Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32501) Gyick válasza szilchi (#32498) üzenetére


Gyick
őstag

Lehet jobban tudja healelni a petet :)

(#32502) HunBeowulf


HunBeowulf
csendes tag

Üdv! Alig 5 perces az élmény, feltörték az accountom... Authenticator is került rá, kéri a kódot. Ebben az esetben is vissza lehet igényelni?

Oel ngati kameie - I see you

(#32503) Viktor77 válasza HunBeowulf (#32502) üzenetére


Viktor77
titán

Persze. Személyi adataidat fényképezd le, és csatold mailben, megspórolsz egy plusz levélváltást.

MOD: Ja, és tegyél rá te Authenticatort, nem drága (a telefonos meg még olcsóbb). Bár most már, azt hiszem, te is belátod.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32504) Csapi007 válasza HunBeowulf (#32502) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Esetek nagy részében ők is észreveszik, bannolják az accod 3 napra, leszedik az authenticatort és a mail címedre küldenek egy új jelszót.
Mail cím jelszódat mindenképp változtasd meg.

"Csak úgy mondom"

(#32505) TiMoN válasza HunBeowulf (#32502) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ha elküldted a dolgokat a webformon akkor kérd meg játszó barátod, hogy irjon egy ticketet nagyon gyorsít a dolgon! :)

-TiMoN-

(#32506) HunBeowulf


HunBeowulf
csendes tag

Köszönöm, már vissza is kaptam. Picit ironikus, jóval több a goldom mint tegnap este.. GM bácsi már intézi az eltűnt dolgaim, elvileg minden rendben lesz. Érdekes mód a main karakterem (unholy dk) áttalentolta blood tankra és egész nap Blood Furnacet farmolta. Ennyire unatkozott?

Oel ngati kameie - I see you

(#32507) Csapi007 válasza HunBeowulf (#32506) üzenetére


Csapi007
veterán

Nyilván nem, gondolom goldot farmolt.

"Csak úgy mondom"

(#32508) sasa311 válasza HunBeowulf (#32506) üzenetére


sasa311
veterán

Gondolom akkor enchanter voltál...

Meg amúgy is, goldot farmolnak ezekkel az accokkal.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#32509) -conrad-


-conrad-
addikt

Nekem teljesen új infó volt ez a talentváltoztatás, hogy csak 41 pont lehet, meg csak 31 pontos talent-tree lesz, és nem lehet addig vegyesen pakolni amíg nem raksz valahova 31 pontot...
Most akkor nem lesz szintenként egy pont? Eléggé leegyszerűsíti a dolgokat.. :S

(#32510) Viktor77 válasza -conrad- (#32509) üzenetére


Viktor77
titán

2 szintenként kapsz pontot. Elméletileg. Mert ha 10-esen kapod az első pontot, akkor nem tudom, hogy jön ki a 41 elosztható pont.

Palát megnéztem. Ha kirakok minden jóságot holy ágon, gyakorlatilag semmire nem marad más ágon. A SS időduplázóját meg nem is találom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32511) #PeTeY# válasza Viktor77 (#32510) üzenetére


#PeTeY#
tag

Gondolom lvl80ig 2 szintenként, lvl81-85 között pedig szintenként 1-1 pont.

(#32512) -conrad- válasza Viktor77 (#32510) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát a pala még nincs kész nem?
Mondjuk a rugó sem, de ha így maradna kb. ezt tudnám összerakni assa-ra: lvl85

Mondjuk azt néztem, hogy mivel 31 pontot kötelező tenni valahova, így nem lesz mix talent csak a fő ágat tudod egy-két dologgal megtámogatni a többi ág tier1 részéből (max. tier2)

[ Szerkesztve ]

(#32513) Viktor77 válasza -conrad- (#32512) üzenetére


Viktor77
titán

Igazából egyik sincs kész. Csak ezt így felesleges volt kiadni. Crusader Strike +dmg és cd csökkentés prot ág közepe táján?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32514) -conrad- válasza Viktor77 (#32513) üzenetére


-conrad-
addikt

Amit igazán kivehetnének, az a dual talent ára, az 1000g. Egy tényleg kezdő (tehát nem heirloom-os) nem biztos, hogy 40 felett tud majd tankolni/healelni dps talenten, 1000g-je meg nem lesz úgysem rá, hogy dual specceljen, és vagy nem fogja behívni szinte soha a random dungeon finder, vagy majd szenvedve questel healer/tank talenten.
Eddig azért volt mód "kicsit teszek tank/healer talentre hogy bírjam manáva/hp-val de a dps-re is pakolok, hogy ne végelgyengülésben haljon a mob" talentelni, most ez nem lesz.

(#32515) Kéksajt


Kéksajt
csendes tag

Sziasztok! Vajon miért nem frissül két hete az armorym, annak ellenére, hogy szinte mindennap játszok? (Ragnaroson)

(#32516) Viktor77 válasza Kéksajt (#32515) üzenetére


Viktor77
titán

Mert nem érdemled meg. :) Amúgy kéne neki, akkor is ha nem csinálsz semmit, csak chatelsz a játékban.

Kaphatunk egy linket?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32517) Kéksajt válasza Viktor77 (#32516) üzenetére


Kéksajt
csendes tag

:)

Pontosabban fogalmazva, nem mindig frissül. Egyik karakternél se. Egyedül a szint, az ami mindig megfelel a valóságnak. Mondjuk most pont frissült, de előtte 1 hétig nem, pedig játszottam, fejlődtem. Maga a "jelenség" kb. két hete kezdődött. Mondjuk nem fogok a kardomba dőlni miatta, csak fura. Persze az is lehet, hogy csak agyamra ment a meleg :DDD

(#32518) Kéksajt válasza Kéksajt (#32517) üzenetére


Kéksajt
csendes tag

Ja a link:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Sonean

Tegnap este még az utolsó acsi a június 6-i Zul'Farrak volt.

(#32519) -conrad- válasza Kéksajt (#32515) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem csak valami böngészős cookie kever be?

(#32520) Viktor77 válasza Kéksajt (#32518) üzenetére


Viktor77
titán

Nálam frissülve vagy 14.-én. Tegnap pedig megcsináltad Sunken-t.

Frissítés CTRL+F5-el? Cookietörlés?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32523) Wolverine válasza -conrad- (#32514) üzenetére


Wolverine
félisten

A tank/healer szintezést gyorsítják. Mondjuk én holy priesttel és prot palával sem panaszkodtam eddig :) (ja, és infókért tessék olvasni minket, igyekszünk - a talenteket pl. rég megírtuk :P)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32524) Kharg válasza Wolverine (#32523) üzenetére


Kharg
tag

De nálatok max. a sok 12éves kissrác flémel, mert nem bírnak felfogni bizonyos dolgokat.
FS!en meg akkora dráma van, hogy móka és kacagás olvasni, ahogy -elvileg- érett emberek sírnak, hogy meghalt a wow. :C

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#32525) -conrad- válasza Wolverine (#32523) üzenetére


-conrad-
addikt

Jelenleg retripalával tankolok 2h fegyóval és nincs gondom nekem sem de a heirloom-ok miatt, ha a kieső zöldekben lennék behajtana sztem pár elite mob.

(#32526) Wolverine válasza Kharg (#32524) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy kpbendi nevű shadowpriest "a cloth PvP/PvE halott" okfejtéseitől azért néha a falnak megyek :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32527) csokad


csokad
senior tag

itt a tört szerver tiltott? :U

(#32528) SzlobiG válasza csokad (#32527) üzenetére


SzlobiG
félisten

"A Topic-ban kérlek ne zaklass senkit warez-kérdésekkel, mert nem csípjük!"

Kezdő hsz.:U

(#32529) csokad válasza SzlobiG (#32528) üzenetére


csokad
senior tag

nemolvastam. köszi. :R:(

(#32530) Kéksajt válasza Viktor77 (#32520) üzenetére


Kéksajt
csendes tag

Köszi a válaszokat. Ma nekem is frissült, de előtte napokig nem, pedig voltam bent többször. Kukik törölve, ha nem segít, legfeljebb nem naprakész armory-vel élek tovább. Talán menni fog... :D

(#32531) lanora


lanora
csendes tag

A gamecard vásárlás aranyért miért számít illegálisnak?
(Szerintem: 'A' megveszi a boltban Xe Ft-ért, odaadja 'B'-nek, aki neki ezt kifizeti a játékban lévő fizetőeszközzel. Tehát a gamecard-ot legális úton beszerzi 'B', hiszen 'A' kifizette pénzben. Blizzard-ot kár nem éri)

(#32532) Wolverine válasza lanora (#32531) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert gyakorlatilag a másik fél ezzel aranyat vásárol, ami tilos.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32533) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Tudtok csatlakozni?

Nálam "unable to connect".

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#32534) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Már működik.

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#32535) Löncsi


Löncsi
őstag

Hali

Kissé talán off a téma.

Arathor szerón van 1 friss karim, allis oldalon, 30-as ,viszont kissé sivár a környezet, kevés a player.

Mit ajánlotok, húzzak rá pár szintet és próbáljak guildet keresni vagy érdemesebb lenne Veknilash szerverre menni? (ez most 'new player recommend' státuszban van).

Előre is köszi.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#32536) whitezo88 válasza Löncsi (#32535) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a new player meg recommended azt jelenti h új és alig vannak ott. ha életet akarsz med-high pop realmre menj. (azaz kezdj újat, 30ig hamar megtehető)
ha magyarokat akarsz akkor bllodscalp, ragnaros, twisting nether, de Arathoron is van pár.

[ Szerkesztve ]

(#32537) Cathfaern válasza Löncsi (#32535) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lvl30 körül sehol se fogsz sok emberrel találkozni. Arathor egyik legnépesebb realm, főleg Alli oldalon.

(#32538) Löncsi válasza Cathfaern (#32537) üzenetére


Löncsi
őstag

Köszi. :))

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#32539) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok
A kérdése a kovetkezo: Dknak menynire jó az armor penetration, ugyanis Uldu 10 droppja szinte csak armor penás cuccokkal van tele, és eddigi információim szerint ez nem a legjobb stat Dk.nak.
A szemléltetés okán eme két item közül pl. melyik a hasznosabb [ez] vagy [ez]?
Köszi sziasztok

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#32540) Viktor77 válasza Peti78 (#32539) üzenetére


Viktor77
titán

Ki mondta neked, hogy nem ez a legjobb stat DK-nak? Na, vele ne beszélj többet erről.

Amúgy őt tudom ajánlani megtekintésre. Lent a statjainál nézd meg az AP ratingjét. Na, ennyire nem a legjobb stat DK-nak.

Ja, és az első item kell neked.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32541) Peti78 válasza Viktor77 (#32540) üzenetére


Peti78
őstag

Én úgy tudtam, hogy strenght és ezután a crit ami jó neki. Nem régóta wowozok, szoval a személyes tapasztalataimra kevésbé tudok hagyatkozni, marad mások elmondása

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#32542) Wolverine válasza Viktor77 (#32540) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blood DK-nak valóban az ArPen a legjobb. A Frost/Unholy kevesebb fizikai sebzést okoz, náluk kisebb a szerepe, és inkább a Str a lényeges.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32543) Viktor77 válasza Peti78 (#32541) üzenetére


Viktor77
titán

És ez Wolvinak is válasz:

Az a szerencséd, hogy sok-sok item van a játékban, ami str-es, arp-es. Én meg retriként legtöbbször szívom a fogam. Így nem nehéz öltözni, mindkét stat magasan tartásával.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32544) -conrad- válasza Viktor77 (#32540) üzenetére


-conrad-
addikt

Hogyan lenne már a legjobb stat az arp a dk-nak?
Az általad linkelt kari is str-re gemelt nem arp-re, de linkelek én is egy dk-t: Westra - szervermásodik a gearje alapján.

Mivel a damage nagy része spell alapú nem is lehet a legjobb stat neki az arp, hanem a str, mivel abból kap attack powert ami alapján a spell alapú damage skálázódik.

Nekem is van 33,6% arp-m de nem azért mert ez jó stat lenne assa rugónak...

retripalaként meg ARP-re gyúrni az a legnagyobb fail...
de linkelek neked egy retripalát is: Zolanoo

[ Szerkesztve ]

(#32545) Viktor77


Viktor77
titán

Bocsánat, igen, én fogalmaztam rosszul.

A str, crit, mindhárom plate melee kasztnál alap statok (bár retrinél komolyan mondom, nem tudok dönteni a haste és a crit között, annyi féle embert látok). Viszont ezután az arp-os cuccok a DK-knak a legjobbak. Nálunk nagyon csúnyán néznek arra a retripalára, aki rámegy a DBW-re (bár, mondjuk ha nincs jobb...).

Bár, nekem is van arp-os cuccom, de sajna ezt dobta a gép. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32546) -conrad- válasza Viktor77 (#32545) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát a tiny abo in the jar nagyon jó retripalának, mellé meg a haste-es frostos, szóval nem nagyon kell neki dbw. :)

(#32547) Wolverine válasza Viktor77 (#32545) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj. Az ArPen a warrioroknak sokkal jobb, mint a Bloodon kívül a többi DK-nak . egyszerűen azért, mert ők fizikai sebzéssel dolgoznak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32548) Peti78


Peti78
őstag

Válasz mindekinek aki hozzászólt a felvetésemre: nem blood talenten vagyok. A gondom az, hogy az ulduaros cuccok nagy része arp-s, és így igazából nem vagyok meggyőződve arról, hogy pl. a nax 25 os itemeket (amik crit, ap. stb statokat adnak)érdemes e lecserélni arp-re. Mert ha nem, akkor uldu droppja nagyrészt számomra haszontalan.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#32549) Viktor77 válasza Peti78 (#32548) üzenetére


Viktor77
titán

De nem jobb megoldás, ha HC-t farmolsz, és abból 245-ös itemeket, és 232-es set itemeket veszel ki?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32550) Peti78 válasza Viktor77 (#32549) üzenetére


Peti78
őstag

de igen, csak mivel LK-n kezdtem így is elég sok insta kimaradt, és legalább nax 10 tol szeretnék folyamatosan gearelődni. Ezért nem akarok átugrani semmin.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.