Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41652) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi problémával találkoztam egy ismerősöm gépénél. Az alaplap: EVGA 780i SLI (NF78)
Elkezd betölteni a windows 7, majd megfagy. Én telepítettem, semmi gond nem volt, majd később sata kábelt cseréltem, mert fagyott a gép, és mint kiderült a sata kábelen kommunikációs hibák léptek fel (HD Sentinel alapján). Ezután ismét jó volt egy darabig, majd a win frissített, és ezután ismét lehalt, majd megint jó lett, mikor megnéztem persze semmi probléma nem volt érzékelhető, azért átnéztem a rendszernaplót, és egy dolgot találtam ami ezzel kapcsolatos lehet. A rendszerlemez egy ST3320620 AS és van még vagy másik 3 hasonló merevlemez a gépben. Én a rendszer telepítés során a 15.58-as nForce drivert tettem fel (win7 64bit), és a hibajelzés is ezzel kapcsolatos szerintem:

Visszaállítás történt a következő eszközre: \Device\Raidport1
nvstor64->Raidport1
ST3320620AS

Jelenleg ismét nem hajlandó elindulni, hétvégén ránézek, megpróbálom elindítani és gyalulni a drivereket, jó irányban gondolkodom? Esetleg hardverhiba is lehet?

Köszönöm!

no brain, no problem

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.