Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hát én még le vagyok maradva, bár csak 5570 GSem van. afflin 4400, destron 4700 demon 5400 dps CoE-vel, 1M dmg-ig 83as bábun.

(#32602) Ribi válasza whitezo88 (#32601) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát én nagyon rég nzétem bábút.
11,5k dps 25% buffal + raid buffal van és persze festeren kell mozogni néha rendesen. Elvileg még mindig a demo tol legkevesebb dps-t. Bábún viszont ott a self buff ami neked ad kb 400 SP-t. Raiden viszont ez csak 120-150 + lenne. Illetve ha szigorúan vesszük akkor a demonic pactet elvileg lekattintod magadról, hogy a totem 280 sp-t megkapd, mert a köv buffba a sajat DP-d nem számít bele. Szóval mindnekinek kb +15-20 SP, neked meg -150-200sp. Afli nekem sem megy nagyon, rendszerint csak izzadva tudom hozni azt amit destro-n gond nélkül.

550 hit ratinge van ? minek ?

[ Szerkesztve ]

(#32603) Ribi válasza Ribi (#32602) üzenetére


Ribi
nagyúr

De ahogy latom a te guildedben is szokás brutálisan túllőni a hit ratinget.
422 hit rating és bent van a 128 hites trinket, persze a talent is megvan a másik 3% hit ratinghez. Vagy csak bent maradt ?

(#32604) whitezo88 válasza Ribi (#32603) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kinek van meg a talent? nekem nem. hit emg azért annyi mert nem tudom lejjebb vinni, trinketcserélgetéssel sem. kéne a Muradin Spyglass :) sajna az emblemes trinketek hitesek...

(#32605) Ribi válasza whitezo88 (#32604) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha jól sejtem a te karid Zoley BS-en.
És neked van benet perpill a 128 hites trinket. Ami totál felesleges. Azthiszem 368 kell talán.
Ja de hordasoknak ez 394. Akkor szinte teljesen jó trinket nélkül.

(#32606) Gyick válasza whitezo88 (#32601) üzenetére


Gyick
őstag

A demonak ilyen jó dps-e van?érdemes 5fős hckban demon menni vagy az inkább csak raidbe jó?Nekem most 3.7k dpsem van bár a fele cuccom wrathful nem rég kezdtem pvezni.

[ Szerkesztve ]

(#32607) efge válasza Gyick (#32606) üzenetére


efge
aktív tag

5 fős hcban kb mindegy min mész, csak ne zöldbe kékbe legyél :)

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#32608) Kharg


Kharg
tag

Az miért van, hogy a WoW nem jegyzi meg a beállításokat? Tehát ha kilépsz és újra be, akkor újra kiadja az Eulát, nem jegyzi meg se a felbontást, se UI scalet, se azt, hogy a hangok ne legyenek bekapcsolva.

Haver hívott ma fel, de nem igazán volt tippem erre.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#32609) szilchi válasza Kharg (#32608) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem ilyen azért volt mert Win7-et használok és a WoW mappa írásvédett volt és ezért nem jegyezte meg a beállításokat.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32610) Ribi válasza Gyick (#32606) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én jobb szeretek destrokent menni, mert gyorsabb spellek vannak.
Mondjuk ez attól is függ mennyire haladós a csapat.
Demokent volt hogy alig tudtam elcastolni a mobokba a shadow boltot, miert ugy hullott minden. Viszont emlékszem eleinte nekem is jó dps-t hozott a demon. Ha normális a tank, akkor úgyis csak AOE-ni kell.

(#32611) whitezo88


whitezo88
nagyúr

már 30% lesz a buff, meddig fog emelkedni? így már HC-k se jelentenek lassan kihívást nagyon.

(#32612) Viktor77 válasza whitezo88 (#32611) üzenetére


Viktor77
titán

Eddig. Ez a max.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32613) Gyick válasza Ribi (#32610) üzenetére


Gyick
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én aoe-ra destroként is seed of corruptiont használok sokkal nagyobb dps-e van mint a rain of firenek pedig semmi talent nem erősiti.

(#32614) Ribi válasza whitezo88 (#32611) üzenetére


Ribi
nagyúr

Még midnig azt mondom, aki sír a kihívás miatt az kérem kapcsolja ki!
Nekünk is még jól jön. E van.

(#32615) Gyick válasza whitezo88 (#32611) üzenetére


Gyick
őstag

Ha kihivás kell mennyetek rá 25 helyett 20-an :)

(#32616) Tommmmka válasza Gyick (#32613) üzenetére


Tommmmka
senior tag

RoF csak Demo használ a maradék kettő SoC-al aoe-zik legalábbis én így tolom, de valami mocskos szarok a trinketeim

[link]

Viszont a héten volt egy apply-zó srác a guildünkben jóval gyengébb gearben affli-n hozta azt amit én, csak hát én az affli-t valahogy nem igazán tudom játszani :S

(#32617) arpi6k


arpi6k
addikt

Szerverek sehol, sálláláááá. :W

Intel & ATI

(#32618) Gyick válasza arpi6k (#32617) üzenetére


Gyick
őstag

Mindig ez van mostanában...

(#32619) Ribi válasza Tommmmka (#32616) üzenetére


Ribi
nagyúr

20 haste kavicsokat nem tudom mire velni.
Mindenütt le volt írva elég sokszor, hogy spellpower mindennél jobb. És hozzáteszem, hogy az nem 20 hanem 23-at ad így aztán végképp hulyeség 20 hastes kavicsot használni. Esetleg a 12sp+10haste-re érdemes cserélni, de csak akkor ha 7+ spellpower a socket bonus. 5-nél sem éri meg az okosok szerint. Quick decaynél pedig ha jól tudom jobb az immolate.

[ Szerkesztve ]

(#32620) Gyick válasza Tommmmka (#32616) üzenetére


Gyick
őstag

Nagyon állat geared van.Afflival én se tudok sokat kicsikarni pedig van mindenféle addonom is hozzá dottimer meg hasonlók.

Van szerver!

[ Szerkesztve ]

(#32621) Sanya


Sanya
nagyúr

szerdánként még mindig leállás van?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#32622) arpi6k válasza Sanya (#32621) üzenetére


arpi6k
addikt

:K

Intel & ATI

(#32623) #57919488


#57919488
törölt tag

Rugóm min+jewel-er.
Gondoltam csinálok egy priest-et és melyik szakma lenne neki jó? herb/alch a transzmutálás miatt vagy min/engi a +nyersanyag miatt és gázok begyűjtése.

(#32624) DebilEvil válasza whitezo88 (#32611) üzenetére


DebilEvil
tag

Legalabb lehet most mar eladni the light of dawn title-t is.

(#32625) whitezo88 válasza Ribi (#32614) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sír a fene :) pugosak még mindig csak pár bossosak szoktak lenni.
mellesleg hiába van ekkora buff, ha nem tud valaki járni vagy kezelni a karakterét, akár 200% buff is lehet akkor is elvérzik putrin, lanathelen vagy sindragosán...

lásd AQ40 twin, mai napig nem lehet rendesen megcsinálni, újabban szerencsére akkora dps-t tud csinálni 10-12 ember hogy nem baj ha átfutnak mindig és 100ezreket healelnek. (így végre sikerült exaltedre kinyomni)

[ Szerkesztve ]

(#32626) Wolverine válasza Sanya (#32621) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a ritka, amikor nincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32627) capafog23 válasza whitezo88 (#32611) üzenetére


capafog23
őstag

Last try 1/12 hc progressével tényleg nem jelentenek kihívást.

(#32628) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Lol, ilyen még a mesében sincs, múltkor meghalt a tokenem, felraktam a mobilosat, most meg meghalt a mobilom is :DDD :DDD

(#32629) Viktor77 válasza Darth_Revan (#32628) üzenetére


Viktor77
titán

Na, ezt add be az ügyfélszolgálatnak a Blizznél. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32630) whitezo88 válasza capafog23 (#32627) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tudod nehéz úgy raidelni h senkise jön 25re... könnyű a Recko köréből beszélni. 10 HCn kívül nemigen van komoly program...

(#32631) capafog23 válasza whitezo88 (#32630) üzenetére


capafog23
őstag

Nyáron ne is várd hogy meglegyetek 25-ösre (mi se vagyunk meg sokszor), aki teheti nem a gép előtt ül.

(#32632) whitezo88 válasza capafog23 (#32631) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor csak én vagyok olyan hülye hogy direkt úgy alakítom a programjaim hogy tudjak jönni ? :U

(#32633) Arnold2 válasza whitezo88 (#32632) üzenetére


Arnold2
őstag

Akkor már ketten vagyunk.

(#32634) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na Deus Exnek lement a 25 HC LK. ment a spam chat ablakban :D

(#32635) Gyick


Gyick
őstag

Ragna alli oldalom tud vki jó klánt ahová lenne felvétel locknak?

(#32636) Wolverine válasza Gyick (#32635) üzenetére


Wolverine
félisten

Kérdezz körbe. (és definiáld a "jó klán" jelentését...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32637) TiMoN válasza Gyick (#32635) üzenetére


TiMoN
senior tag

Kinek mi a "jó" guild. Szerintem nem létezik olyan mert mindig van akinek nem tetszik a rendszer.
Vannak haladó "Progress" guildek és csak egy helyben toporgó v lassan előrejutó "casual" guildek.

-TiMoN-

(#32638) szilchi


szilchi
őstag

Háát..lehet mégsem próbálom a dual-wieldet a DK tankommal.Se dropból,de még csak questből sem jön olyan fegyver amivel érdemes lenne próbálni.AH-ban sincs semmi.Ahogy nézem BS se tud craftolni valami normális használhatót erre a szintre.A BC HC-k kilőve,nincs repum a kulcsokhoz.Maradnom kell lehet 80-ig kétkezesnél.Bár páran nyavajogtam,hogy méééér kétkezes ha frost de amúgy normális groupban nincs gond így sem threat-al.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32639) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hali. Olyanba szeretném kérni a segítségeteket, hogy WoW-ba most 2. napja ha pl BG-n(Eye-on... a többin nem) vagy 1-2 instába megyek akkor szaggat, vagy akad a game, de úgy, hogy hallom hogy a proci ciripel(vagy ez már merevlemez?) és annak függvényében szaggat... Levettem minden video beállítás minimumra és semmi változás... de más területen maxon fut minden akadás nélkül. Ma is jártam olyan helyen ahol tegnap még nem szaggatott.

Gépem leírása adatlapon.

Mi lehet az oka? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#32640) Viktor77 válasza KaiotEch (#32639) üzenetére


Viktor77
titán

Így hirtelen csak a szokásosakat tudom javasolni. Újratelepítés (akár másik merevlemezre), merevlemez ellenőrzés (HD Sentinel-lel), ramok, hűtők ellenőrzése.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32641) KaiotEch válasza Viktor77 (#32640) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Már futtattam le Everesttel rendszer-stabilitási tesztet is azon sem volt akadás. A hőfokok szintén normálisak. Vinyót még nem néztem meg, de nemsokára.

(#32642) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

HD Sentinellel is 0 hiba :S Nem lehet vmi játékhiba?

(#32643) Cathfaern válasza KaiotEch (#32642) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Töredezettségmentesítés esetleg? (főleg ha az automatikus ki van kapcsolva)

(#32644) KaiotEch válasza Cathfaern (#32643) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Bekapcsolva, mind2 partíción 0%.

(#32645) decibel válasza szilchi (#32638) üzenetére


decibel
aktív tag

Állítólag amúgy sem jó a dw frostnak amíg nincs egy valag avo-ja.

"you are a monkey poo-poo"

(#32646) bobace válasza KaiotEch (#32639) üzenetére


bobace
őstag

Valami addon ami szétzabálja a gépet?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#32647) KaiotEch válasza bobace (#32646) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Titan Panel, GearScore, eCastingBar, FlightMap, BonusScanner elvileg 17mb ramot esznek...

4GB-ből már csak telik rá. Nameg akkor mindenhol szaggatna nem?

(#32648) bobace válasza KaiotEch (#32647) üzenetére


bobace
őstag

Csak tippeltem. Hátha valami nem frissített addon teszi. Nyilván nem csak ramot eszik egy-egy addon, olykor procit is tudnak zabálni szépen. De ha ennyi addonod van, és még ráadásul frissek is, akkor nem mondtam semmit, nekem kicsit többbbbbbb van :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#32649) KaiotEch válasza bobace (#32648) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mind1ik friss Wrath-os addon. Nem tudom mire válni a problémát... sehol máshol nem szaggat...

[ Szerkesztve ]

(#32650) Wolverine válasza KaiotEch (#32649) üzenetére


Wolverine
félisten

A GearScore képes megzabálni a sávszéledet. Azt se lenne rossz tudni, milyen Titan-pluginjeid vannak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.