Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) szilchi


szilchi
őstag

Valaki tapasztalt,rajtam kívül,visszaesést grafikai teljesítményben?Nyílt terepen eddig 60-100 Fps volt,helyszintől függően.Most meg van hogy folyamatosan 20 fps-en megy a játék.Városban meg néha 3-4 Fps-el döcögök. :F

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33402) capafog23 válasza szilchi (#33401) üzenetére


capafog23
őstag

Valami rossz addon csinálhatja talán.

Az hogy t1 arena fegyvereket meg még pár dolgot ki lehet venni rating nélkül pedig rá van írva hogy ennyi ratinge kell hozzá, ez is feature? vagy bug?

(#33403) szilchi válasza capafog23 (#33402) üzenetére


szilchi
őstag

hmm..két addon van fennt,a recount meg az Omen.De majd megnézem ezek nélkül is.Persze mindkettő a legfrissebb,patch utáni verzió.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33404) Viktor77 válasza capafog23 (#33402) üzenetére


Viktor77
titán

Állítólag dolgoznak rajta. Én kivettem mindent amit lehetett, amúgy is bőven 4K honor felett voltam, efölött meg nem kapsz pontot.
Szerintem most már leszarják, van elég gondjuk ezen kivül is. Előnyhöz már úgysem jutsz általa.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33405) LucifeI2 válasza Viktor77 (#33404) üzenetére


LucifeI2
őstag

Gyors én is kivettem a palámnak a 2H Axe-ot. :DDD Kösz a tippet!

(#33406) Nite


Nite
őstag

maganyos firemage keres magyar guildet akik aktivan raidelnek ICC-t sindy-tol folfele is :)

szetesett a jelenlegi guildem es jo lenne befejezni a progresst meg cata elott :(

Paid my dues!

(#33407) Nite


Nite
őstag

bocsanat, ICC HC-t ;)

Paid my dues!

(#33408) vpeeter


vpeeter
csendes tag

Valaki tud arról hogy kivették a Swift Flying Form questchaint?
A patch után eltűnt a questem :[link] és nem is tudom felvenni.A questitemem viszont még ott van a táskámban

[ Szerkesztve ]

(#33409) Viktor77 válasza Viktor77 (#33404) üzenetére


Viktor77
titán

Na, találtam róla kéket, nem bug a Wrathful honorért, az a bug, hogy a pirossal írt rating req rajtamaradt:

"As Zenlyth mentioned, being able to purchase Wrathful gear without the listed rating requirement is not a bug. Currently the tooltips are incorrectly still listing the rating requirement, but only Honor points are required for purchase. "

Az 1800-as cuccokat lehet kivenni. A 2200-asokat nem, szóval a vállast, a nagyfegyókat, és a tabardot.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33410) Viktor77


Viktor77
titán

Kijött a Cata intro. Bocsánat, hogy így írom, de kibaszott epic lett. [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33411) RexpecT válasza Viktor77 (#33410) üzenetére


RexpecT
addikt

FTW! Megint nagyon ütős lett :Y :C .

(#33412) efge válasza Viktor77 (#33410) üzenetére


efge
aktív tag

szerintem a Wotlk introhoz képest csak matiné...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#33413) Bencus88 válasza Viktor77 (#33410) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:Y várás ngyon :C

(#33414) szilchi


szilchi
őstag

Jó lett ez is,de WotLK-s szerintem is egy fokkal jobb volt.Néztem,hogy pont a Cata megjelenése napján jövök vissza külföldről,remélem mire este hazaérek már mennek a szerverek. :K

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33415) F-ECT$ válasza Viktor77 (#33410) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem rossz, de WoTLK intrót nem veri.

Dive ever, work never.

(#33416) F-ECT$ válasza Arnold2 (#33355) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is a destro jön be leginkább, mind pvp mind pve szempontból. Mondjuk még keresek egy olyan buildet amivel le lehetne solozni a 2-300k-s elite mobokat. Patch előtt ez az aff volt a sok self heal miatt (esetleg a demon imp hf-fel) - most vajh melyik a jobb?

Más: van egy lvl77-es DK-m. Patch előtt olyan 1000-1200 körüli dps-sel ütöttem a lvl75-ös dummy-t, most lazán 2500 unholy-n :C

Dive ever, work never.

(#33417) szilchi válasza F-ECT$ (#33416) üzenetére


szilchi
őstag

Én is lehet ezért megyek tankból át dps-be a DK-mal.Tankolni ezzel életveszélyes lett.Legalábbis patch elött még jó volt,de most borzalom.Legalábbis nekem.De azt is mondják,jelenleg a DW Frost a legjobb dps.Majd kipróbálom mindkettőt.

hmm..eddig 1 crash és 4x dobott ki a játékból ma reggel. :(

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33418) F-ECT$ válasza szilchi (#33417) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem 1 gondom van: mikor betesz az instába, akkor néha fagyok. Nem tudom mitől függ, Vista és Xp alaptt is csinálja, bár az Ati driverem már elég régi.

Blood fa lett a tank fa, nekem elsőre úgy tűnt, hogy elég jól összeszedték oda az eddigi dmg csökkentő talenteket (kivéve amz) - ezek szerint nem lett az igazi?

Dive ever, work never.

(#33419) szilchi válasza F-ECT$ (#33418) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem nem,meg ahogy olvastam a chat-et másnak sem jön be a mostani DK tank.Én lvl 60-tól 80-ig csak tank spec-ben voltam,meg gyk. csak instáztam hogy belejöjjek a DK tankolásba.MFriss 80-as tankként,alacsony GS-el is prímán ment.Meg mikor jobb GS-el váltottam frost tankról blood-ra,akkor se volt gond.De most patch után mintha nem tudnék threat-ot felépíteni.Mindegy mekkora dps-el vagyok együtt.Bosson is alig előzöm meg a dps-t.Pedig nem mondanám,hogy elfelejtettem hogyan megy.Na mindegy...ahogy olvastam,a paladin tank megint über lett.Majd ha tankolni akarok,indítanom kell egy olyant.Igaz van még a Druidám tank offspec-el.Azt még nem néztem,hogy változott a patch hatására.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33420) ígyvanferi válasza szilchi (#33419) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Patch óta ki is lépek a party-ból, ha DK tankot kéne healelnem. Borzalom, hogy nem bírja megfogni a trasht. Én meg a kis dps geares papommal erősen szenvedek. Tegnap próbáltam ki a holy-t épp. Érdekes ez a Chakra skill, még nem kicsit szoknom kell a használatát.
Frost DK tényleg sokkal több dps-t tol, az tetszik.

(#33421) Healbacsi válasza szilchi (#33419) üzenetére


Healbacsi
őstag

En healerkent nem erzem olyan brutalnak a palatankot.. agroja eleg alacsony foleg az elejen, a melee dps-t folyamatosan hand of salvationnal kell bombazni, es a bossok osszecsukjak. Hc Lk speciel 60k atlagos melee utesekkel csepeli a 85k hp-ju palatankot. Lehet a gear osszeallitasa a rossz, majd ma kiderul, de tapasztalataim szerint a palatank most elegge hatterbe fog szorulni. A warrior tankot viszont jol lehet healelni. Dudut es dk-t meg nem healeltem, de rajuk is kivancsi lennek.

(#33422) F-ECT$ válasza szilchi (#33419) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor most a threat a probléma DK tanknál? Régebben a nagy hp ugrálás volt gond, az megoldódott?

Dive ever, work never.

(#33423) szilchi válasza F-ECT$ (#33422) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,threat jelenleg a legnagyobb gond.A HP-ról nem tudok nyilatkozni,azt esetleg egy healer jobban tudja.De 5 fősben eddig nem nagyon vettem észre HP ingadozást.Inkább csoportos dps elhalás volt a jellemző.WoW fórumot olvasva látom,hogy azért high-end gearben is ez a gond.Bár sokak szerint a dps-nek kellene kicsit változtatni a stratégiáján és nem egyből nekiállni ütni hanem hagyni,hogy a DK tank threat-ot tudjon felépíteni.Bár ha erre kell várnunk akkor még sokáig lesz kellemetlen a DK tankolás.Lehet Blizzard át akarja szoktatni az instázókat/raidelőket kicsit fegyelmezetebb,megfonoltabb ténykedésre hogy felkészüljenek a Cata-s instákra ahol majd megint kell CC-ni és nem lesz elvileg mass pull+AoE.De valahogy nem akar/tud átszokni a jónép..vagy nem tudom.

Healbácsi:Ha úgy érzed nehézkes gyógyítani a pala tankot,meg nem az igazi a threat-ja akkor lehet neked a DK rémálom lesz.Druida még nem tudom milyen.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33424) gabranek


gabranek
aktív tag

én egyáltalán nem érzem gáznak a DK-val való tankolást :) trasht is gyönyörűen meg tudom vele fogni, bár tény, hogy sokkal könnyebben felül tud valaki agrózni, ha nem figyel oda (de ennyi felelőssége már legyen a dps-nek is) az elején azt kellett szoknom, hogy az icy touch már nem termel agrót és amikor lefordult rólam valami csak csodálkoztam, hogy miért nem jön vissza egy IT ellövésére :)

Amivel viszont szenvedek az a palával való healelés. Nem tudok rájönni, hogy mi lenne a jó taktika. Úgyhogy azzal egyenlőre dps-elek, ami viszont nagyon jó lett szerintem.

田中れいな

(#33425) Wolverine válasza szilchi (#33423) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden tanknál hagyni kell, hogy aggrót építsen :U Amúgy vicces, mert egy palatank ismerősöm meg arra panaszkodik, a druida tankok a macira, a warriorok meg mindig sírtak :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33426) -conrad- válasza Wolverine (#33425) üzenetére


-conrad-
addikt

A druida tankolás azért lett rosszabb, mert aoe-ben nem tudod mivel megfogni a mobokat. Van a swipe, ami 6 sec cd-t kapott, illetve pullkor nagyon jó lenne úgy kezdeni, hogy berohansz, rádmennek, thorns, megütnek ez aggrot termel, majd swipe, és a primary targetedre megy a a nem aoe képesség, de sajna ez ott van elbaxva, hogy - nem tudom bug miatt-e vagy ez az új elgondolás - a thorns kivált maciból casterbe ha eltolod. Majdnem kinyírattam magam az első trashpackon mikor észrevettem. A thorns + globalcd + maci + globalcd + odarohanás + mire a mobok odaérnek hozzád meg azért fail, mert lejár a fele mire egyáltalán megüt valami, másrészt meg a kiváltás miatt folyamatosan reseteli a rage-t így nem tudsz folyamatosan chainpullolni packokat a maradék rage-ből.
Single target aggro szerintem rendben van, a dodge nerf eltűnése + nagyobb hp pool miatt pedig sztem jó tank a druida hc raideken.

(#33427) birno válasza Viktor77 (#33386) üzenetére


birno
addikt

Az e-mail cím változtatásra lehet ráfáztam, mert a battle.net-en secret questiont kér a megváltoztatásnál, amit én soha nem is adtam meg, mivel trial regnél ilyet nem kért, csak gondolom automatikusan létrehozott egy battle.net accot is, egy másik oldalon meg amit találtam nem értem, hogy milyen account name-t akar, az maga a mail címem, nem?
Azt meg nem lehet beírni, mert túl hosszú neki, de akkor mégis mit írjak oda? :W

Amúgy még ilyennel se találkoztam, hogy titkos kérdéssel nyaggasson mail cím változtatáskor egy oldal, miért nem elég neki ha elérem a régit is meg az újat is, bármelyiken meg tudom erősíteni. :F

(#33428) slayer006


slayer006
addikt

Sziasztok

Az Updates könyvtár tartalmát ki lehet törölni? Pontosabban ettől még a prg. fog működni? :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#33429) Wolverine válasza -conrad- (#33426) üzenetére


Wolverine
félisten

Thornst tegyen rád a boomkin vagy a Resto :P AoE-re sajnos lvl81-en kapunk új bear abilityt; addig szenvedés marad.

#33247: az emailcímed ellopható, ahogy az ahhoz tartozó jelszava is. A titkos kérdés nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33430) birno válasza Wolverine (#33429) üzenetére


birno
addikt

De ha egyszer soha nem adtam meg titkos kérdést akkor hogyan válaszoljak rá?
Most még azt is próbáltam, hogy létrehoztam egy másik battle.net accot, mergelni akartam a wow accal s itt szintén elakadt annál, hogy nem jó az account name, egyszerűen nem értem mit vár vagy lehet az a baja, hogy trial, de ha meg megveszem és nem tudom ezt megoldani akkor azért zabos leszek...

(#33431) Healbacsi válasza birno (#33430) üzenetére


Healbacsi
őstag

Termeszetes, hogy titkos kerdessel nyaggat, hiszan az emil cim egyben az account neved is.
Van egyaltalan barmi az accounton a trial wowon kivul?

(#33432) birno válasza Healbacsi (#33431) üzenetére


birno
addikt

Akkor legyen természetes az is, hogy bekéri a titkos kérdés/választ trial esetén is. :)
S amint írtam merge-nél nem fogadja el az e-mail címet mint WoW account name-t, szóval elég érdekes a szitu.
Elvileg 2 napon belül meg lesz a full accom, ha akkor sem tudom megoldani sehogy akkor írok a supportnak, hogy csináljanak valamit s ezt az anomáliát lehetőleg korrigálják a rendszerben is hosszútávon.

(#33433) MrPG8 válasza birno (#33432) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Remélem valós adatokat adtál meg, mert ha nem, sehogy nem fogod tudni rávenni őket, hogy bármit is csináljanak az accounttal.

(#33434) F-ECT$ válasza slayer006 (#33428) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem igen, de próbáld ki: ne töröld, hanem csak mozgasd át máshova, nézd meg, hogy elindul-e a wow, és ha igen, akkor törölheted ;)

Dive ever, work never.

(#33435) Healbacsi válasza birno (#33432) üzenetére


Healbacsi
őstag

Tok egyszeru a keplet... megveszed a wowot. Csinalsz egy emilt freemailen, vagy ahol tetszik.. ezzel a maillel csinalsz egy uj battle net accountot, megadsz egy titkos valaszt (amugy ha battle.net accot csinaltal tuti megadtal ilyet csak nem tudtad mi az), hozzaadod a wowot, es voala jatszol live realmen 1 honapot.

(#33436) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Csak nekem fagy szét állandóan a wow a Fejetlen Lovasembernél?

(#33437) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Skacok 72-es mage, 400 fölötti tailoringgal mégse kapom trainertől a Flying Carpet-et??
Ez miért van? Se Dalaran,se Borean Tundra trainere nem adja,pedig elvileg 300 tailoring kell hozzá.Nem értem.Tudom hogy repülni csak később tudok,de akkor is.
Valaki,ötlet?

(#33438) szilchi válasza KaiotEch (#33436) üzenetére


szilchi
őstag

Nem,sok másnak is (nekem is).Amikor a kurzor a tök közelébe kerül,vagy rá akarok kattintani,egyből összeesik a WoW.Nem is tudom tankként elindítani az eventet,mindig másnak kell.Mikor meg moonkinnal voltam,akkor meg cumi volt.Mindenki mondta,hogy nem tudja elindítani az eventet.És ott állt 5 ember,szerette volna levágni a lovast de senki sem tudta megidézni :W

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33439) gabranek válasza s.s.j.goku (#33437) üzenetére


gabranek
aktív tag

ha jól emlékszem azt shattrath cityben tudod megtanulni.

田中れいな

(#33440) ígyvanferi válasza s.s.j.goku (#33437) üzenetére


ígyvanferi
addikt

410-es tailoring szint kell, hogy megvehesd. A 300 csak a szőnyeg elkészítéséhez szükséges szint. I guess...

(#33441) s.s.j.goku válasza ígyvanferi (#33440) üzenetére


s.s.j.goku
tag

Akkor nagyon gyorsan fejlődök pár szintet
THX

(#33442) bozont válasza ígyvanferi (#33440) üzenetére


bozont
veterán

Nem hiszem, nekem még bőven 400 alatt van a tailoring, de már megvan a repülő szőnyeg, szóval varrni és használni is tudom.

(#33443) Wolverine válasza birno (#33432) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja, hogy ez még csak trial :D Szerintem a trialnál még nem változtathatsz emailcímet, csak a fullra upgrade-eltnél. (és ne csinálj új Battle.net-accountot a fullnak! frissítsd a trialt nyugodtan - de azt nem értem, minek használtál kamu emailt... :U)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33444) szilchi


szilchi
őstag

Hmm...a frame rate nálam még mindig kaka.Most Good beállításon van a csúszka.De hiába teszem High vagy Fair beállításra,a játék se lassabb se gyorsabb nem lesz.Lehet kéne drivert cserélnem,hátha használ valamit.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33445) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Mit tudok olyankor csinálni, ha az az ember akinek töltöttem az accountját bankártyával, felszivárgott? Nem tudok kapcsolatba lépni vele, de be volt állítva, hogy töltse automatikusan.

(#33446) Healbacsi válasza LucifeI2 (#33445) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha kotott mennyisegu penz van a szamlan, akkor mielott levonna, mozgass le mindent a szamlarol.. ekkor blizz apank nem tudja levonni a penzt, es automatan fagyasztja az accot.. majd 1-2 nap mulva visszamozgatod ra a penzt. A masik lehetoseg, hogy amikor levonja toled a penzt, akkor eloszor csak zarolja a szamladon.. be kell menni a bankba, es meg kell mondani, hogy charge back-elni szeretned ezt az osszeget, mert nem te fizettel vele.

(#33447) LucifeI2 válasza Healbacsi (#33446) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ok, köszi. Megvárom, hogy levonja akkor aztán chargebackelem.

(#33448) Cathfaern válasza LucifeI2 (#33447) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezzel annyi lehet a probléma, hogy lehet akkor minden acc-ot befagyaszt a Blizzard amit ezzel a kártyával fizetsz. Szerintem először értekezz supporttal.

(#33449) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Várhatóan mennyibe fog kerülni a Cataclysm megjelenésekor a teljes játék, mindhárom kiegészítőjével ? (gondolom lesz egy ilyen kiadása is) Nem mintha meg akarnám venni, már abbahagytam a játékot, de érdekelne, mibe fáj ma valakinek elkezdeni wowozni :)

(#33450) Cathfaern válasza Zsiráfnyál (#33449) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kb. 15k (9k körül lesz a Cata, és olyan 3-5k a többi).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.