Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

WoTLK normal kiadása Magyarországon csak DVD tokos vagy a DVD tok papír dobozba van beletéve?

(#32652) szilchi válasza decibel (#32645) üzenetére


szilchi
őstag

Már arra is gondoltam,hogy kiveszek két heirloom-os egykezes kardot,de erre a 10 szintre felesleges emblem pazarlás lenne.Mit takar az a "valag avo" kifejezés?Most keltem fel és valahogy nem vágom :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32653) bobace válasza Darth_Revan (#32651) üzenetére


bobace
őstag

Papírdobozos az enyém.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#32654) KaiotEch válasza Wolverine (#32650) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Deee nem a sávszéllel van a baj... hanem hogy azon a pár említett helyen szaggat a game...

Titan:Locate, Honor, Gold, Durabilyty, Bag, Performance, CritLine, WinterGrash Info

(#32655) Viktor77 válasza Darth_Revan (#32651) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem is papírdobozos.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32656) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Titan panelbe egyébként lehet olyat, hogy vmit a jobb oldalra helyezni?

(#32657) OgreImre


OgreImre
senior tag

Nekem bizonyos specifikus helyzetekben szaggat, 2-5 fps lesz a game. Csak akkor amikor sok "kicsi" mob kerül elő hirtelen, pl. Azjol Nerubban a második boss előtt a pókhálón (palatankként), vagy Hellfire rampartsban az üstös küldetésben az üstből előjövő pókok (mage aoe). Még nem találtam meg a megoldást, lehet összefüggésben van az aoe spell sok mobra való számításával, de a procimnak - elvileg - bírnia kéne (2,8 Ghz X2-es AMD).
UI: a tápból is jöhet a "ciripelés"

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#32658) sviba


sviba
tag

Háht ez marha jó. :DD Az officierünk kidobott két embert a guildből mert egyszerűen nem... szóval egyszerűen csak balfaszok voltak, és tudjátok mi volt az egyikük ellenérve? Az hogy 10 fősbe az ötödik legjobb dps volt :))

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#32659) Wolverine válasza KaiotEch (#32654) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem akkor akadsz be, amikor komoly AoE van (látatlanban), és a nagy mennyiségű adat, amit forgalmaznia kell a gépnek, megfogja a procit.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32660) DrJános


DrJános
aktív tag

Üdv szeretném meg kérdezni, hogy Macro val hogy lehet megoldani Party és Raid buffolását 1 gomb nyomással? Természetesen csak 1 spell kelle de az mindenkire menjen.

(Ez nem azért érdekel mert lusta vagyok, hanem mert 25 fős raidnál az ember már keresgethet és csak sír mindenki, hogy miért nem kapott Buff ot pedig keresem, csak ott már könnyen elvész az ember)

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#32661) DrGonzo22 válasza DrJános (#32660) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Paladinoknak van rá külön addon, többieknek meg ott vannak a greater buffok, azt kell használni, automatikusan minden range-en belüli tag megkapja.

(#32662) KaiotEch válasza Wolverine (#32659) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Lehet, mert most éjjel nem szaggat az Eye... De akkoris egy 3GHz-s proci eddig bírta most meg nem? Vagy mi?

(#32663) DrJános válasza DrGonzo22 (#32661) üzenetére


DrJános
aktív tag

És paláknak mi az az addon? Érdekelne :D

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#32664) Wolverine válasza DrJános (#32663) üzenetére


Wolverine
félisten

A ZOMGBuffs.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32665) Viktor77 válasza DrJános (#32663) üzenetére


Viktor77
titán

A PallyPower.

MOD: Régi szép idők, 40-es raidet egyenként végigbuffolni 5! perces buffokkal.
Viszont Catában végre nekünk is jönnek az órás buffok, és kevesebb is lesz. Az elején mennyi is volt? Salva, might, wisdom, light (ekkor kings még nem volt asszem).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32666) Wolverine válasza KaiotEch (#32662) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor valami változott a gépeden. Vagy megnyekkent valami a gépedben, de nem vetted észre; vagy feltettél valamit WoW-on belül (új addon), ami megfogja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32667) KaiotEch válasza Wolverine (#32666) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha megnyekkent volna vmi, akkor mindenhol szaggatna nem? :)

(#32668) kenwood válasza KaiotEch (#32639) üzenetére


kenwood
veterán

nekem is ez volt.
a megoldas az,hogy letorolsz minden addont a dbm,omen,recounton kivul.

megnezed,hogy jo-e ugy?
ha igen,egyesevel pakolod vissza a tobbit.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32669) Wolverine válasza KaiotEch (#32667) üzenetére


Wolverine
félisten

A jelek szerint a komoly adatforgalom és számítási igény kavar be. Ahol ezek nincsenek, ott nyilván neked sincs problémád...

szerk: #32668: a Recount például durva forgalmat generál és simán megfoghatja a gépet rossz esetben.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32670) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát srácok nemtudom... mára megjavult (3*kopp) csak egy VGA felpörgés volt... Vapor-X <3

Kenwood: Az a 3 addon nekem fent sincs :D

Am. köszi mindenkinek a helpet! :R

[ Szerkesztve ]

(#32671) sasa311 válasza Viktor77 (#32665) üzenetére


sasa311
veterán

Régi szép idők, mikor egyesével kellett HS-t adni minden raidtagnak :DDD
1 HS 1 shard volt és 12-es táskáim voltak ;] Ja, és ha kilogoltál eltűntek a shardok.... :W

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#32672) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nem tudja valaki, hogy SC2 Thor petért jár-e Feat of Strength achivement?

(#32673) Wolverine válasza Darth_Revan (#32672) üzenetére


Wolverine
félisten

Honnan tudnánk? :DDD Még senkinek sincs Thorja...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32674) -conrad- válasza sasa311 (#32671) üzenetére


-conrad-
addikt

Régi szép idők, mikor nem nyalógépekkel meg hisztis b*zikkal volt tele a guild...
:W

(#32675) Darth_Revan válasza Wolverine (#32673) üzenetére


Darth_Revan
veterán

ah, nvm, Thottbot kidobta: [link] :B

(#32676) whitezo88 válasza sasa311 (#32671) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lehetne sorolni, az is idő volt mikor wipe után fél óra volt visszafutni a raid insta belsejébe :)

(#32677) Löncsi


Löncsi
őstag

Érdemes meglesni :DDD

Nem nagyon akartam elhinni, lehet csak kamuzott, vagy tényleg vannak ilyenek ? ..

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#32678) gabranek


gabranek
aktív tag

felhúztam 80-ra egy dk-t: [link] szinte kizárólag instában, tankként. És az most a dilemmám, hogy miként tudnám felgearelni. Mivel hc-t tankolnom még esélytelen lenne, de nincs se dps talentem, se dps gearem ezért úgy sem tudok menni triumphot farmolni.
A white king chestet lecraftolom, meg triumphból kiveszem a tankolós sigilt, de hogyan tovább? Vagy akkor már be fog engedni ToC-ba? Onnan eshetne néhány epic tank cucc :)

A másik, hogy van olyan oldal ahol össze van szedve, hogy tanknak milyen enchantokat érdemes használni és mik a cap-ek?

田中れいな

(#32679) Wolverine válasza gabranek (#32678) üzenetére


Wolverine
félisten

Normál ToC/Frozen Halls farmolása ajánlott lootért, akár fix csapattal. Ha onnan megvannak az epicek, mehetsz heroicba.

Statokhoz érdemes az Elitist Jerks fórumára benézni, vagy Rawrt használni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32680) Arnold2 válasza gabranek (#32678) üzenetére


Arnold2
őstag

[link]

Itt leírják hogy milyen tank geart honnan tudsz kiszedni, kezdve a heroic instákból egészen ICC 25HC-ig. Valamint hogy milyen itemre milyen enchant kell.

(#32681) Viktor77 válasza gabranek (#32678) üzenetére


Viktor77
titán

A chest mellé van bracer is, azt is megcsináltathatod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32682) Black Light


Black Light
csendes tag

Bizonyára nem tudod, de az oldalon tilos az account adás-vétel.

[ Módosította: Viktor77 ]

(#32683) Rizzo válasza gabranek (#32678) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Én is pár hete húztam fel egy dk tankot. Pár toc normal run után simán mehetsz az új instákba is. Az onnan jövő 219-es gear-el meg lazán mehetsz hc-kat, és pár nap alatt kész a full gear triumph badge-ből, amit most rajtam látsz. Tanként 5 sec és bent is vagy, szó szerint ömlik a badge :C

Ez is egy jó tank dk oldal, van gear, talent, minden: [link]

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#32684) gabranek


gabranek
aktív tag

köszi mindenkinek a tippeket.
kifarmolom a chesthez és a bracerhez az alapanyagot és jöhetnek a ToC runok :)

田中れいな

(#32685) kenwood válasza gabranek (#32684) üzenetére


kenwood
veterán

Arra keszulj fel,h dungeon finder hozhat kellemetlen pillanatokat.A healerek hozza vannak szokva a jol gearelt nem dk tankokhoz.Nekem volt olyan,h a 3900 gses dk tankommal sikerult 9X meghalnom ugy,hogy melle voltak meg healer/dps halalbol adodo wipeok is.Trashen folyamatosan cdzni,kellett,healer kirugatott a groupbol stb ...

Mikozben a palaval azt nezem,mennyi van meg hatra a sanctuarybol az insta vegen es ritkan kevesebb 13-nal ,de sokszor ilyen 16-18,a dkval vert vizelek.

A legdurvabb,amikor kapsz egy hasonlo geares healert es bedob vmelyik uj instaba.szinte semmi esely vegig menni,volt,hogy 2 ora alatt sem ment.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32686) Pttypang


Pttypang
veterán

Rákerestem de nem láttam hogy valaki írta volna..
A BigWigs és a Dbm között van valami lényeges különbség ?

Everybody lies.

(#32687) Viktor77 válasza Pttypang (#32686) üzenetére


Viktor77
titán

Mert nincs miről beszélni. :)

Azt használd, amelyik szimpatikusabb, illetve ha valamelyiket kifejezetten kéri a guilded, akkor azt.
Részemről DBM (de én is csak azért, mert ezt szoktam meg, a BW-t nem is próbáltam).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32688) cettlee


cettlee
őstag

üdv. van 10 napos guest key-em WoW-hoz. Akit érdekel pü

(#32689) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok ilyen problémám van hogy:

Message: Interface\FrameXML\ChatFrame.lua:2594: bad argument #1 to 'format' (string expected, got nil)
Time: 07/28/10 11:16:11
Count: 1
Stack: : in function `format'
Interface\FrameXML\ChatFrame.lua:2594: in function `ChatFrame_MessageEventHandler'
Interface\FrameXML\ChatFrame.lua:2322: in function `ChatFrame_OnEvent'
[string "*:OnEvent"]:1: in function <[string "*:OnEvent"]:1>

Locals: (*temporary) = nil
(*temporary) = 4
(*temporary) = "4. LookingForGroup"
(*temporary) = "string expected, got nil"


és fogalmam sincs hoy miért az addonok kikapcsolva letörölve akkoris

Message: Interface\FrameXML\QuestPOI.lua:200: attempt to index local 'poiButton' (a nil value)
Time: 07/28/10 11:17:53
Count: 1
Stack: Interface\FrameXML\QuestPOI.lua:200: in function `QuestPOI_HideButtons'
Interface\FrameXML\WorldMapFrame.lua:1642: in function `WorldMapFrame_ClearQuestPOIs'
Interface\FrameXML\WorldMapFrame.lua:1492: in function `WorldMapFrame_UpdateQuests'
Interface\FrameXML\WorldMapFrame.lua:170: in function <Interface\FrameXML\WorldMapFrame.lua:157>
: in function `SetMapToCurrentZone'
Interface\FrameXML\WorldMapFrame.lua:132: in function <Interface\FrameXML\WorldMapFrame.lua:126>
(C): in function `Show'
Interface\FrameXML\UIParent.lua:1530: in function `SetUIPanel'
Interface\FrameXML\UIParent.lua:1372: in function `ShowUIPanel'
Interface\FrameXML\UIParent.lua:1308: in function <Interface\FrameXML\UIParent.lua:1304>
(C): in function `SetAttribute'
Interface\FrameXML\UIParent.lua:1974: in function `ShowUIPanel'
Interface\FrameXML\UIParent.lua:1958: in function `ToggleFrame'
[string "TOGGLEWORLDMAP"]:1: in function <[string "TOGGLEWORLDMAP"]:1>

Locals: parentName = "WorldMapPOIFrame"
buttonType = 4
buttonIndex = 1
numButtons = 4
poiButton = nil
buttonName = "poiWorldMapPOIFrame4_"
(for index) = 1
(for limit) = 4
(for step) = 1
i = 1
(*temporary) = <table> {
ContainerFrame5Item7 = ContainerFrame5Item7 {
}
InterfaceOptionsMousePanelClickMoveStyleDropDownLabel = InterfaceOptionsMousePanelClickMoveStyleDropDownLabel {
}
MultiCastActionButton6Cooldown = MultiCastActionButton6Cooldown {
}
MerchantItem9ItemButtonStock = MerchantItem9ItemButtonStock {
}
GetTrainerServiceTypeFilter = <function> defined =(C):-1
UNIT_NAMES_COMBATLOG_TOOLTIP = "Color unit names."
EMOTE115_TOKEN = "INTRODUCE"


meg egy ilyen és ez még hosszabb

[ Szerkesztve ]

(#32690) Viktor77 válasza cettlee (#32688) üzenetére


Viktor77
titán

Köszönjük a felajánlást, de 10 napos trial korlátlan mennyiségben igényelhető a Blizzardtól. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32691) szilchi


szilchi
őstag

Üdv.Van még értelme specializálódni BS-ként?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#32692) Wolverine válasza szilchi (#32691) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem sok, a Cataclysmben ugyanis ezt eltörlik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32693) oO7


oO7
őstag

volna egy fura kérdésem-kérésem-bejelentésem :D
twisting nether horda oldalon szeretnék csinálni egy guildet csak a tabard kedvéért de természetesen kb nem találok embert aki aláírná a kis guild charteremet...
a guild neve Silverlight és a tabard így nézne ki:

akit esetleg érdekel vagy csak tud annyival hozzájárulni célom eléréséhez hogy csinál egy lvl1 -es karit és aláírja a papírkát az pls írjon rám itt privátban vagy kapjon el játékban... Spyuren méven szoktam szaladgálni :)

(#32694) LucifeI2 válasza Löncsi (#32677) üzenetére


LucifeI2
őstag

Háromszoros XP-vel nem nagy cucc.

(#32695) decibel válasza szilchi (#32652) üzenetére


decibel
aktív tag

Bocs a kései válaszért, avoidance-re gondoltam. Valami olyasmi húzódik a háttérben, hogy a gyakoribb ütések miatt többször tud parryzni a boss és visszakézből ütni, ezért egy bizonyos avoidance-ig nem éri meg két egykezest használni. Persze normálokba tökmindegy mit használ az ember. Rég volt már amikor elitistjerks-et turkáltam, szóval lehet, hogy bekavarom a dolgokat.

"you are a monkey poo-poo"

(#32696) Cathfaern válasza decibel (#32695) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

ICC-ben Sindragosát leszámítva nincs ilyen boss.

(#32697) whitezo88


whitezo88
nagyúr

érdekes dolog történt ma. kaptam egy levelet: ez phishing? csak mert pl us-es a cím. meg a transaction page sem stimmel. amúgy az accommal semmi gond be tudok lépni, meg megvan minden.

mod, az: [link]

WoWAccountEU@blizzard.review.com

Hello,

A Character Faction Change is now pending for the World of Warcraft account w(***)om. Please allow several days for the faction change process to complete. An email will be sent to you when it is done. You can also track the status of your request by signing into the Transaction page here: http://us.blizzard.characterverify.com/faction-change-status.html.

Below is a summary of the transaction, which you may want to keep for your records.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

World of Warcraft Account Name: w(*)om
TRANSACTION ID: 4(*)5

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Please note the following additional information:

- This account is not available for play while the faction change is pending.
- If you did not make this transaction, you should immediately check your account to prevent character lost.
- This account cannot change factions again until 3 days have elapsed.
- You can review this and other Account Management transactions by logging into Account Management and going to your Transactions page at https://us.blizzard.characterverify.com/faction-change-status.html.
- For more details on Character Faction Change, refer to the Character Faction Change FAQ located at http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=28825&parentCategoryId&pageNumber=1&categoryId=2327.

You can find World of Warcraft Account Management at: http://us.blizzard.worldofwarcraft.com/battlelogin.html

We hope you enjoy your new faction!

Regards,

The World of Warcraft Team
Blizzard Entertainment

[ Szerkesztve ]

(#32698) Viktor77 válasza whitezo88 (#32697) üzenetére


Viktor77
titán

Szerinted? :)

Ilyen email címet nem használ a Blizzard.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32699) Wolverine válasza whitezo88 (#32697) üzenetére


Wolverine
félisten

Ami US-re hivatkozik és neked küldik, az mind phishing.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32700) Lacza


Lacza
senior tag

Sziasztok!

Sajna feltörték az accomat. Kaptam egy mailt, amiben leírják, hogy én voltam a hülye és "banned" státuszbó "closed" státuszba raktak.
Most várni kell vagy ilyenkor mi van?
Hétfőn kaptam a levelet.

Köszi

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.