Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) echterion válasza DopeBob (#32950) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, megnézem. :R
Most úgysem tudok belépni. :O

**********

(#32952) Wolverine válasza DopeBob (#32948) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennek ahhoz semmi köze - tegnap a realmeket késztették fel a Cataclysmre, ma meg a komplett Battle.netes login omlott össze.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32953) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Nem annyira WoW-os téma, de hátha tudjátok. A Real ID csak WoW-al meg SC2-vel működik, vagy régebbi, SC, WC3, Diablo játékoknál is működik és egy chat ablakban lehet beszélgetni?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#32954) Wolverine válasza Rizzo (#32953) üzenetére


Wolverine
félisten

Jelenleg csak a WoW-ban és a SC2-ben él ez a funkció.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32955) echterion válasza DopeBob (#32950) üzenetére


echterion
nagyúr

Megnéztem, de a talentfák sajna nem jönnek be, időtúllépés miatt. :(

**********

(#32956) DopeBob válasza Wolverine (#32952) üzenetére


DopeBob
addikt

irónia rulez :U

MZ/X

(#32957) DopeBob válasza echterion (#32955) üzenetére


DopeBob
addikt

Hmm, nekem működnek, bár lehet azóta már Nálad is jó :K

MZ/X

(#32958) szilchi


szilchi
őstag

Eddig 3 mailt kaptam The postmaster-től,miszerint meg nem kapott emblemeket küldött el nekem postán.Ez miféle huba,hogy nem kapom meg az emblemeket instában?Vagy új fícsőr? :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32959) arpi6k válasza szilchi (#32958) üzenetére


arpi6k
addikt

Nekem is volt már ilyen párszor. Túlságosan nem izgatott.:D

Intel & ATI

(#32960) efge válasza szilchi (#32958) üzenetére


efge
aktív tag

ez régóta így van. az 5 fős végén néha nem kapod meg az emblemet. és akkor küldik el postán...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#32961) lakisoft válasza Wolverine (#32942) üzenetére


lakisoft
veterán

nagyon köszi! Kell egy kis idő mire mindent felfogok abból amit írtál :DDD

(#32962) echterion válasza DopeBob (#32957) üzenetére


echterion
nagyúr

Sajnos még mindig nem megy, nem tudom, mi van vele. Kapcsolat alaphelyzetbe állt. :(

Mindegy, közben találtam egy ilyen leosztást. Erről mi vélemény? Én annyit változtatnék, hogy a scent of blood helyett azt a 2 pontot az endless winter-re raknám.

**********

(#32963) szilchi válasza echterion (#32962) üzenetére


szilchi
őstag

Ez a build dual-wield tankoláshoz van,szal kell két egykezes fegyver.Én visszaváltottam dual-ról egy kétkezes fegyverre.Jobban néz ki a dual-wield tank :) ,de alacsony szinten nincs ehhez két jó egykezes tankfegyver,csak dps-s.Ja és én most kétkezessel ezt a buildet használom
Varimartas

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32964) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Mik kellenek a pontos beazonosításomhoz, hogy leszedhessék a mobil authenticatort az acc.-omról? Sajnos szoft. frissítéskor letörlődött (ill. az a sajnos, hogy nem szedtem le az accountról előtte). Kitöltöttem egy formot, de hirtelen csak a WotLK kód utolsó 5 jegye volt kéznél. Fognak még zargatni mondjuk egy driving licence fotóért?

(#32965) Viktor77 válasza ígyvanferi (#32964) üzenetére


Viktor77
titán

Azokat az adatokat fogják kérni, amiket megadtál amikor az accountodat csináltad. Pontosabban azokról hiteles okiratot. Személyi, lakcím, ilyesmi. Én is ezeket fényképeztem le, mikor emailt kellett változtatnom (annó még nem lehett csak úgy).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32966) Darth_Revan válasza ígyvanferi (#32964) üzenetére


Darth_Revan
veterán

1) Igen, kötelezően kell mellékelni személyi, vagy jogosítvány fénymásolatot, külön van gomb hozzá a feltöltéshez ("Attach ID Here"), mert ezzel igazolod, hogy tényleg tiéd az acc

2) Nem a WoTLK utolsó 5 kódját kellett (volna) megadni, hanem az authenticatorod sorozatszámának az utolsó 5 kódját. Ha valami oknál fogva nem írtad volna fel és örökké elveszett, akkor pedig a titkos kérdésed és válaszod. Ha ezt se tudod, akkor szívás.

Ha 24 óra alatt nem szedik le, akkor nem is fogják. Ebben az esetben töltsd ki újra (ezúttal helyesen) a webformot.

[ Szerkesztve ]

(#32967) echterion válasza szilchi (#32963) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, én is kétkezessel akarom kipróbálni a tankolást, ugyanis nincs egykezes cumóm. Úgy tudom, a DK-nak van valami epic fegyó, amit egy tárggyal lehet indítani. Ennek mi a neve? Azt mondják, az ütős fegyver, bár nem tudom, hogy tankos-e.

**********

(#32968) szilchi válasza echterion (#32967) üzenetére


szilchi
őstag

Sztem a Battered Hilt-re gondolhattak.Az elindít egy quest sorozatot,aminek a végén kapsz egy jó kétkezes/egykezes fegyvert..igény szerint.Igazándiból konkrét tankolós 2 kezes fegyver nincs is szerintem,azok mind dps fegyverek.De a DK-nak jók tankoláshoz.A Battered hilt trash mobból esik az Icecrown 5 fős HC instákból.Én eddig egyszer sem láttam esni. :( .De árulják is,mivel BoE,olyan 8-10 K goldért.Szóval számíts rá hogy ha esne is mindenki need-et nyom rá,mivel jó pénzért el lehet adni.Nem számít kinek kell a fegyver meg kinek nem.

Ja és ha kétkezessel mész,akkor az általad nézett build tényleg nem lesz jó,mert az mint írtam dual wieldre van.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32969) echterion válasza szilchi (#32968) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, közben nézegettem a különbséget a build között, a tied lesz kipróbálva a jövő hét elején (mikor otthon leszek).

Ilyen Battered Hilt-e láttam AH-ban, BS-en mostanában olyan 9k körül van. Annyit meg nem hinném, hogy adok érte. Bár, thottbot-on nem találtam linket arról, hogy milyen fegyókat ad. Esetleg te tudsz egyet?

**********

(#32970) Rizzo válasza echterion (#32969) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Battered hilt

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#32971) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Sziasztok

Mage-nek keresnék egy olyan addont ami az elhasznált spell cd-k után egy felugró ikon hang kiséretében jelezné azoknak újrahasználhatóságát.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#32972) echterion válasza ArmanD. (#32971) üzenetére


echterion
nagyúr

Ilyen jól jönne nekem is a hunteremnek. Meg a dot lejáratát is jelezhetné valami, mert kicsit kényelmetlen a mob ikonját figyelni emiatt. Bár, már kezdem érezni, miaz az idő, míg rajta van.

(#32970) Rizzo: köszi, otthon megnézem, itt (munkahelyen) sajnos a proxy nem enged fel arra az oldalra.

[ Szerkesztve ]

**********

(#32973) Wolverine válasza ArmanD. (#32971) üzenetére


Wolverine
félisten

Erre talán az OmniCC is képes, de nekem a CritLine van fent.

#32972: kb. bármilyen timer addon képes erre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32974) ígyvanferi válasza Viktor77 (#32965) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Köszi neked és Darth_Revannak is!
Na meg a Blizzardnak, hogy még szombaton is ilyen gyorsak. Két órája küldtem el a szükséges adatokat, miután ők is leírták, hogy mikre van szükségük, és már le is szedték az authenticatort. :R Kössz Blizz!

(#32975) echterion válasza Wolverine (#32973) üzenetére


echterion
nagyúr

Fent van nekem egy HunterHelper nevű, ami pár éve, mikor utoljára játszottam vele, még valami figyelmeztetést is adott, ha lejárt a dot, viszont most erre nem csinál semmit. Vagy lehet, rosszul emlékszem? Keresnem kell valamit, nincs mese, ez így nem mehet tovább. :))

**********

(#32976) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Halihó. A C:\Users\Public\Documents\Blizzard Entertainment\World of Warcraft Installer helyen található file-okat törölhetem nyugodt szívvel? Mert sokat foglalnak.

[ Szerkesztve ]

(#32977) Wolverine válasza echterion (#32975) üzenetére


Wolverine
félisten

Az rég halott. Most mondjuk egy ClassTimer segíthet rajtad.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32978) echterion válasza Wolverine (#32977) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, kár. Annak idején nekem nagyon bevált. :U
Mindegy, megnézem, amit írtál, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#32979) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Gyors kérdés.Mage karakternek választottam Tailoringet,Enchantingot.
Ruhakészités jó,az Enchantolással csak kinlódok.
Van rá mód hogy másra cseréljem???????????????????

(#32980) Gyick válasza s.s.j.goku (#32979) üzenetére


Gyick
őstag

Persze!
Megnyomod a C-betüt elöjön a karakterlap-->skill fül-->megkeresed az enchantingot rákkattintasz-->alul lesz egy olyan gomb hogy "unlearn this profession" és vehetsz is fel helyette másikat.Bár a tailoringhoz legjobb az enchanting.

(#32981) Rizzo válasza echterion (#32975) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Go MM és a chimera shot megoldja a dot lejárati problémát :C

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#32982) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Enchant szakma törölve,nagyon kinlódós.
Jewelcraftingot mondták hogy jol lehet vele keresni,jó lesz az a tailoring mellé????
Havernak paladin karaktere van mininggal,szoval tőle elvileg lesz alapanyag.

(#32983) echterion válasza Rizzo (#32981) üzenetére


echterion
nagyúr

A chimera-t használni is szoktam, én arra keresek megoldást, hogy ne kelljen szemmel tartanom a dot lejártát mutató kis ikont, hanem valami felugró szövegecse pár mp-cel a lejárat előtt figyelmeztessen. Az a Go MM egy addon?

**********

(#32984) Rizzo válasza echterion (#32983) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nem, csak úgy értettem, hogy ha MM talenten vagy, akkor van chimera shotod, amit ha cd-re lősz, akkor mindig frissíti a SS-et a célponton, így nem fog lejárni soha.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#32985) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Tudtok nekem ajánlani olyan addont, ami jelzi, hogy mikor proccolnak a trinketek?
köszi
bb

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#32986) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

32976-ra vki választ?

(#32987) echterion válasza Rizzo (#32984) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, MM vagyok (ez vagyok, mióta 60 lettem, sztem ezen is maradok), és jelenleg az általad leírt módszert használom. Végülis ez a módszer sem rossz.

**********

(#32988) echterion válasza KaiotEch (#32986) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerintem igen, ugyanis én nem a rendszerlemezre telepítve használom a játékot (mióta megvettem, 5 éve), hanem egy másik partíción van és nem szoktak hiányozni az ilyen helyeken lévő fájlok. Amúgy milyen fájlok vannak ott? Exe vagy mpq? Esetleg más?

**********

(#32989) KaiotEch válasza echterion (#32988) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#32990) Gyick válasza KaiotEch (#32989) üzenetére


Gyick
őstag

Helyezd át ugyanezen a meghajtón egy másik mappába,ha müködik akkor törölheted.Bár sztem 99% hogy ezek nem kellenek.

(#32991) echterion válasza Gyick (#32990) üzenetére


echterion
nagyúr

Itt a megoldás a problémára. Egyszerű és gyors. :C

**********

(#32992) -conrad- válasza s.s.j.goku (#32982) üzenetére


-conrad-
addikt

Enchanting a legkönnyebben felhúzható szakma, míg a jc a legnehezebb főleg úgy, hogy még másra is kell támaszkodnod a mining miatt.
Szerintem hülyeséget csináltál mikor eldobtad...

(#32993) Viktor77 válasza Peti78 (#32985) üzenetére


Viktor77
titán

Pontosan mi kéne? Hogy use-olós trinketeket mikor lehet ellőni, vagy rendes proccolós trinketek buffjai mikor aktívak?

Utóbbira én a Quartz (castbar addon) modulját a Quartz Procs-t használom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32994) echterion


echterion
nagyúr

Erről a leosztásról mi a véleményetek? DK tank kétkezessel, egyenlőre csak sima 5 fősekbe, kezdőként.

**********

(#32995) Wolverine válasza echterion (#32994) üzenetére


Wolverine
félisten

Jelenleg a kétkezes Frost... hogy úgy mondjam, hivatalosan nem támogatott. Olyasmi, mint a kétkezes fegyverrel dolgozó Enha shaman.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32996) Redcaster


Redcaster
őstag

Hali. Az lenne a kérdésem, hogy ugye 512 MB RAM kell a játékhoz, viszont nekem csak 490 MB RAMom van. Attól még elindul a játék, csak akadozni fog, vagy el sem indul?

(#32997) Darth_Revan válasza Redcaster (#32996) üzenetére


Darth_Revan
veterán

512MB RAM kell ahoz, hogy éppen eldöcögjön, de 1GB minimum ajánlott és ha komolyabban szeretnél játszani, akkor legalább 2GB kell.

(#32998) echterion válasza Wolverine (#32995) üzenetére


echterion
nagyúr

Hogy értve nem támogatott? Nem elég hatékony? Vagy túl nehéz? Csak mert két jó, tankolós egykezest nem egyszerű szerezni, friss 80-asként. Ha meg bemegyek valahová DD-ként és kiesik egy tankolós egykezes és need-elek, mindjárt megy a ninjázás meg a hőbörgés, pláne, ha az aktuális tanknak is jó lenne.

**********

(#32999) sviba válasza echterion (#32998) üzenetére


sviba
tag

Inkább legyél Blood Tank. Amúgy egy dk sem engedheti meg magának hogy ne legyen kitalentolva az epidemic.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#33000) echterion válasza sviba (#32999) üzenetére


echterion
nagyúr

Az mivel jobb, mint a frost?

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.