Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) efge válasza F-ECT$ (#33700) üzenetére


efge
aktív tag

250 arany a Flight Master's License
nem vészes
bétában nincs értéke a pénznek, minden másolt karakter 5000 arannyal kezd. erre fel az idióták 50ezer aranyakért rakják be a kék boe cuccokat az ahba :C

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#33702) F-ECT$ válasza efge (#33701) üzenetére


F-ECT$
titán

Hallottam már 400g, 250g és 1000g-s árat is, de ez csak béta. A live-ra ez még változhat, de 5k-ig nincs gond :)

Dive ever, work never.

(#33703) kenwood válasza Vanir (#33667) üzenetére


kenwood
veterán

Miben jobbak ezek a serverek ?
A hulyeseg angolul megy a traden,nem magyarul ?
Tobb magyar guild van rajtuk ?
Eredmenyesebbek a pugok ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#33704) Fluor válasza kenwood (#33703) üzenetére


Fluor
csendes tag

Több a magyar guild. Ennyi.

(#33705) Wolverine válasza kenwood (#33703) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. semmiben. A Ragnaros színvonala esett; a TN-en török hülyék vannak; Arathoron keveset járok, de ott sem fenékig tejfel az élet... viszont a Bloodscalpon talán arányaiban is több a magyar idióta.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33706) ko9


ko9
addikt

Sziasztok!
Most akarom felrakni a Mac-et a gépemre, és teljesen kiakarom vele szorítani a Win7-et az életemből. Mivel sajna internetszolgáltató balf¤szsága miatt csak mobilnetem van, ezért lenne egy olyan kérdésem, hogy már a meglévő, és DVDre kiírt Patcheket feltudom rakni a frissen telepített WoWomra?
Vagy esetleg tud valaki valamilyen oldalt, ahonnan a Maces patcheket le tudom tölteni?
Köszöntem előre is!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#33707) Arnold2 válasza Wolverine (#33705) üzenetére


Arnold2
őstag

És pontosan ezért nem megyek magyar szerverre :)
Már hozzászoktam a kis nemzetközi állatkertre a szerveremen :)

(#33708) birno válasza Wolverine (#33705) üzenetére


birno
addikt

Akkor melyik a tuti szerver? :)

(#33709) Lajtorja válasza Wolverine (#33705) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

BS ott lett elb***va, hogy wow.hu-ra anno Arelinék kipakolták mint ajánlott szervert. MC/BWL-es időkben latency gondok miatt az összes értelmes nemzetközi guild elhúzott onnan.
Alapvető netikett betartására nem képesek az emberek. Egész napos trade/general spam, káromkodás magyarul ofc.
Eddig legalább horda oldal tűrhető volt, de már az sem a régi.

--- ---

(#33710) birno


birno
addikt

Jut eszembe, olyan map addon létezik amivel meg lehet fogni a mapot és mozgatni? Hasonlóan mint a google mapsot, a carbonite-ban van ilyen, de más nem kell belőle, meg kicsit olyan fura is konfigja, jó lenne egy külön addon ami csak ezt a funkciót valósítja meg.

(#33711) HunBeowulf válasza birno (#33710) üzenetére


HunBeowulf
csendes tag

Ki tudod kapcsolni egyenként Carbonite részeit úgy, hogy csak a map-minimap maradjon.

Oel ngati kameie - I see you

(#33712) kenwood válasza Wolverine (#33705) üzenetére


kenwood
veterán

Asszem,nem jott le az ironia :)

Arra probaltam utalni,hogy a trade csati szinvonala egyreszt huszadrangu dolog,masreszt szinte semmivel nem jobb azokon a szervereken,mint a Bs-en,max annak aki nem tud angolul es nem erti.
Progressben meg (legyen az guildes vagy pugos) az Arathort a BS-hez hasonlitani viccnek is rossz.

A TN meg okes is lenne,csak ugye a magyar emberek toredeke beszel olyan szinten angolul,hogy gond nelkul megertse a raidleadert,illetve barmilyen eszrevetelet,panaszat ugy ki tudja fejezni,hogy azt mindenki ertse.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#33713) F-ECT$ válasza kenwood (#33712) üzenetére


F-ECT$
titán

Progressben meg (legyen az guildes vagy pugos) az Arathort a BS-hez hasonlitani viccnek is rossz.

Szerinted az Arathor vagy a BS a jobb ebben?

Arra probaltam utalni,hogy a trade csati szinvonala egyreszt huszadrangu dolog,masreszt szinte semmivel nem jobb azokon a szervereken,mint a Bs-en,max annak aki nem tud angolul es nem erti.

Azért eléggé idegesítő, hogy kb használhatatlan az a csatorna, persze ha antiszoc vagy, és/vagy mindent megoldasz a guilden belül, akkor tényleg mindegy, hogy melyik szerveren játszol.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#33714) Healbacsi válasza Wolverine (#33705) üzenetére


Healbacsi
őstag

A ragnaros alli oldalaval semmi gond sincs. A svedek sokkal tobb marhasagot irkalnak trade chatre. Masreszt a raidek general chatjen is a svedek dominalnak, bar egy ket "kemeny ember" ott is probalja oket utolerni.

(#33715) Wolverine válasza birno (#33710) üzenetére


Wolverine
félisten

Hogyne. Kb. az összes térképaddon ilyen, amit a WoWInterface-en megtalálhatsz és a world mappel foglalkozik :DDD Én Mapstert használok.

Healbácsi, a generallal nekem sincs bajom Ragnán; de azért az jellemző, hogy az általam látogatott szerverek (Ragna - Arathor - TN - Xavius) közül csak a Ragnán nem vagyok fent a huncsatin egy karakterrel sem. Tavaly decemberig ott is megtettem, de azóta nem vagyok hajlandó bekapcsolni azt a szemetet.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33716) Healbacsi válasza Wolverine (#33715) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ja vagy ugy..
A huncsatira mindenki aki felmegy azert megy fel, hogy megbotrankoztassa a masikat, avagy tulontul nagy eszerol adjon tanubizonysagot. A huncsatin kieresztheti a gozt, senki se fog raszolni az emberre, hogy ne irkaljon magyarul, igy ezt ki is hasznaljak.Ha ez alapjan itelsz meg egy szervert akkor az nagyon szomoru.

Megjegyeznem, hogy 5 alatt egyszer sem voltam fent a hun csatin, es meg most is elvezem a jatekot.. Bennem van a hiba?

(#33717) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Srácok a chat ablakot el lehet tüntetni,mert zavaró.
Interface-be van valahol?mert nem találom

(#33718) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

esetleg valami addon ?

(#33719) Wolverine válasza s.s.j.goku (#33717) üzenetére


Wolverine
félisten

Teljesen kikapcsolni nem lehet. Lekicsinyíteni igen.

Healbacsi, én 2005 áprilistól 2009 decemberig folyamatosan fent voltam a huncsatin. Azóta a Ragnaroson nem vagyok erre hajlandó. (és a main szerverem továbbra is a Ragna maradt ettől függetlenül is)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33720) Vanir válasza s.s.j.goku (#33718) üzenetére


Vanir
veterán

KgPanels. Írd be, hogy /fstack, majd vidd a kurzort a chatbox-ra. KgPanels-ben csinálj egy új panelt, lockold le, intercept mouse clicks legyen benyomva. Scripteknél az OnLoad-hoz írd:
fstackoschatboxneve:Hide()
Ennél biztos, hogy vannak sokkal sokkal egyszerűbb megoldások is, de olyanokat nem ismerek.

(#33721) Wolverine válasza Vanir (#33720) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor mondok egyet: Chicchai.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33722) Healbacsi válasza Wolverine (#33719) üzenetére


Healbacsi
őstag

A rangnan a jatekosok atlagban jok. A hun csati olyan amilyen sok mindenkit nem izgat. Akkor most esett vagy nem esett a szinvonal? Jatszani akarsz az emberekkel vagy chatelni?

(#33723) Wolverine válasza Healbacsi (#33722) üzenetére


Wolverine
félisten

A chat is kikerülhetetlen, és sokat elárul - hiába ász valaki raiden, ha amúgy ostoba. (nem mellesleg én még mindig irtózom bármilyen nem-single contenttől és ki is hagyom őket)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33724) Healbacsi válasza Wolverine (#33723) üzenetére


Healbacsi
őstag

Akkor leirnam en hogyan latom.
A bs-t azert utalja mindenki, mert az ott levo magyarok zome (tisztelet a kivetelnek) egyaltalan nem beszel angolul, illetve nem hajlando megszolalni ezen a nyelven. Helyette a sajat nyelven nyomdafesteket nem turo stilusban beszelnek az osszes publikus csatornan. A jatekosok jok, sot, de itt nincs is szukseg hun csatira, mert a jatekosok minden csatornat hun csatinak hasznalnak.
A ragnaroson neha neha lehet latni magyar szoveget, de ezek elvesznek a sved es mas nacio marhasagai kozott. A svedek es a magyarok mint tudod ugratjak egymast, hogy hulye svedek ill. hulye magyarok, de ebbol senkinek sincs problemaja, mert priviben a svedek is normalisak, csak a tobbiek elott arcoskodnak. A jatekosok itt is jok.
Az arathoron atlagban tok normalis a stilus, de a jatekosok zomeben gyengek. Ez valszeg a szerver pve jellegebol adodik, nincs is ezzel baj.
A tn-t nem ismerem.
En anno a xaviuson kezdtem a main karimat. Sokan sokat kardoskodtunk, hogy publikus csatornan ne induljon be a bs-es stilus. Amig nem hoztam el onnan a karaktereimet, addig sok "bs-es" stilusu embert sikerult kigyomlalni onnan. A jatekosok jok voltak. Mar kozel 3 eve vagyok ujra a ragnan, igy nem tudom a xavius milyen lett azota.

Igazabol csak azert foglalkozok ezzel a temaval, mert mint irod 1-2 szerveren nem olyan a szinvonal ami jo lenne, es ezt egy buta chatre alapozol ugy, hogy nem jarsz instaba, battlegroundba, raidekre. Ergo a jatek kozel felet nem is ismered. Egy kezdo jatekost konnyen lehet befolyasolni azzal, hogy egy ket dolgot lehuzol, de ha nincs objektiv keped rola, akkor tedd hozza, hogy velemenyed arra alapozod, hogy "... ". Ekkor az olvaso eldontheti, hogy velemenyed megalapozott avagy szubjektiv.

(#33725) Viktor77 válasza F-ECT$ (#33713) üzenetére


Viktor77
titán

Ha szimplán a számokat nézzük (és ez esetben miért tennénk másképp), akkor a BS. Wowprogress: Arathor 102, Bloodscalp 75.

BS ally oldala meg ugye 90-95%-a magyar. Senki nem várja el senkitől, hogy angolul írkáljon. Hetente kb. egy angol vagy svéd megkérdezi, hogy miért nem angolul írogatunk. Neki el van magyarázva (magyarul és angolul is) hogy miért.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33726) Wolverine válasza Healbacsi (#33724) üzenetére


Wolverine
félisten

Én nem a skillt jelentő színvonalról írtam; hanem az ott játszók által meghatározott hangulat színvonaláról. Ez a hangulat a BS-en nem jó, és a Ragnán sokat romlott.

Akit a skill színvonala érdekel, az használja a wowprogress.com-ot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33727) birno válasza HunBeowulf (#33711) üzenetére


birno
addikt

Igen, de akkor is elég érdekesen működik, főleg a buttonek a minimapon, meg úgy egészébe, ahhoz képest mekkora addon nem túl jól konfigurálható, bár tény, hogy vannak benne nagyon jó dolgok.

Wolverine: Akkor áruld el légyszíves, hogy Mapsterbe ezt hogyan lehet beállítani, mert jelenleg nekem is az van fent, de nem látok ilyen lehetőséget.
Vagy szimplán csak szívatsz? :D

s.s.j.goku: [link]
Ez teljesen elrejti egy gombnyomásra, a button méretét meg tudod állítani a lua fájlban utána meg elrejted valamilyen panel mögé vagy lehet macroval is meg tudod oldani, hogy imitálja mintha arra a frame-re klikkeltél volna.

Healbacsi: Ennyire sokat számít, hogy az ember pve vagy pvp szerveren nyomja?
Mondjuk gondolom, hogy teljesen más nem csak gépi ellenfelekkel harcolni, de ott nem túl nehéz a fejlődés meg sok a halálozás?
Mert pvp-n ha jól tudom akármikor megtámadhat a másik oldal képviselője, egy-két helyet kivéve, pl. miközben questeket csinál az ember.
Mondjuk az nekem nem derült ki leírásból, hogy bármilyen szintű ellenfél megtámadhat-e vagy van valami szabály, hogy pl. +-5 lvl lehet a max eltérés.

(#33728) Wolverine válasza birno (#33727) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. Mondjuk nekem 70%-os méretre van skálázva 100% helyett, de simán mozgatom... (illetve ha ez nem elég, a jobb felső sarokban van egy kis méretre kicsinyítő nyíl; illetve a Shift+M-mel előhozhatsz egy nagyon kis térképet, amin követheted a zónát és a csapattársakat is)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33729) LucifeI2 válasza Healbacsi (#33724) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ez ally oldalon van? Mert horda oldalon nekem ez nem tűnt fel annyira, bár a general chatet nem is nagyon olvasom. Nekem semmi bajom BS-sel, sőt talán az utóbbi időbe javult is a helyzet horda oldalon.

Mondjuk alliance, mást nem is lehet elvárni tőlük. ;] ;]

(#33730) birno válasza Wolverine (#33728) üzenetére


birno
addikt

Akkor félreértettük egymást. :)
Én ilyen típusú mozgatásra gondoltam: [link]

(#33731) sasa311


sasa311
veterán

Mióta az 5 fős insták és a BG-k / Arénák cross realm-ek nem tök mindegy, hogy milyen idióták vannak a serveren?

Trade / general / hun csati alapból offline, a guide-ban az emberek nyilván az ember "ízléséhez" igazodnak, különben nem lennél abba a guildba.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#33732) Healbacsi válasza birno (#33727) üzenetére


Healbacsi
őstag

Sokat szamit. Pve szerveren contested territory-n nem tamadhat meg a masik oldal. Igy nyugodtan olheted a quest mobokat. Pvp szerveren viszont barki betamadhat. A pve szerverrel az tobbnyire a problem, hogy mivel nem vagy rakenyszeritve arra, hogy figyeld a kornyezeted. Ezert instakban is gyakori, hogy nem igazan talaljak fel magukat ezek a jatekosok, sokszor huznak be tobb mobcsoportot stb. Az igazan jo jatekosoknak mind1 hol jatszanak, de atlagban a pve szerver jatekosok kicsit gyengebbek.

Wolv.: A baj veled az (nem szemelyeskesbol), hogy mivel szinte mindig single player modban jatszol a wowban, igy nem tartozol nagyobb kozossegekhez, igy gyakran talalkozol az allomany "csurhejevel", es ezert tunhet gyakran ugy, hogy "csupa balfasz van korulotted" (ala Urgolyhok:). A guildemben altalaban 1-2 srac nagyon jo idezeteket szokott linkelni a huncsatirol, amin az egesz tarsasag rohog.

[ Szerkesztve ]

(#33733) borgab


borgab
aktív tag

Sziasztok, tudtok valmi jó magyar pve/pvp guildot?
bloodscalp-on.. :R :R

VoDi, Meatzza

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz ki belőle.

(#33734) parandroid válasza Viktor77 (#33725) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Hetente kb. egy angol vagy svéd megkérdezi, hogy miért nem angolul írogatunk. Neki el van magyarázva (magyarul és angolul is) hogy miért."

Amilyen stílusban ez történik, attól mondjuk általában kinyílik a bicska a zsebemben, és szégyellem egy kicsit magam a honfitársaim helyett is... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33735) Viktor77 válasza parandroid (#33734) üzenetére


Viktor77
titán

Miért? A magyart nem értik, akik meg angolul válaszolnak azok többnyire normális hangnemben teszik.

MOD: Azért tegyük hozzá, tesznek ők is jócskán a tűzre. Mikor el van nekik magyarázva, hogy az oldal 95%-a magyar, és akkor jönnek az english server-rel. Ők sem értik meg, hogy mi a halálért beszélnénk angolul, mikor mindenki magyar? Az 5% kedvéért? Ez is abszurd.
Van kismillió angolul beszélő szerver, de ő mégis idejön, pedig ha icipicit utánaolvasna, látná ő is az arányokat. De nem, ő csakazértis idejön, aztán neki áll feljebb.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33736) parandroid válasza Viktor77 (#33735) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van troll angolul is bőven, legutóbb épp a patch utáni szerverleállásoknál jöttek tömegével, de ezzel együtt is fenntartom a lesúlytó véleményemet az általános udvariassági szabályok betartásával (be nem tartásával) kapcsolatban. Kedvencem, amikor angolra épp csak emlékeztető helyesírással megy a káromkodás és k. anyázás, amikor valaki nehezményezi a trade channel magyar voltát. Nem voltam még sose más szerveren, lehet, hogy máshol sem jobb a helyzet, csak mindez angolul történik, én mindenesetre ilyenkor kicsit leavelni szoktam a trade chatit...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33737) Wolverine válasza birno (#33730) üzenetére


Wolverine
félisten

MetaMap.

Healbacsi: őszintén? Az Order of Watchersszel sok dolgot elintézhetek guilden belül a Ragnaroson. A huncsatin azért vagyok fent, hogy segítsek azoknak, akik esetleg kérdeznének; de hogy őszinte legyek, a végleges kilépésem előtt már inkább moderáltam folyamatosan, ha hozzám került az adminjog.

#33735: na pont ezért van rossz híre a BS-nek. Anno az oroszokkal tele levő szervereknek volt ilyen, aztán ők kaptak maguknak hivatalosan is orosz újakat.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33738) Khelben


Khelben
nagyúr

A napi questek hogy működnek? 24 óránként egyszer lehet megcsinálni vagy ha megcsinálom 23:55-kor, akkor 10 perc múlva megint megcsinálhatom?

(#33739) Viktor77 válasza Khelben (#33738) üzenetére


Viktor77
titán

Hajnal 3-kor resetelnek (nyári időszámítás szerint meg 4-kor). Ha 2:55-kor leadod az összeset, akkor 3-kor újra csinálhatod őket.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33740) Khelben válasza Viktor77 (#33739) üzenetére


Khelben
nagyúr

Köszi

(#33741) saguaro


saguaro
tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok a hülye kérdésért, mert valószínű az lesz, félek is leírni, hogy leszeditek érte a fejem, de mégis megteszem.

Megveszek a Bloodscalpon egy karaktert, ezt: [link]. Ha megvenném a két kiegészítőt, meg a játékot, ott lennék, hogy 4.000ft-ba került egy full PVP/PVE szettel is rendelkező warrior. Amihez van egy szintén jól felszerelt Death Knight is. Nem érné meg felhúzni két karaktert 0-ról 80-ra, illetve 85-re, mert amint kijön a Cata, megvenném azt is, annyi időm nincsen rá, hogy végigquesteljek 80-85 szintet, plusz még utána rengeteg insta ezekért a cuccokért is, utána még rengeteg quest 85-ig, meg még sok-sok insta, elég lesz nekem 80-85 húzás, meg utána levő insták. :)
Mivel semmi olyan játék nincsen, ami hosszútávon lekötne, naponta 2-3 órákat rá tudok szánni, főleg 8 utáni időszakban, ennyit megér számomra.

Viszont senkit nem ismerek, nem instáztam még 80-ason, nem questeltem, nagyon régen, mikor a BC megjelent, akkor játszottam tört szerveren egy keveset warriorral, lenne egy olyan kérdésem, hogy van-e itt valaki, aki alliance oldalon áll, és esetleg rám tudna szánni egy kevés időt, hogy elmagyarázzon nekem pár dolgot. Wowhead, meg egyéb wow-os angol oldalak nem jönnek nagyon szóba, nincs az angoltudásom a csúcson, alapszinten megértem, de hogy mit, hogyan, mért, merre, stb, ahhoz kellene egy kevés segítség.

Ha esetleg van valaki, aki tudna segíteni, akár írásba, akár TS-en, Mumble-n, bárhol, azt megköszönném mindenképpen!
:R

u.i.: Esetleg ha valaki ismeri a két karakter egyikét, mondhatna róla pár szót. :B

[ Szerkesztve ]

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#33742) Viktor77 válasza saguaro (#33741) üzenetére


Viktor77
titán

Vagyunk páran BS-en. De ha a kérdéseidet ide leírod, szerintem mindre kapsz kimerítő választ. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33743) decibel válasza Khelben (#33738) üzenetére


decibel
aktív tag

Váó de elkéstem a válasszal. Tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

"you are a monkey poo-poo"

(#33744) saguaro válasza Viktor77 (#33742) üzenetére


saguaro
tag

Annyi, de annyi kérdésem van, hogy az már-már floodnak számítana. :B
Rengeteg olyan új dolog van(most törtre mentem, ugye hétfőn lesz meg a karakterem), amiről azt sem tudom micsoda, rengeteg olyan új szakszót látok, amiről halvány lila... hogy mi lehet. :B
Könnyebb lenne beszédben megbeszélni, nem teleírkálni a topikot. :B

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#33745) Wolverine válasza saguaro (#33744) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt most tényleg ne reklámnak vedd, hanem segítségnek: nemrég indult a wow.hu-n egy sorozat, pont kezdőknek. Szerintem pár dologban hasznos lehet.
A többit kérdezd meg nyugodtan, válaszolni fogunk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33746) birno válasza Wolverine (#33737) üzenetére


birno
addikt

Lehet vak vagyok, de én ebben nem látok ilyen opciót. :)

(#33747) Wolverine válasza birno (#33746) üzenetére


Wolverine
félisten

A szabad mozgatásra gondolsz? A leírása szerint van benne ilyen. Én kb. a BC bejövetelekor cseréltem le a MetaMapet, és az lassan 4 éve volt :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33748) birno válasza Wolverine (#33747) üzenetére


birno
addikt

Igen, de úgye nem maga a map frame mozgatására, hanem maga a térkép mozgatására, tehát nem jobb klikk ahhoz, hogy zoom out legyen aztán bal klikk egy másik területen, hanem megfogom a mapot és arrébb húzom, ugyanez minimapnál, mint a korábban linkelt videóban is látszik.
Szerintem amúgy ezt sajna csak a Carbonite tudja, összességében meg nekem nem szimpatikus az a cucc.

(#33749) ígyvanferi válasza Wolverine (#33745) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hát nem tudom, ezekből ez egyetlen értékelhető a head és shoulder enchantok egy csokorba szedése számomra. Nyílván itt a számomrán van hangsúly, de a többi akkor is eléggé semmitmondó. Az utolsóban volt azért néhány érdekes adat, amit nem biztos, hogy egyébként könnyen megtalálnék.

(#33750) Wolverine válasza birno (#33748) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja, értem. Azt régebben tudta a Cartographer3 is, de annak a fejlesztése vagy 2 éve leállt és már nem működik.

#33749: a rovat a kezdőknek szól, nem a raidereknek, bocs :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.