Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) Arnold2 válasza Healbacsi (#33300) üzenetére


Arnold2
őstag

Ahh, hogy arra. Én nem teleportra gondoltam. Konkrétan a pálya alatt van, és onnan miningol. A "repülő ember" meg ennek a fordítottja. Plusz illetve minusz éréket adnak a karakter default talajszíntjének. Erre otthon van is pár screen shootom. Majd megmutatom (úgy járkált a spammer karaktere a levegőben mint mi a talajon).

(#33302) RexpecT


RexpecT
addikt

Sziasztok!

Milyen linken lehet leszedni a játékot(EU kliens), ha csak a hivatalos CD kulcsal rendelkezek(tehát nincs miről telepítenem a játékot)?
:R

(#33303) Vitus válasza RexpecT (#33302) üzenetére


Vitus
őstag

WoW Europe itt belépsz vagy ha még nincs létrehozod az accodat és ott a download game client felirat alatt, hogy milyen rendszerre kell.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#33304) RexpecT válasza Vitus (#33303) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszönöm :R .

(#33305) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Az epic cooking recept-et ha betanulom kapok öcsit?
Utolsó questem van.Menyit érhet?

(#33306) Viktor77 válasza Bencus88 (#33305) üzenetére


Viktor77
titán

Én 2K-ért adtam el kicsit több mint 1 éve. Öcsi tudtommal nem jár érte, és nélküle is meglehet az a másik öcsihez kellő mennyiség.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33307) Ghoosty válasza Arnold2 (#33296) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ez vajon működik trial accról is? Szívesen elnéznék arra a GM szigetre, de a saját accom nem kockáztatnám ilyenekkel. Esetleg található valahol screenshot róla?

(#33308) Ribi válasza Ghoosty (#33307) üzenetére


Ribi
nagyúr

Elég sok youtube vid van ilyenekről.

(#33309) Bencus88 válasza Viktor77 (#33306) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem köszönöm és tudom, hogy másik öcsi meglehet mivel már megvan:) Csak tudni akartam ezért jár e külön, de akkor nem :R

(#33310) hyperspace


hyperspace
őstag

Rasan miert lepett a deusbol? ^^

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#33311) SE_Fan válasza Ghoosty (#33307) üzenetére


SE_Fan
tag

Eredeti szerveren ugy tudom nem lehet már elmenni oda.

(#33312) Arnold2 válasza Ghoosty (#33307) üzenetére


Arnold2
őstag

NE priestet kell indítani. Régen ment, most már nem tudom. Youtubon keress rá, s leírásban általában benne van a "How to...". De persze saját felelősségre :)
Amúgy nem egy nagy szám, tényleg. Egy kis sziget egy emeltess fogadóval. S általában üres is.

(#33313) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Ó, én azt hittem, a 4.0.1 előtöltésével le is tudtam az egészet, de most olvasom, 15 giga kellene neki holnap, hogy kibontsa, telepítse magát. :( Azért csak betuszkolom valahova.

(#33314) Wolverine válasza ígyvanferi (#33313) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt honnan szedted? Bashiok szerint egy 100 MB-os darab van még a már letöltött 3 részlet mellett.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33315) Viktor77 válasza Wolverine (#33314) üzenetére


Viktor77
titán

Pl.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33316) Wolverine válasza Viktor77 (#33315) üzenetére


Wolverine
félisten

Őket vagy másfél éve nem olvasom :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33317) -conrad-


-conrad-
addikt

Üdv,

Fortexorcist helyett kellene valami nagyon hasonló alternatíva.
Sajna nincs még 4.0.1 forte :(

(#33318) ígyvanferi válasza Wolverine (#33316) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tudjuk, attól függetlenül ezt írták. Na majd holnap délután kiderül, kell-e plusz helyet kerítenem a művelethez.

(#33319) -conrad-


-conrad-
addikt

Nem tudjátok mi lett a berserking enchantból? Nem is néztem meg ptr-en de gyanús, hogy mongoose-t tesznek fel helyette a rugók...

(#33320) Ghoosty válasza Arnold2 (#33312) üzenetére


Ghoosty
őstag

Köszi a válaszokat. Megnéztem youtubeon és már nem is akarok odamenni. Több videót is láttam, de csak 1-2-n volt hogy egy valaki ott állt, de az se csinált semmit. Naívan azt hittem, hogy majd odamegyek, lesz vagy 200 GM ott, azt lesnek majd, hogy hogyan kerültem oda vagy valami. Esetleg van ott valami olyan dolog amit máshol nem láthatok.

Akit még érdekel, az nézzen meg pár videót és utána nem fogja. Szerintem még egy trial accra elcseszett időt se éri meg.

(#33321) Ribi válasza Ghoosty (#33320) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hidd el a GM-ek sok olyan csítet láttak már amire te még nem is gondolnál :)
Amúgy a GM rendszerint láthatatlan.
És mit csinálna 200 MG 1 szigeten? Barkóbáznak :F
Ha dumálni akar inkább megböki a mellette ülő embert és úgy trécsel. Szerintem.

Amúgy van sok vid ahol olyan félig kész helyek vannak amik nem kerültek be a játékba.
Na azok közt vannak érdekesek.

Amúgy meg realmenként szerintem max 2-3 GM lehet online. Több minek.

Egyszer egyik klán társ játszik, majd megdermedve vette észre, hogy az egyik altja online lett :) Na ott mindenki megállt pár másodpercre, hogy ez most mi :)
Egy GM pedig kb azonnal ráírt, hogy ezt hogy csinálta.
De kiderült, hogy egy másik GM lépett be vele, mert valami ticketje volt nyitva és elintézte gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#33322) Ghoosty válasza Ribi (#33321) üzenetére


Ghoosty
őstag

Velem előfordul, hogy van egy elképzelésem, hogy valami igy és így néz ki/működik, pedig ha belegondolok, akkor tudom, hogy hülyeség az egész. Jelen esetben hírdetik, hogy milliónyian játszanak WoW-ot, ahhoz nem tűnik olyan sokan egy szerveren 200 GM, az igazából nem zavarta meg a képzeletem, hogy ha minden szereveren ennyien lennének akkor az kicsit sok lenne.

"és mit csinálna 200 MG 1 szigeten?"

Belépve ott vannak és whisperben onnan chatelnek az emberekkel, néha ökörködek együtt egy kicsit stb. Kb. így képzeltem.

"Amúgy van sok vid ahol olyan félig kész helyek vannak amik nem kerültek be a játékba.
Na azok közt vannak érdekesek."

Ezekkel a videókkal kicsit szkeptikus voltam, hogy privát szerveren készülnek, mert minek terhelni az élő rendszert olyan adatokkal, amit senki soha nem használ. Fejlesztésenek meg szintén mi a fenéért az amúgy is túlterhelt játékos szervert használnák?

Ha az én altommal lépett volna be valaki, én is lesnék rendesen, hogy akkor ez most hogy is van?!

(#33323) szilchi


szilchi
őstag

Hmm..reggel azt hittem,hogy az a 100 MB lesz az utolsó része a patch-nek,erre most meg felkelek és látom,hogy még 1,2 GB-ot le fog szedni.Mondjuk még elvileg nincs szerver,remélem addig lejön,mire elindul.Nem szeretnék lemaradni az invázióról :N

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33324) szilchi válasza szilchi (#33323) üzenetére


szilchi
őstag

Tévedtem,mennek a szerverek.Az új downloadernek köszönhetően be is tudtam lépni,igaz valamilyen oknál fogva nincs hang és sok textúra hiányzik.Gondolom azokat még nem töltötte le/telepítette.Vagy nem tudom.. :F

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33325) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Nektek nem állt meg 99%-on a downloader? És belépni sem enged a gamebe mert nem patchelte fel...

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#33326) szilchi válasza ArmanD. (#33325) üzenetére


szilchi
őstag

Én be tudok lépni,de csak XP alól.Win 7-nél downloader crash aztán meg semmi.Nálam is tölt még le valamit,de beállítottam a launcher-ben,hogy töltse le a háttérben.És így be tudok lépni.Víz felület textúra fail,de ahogy a chatben írták másoknál is ez van.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33327) Vigneau válasza ArmanD. (#33325) üzenetére


Vigneau
félisten

Fuss neki még 1x, vagy repair.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#33328) szilchi válasza szilchi (#33326) üzenetére


szilchi
őstag

Ha visszateszem a "folyadék" minőségét low-ra,akkor megkapom a régi víz textúráját.A good és ultra beállításokra jön elő a krixkrax textúra a víz helyett.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33329) ArmanD. válasza Vigneau (#33327) üzenetére


ArmanD.
őstag

Haha repair azt mondja tegyem újra a gamet anyááád :(((

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#33330) ArmanD. válasza szilchi (#33328) üzenetére


ArmanD.
őstag

mert az gondolom dx11 lesz vagy valami

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#33331) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Hurrá lejött megugrotta a 100%-ot csupán 10 órába tellett az utolsó 1 % letöltése, köszi Blizzard! :W

Öreg vagyok már bohócnak!

(#33332) szilchi


szilchi
őstag

Kár hogy mennem kell dolgozni,még lett volna pár dolog amit kipróbáltam volna. :O .A moonkin sztem jó lett,az Earth/moon fázisok így jobbak lettek.Instában/raidben még nem tudtam kipóbálni.De a rota sokkal egyszerűbb.A DK blood tank..háát..nem volt Omen fennt,de hogy az aggro termelése drasztikusan esett,az biztos.Legalábbis úgy vettem észre.Meg kicsit bonyolultabb lett,szerintem,a kezelése.Meg nagyon sok a síró hunter,akinek nem fekszik a focus rendszer.Az enyém csak lvl 8,szóval erről nem tudok nyilatkozni.Kiváncsi vagyok,mikor lesz az elementalok onváziója,de az időnként megremegő föld jelzi,hogy lesz.De valószínüleg pont akkor,mikor nem leszek gép elött. :( Persze ha ez is olyan hosszú lesz,mint a zombie event WotLK elött,akkor még én is látok belőle valamit.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33333) Guargumi válasza -conrad- (#33319) üzenetére


Guargumi
tag

Mongoose vagy Black magic

mondjuk a Mongoose nekem nincs meg,karaban dobja valamelyik boss.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#33334) Bencus88 válasza szilchi (#33332) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is moonkin vagyok kicsit feleslegesnek tartom az új spelleket.Idegesít, hogy nem tudok semmi rotát most csak nyomkodom:D Az a silence-lős cuccot érdemes kirakni? Amúgy meg amikor moonfire átalakul sunfire-re az mit ér?Nagyobb sebzés?

(#33335) -conrad- válasza Guargumi (#33333) üzenetére


-conrad-
addikt

Próbáltam, 2x mongoose rosszabb mint a 2x berserking.

(#33336) Wolverine válasza szilchi (#33332) üzenetére


Wolverine
félisten

Az event a 4.0.3-ig fog tartani, és az szerintem mostantól 3-4 hét :) A földrengéssel kezdődik, aztán jön a Twilight kultusz, utána az elementálok... és aztán egy morcos Deathwing :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33337) Guargumi válasza -conrad- (#33335) üzenetére


Guargumi
tag

csak idézni tudok ez ügyben
"Weapon Enchants?
There's reason to believe that Mongoose passes Berserking, and the best current estimates show Black Magic ahead of both for the OH for Combat (though not for Assassination)".

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#33338) szilchi válasza Bencus88 (#33334) üzenetére


szilchi
őstag

A silences spell szvsz csak PVP-re jó,mass-silencet nyomni egy caster csoprtra.Szerintem.Nem tudom,boss-ra hat e egyáltalán.És ha igen,van e boss+kísérő akit így egyszerre kellene/lehet elnémítani.A sunfire nem tudom sebez e többet,csak bábún néztem eddig.Lehet csak az optikai megjelenése változik,a sebzés marad.Nekem meg valahogy pont fordítva van.Ezelött sokszor elsiklott a figyelmem egy moon/sun procc felett és csak nyomtam vaktában a varázslatokat.A dps-m meg ingázott állandóan.Most valahogy jobban ráérzek a témára.De persze eddig csak bábún,majd megnézem instában is.

Wolverine: Kössz,ennek örülök.Jó eventeket szoktak csinálni(AQ,WotLK),ezért is nem akartam erről lemaradni.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33339) Shrek16


Shrek16
csendes tag

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:

Jövő héten új gépet szerzek be, és arra is fel akarom pakolni a WOW-ot. Vannak olyan fájlok, amit a mostani WOW mappámból mentsek ki és tegyem át az új gépre azért, hogy ne tartson sokáig a telepítés? Gondolok itt patch fájlokra pl, meg hasonlókra...

Előre is köszi!

Noé bárkáját egy amatőr építette. A Titanicot profik...

(#33340) -conrad- válasza Guargumi (#33337) üzenetére


-conrad-
addikt

Én eléggé endgame gearben vagyok, és próbáltam mindegyiket (több set fegyverem is van, ugyanolyanok). A target dummy-t tudom alapul venni, és ott kb. 10 perces időintervallumot néztem. (a bevitt damage ugyanannyi volt)
Berserkinggel 300 dps-el többet lehetett tartani a target dummy-n mint Mongoose-vel.
Amúgy nem is értem miért gondolják, hogy jobb, a mongoose ad 120 agit ami 240 ap meg valamennyi crit, a berserking meg 400 ap.

Shrek16:
Másold át az egész wowot és futtass egy repairt, a wownak nem kell install.

[ Szerkesztve ]

(#33341) Bencus88 válasza szilchi (#33338) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem kössz.Nekem nemvolt gondom dps-el icc-be stabilan 10K fölött töltem mindegyik bosson.Volt amikor 12-13K lett a fight végén.Akkor kiveszem majd ezt a silence-lős spell-t.

(#33342) Wolverine válasza szilchi (#33338) üzenetére


Wolverine
félisten

A Sunfire annyiban tér el a Moonfire-től, hogy előbbi Nature sebzés, az utóbbi meg Arcane. Egyébként teljesen ugyanaz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33343) Guargumi válasza -conrad- (#33340) üzenetére


Guargumi
tag

elitist jerken le irták, valami képlettel, hogy minimálissan de jobb.
120 ap +crit+haste.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#33344) kenwood válasza -conrad- (#33340) üzenetére


kenwood
veterán

Azert ne a dummyra epitsunk mar plz :)
Peldaul: muti rugoval gemelj at agira es tobbet fogsz tolni a babun,mint barmi massal,aztan bemesz raidre felbuffolnak,a crit Ep-je leesik a beka segge ala, a normalisan,hastere/apre gemelt rugok felfalnak reggelire,
pedig a a target dummyn te voltal a kiraly ...

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#33345) decibel


decibel
aktív tag

Nem rossz, 1200dps növekedés csak a peccstől és végtelen manna a dummy-n a shadowpapnak. Biztos benne lenne még párszáz dps. :)

"you are a monkey poo-poo"

(#33346) ígyvanferi válasza decibel (#33345) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én még csak egy Ahn'Kahet HC-t nyomtam végig azóta, ott nem tapasztaltam ekkora különséget. (Persze az egy ritka sz@r insta sp-nek.) Viszont a frost DK-val is komoly a DPS növekedés.

(#33347) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Újra talentoltam végre jó lett úgy érzem.Iszonyat dps voltam eddig is, de most aztán főleg.Komoly az az új spellem néha use-olom bele küld 20 25 ezret:) Azt hittem nem fogom megszokni, de egyre jobban kezdek megbarátkozni az új pecsel.Kár hogy most is azt töltöm, mert win install volt

(#33348) gabranek


gabranek
aktív tag

Valaki segítsen már, hogyan tudom visszaállítani, hogy mutassa az enemyk nameplatjeit. Mert most csak mindenkinek a nevét irja ki a feje fölé, de a healthjét nem látom és azt sem tudom, hogy kit ütök éppen...így elég nehéz tankolni :) már végígtúrtam az összes opciót, de nem bírok rájönni.

田中れいな

(#33349) Viktor77 válasza gabranek (#33348) üzenetére


Viktor77
titán

Bugos. Hol mutatja, hol nem. Spammeld a V-ket. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33350) SE_Fan válasza Guargumi (#33333) üzenetére


SE_Fan
tag

Moroes dobja a Mongoose-t.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.