellenére is, hogy elég béna az angolom, így nem mindig tudom tökéletesen kifejezni mi is a problémám.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32843) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nah azt hiszem ennyi volt a wow frozen acc+ casulat kértem, remélem kibírom és nem térek vissza amikor jön a kieg.:D

(#32844) DopeBob válasza SzlobiG (#32843) üzenetére


DopeBob
addikt

Én volt amikor majdnem egy évig bírtam :DDD

MZ/X

(#32845) SzlobiG válasza DopeBob (#32844) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már 2-3 hónapja alig játszottam csak raidekre jártam ami heti kettőt jelentett, de elég volt ezért nem fizetem tovább főleg, hogy untam már az egészet hiába a jó cuccok,stb. :N

(#32846) Wolverine válasza MrPG8 (#32841) üzenetére


Wolverine
félisten

És ha valamiért a Blizzard rájön, hogy hamis lakhelyet adtál meg, akkor akár végleg bannolhatnak is. Ha neked ezt a rizikót megéri...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32847) MrPG8 válasza Wolverine (#32846) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ugyan annyi esély van a bannolásra, mint hogyha mindenféle addonokat használsz. Még is ki nem használ?

(#32848) Wolverine válasza MrPG8 (#32847) üzenetére


Wolverine
félisten

Az addonok nem tilosak. A third-party programok igen; és az ilyen botok miatt több százezer accountot bannolt már a Blizzard...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32849) MrPG8 válasza Wolverine (#32848) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Olyan addon ami megváltoztatja az UI kinézetét az tiltott.

(#32850) Wolverine válasza MrPG8 (#32849) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor tilos lenne majdnem az összes használata :U
Nem tiltottak, de a Blizzard értelemszerűen nem ad hozzájuk semmilyen supportot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.