Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) Joe215


Joe215
aktív tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?
Hülye voltam és nem figyeltem kellően.
Kaptam a játék közben egy levelet whisper -ben mintha a GM írta volna.
A lényege az volt, hogy biztonsági kockázatot jelent az accontom és látogassak el a megadott címre és ott pontosítsak.
Itt hibáztam a cím ez volt wowarmory.eu.com ez átverés és én nem figyeltem.
Az oldal ami bejön hajszálra megegyezik a battle.net bejelentkezőjével.
Megadtam az e-mail címem a titkos kérdést és választ címet és mindent. Érdekes módon a ujra megadás előtt már a címem és adataim kitöltve szerepeltek. ?
lényeg a lényeg a játékhoz tartozó email cím már megváltoztatva a karijaim levetkőztetve. :(
Gondolom már pénzem sincs.
Tudnátok mondani egy email címet ahova irhatok a Blizz -nek.
Az eredeti kód meg van remélem arra hivatkozva visszakaphatom az accomat.

[ Szerkesztve ]

(#33802) birno válasza HunBeowulf (#33767) üzenetére


birno
addikt

Ez egy nagyon fasza kis addon, koszi, bar ahogy lattam azt ez sem tudja, hogy csak X idonel jelenitse meg a cooldown bart pl, mint ahogy a sexycooldown, de ettol fuggetlenul nagyon tetszetos.
Pont miutan olvastam az ajanlasod neztem egy videot FS-en s a warlock srac is ezt hasznalta, nagyon jol nez ki a cucc.

peterkeT: 33-as.

Arrol lehet valami infot talalni, hogy AH-ban mely itemekbol mennyi van, mennyire szamit ritkanak, esetleg lebontva aszerint, hogy milyen tipusu item es mihez lehet hasznalni?
Valami riport felere gondolok, tehat nem konkret itemekre rakeresni es egyesevel megnezni hanem valami osszefoglalo szerure.

(#33803) SE_Fan válasza Khelben (#33798) üzenetére


SE_Fan
tag

Ez attol is függ ki ül rajta. a Gnome-oknak nagyobb a mountjuk mert ök picik :D Egy Tauren alatt meg... :)

(#33804) Healbacsi válasza Joe215 (#33801) üzenetére


Healbacsi
őstag

http://www.wow-europe.com/en/support/ca-article.html

Itt elvileg le van irva minden amit tenni tudsz.

(#33805) Healbacsi válasza Khelben (#33798) üzenetére


Healbacsi
őstag

A mountok merete attol fugg milyen faju karakter ul rajta (kiveve persze amikor regi lassu foldi mountokrol van szo, mert azok kisebbek).

(#33806) -conrad-


-conrad-
addikt

Hali,
van esetleg itt olyan ember aki komolyan raidel feral dps talenten? (icc25hc)
Nálunk még az offtalenten cica maintalenten resto druidák is átmentek offtalent boomkinre, így alig találok valakit aki profi lenne benne.
az okát mondjuk nem értem, nagyon jó a feral dps: 20k dpsazért nem rossz.
Az altom tank, de offspecre cica dps-t akarok összerakni belőle, akár a tankgear átgemelésével is - nagyon nem fog kelleni neki már tankgear.
Szóval a kérdések:

-hitcap: 250 körül a jól gondolom?
-reforge: crit maradjon 50% körül, a többi stat (haste, felesleges hit) menjen mindegyik mastery-re?
-gyphek: milyen prime glypheket érdemes berakni? van 4 jó a 3 helyre...

[ Szerkesztve ]

(#33807) Cathfaern válasza DebilEvil (#33775) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tegnap este változott ez a lista:
LK25 HC: 1 TN, 2 Ragnaros, 1 BS es 1 Arathor
Artum Inferniti Arathoron behúzta LK25 HC-t :)

Egyébként számszerűleg amúgy se biztos, hogy szerencsés ezeket így összehasonlítani, mert pl. BS-en jelentősen több magyar van, mint Arathoron (TN-ről nem is beszélve). Tehát több emberből jöhet össze 1-1 kill.

[ Szerkesztve ]

(#33808) Wolverine válasza Joe215 (#33801) üzenetére


Wolverine
félisten

Itt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33809) Healbacsi válasza -conrad- (#33806) üzenetére


Healbacsi
őstag

http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/cicaf%C3%BClecske/talent/

Ez a srac elegge ott van a szeren, jol ismerem.

(#33810) -conrad- válasza Healbacsi (#33809) üzenetére


-conrad-
addikt

Tudom, az ő wws-ét linkeltem be. A probléma ott van, hogy - mivel nem volt online így - ráírtam egy Cicahaj nevű mage-re aki a pro patria nevű magyar guildben van. Csak annyit kérdeztem, hogy esetleg ő-e Cicafülecske csak alton, mert zavarnám 3 percre. Válasz: "i dont speak hungarian"... no comment.
Talentet be tudom lőni, de az armory elég sz@r, mivel sem a glypheket sem a reforge-t nem mutatja.

manaflask.com elég jó szokott lenni, még az sem baj ha németül van, de valahogy a druidás leírás csak össze van csapva, az EJ fórumról meg csak annyit, hogy a cikkíró még azt sem tudja hány talentpontot lehet elosztani, mivel sikeresen elérte a tier2-t resto ágon a master shapeshiftert - persze mivel egy ponttal többet használ mint amit lehet...

[ Szerkesztve ]

(#33811) Khelben


Khelben
nagyúr

(#33812) Arnold2 válasza -conrad- (#33810) üzenetére


Arnold2
őstag

Megnézted a linket amit Healbacsi linkelt? Az az új armory, amiben már látszik mind a glyph mind a reforge.

(#33813) Healbacsi válasza -conrad- (#33810) üzenetére


Healbacsi
őstag

Cica realid-n van nalam. Az altjait inkabb nem irnam le. A mainem hopihee, max ha nem talalod online, irj ram hatha meg tudom mondani melyik alton talalod.

(#33814) slayer006


slayer006
addikt

Sziasztok

Hogyan lehet egy szakmából 'kitanulni' ?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#33815) decibel válasza Arnold2 (#33800) üzenetére


decibel
aktív tag

Gratza! Egy guild névvel informatívabb lenne, gondolom Artum Infernitis vagy.

"you are a monkey poo-poo"

(#33816) Khelben válasza slayer006 (#33814) üzenetére


Khelben
nagyúr

Karakterlapon a Skilleknél van egy kis "megállni tilos tábla" szerű gomb, azzal törölheted.

(#33817) Joe215


Joe215
aktív tag

Kösz mindenkinek!
:R

(#33818) Arnold2 válasza decibel (#33815) üzenetére


Arnold2
őstag

Köszönöm. Nem azon a szerveren vagyok :) Puszta véletlen, hogy A.I. is velünk együtt nyomta le.
Amúgy The Maelstrom - Shadow Ryders guild.

[ Szerkesztve ]

(#33819) slayer006 válasza Khelben (#33816) üzenetére


slayer006
addikt

:R

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#33820) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Elképzelhető, hogy az ipon tartja magát a mostani 8 ezres Cataclysm árhoz? Hülye kérdés, de mégis... Azért az a kétezer elég nagy különbség.

(#33821) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#33820) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó kérdés, szerintem érdemes addig lecsapni rá, míg nem emelnek. Mondjuk nem tudom, hogy hogy tudják ilyen alacsonyan tartani, még az online megrendelés is 30 font, ami testvérek között is 9000 jó magyar forint.

Dive ever, work never.

(#33822) Wolverine válasza F-ECT$ (#33821) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nagy tételben vásárolnak, akkor kaphatnak kedvezményt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33823) F-ECT$ válasza Wolverine (#33822) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, de a többi nagy játékforgalmazó meg 9990-ért adja: kartelleznének?

Dive ever, work never.

(#33824) Wolverine válasza F-ECT$ (#33823) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagy más haszonkulccsal dolgoznak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33825) F-ECT$ válasza Wolverine (#33824) üzenetére


F-ECT$
titán

Optimizmus vs realitás :)

Dive ever, work never.

(#33826) gerugei válasza -conrad- (#33810) üzenetére


gerugei
csendes tag

Na hi, Healbacsi mesélte hogy írkál ide gondoltam előkotrom akkor az ezer éves regisztrációmat :)
az én karakterem lenne Cicafülecske, megpróbálok egy két dologra válaszolni ferallal kapcsolatban.
elsőnek itt van 2 link amit igy a hetekben találtam szerintem elég jó guide mindkettő igy 4.0.1 feral dps-re.
http://fluiddruid.net/the-fluid-druid-4-0-1-cataclysm-feral-dps-guide/
http://www.mmo-champion.com/threads/775527-The-Cat-Guide-4.0.1-edition

Crit rating:
Ez az 50% crit dolog még patch elött volt érvényes amiatt hogy elméletileg 50% unbuffed crittel a raid buffokkal és feral formmal kb 74% körüli crit volt ami a soft capet jelentette patch előtt. Ez azért volt lényeges mert patch előtt a dam 30%-át tette ki a white damage. Vagyis minden további crit rating már csak a yellow damage crit esélyét tudta növelni a white melee damage crit chance-ét már nem, mivel a white damage-nek durván 74% volt a crit cap (ez úgy jött ki hogy 23% glancing blow ami igy fix és megakadályozza hogy 100% crit legyen illetve 3% pala debuff crit chance a targeten. 23+3+74). Most a 4.0.1 patchel ez már annyira nem fontos mivel az össz dam 50%-át már a rip + rake teszi ki aminek a crit cap 100%. Szóval röviden most már critböl határ a csillagos ég :)
Ettől függetlenül minden cuccot reforgeolj mastery amit csak tudsz. Még ha van crit-es trinekted azt is. Jobban megéri a sok mastery mint 1-2% crit.

Hit + exp + mastery:
Ez már érdekesebb kérdés. Jelenleg 247 a hit és 174 az expertise rating cap. Ez patch előtt szinte "kötelező" volt elérni mivel 100% armor penetration és majdnem 80% körüli crittel kellemetlen volt ha nem talál be egy shred ami igy 20k felett critelt. Jelenleg 4.0.1-el most az a helyzet hogy igazából boss fighttól függ hogy érdemes-e cap-et megcélozni vagy sem. Ennek az az oka hogy most már rip + rake adja a dam felét aminek a dot tickjei nem tudnak se misselni se dodgeolni. A sok theorycraftoló azt mondja hogy a top dps-t úgy lehet kihozni egy gearből ha mindenhol a cuccon lévő legnagyobb statot masteryre reforgeolod. Tehát egy gear annál jobb minél nagyobb másodlagos stat van rajta. Ha pl van rajta 150 hit és 100 expertise akkor 150 hitböl masteryre kell reforgolni a max dpsért, mégha ezzel nem is lesz meg a hit caped.
Gyakorlat viszont mást mutat. Szép és jó hogy target dummyn max dps-elsz de pl egy Lich King fighton ahol folyamatosan mozogni kell és gyakran target-et váltani meglátásom szerint sokkal rosszabb ha nincs meg a hit + exp cap, mivel gyakran előfordulhat hogy nem sikerül felpakolni egy rip vagy rake-et mikor épp targetet kellene váltani.
Én azt javasolnám hogy ha tudod mindenképp rakd ki a hit + exp capet sokkal kiszámithatóbb és kényelmesebb lesz és nem sok dps minuszt jelent saurfang tipusu fighton, viszont a mozgósabb pl putri prof fighton mindenképp jobb dps-ed lesz.

Haste:
Na ez lett a hulladék statunk. Jelenleg a legrosszabb stat. Ha tudod minél több haste-et reforgeolj át masteryre mert kb semmit nem ér már a haste. Most se és sajnos catalysmben se.

Glyph:
Prime glyphböl mindenképp Rip + Shred legyen. A harmadik prime szerintem Savage Roar, van aki a Tiger's Fury-re esküszik 3-iknak, de szerintem még minidig jobb a SR glyph. és amúgy is minimális dps-t adnak ezek szóval nem kell aggúdni miattuk :)

ui: elnézést ha kicsit szájbarágós volt a válasz, lehet a többségét mind tudtad, csak gondoltam alapos leszek a biztonság kedvéért :D

(#33827) F-ECT$ válasza gerugei (#33826) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem lett szájbarágós, én élvezettel olvastam, pedig még druidám sincs :)

Dive ever, work never.

(#33828) parandroid válasza gerugei (#33826) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi az összefoglalót, patch óta nem is játszottam szinte a druidámmal, mert fogalmam sem volt, hol kezdjem az utánajárást, hogy akkor most mi hogyan változott. Így már nagyjából tudom, merre induljak el, mit érdemes próbálni, meg hogy mi micsoda. Esetleg ha van kedved egy hasonlóhoz tank vonalon...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33829) birno


birno
addikt

Valaki eltudná magyarázni, hogy macroban mit jelent az ha egy ! jelet rakunk a spell neve elé?
Mert hiába olvastam utána, néztem példákat, meg próbálgattam, egyszerűen nem értem, hogy mi a lényege.

(#33830) Wolverine válasza birno (#33829) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak akkor sül el a spell, ha használható - ha nem, akkor figyelmen kívül hagyja a játék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33831) decibel


decibel
aktív tag

DK tankként valahogy így néz ki a damage-em:
1. Death Strike: 22.4%
2. Melee: 22.3%
3. Heart Strike: 17%
4. Death Coil: 13.3%

Körülbelül így kéne kinéznie?

"you are a monkey poo-poo"

(#33832) Arnold2 válasza gerugei (#33826) üzenetére


Arnold2
őstag

Csatlakozom F-ECT$-hez. Nagyon fasza leírás lett!

(#33833) birno válasza Wolverine (#33830) üzenetére


birno
addikt

S akkor mondjuk ha egy castsequence-ben használom így, akkor automatikusan tovább ugrik a következőre?
Mert ha jól emlékszem alapból olyankor megakad a sor.
Amúgy sima cast-oknál meg ígyis-úgyis megpróbál elsülni mind, ha valamelyik nincs kész akkor max hiba jön, ezáltal ott nincs jelentősége, nem?

(#33834) -conrad- válasza gerugei (#33826) üzenetére


-conrad-
addikt

Hali,

köszi a választ, nem volt szájbarágós és pont ezek a dolgok érdekeltek :)
prime glyph:
Nekem is fejtörést okozott a savage roar vs. tigers fury, mert ha 3 seccel kevesebb lesz a cd a tigers fury-n akkor pont úgy jönne ki, hogy mire leesik a rip fel tudnám rakni, így meg mindig kiesik 1-2 sec.
A karakterem Iorweth a ragnaroson. Alt, meg amúgy is tank voltam vele és ezt a geart gemeltem ár, de ugye neck trinket stb elég gáz.
Ezzel a gearrel tudok target dummy-n olyan 9-9,5k dps-t tolni - persze ez nem sok mindent jelent de raiden nem tudom kipróbálni mert már mi sem nagyon fogunk raidelni cata-ig meg ha progress lenne is akkor mainnal megyek.

Köszi még1x

(#33835) lakisoft


lakisoft
veterán

tauren warriorral érdemes pvp-zni?
Ha igen mire kell odafigyelni?
a resi mennyire fontos?

(#33836) Wolverine válasza lakisoft (#33835) üzenetére


Wolverine
félisten

Resilience nélkül nincs komoly PvP-zés.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33837) Arnold2 válasza lakisoft (#33835) üzenetére


Arnold2
őstag

Minél több resi annál tovább élsz :)
Százalékosan csökkenti a bejövő dmg értékét. Nekem most olyan 1350 resim van és nem jön rosszul, mikor mondjuk egy tauren warriort ölök :)
Plusz amit még Wolvesz mondott.

(#33838) SzlobiG


SzlobiG
félisten

7nap ingyen játékról mit tudtok? Csak az kapja aki mondjuk 1éve nem töltött fel, vagy akinek pár hónapja frozenba van az acc?

(#33839) Rizzo válasza SzlobiG (#33838) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nekem augusztus 28. óta frozen és én kaptam. :R

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#33840) SzlobiG válasza Rizzo (#33839) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem aug 12. és nem látom hol kéne kapnom, küldenek mailt? Vagy fel kell töltenem ahhoz, hogy kapjak?

(#33841) Arnold2 válasza SzlobiG (#33840) üzenetére


Arnold2
őstag

Úgy tudom, hogy küldenek mailt. Nézd meg a spam foldert + stb.

(#33842) Wolverine


Wolverine
félisten

A pre-Cataclysm eventben élesedett a 3. fázis.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33843) decibel


decibel
aktív tag

Használ valaki Pitbullt ihun? Miért van az, hogy ha simán kitargetelek valakit, akkor rendesen mutatja, de ha combatba is kerülök, akkor mintha megjelenne egy második plate is, amitől olvashatatlanná válik minden? Próbáltam megtalálni, hogy mi lenne amit ilyenkor berak, de combatban nem lehet állítgatni.
Ilyen ha nem vagyok combatban:

Ilyen combatban:

Mit kéne átállítani?

"you are a monkey poo-poo"

(#33844) Khelben


Khelben
nagyúr

Ha a druida megtanulja a 300as riding-et, akkor a swift flight form is 310%-os lesz vagy az marad 280%?

(#33845) SzlobiG válasza Arnold2 (#33841) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem küldtek.:(

(#33846) Rizzo válasza SzlobiG (#33845) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nekem ma jött róla a mail, de ha bejelentkezel battle-netre és ott manage games/wow, akkor a status: frozen alatt van egy felirat, hogy aktiválhatod a 7 ingyen napot.
A levélben azt írják december 1-ig lehet aktiválni.

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#33847) Wolverine válasza Khelben (#33844) üzenetére


Wolverine
félisten

A stormcrow is skálázódik a skilleddel.

decibel: én ugyan nem Pitbullt használok, de a jelek szerint be van állítva egy olyan szöveg is a targetframe-nél, ami csak combatban jelenik meg - ellenőrizd a beállításokat, van-e valami ilyen feltétellel.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33848) SzlobiG válasza Rizzo (#33846) üzenetére


SzlobiG
félisten

Megnéztem igen ott van, csak épp a másik accomra adták ami nincs feltöltve már vagy 2éve azon meg van egy 70-es kari azt heló.:( Gondolom nem lehet sehogy a másikra átrakatni. :F

[ Szerkesztve ]

(#33849) Rizzo válasza SzlobiG (#33848) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Szerintem ez kizárt.

Más. Most telepíteni akarom a játékot, akkor ugye elég a WOTLK dvd-vel kezdeni. Utána van valami gigapatch a jelenlegi verzióhoz? Vagy szépen sorban kéne felrakosgatni?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#33850) Wolverine válasza Rizzo (#33849) üzenetére


Wolverine
félisten

Inkább telepíts az online verzióról, egyszerűbb lesz. (igaz, így bukod a Wrathgate és a Fall of the Lich King in-game videót)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.