Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) Viktor77 válasza Khelben (#33950) üzenetére


Viktor77
titán

Dettó. Gondolj csak bele, akik nem veszik meg a kieget, azok más talentfával nyomulnak mint azok akik megvették? :)

Gyakorlatilag mindent kapnak azok is, akik nem veszik meg a kieget, amik 4.0.3a-val bezárólag érkeznek. Hiszen ezek már most is a játékban vannak, és még nincs kieg.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33952) Khelben válasza Viktor77 (#33951) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ja, nekem is így logikus, csak gondoltam rákérdezek. Még csak az alapjáték van meg, de egyelőre marad is, hátha majd akcióznak :)
Köszi az infókat.

(#33953) Lirion


Lirion
addikt

Én jelenleg triallal nyomulok, most ha aktiválom a wowot egy kulccsal, csak az alapwowot, kiegek nélkül, akkor a trial klienssel lehet rendesen tovább játszani, vagy újra kell tölteni az egészet?
Másik, hogy most perpill 18 gigát foglal a játék, viszont ahhoz, hogy el is induljon még kell neki több, mint 8 giga szabad hely. Mi a rossebnek van erre szüksége? :Y

(#33954) F-ECT$ válasza Lirion (#33953) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem a trial klienssel játszhatsz tovább, legalábbis 5 éve így volt :)

A sok hely (18 gb) meg azért kell, mert bazi nagy a 4 kontinens sok szép nagy textúrával. Hogy a futáshoz miért kell még 8 gb az már érdekesebb, főleg ha van 4 gb ramod is a gépben.

Dive ever, work never.

(#33955) SzlobiG válasza arpi6k (#33947) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem biztos az. :N Aug eleje óta frozen az acc és sokkal jobb wow nélkül, ha meg is veszem valszeg casual szinten fogom tolni kevesebbet mint előtte nem hiányzik az a raidelési miatti kötöttség.

(#33956) SE_Fan válasza Lirion (#33953) üzenetére


SE_Fan
tag

Fenntartja a helyet a következő updatenek illetve amit még nem töltött le, annak a résznek. (amit játék közbe tölt le)
Patch elött nekem is mindig vinnyog hogy még ennyi meg ennyi hely kell neki.

(#33957) Lirion válasza F-ECT$ (#33954) üzenetére


Lirion
addikt

Azt tudom, játszottam régen, csak nemrég még olyan trial kliens volt, amivel nem lehetett játszani, ha megvetted a játékot.
Egyébként nagyon sok minden változott, amióta én befejeztem. Azokat a küldiket, amikért régen vért izzadtam, most gyerekjáték volt megcsinálni, a 20as szintü warriorom pedig gyakorlatilag one-shotolja a 2-3 szinttel erősebb mobokat és van 10 aranya meg egy hátasa. :D Igaz, trialban 20as szint után pénz jár a küldikért, így könnyű gyorsan aranyat szerezni. :)

(#33958) Wolverine válasza Lirion (#33957) üzenetére


Wolverine
félisten

Ööö, én nem emlékszem ilyenre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33959) F-ECT$ válasza Lirion (#33957) üzenetére


F-ECT$
titán

Mikor én trialoztam, akkor nem tapasztaltam, hogy bármi más lenne, mint a teljes játékban, de ez azóta sokat változott.

A szintezés most tényleg könnyűnek tűnik, tegnap indítottam PTR-en egy druidát, hogy megnézzem a Shattering utáni területeket, és az tűnt fel, hogy szinte nem fogy ki a manából. Régebben 2 mobonként meg kellett állni pihenni, vagy inni, de most mire lootoltam, már max manán volt.

De persze a WOTLK-ban minden könnyebb, mint annó a BC-ben vagy a vanillában volt, de talán a Cata egy kicsit nagyobb kihívás lesz, legalábbis eleinte, míg mindenkinek gagyi gearje van.

Dive ever, work never.

(#33960) Fluor válasza F-ECT$ (#33959) üzenetére


Fluor
csendes tag

Ez a manás dolog csak ez első pár szintig van. Ezért vették ki a kezdő karik tatyójából a mana meg a hp kaját.

(#33961) SzlobiG


SzlobiG
félisten

PTR nektek se megy? Unable to connectet ír...végre leszedett minden szart hozzá erre nem megy.:D

(#33962) DrGonzo22 válasza Lirion (#33957) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Hogy 2006-ban lehetett az 100%, mert tapasztalatból tudom, és azért az már inkább régen volt, mintsem nemrég:)

(#33963) Wolverine válasza SzlobiG (#33961) üzenetére


Wolverine
félisten

15-19 óra között karbantartják.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33964) SzlobiG válasza Wolverine (#33963) üzenetére


SzlobiG
félisten

:R

(#33965) Lirion válasza Wolverine (#33958) üzenetére


Lirion
addikt

Mármint mire?

(#33966) Lirion válasza DrGonzo22 (#33962) üzenetére


Lirion
addikt

Én kb. fél éve találkoztam azzal a trial klienssel, ami kb. 50 megát szedett csak le és utána játszhattál már, játék közben meg letöltötte a szükséges fájlokat, de nem az egész játékot, csak azokat a részeit, amit épp láthatsz. Pl. megnyitottam a térképet és a darabjai akkor töltődtek le.

(#33967) DrGonzo22 válasza Lirion (#33966) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Tegyél fel egy teljes klienst, azzal nem lesznek gondok:)

(#33968) Wolverine válasza Lirion (#33965) üzenetére


Wolverine
félisten

Hogy a trial kliens ne lett volna alkalmas fullos játékra accountupgrade után.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33969) mat- válasza -conrad- (#33927) üzenetére


mat-
csendes tag

akinek van jelenleg is érvényes accountja, annak kell valamit installálni majd hogy tudjon játszani cataval? lehet majd játszani 7.-én telepiítő lemez nélkül? jól sejtem, hogy a patchek tartalmaznak minden adatot (goblin területek, 80+ részek)?
vagy mindenképpen kell telepítő lemez?

(#33970) Wolverine válasza mat- (#33969) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kell telepíteni semmit. Viszont Cataclysm-kulcs nélkül nem fogsz hozzájutni a kiegre exkluzív tartalomhoz: worgen és goblin karakterek és kezdőzónák, és lvl80+ tartalom. (ide bemehetsz ugyan, de fázison kívül leszel, ha minden igaz)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33971) ígyvanferi válasza Wolverine (#33970) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha már lvl80+ tartalom: mik lesznek ezek? Gondolom az átalakuló területek lesznek alkalmasak a továbbfejlődésre, de lesz esetleg teljesen új terület is (az új kezdőzónákat nem számítva)? Így kvázi kisebb terület áll majd 1-60-ig rendelkezésre? Ilyenről sehol nem olvastam még.

(#33972) DrGonzo22 válasza ígyvanferi (#33971) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Természetesen lesznek új területek, pl. Hyjal, stb. Sőt a lvl80+ rész kizárólag újonnan nyitott területekből fog állni. Tanaristól nyugatra, Arathitól északra lesz két nagyobb zóna, illetve a Naga vízalatti rész a Maelstormnál, most hirtelen több nem jut eszembe fejből. Egyébként pedig Youtube -> Totalbiscuit, az összes terület 720HD minőségben + az összes dungeon...

[ Szerkesztve ]

(#33973) DrGonzo22 válasza DrGonzo22 (#33972) üzenetére


DrGonzo22
őstag

(#33974) Lirion válasza Wolverine (#33968) üzenetére


Lirion
addikt

Pedig le is van írva. Itt az utolsó bekezdésben.

"If you are playing using the TryWOW streaming client, you will need to install the full game from the purchased CDs or DVD in order to continue playing. You cannot use the TryWOW client with a retail access key."

(#33975) Wolverine válasza ígyvanferi (#33971) üzenetére


Wolverine
félisten

A továbbszintezésre csak teljesen új területeken lesz lehetőség.

lvl80-82: Mount Hyjal vagy Sunken City of Vashj'ir
lvl82-83: Deepholm
lvl83-84: Uldum
lvl84-85: Twilight Highlands

A mostani lvl1-60 zónák a Cataclysm után is lvl1-60 zónák lesznek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33976) d3vilz


d3vilz
csendes tag

Hi.
Lehet hogy hülye kérdés de a battlechestbe belerakják majd a wotlk-t? és ha igen mikor?
és ha megveszem a battlechestet,mennyi játékidőt kapok mellé?

(#33977) Viktor77 válasza d3vilz (#33976) üzenetére


Viktor77
titán

Biztos belerakják. Egyszer. Nem lehet tudni, mikor.

Ingyenhónap csak az alapjáték mellé jár, így mindegy miket csomagolnak össze, csak 1 hónapot kapsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33978) birno


birno
addikt

Ma az egyik dungeonben volt egy emberke, akinek 2 karaktere volt a party-ban, az egyikkel ténylegesen játszott a másikat meg valahogy rám állította, hogy folyton engem kövessen.
Ezt hogy lehet?

(#33979) Cathfaern válasza birno (#33978) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Két accountot fizet.

(#33980) kenwood válasza Cathfaern (#33979) üzenetére


kenwood
veterán

Vagy a csaja,testvere,apja,haverja karakterenek gyujtogette a justice pontokat :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#33981) birno válasza Cathfaern (#33979) üzenetére


birno
addikt

Ja az tiszta. :D
Az érdekelt hogyan állítja be, hogy az egyik karakter folyamatosan kövessen. :)

(#33982) Ghoosty válasza birno (#33981) üzenetére


Ghoosty
őstag

Jobb click a karakterre és follow. Bizonyos közelségben kell lenned hozzá.

(#33983) cl.aci


cl.aci
aktív tag

Sziasztok, arra tudna valamelyikőtök valami tanácsot vagy választ adni miért nem lehet felfedezni aliance karakterrel TB-t, csak ez miatt nem kapom meg az Explorer acsit. Már mindenhogyan próbáltam, felmentem a városba kergetőztem az örökkel és a karakterekkel, de akkor sem adta meg :S Arathor szerven volt mindez.
Válaszokat élőre is köszönöm.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#33984) SE_Fan válasza cl.aci (#33983) üzenetére


SE_Fan
tag

Ez vmi bug, BS-en is irták hogy nem adja be.

(#33985) SzlobiG válasza kenwood (#33980) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most ezeknek a pontoknak lesz előnye catába? Végül ezekért lehet majd kivenni cuccokat induláskor?

(#33986) Viktor77 válasza SzlobiG (#33985) üzenetére


Viktor77
titán

Induláskor felesleges.
Legjobb tudomásom szerint Justice pontokért csak kékeket lehet kivenni első körben. Lilákat majd Valor pontokért, amit a Cata raidekben szerezhetsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33987) SzlobiG válasza Viktor77 (#33986) üzenetére


SzlobiG
félisten

Értem, akkor nem élvez előnyt aki hülyére farmolta magát.:)

(#33988) Cathfaern válasza SzlobiG (#33987) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Annyi előnye lesz, hogy hamarabb mehet raidelni, kevesebb cuccot kell hc instából kiszednie.

(#33989) kenwood válasza Viktor77 (#33986) üzenetére


kenwood
veterán

Kb. annyira felesleges,mint az epic gem kek helyett.
Az elso hc farmon/raiden eggyel kevesebb zold cuccod lesz :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#33990) DebilEvil válasza Cathfaern (#33988) üzenetére


DebilEvil
tag

Nem, annyi elonye lesz, hogy elobb mehet 5 fos HC instaba es nem kell normalt farmolni, ILVL 329 a HC gear kovetelmenye.

(#33991) SzlobiG válasza DebilEvil (#33990) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azt pár kraftolható cuccal összehozza akinek van goldja gondolom.

(#33992) Cathfaern válasza DebilEvil (#33990) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Annó emblem of justice is ilvl200-as cuccokat adott, ami naxx-ba belépőgear volt (sőt, még több is, i187-ben is lehetett pucolni), szóval a mostani JP is kb. ilyet fog adni. Mint ahogy utána a t11 lesz belépőgear a következő szintű raidekhez.

(#33993) Wolverine válasza Cathfaern (#33992) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a Cataclysmben lassabb lesz. A heroic 5 fősekhez kell a normálból összeszedhető kék gear; a normál raidekhez kell a heroic 5 fős gear; a heroic raideken kell a nomrál raidgear és a skill - ellenkező esetben az első trashpack porrá veri a társaságot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33994) slayer006


slayer006
addikt

PVE -re használható talent-fákat lehet valahol már találni?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#33995) Wolverine válasza slayer006 (#33994) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Elitist Jerks fórumot nézted?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33996) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Na hát ez a PTR se sok érő tegnap este kb 20percet tudtam játszani majd jött a szerver leállás ma meg ahogy beloginolnék dc azonnal. :W

(#33997) slayer006 válasza Wolverine (#33995) üzenetére


slayer006
addikt

Kösz a tippet megnéztem. Ott sem nagyon találok. :B

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#33998) Wolverine válasza slayer006 (#33997) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor marad az ősi módszer: Armory, valamelyik topguild, és az egyik, általad keresett kasztba tartozó tag talentjének megtekintése.

(nem mellesleg ha nem tudsz egy középszinten elfogadható talentet összerakni a mai tree-kből, akkor nem értesz a kasztodhoz semennyire :P)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33999) ígyvanferi válasza slayer006 (#33994) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A WoWpopular kiindulásnak jó lehet.

(#34000) Shrek16


Shrek16
csendes tag

Sziasztok!

Biztos előjött már a kérdés, de most visszatekerve jópár oldalt nem találtam rá választ:

új gépem van, és ezen már jóval szebb graf beállításokkal is játszanék, ám az a helyzet, hogy ha fair-nél feljebb állítom a liquid detailt, akkor eltűnik a víz:S ezek a lebegő hajók meg halak annyira nem jönnek be:)

Mivel lehet ezt orvosolni?

Noé bárkáját egy amatőr építette. A Titanicot profik...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.