Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32201) sasa311 válasza L4mie (#32199) üzenetére


sasa311
veterán

Mennyit is lehet wipe-olni egy héten HC LK-n?
35-öt?

Mi kb. 150-et wipeoltunk egy Brutallus / Felmyst / Twins kategóriás bosson BC progress időszakban. Nemritkán 4-5 fullos repair ment el egy este heti 5x...
Ehhez képest nudli a mostani "wipefest".. :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#32202) Viktor77 válasza sasa311 (#32201) üzenetére


Viktor77
titán

50-et.

Hát igen, mikor SWP első bossa 2.5 hét után ment le (ez emlékeim szerint 10 napot jelent, de rémlik, mintha akkor ráhúztunk volna, és 5 raidnapunk lett volna, nem 4).
Most Deathwhisperre elment kb. 5 óra (bár nélkülem, én már jóideje nem raidelek). Hát, nem ugyanaz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32203) Wolverine válasza sasa311 (#32201) üzenetére


Wolverine
félisten

50 oszlik meg Putricide, Lana'thel, Sindragosa és a Lich King között hetente.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32204) DeltaPower válasza -conrad- (#32197) üzenetére


DeltaPower
őstag

Érdekes a két feral a raidben. Beyounique fehér damja sokkal nagyobb százalék mint a többi damja, Polimorfin viszont majdnem többet damolt shreddel mint meleevel. Ezt most gearkülönbség hozza ki, vagy Beyo kevésbé hatékonyan használja ki az energyt mint Poli? Esetleg Poli shapeshiftel hogy energyt termeljen, és emiatt kiesik egy csomó fehér damja? Azért kérdem mert én shiftelek aktívan és van hogy shreddel többet ütök mint fehérrel.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32205) SzlobiG válasza sasa311 (#32201) üzenetére


SzlobiG
félisten

Vasárnap nézünk rá mi is HC LK-ra, látom előre mekkora wipefest lesz.:D

(#32206) Wolverine válasza L4mie (#32199) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezek szerint neked egy kemény HC guildre van szükséged, nem a mostanira. Van ilyen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32207) sasa311 válasza DeltaPower (#32204) üzenetére


sasa311
veterán

A white dam-nak kell a legtöbbnek lennie haste függvényben.

Akinek nem ott valami nem kóser.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#32208) Gyick


Gyick
őstag

Locknak fejlődésre melyik jobb a affli/destro vagy az affli/demo?

(#32209) sasa311 válasza Gyick (#32208) üzenetére


sasa311
veterán

deep affi kis demo támogatással.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#32210) Kharg válasza L4mie (#32199) üzenetére


Kharg
tag

Szabad érdeklődni, hogy hol vagy most?

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#32211) Nightvision1


Nightvision1
tag

Szerintetek egy ilyen konfigon elmenne a WoW?
Processzor típusa: Intel Atom, Processzor órajel: 1.66 GHz, FSB sebessége: 667, L2 cache mérete: 0.5 MB, Memória mérete: 1 GB, Memória típusa: DDR2, Kijelző mérete: 10.1", Kijelző felbontása: 1024 x 600, Videókártya típusa: Integrált, Merevlemez típusa: HDD, Merevlemez kapacitása: 160 GB, Merevlemez fordulatszáma: 5400 rpm,

(#32212) Cathfaern válasza Nightvision1 (#32211) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nagyon kevés a RAM, inegrált VGA miatt még kevesebb (az is abból eszik), integrált VGA alapból is kevés... ráadásul HDD is lassú, szóval órákig is töltene.
Lehet, hogy elindul, de köszönet nem sok lesz benne.

(#32213) L4mie válasza Wolverine (#32206) üzenetére


L4mie
veterán

Nem, mondjuk a te nézeteid szerint lehet mégis. Szerintem stabil munka mellett nem igazán lehet HC raider klánba játszani. Mo.-gon.

Nem az bánt, hogy nem vertük le, hanem, hogy még rá sem mentünk akkora az érdektelenség.
15 emberrel (akik meg csinálnák) meg nem érdemes tryolni ^^.
Most majd kijön Ruby, kíváncsi vagyok hányan jelennek meg nem free loot raidnapon. :))

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32214) Wolverine válasza Nightvision1 (#32211) üzenetére


Wolverine
félisten

Minimum közeli beállításokon igen, de raidelni nem fogsz, az 5 fős instákat talán elbírja.

Furkoo: nyár van. Ilyenkor mindig visszaesett a raidelés, még a vanilla WoW idejében is, pedig akkor tényleg nem nagyon lehetett mást csinálni a lvlcap elérése után, ráadásul a lootszerzés sem volt egyszerű... szvsz neked a mostaninál hardcore-abb klán kéne; igazság szerint aki ilyenkor is tud tartani heti 3-4 25 fős raidet, azok már keményebbek, mint az átlag.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32215) Nightvision1 válasza Cathfaern (#32212) üzenetére


Nightvision1
tag

Szerinted ha kibőviteném 2gb-ra lenne esély?Egyébként a márka Samsung N150

(#32216) Blizz


Blizz
őstag

Sziasztok,lenne egy problémám,Win7-n most sikerült megoldanom,hogy végre minden hangfal működjön (5.1),de a wow-ban pedig nincs hang,csináltam repair-t,aztán jó lett,majd kiléptem,áthúztam az addonokat és megint semmi hang nincs :F.Valami ötlet esetleg?

No mistakes, just happy little accidents

(#32217) L4mie válasza Nightvision1 (#32215) üzenetére


L4mie
veterán

szerintem felejtsd el :( netbook nem WoW ra való, talán küldizni szintezni jó lenne 2GB rammal, de bemész egy városba és meghalsz.

Amúgy próbát megér ;] csak, írj ha működik és élvezhető.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32218) Kharg


Kharg
tag

Magával a 2GB rammal nincs is baj, én is annyival játszok és minden maxon van, jól megy. Bár igaz, hogy kis felbontás és a procim az viszont jó:)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#32219) szilchi


szilchi
őstag

Íme az új Hero Class a Cataclysm-ből.....a repülő Worgen :DDD :DDD

Arugal worgenjei megfertőztek full stack-el és átváltoztam.Gondoltam shapeshift nem megy.Dehogynem...flight formban is szépen worgen maradtam és a mancsaimmal kalimpálva "úsztam" a levegőben :DD

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32220) Nightvision1 válasza Kharg (#32218) üzenetére


Nightvision1
tag

Hát viszont egy próbát megér :)

szilchi: Nemlesz rosz ez a Cataclysm,mondjuk eddig minden történet jol kivolt találva,de szerintem most sem lesz benne hiány.

[ Szerkesztve ]

(#32221) Viktor77 válasza Nightvision1 (#32220) üzenetére


Viktor77
titán

Több sebből vérzik a konfigod, szerintem hagyd a fenébe. Nem fogsz rajta élvezhető minőségben játszani. Élvezhetetlenben lehet, csak annak ugye meg semmi értelme.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32222) whitezo88 válasza Nightvision1 (#32220) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem ez nem Cata, csak ugye van egy worgen sziget Fjordon.

(#32223) Wolverine válasza whitezo88 (#32222) üzenetére


Wolverine
félisten

Grizzly Hills.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32224) Gyick válasza Nightvision1 (#32220) üzenetére


Gyick
őstag

Szerintem elmegy rajt.

(#32225) szilchi


szilchi
őstag

Lool...régi szerveremen a kezdő i200-as kraftolt cuccoka jó ha 30-40 Goldért el lehetett passzolni az AH-ban.Itt az Arathoron az i200-as leather vállas 800 Goldért megy....hogy változnak az idők :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32226) Nightvision1 válasza Gyick (#32224) üzenetére


Nightvision1
tag

Már mindegy :) Más lett teljesen a config,2,2ghz Dual Core,2gb ram :D

(#32227) zalika


zalika
tag

Szerintetek a DK gyenge-e pvp-ben mert enis dk val tolom de pvp-ben egyszeruen elverzik :o
Amig nem voltam 80 as akarkit levertem de most 80-ason majdnem mindenki meg tud verni,vagyis a tobbi kaszt 80-on sokkal erosebb lett mint en:((
Wg-n is eleg gyenge,sot nem is lehet latni egy dk-t sem wg-n:(
Nektek mi a velemenyetek a dk pvp-reszerol.

[ Szerkesztve ]

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#32228) Wolverine válasza zalika (#32227) üzenetére


Wolverine
félisten

Armorylinket és elemzünk. (amúgy 80-on a DK support kasztnak számít PvP-ben)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32229) GoTReX válasza Wolverine (#32228) üzenetére


GoTReX
őstag

Most váltottam a Hunteremmel MM spec.-re.Észrevehetően jobb lett a DPS,viszont van hogy kb azonos GS szintel rendelkező Warri 300-500 DPS-el odaver.Átlagban 1.-2 szinten állok a mostani Instákban.(3,1k +/- pár száz insta függő) Hiába MM vagyok a petem is visz be számottevő sebzést,viszont a recount őt vagy nem,vagy külön számolja.Egy Hunter DPSéhez hozzáadható a pet teljesítménye? Vagy mi erre a bevált kotta?Thx a válaszokat!:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#32230) GoTReX válasza zalika (#32227) üzenetére


GoTReX
őstag

Azis lehet hogy hozzászoktál hogy alacsony szinten a DK már csak a Gear előnyével is odaver...Pláne Rangedeknek....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#32231) Wolverine válasza GoTReX (#32229) üzenetére


Wolverine
félisten

Hozzá kell adni a petet a hunterhez, ha dps-ről van szó, és ez igaz a warlockra is... (meg a glyphelt water elementalra/talentelt unholy ghoulra)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32232) GoTReX válasza Wolverine (#32231) üzenetére


GoTReX
őstag

Megnézem van-e ilyen opció a recountban.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#32233) Cathfaern válasza GoTReX (#32232) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Data fül, és bal oldalt alul "merge pets /w owners". Amúgy overall dpsben ver meg a warrioror, vagy bossokon? Ha előbbi, akkor ha odafigyel a warrior, cleave és WW miatt mindenképp meg fog verni azonos szintű gear mellett.

(#32234) GoTReX válasza Cathfaern (#32233) üzenetére


GoTReX
őstag

Ha úgy állítom be a petet akkor külön írja ki a DPS-t amit bevisz.Egész Insta alatt teljesített DPS-ben vert meg.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#32235) SzlobiG válasza GoTReX (#32234) üzenetére


SzlobiG
félisten

Meg is fog akármit csinálsz pont azért amit Cathfaern írt. Max bosson tudod megverni.

(#32236) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Nekiálltunk arénázni 2v2-ben, és volt egy érdekes meccsünk :DD

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#32237) szilchi


szilchi
őstag

Egy számomra érdekfeszítő kérdés:Mindig is azt hittem,hogy a Starfire "erősebb" spell,mint a Wrath.Mégis most látom,hogy HoR normálban a Starfire crit max 10K volt,a Wrath viszont 14 K.Hogyan?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32238) Wolverine válasza szilchi (#32237) üzenetére


Wolverine
félisten

A Starfire elvileg a dupla casttime miatt dupla sebzést is jelent. Vagy a célpontodnak volt magas arcane resistje, vagy rajtad volt Nature dmgbuff, vagy a célpont volt vulnerable a Nature sebzésre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32239) szilchi válasza Wolverine (#32238) üzenetére


szilchi
őstag

Vagy Falric vagy Marvyn sok arcane resistance-al rendelkezett,mert ott csak olyan 5-6K Starfire critek voltak.Viszont debuff szvsz csak az én imp FF-em volt,a többieknek(2 pala,1 Dk,1 priest) azt hiszem nincs.Ja és a gearem is részben még szintezős cucc,szal így sem értem a 14K-s wrath-ot.De mindegy,csak had jöjjön :) .

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32240) Kharg válasza szilchi (#32239) üzenetére


Kharg
tag

Falric az, de nem arcane resistance, hanem Hopelessness (Heroic mode) 100 yd range — Reduces the damage and healing dealt by all nearby enemies by 20%, stacking to 60%. Instant. 25% on heroic, stacking to 75%.

Amúgy rugó lvl 75, most végeztem wrathgate eventtel és eddig csak howling/tundra/dragonblight volt és egyiket sem fejeztem még be.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#32241) Ribi válasza szilchi (#32225) üzenetére


Ribi
nagyúr

800ért el is lehet adni, vagy csak annyiért van bent ?
Mert szerintem senki sem veszi meg. Vagy csak valaki nagyon hozzá nem értő.
Rendszerint amiből nincs bent az az első ember irreális áron berakja hátha mázlija lesz.

(#32242) Amoroso


Amoroso
aktív tag

MM hunta petje 10%-ot tol, ha nálad többet akkor ott para van.
DK-ból pvp-re unholy kell, és ha tudsz vele játszani akkor igen szép eredmények érhetők el.

(#32243) L4mie válasza Rizzo (#32236) üzenetére


L4mie
veterán

2v4 ?? :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32244) Rizzo válasza L4mie (#32243) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nem, 2v2, csakhogy döntetlen lett :Y És ilyenkor mindkét csapattól levon ratinget :W

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#32245) L4mie válasza Rizzo (#32244) üzenetére


L4mie
veterán

haha jah bocs, nem néztem rendesen meg, azt hittem mind2 en 2-őt írtottatok ki az ellenséges csapatból :)
De most látom, hogy mindenki meghalt :) vagy az időből futottatok ki? (iszonyat hülye vagyok az arénához )

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32246) Arnold2 válasza L4mie (#32245) üzenetére


Arnold2
őstag

Az utolsó kettő nagyjából egyszerre halt meg. Gondolom a DK és a rugó :)
Bár arra kíváncsi vagyok, hogy a DK miért nem húzta péniszre a rugót? Szerény tapasztalataim szerint mennie kellett volna a dolognak (bár mint sokszor kiderült, még a szomszédban sem vagyok PVP terén).
Én is hülyeségnek tartom, hogy döntetlennél rating levonás van. Egy egyszerű +/- 0-val mindenki ki lenne békülve.

(#32247) GoTReX


GoTReX
őstag

A hit capet,crit. capet stb mióta használja a Blizzard?Én nagyon szeretek crit.-re gyúrni és nem nagyon vagyok tisztába ezekkel az értékkel.Utána néztem neten de nembiztos hogy frissek az adatok.Ez gondolom az az érték amit a karakter ablakban még kijelez mint értéket,de gyakorlatban már nem így hasznosul.Személy szerint engem idegesít hogy eleve van ilyen "határ"(még ha talán nagyon messze is álok tőle) :(((

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#32248) Kharg


Kharg
tag

Cactus te játszol még?

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#32249) Wolverine válasza GoTReX (#32247) üzenetére


Wolverine
félisten

Eleve volt mindegyikből. A hit cap nyilván annyi, amennyi a missed esélye; a crit cap meg 75% crit elérése, ami korábban esélytelen volt... ArPen cap eredetileg nem volt, aztán bevezették, hogy ha az ellenfél armorja nullára csökken, akkor hasznotalanná váljon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32250) Amoroso válasza Wolverine (#32249) üzenetére


Amoroso
aktív tag

Arpen cap-en (1400) nem nullázza az armort, csak a lehetséges minimumot éred el vele. Ami hatására 78% xtra damage van fizikai sebzésre (80-->83 10,6K armor esetén). A kiegben leveszik az itemekről. A hit legfontosabb stat, amíg nincs meg a cap, ha elérted akkor már nem kell vele foglalkozni. Cap alatt se legyél, de fölötte se nagyon mert elvesztegetett gem-encsa, (ha megvan akkor nem fogsz misselni). A crit meg értelemszerűen növeli a crit esélyét, gemelni-encsázni sztem fölösleges.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.