Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) quailstorm válasza Krisz86 (#42500) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Inkább lemegy a VGA is energiatakarékosba.
De úgy kikapcsol hogy kézzel kell visszaállítani?

(#42502) Krisz86 válasza quailstorm (#42501) üzenetére


Krisz86
csendes tag

Nem,magától vissza áll.
Akkor nem probléma ez?

(#42503) quailstorm válasza Krisz86 (#42502) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem nem az. Csak a működő energiatakarékosság jegye. Ha pár másodperc alatt visszaáll.

(#42504) bunygyi


bunygyi
tag

Sziasztok,
felmentem a facebook-ra és azóta az oldalak amikken járok felajánlják hogy oszd meg a barátaiddal
a facebook oldalon, vagy valami ilyesmi.
Hogy tudom ezt leállitani?
A beállításokban le van tiltva a felugró ablak! :F

(#42505) DS39 válasza bunygyi (#42504) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem itt lép be ez a kitételed:
A vírus védelmet mellőzném csak a legvégső esetben,
:D

egyébként szinte az összes hírportálon van lehetőség megosztani közösségi oldalon a cikkeket, de nem popup formájában ajánlgatja.

Windows-on kell a vírusvédelem, és egy reklámblokkoló is ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#42506) qqcqqc válasza bunygyi (#42504) üzenetére


qqcqqc
őstag

nem jelentkeztél ki a facebookról. süti rögzített és mindenhol felajánlja, hogy szólj hozzá vagy oszd meg

(#42507) VoidXs válasza bunygyi (#42504) üzenetére


VoidXs
nagyúr

AdBlock.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42508) Gyárfás válasza kraftxld (#42497) üzenetére


Gyárfás
tag

Tudom, de épp ezaz, hogy úgy tűnik, mintha helyi felhasználóként lépnék be, mégis azt írja, hogy tartományban vagyok.

(#42509) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
1. Nekem a D meghajtón vannak a képek, zenék, filmek stb(mert nem fernek el az SSD-n).
És ugye a C-n lévő Zene és Képek mappa üres, pedig onnan könnyebb és gyorsabb megnyitni.
Nem tudom kicserélni valahogy? Vagy nem tudom odatenni azok alá, hogy olyan gyorsan meg tudjam nyitni?
2. Ujraraknam a gepet pendriverol. Mit kell maskepp csinalni mint a DVD-s megoldasnal?
Előre is köszi!

(#42510) kerekfej


kerekfej
addikt

Az energia gazdálkodásnál a kritikus töltöttségi szintet, hogy lehet átállítani, hogy ne 14% legyen, hanem 1, de inkább 0?

Az a cél, hogy a laptop ne kapcsoljon ki, ha lemerült az akkumulátor arra a szintre, hanem maximálisan használja ki benne ami még van. Próbáltam átállítani, de nem engedi 14% alá.

Köszi előre is!

(#42511) VoidXs válasza 2csi (#42509) üzenetére


VoidXs
nagyúr

1. A menüsoron adhatsz hozzá mappákat a zenéhez és videóhoz, így a Modern appok is be fogják azokat olvasni.
2. Máshonnan kell bootolni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42512) 2csi válasza VoidXs (#42511) üzenetére


2csi
aktív tag

Köszi a valaszt!
1. bocsi, de nem ertem.
2.tehát?

(#42513) #22145024


#22145024
törölt tag

Ha veszek ebayen egy Win7-est, akkor azt rá tudom rakni a saját gépemre legálisan? Otthoni használatra lesz, nem üzleti; nem lényeg, hogy el lehessen számolni

(#42514) VoidXs válasza 2csi (#42512) üzenetére


VoidXs
nagyúr

1. Fent vannak olyan dolgok, mint Fájl, Nézet, ilyenek. Valamelyikben van egy "Mappa hozzáadása" lehetőség.
2. A BIOS-ban nem a lemezt rakod első helyre, hanem az USB-t.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42515) 2csi válasza VoidXs (#42514) üzenetére


2csi
aktív tag

2.Megvan köszi!!
1.Nem talalom.

(#42516) bunygyi válasza DS39 (#42505) üzenetére


bunygyi
tag

P4 gépem van, a vírus védelem olyannyira fog hogy 386-os géphez hasonlit,
úgy érzem új gép vásárlásáig elgondolkodhatok azon hogy Linuxra váltok talán!

(#42517) Roth válasza Kékes525 (#42485) üzenetére


Roth
tag

Az a legjobb, hogy eddigi win7-es pályafutásom alatt még nem sikerült belefutnom a "kékbe"... ám, ezután (KB2993651) a "csodás" frissítés javítás után azonnal az fogadott... :(

Szép mondhatom... csökkentett módban eltávolítottam és minden rendben... gratulálok a javítások tesztelőinek...

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#42518) Samus


Samus
addikt

Van egy nagy problémám. Hálózati megosztás. Androidos mobilról kívánom elérni a gépem több megosztott mappáját, filmet és zenét akarnék lejátszani hálózatról. ES File Explorer. Megy is minden, egy kivétellel. Bármi, ami az aktuális megosztás időpontja után kerül a megosztott mappába, nem érhető el a telefonnal, arra hivatkozva, hogy nincs jogosultságom. Közben "Mindenki" (+Otthoni csoport) irás/olvasás jogosultsággal van felvéve. Írni tudok a megosztott mappába. Ha újra megosztom, elérem a kérdéses fájlokat, de amik ezután kerülnek bele, megint nem olvashatóak (közben a régiek probléma nélkül), mappa esetén be sem tudok lépni bele. Win7 Home Premium, SP1, legfrisebb (félautomata update). A gép Wifin és LAN kapcsolaton is egyszerre csatlakozik a routerhez (nem ez a gond, csak Wifi és csak kábel esetén is ugyanez van). A hálózati lejátszás hibamentes, 720p is gond nélkül megy.

Ötlet?

Comodo Internet Security-t használok, de kétlem, hogy ez lenne a probléma, mert akkor vagy látnám a megosztást, vagy nem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#42519) fabias82


fabias82
tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írom e a problémámat... egy win 7 kék halál jelenség jött nálam elő nem random módban és mindig ugyan akkor,de persze van hogy nem csinálja... ha a gépet úgy hagyom 10 percre van állítva a képernyő kikapcsolása és mikor vissza megyek a gép elé megmozdít egér vagy billentyűzet nyomása és feléled bekapcsol a monitor akkor van az hogy kék képernyő fogadott eddig 2 hét alatt 3x ,a hibernálás kivan kapcsolva minden energia gazdálkodási szinten. De ez eddig nem volt ez a jelenség...most lett a konfig bővítve...leírom mi van a gépben: és mi volt előtte:
Jelenleg:
CPU: i7 4770
Alaplap: GIGABYTE GA-Z97X-UD5H
RAM:2x8GB kingston hyperx 1600mhz
Táp: CORSAIR RM Series 450W
SSD:KINGSTON 120GB SSDNow V300 SATA3 2,5" SV300S37A/120G
HDD:WD Red 2TB 5400rpm 64MB SATA3 WD20EFRX
VGA: SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5 DUAL-X OC

Előtte a konfigom:
CPU:i5 2320
Alaplap:GIGABYTE G1.Sniper M3
RAM:2x8GB kingston hyperx 1600mhz
Táp: CORSAIR RM Series 450W
SSD:KINGSTON 120GB SSDNow V300 SATA3 2,5" SV300S37A/120G
HDD:WD Red 2TB 5400rpm 64MB SATA3 WD20EFRX
VGA: SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5 DUAL-X OC

Lényegében új alaplap és új processzort kapott a konfigom. És még azt vettem észre hogy olyan hangot ad mikor kikapcsol a monitor mint mikor leválasztasz egy usb eszközt. Most azt tesztelem még már mérgembe, hogy letiltottam az amd hd7790 vga és csak az intel hd4600 megy így a monitor 10 perc utáni tétlenségkor simán kikapcsol és nincs olyan hang mint mikor leválasztok egy eszközt.. Lehet az amd driver valamibe ludas annyira kis energia fogyasztásra kapcsolna....mi az ötletetek? Mindig ugyan arra a hibára utal a fagyás megnéztem a dmp- fájlokat. Most tesztelem így a hd 4600-al. Ha tudnátok segíteni vagy tanácsot adni megköszönném. Esetleg ha nem jó helyre írtam segítsetek hol tegyem fel ezt a kérdést... Win7 Ultimate sp1 x64

(#42520) jani-wan válasza Sub-ZeRo (#42489) üzenetére


jani-wan
tag

Köszi, de nekem kép kellene.
Az alaplapi HDMI kimeneten nem ad képet, csak a videókártya kimeneten, és nem tudom miért.

(#42521) DS39 válasza bunygyi (#42516) üzenetére


DS39
nagyúr

ezt csak helyeselni tudom, feldobsz egy Debiant (xfce felülettel), az hasítani fog 1 giga rammal és szerényebb procival is. oda víruskergető nem kell, de a böngészőhöz egy AdBlock oda sem árt. :)

(#42522) brd válasza #22145024 (#42513) üzenetére


brd
nagyúr

Ha kapsz számlát, akkor részedről legális lesz. Ha nem kapsz, akkor pont annyit ér, mint egy ugyanilyen hash-el bíró ISO, torrentről.

The only real valuable thing is intuition.

(#42523) brd válasza fabias82 (#42519) üzenetére


brd
nagyúr

Próbálj pár másik VGA drivert, a legújabb után, ha azzal csinálja most éppen. Ha a 3 legutolsóval is rossz, akkor vissza a kártya a feladónak. A chipset (vagy ma már inkább CPU) driverek egyébként fel vannak telepítve?

The only real valuable thing is intuition.

(#42524) fabias82 válasza brd (#42523) üzenetére


fabias82
tag

Persze minden fel van telepítve ehhez az x97 alaplaphoz annyi driver volt...de azt is nem a cd-ről telepítettem hanem a gigabyte-honlapjáról a legfrissebbet. Még megpróbálom más vga driverrel is a régi alaplap és cpu párossal is produkált kék halált de olyan esetekben mikor egy youtube videót nézel és felteszed full hd minőségbe és kinyomod tejes képernyőbe volt hogy dobott egy kék halált...de nem foglalkoztam vele a kártya garanciás még...meg nagyon játszadozva se volt vele 1-2 játék kipróbálás szinten... de a régi alaplap és az i5 cpum társaságába régebben egy hd7770 volt az soha nm produkált ilyen dolgokat... a hd7790 fórumon olvastam ilyen youtubos jelenségről másnak is... és volt aki visszavett a gpu és a ram sebességből a vganak... de ha így adták el nem kéne baszakodnia....még régebbi driverrel megnézem de msot a hd 4600 az elsődleges megy mind a 2 vga így nem csinálta még....pedig soakt ott hagyom csak szól a zene vagy valami és kikapcsol a monitor de most a monitor az alaplapihoz csatlakozik.. Annyi még a fura,hogy az i5 cpu+ másik alaplapommal ilyen módon nem volt gond...hogy pihenő módból nem áll fel rendesen a rendszer.
Felidegesít eddig szerettem a radeonokat...:)

(#42525) Doky586 válasza jani-wan (#42520) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

El kéne döntened hogy az alaplapi HDMI kimenetet VAGY a videókártya kimenetet akarod használni.. én kivenném a videokártyát. úgy egyből működne az alaplapi HDMI...

(#42526) randras


randras
veterán

Sziasztok,

a Sajátgép "Egyéb" csoportba Bluetooth párosítás után bekerült a tabletem, de a telefonom nem. Hogy tudom betenni oda? Próbáltam már törölni, és ismét hozzáadni, de semmi.

:R

(#42527) brd válasza fabias82 (#42524) üzenetére


brd
nagyúr

Lehet az alaplap miatt is, BIOS-t frissítettél?

The only real valuable thing is intuition.

(#42528) Kezdő vagyok válasza Roth (#42517) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Ez már megint rossz frissítés? :Y

(#42529) krealon válasza Samus (#42518) üzenetére


krealon
veterán

"Bármi, ami az aktuális megosztás időpontja után kerül a megosztott mappába, nem érhető el a telefonnal, arra hivatkozva, hogy nincs jogosultságom."

Jogosultsagkezeles alapok:
1, egy atmasolt fajl vagy mappa a celmappa jogosultsagait veszi fel
2, egy koteten belul atmozgatott fajl vagy mappa megorzi az eredeti helyen ervenyes jogokat
3, kotetek kozott mozgatott fajlok vagy mappak, a masolashoz hasonloan, felveszik a celmappa jogosultsagait.

"Ha újra megosztom, elérem a kérdéses fájlokat,"

Mivel a win7 megosztaskor automatikusan felulirja a jogosultsagokat a megosztashoz szuksegessel.

Tehat egy PEBKAC esettel allunk szemben. :)

(#42530) HZoli87 válasza Kezdő vagyok (#42528) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam semmi gond, PC-re és notebookra is hiba nélkül települt.

(#42531) Sub-ZeRo válasza jani-wan (#42520) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vga driverben állítani dolgokat?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#42532) jani-wan válasza Sub-ZeRo (#42531) üzenetére


jani-wan
tag

Ott nincs ilyen lehetőség.

(#42533) jani-wan válasza Doky586 (#42525) üzenetére


jani-wan
tag

Értem, köszi. Nem tudtam hogy ha van videókártya benne akkor az alaplapit letiltja automatikusan.

(#42534) fabias82 válasza brd (#42527) üzenetére


fabias82
tag

Persze legfrissebb fent van igaz volt még egy újabb de az béta....azt nem tettem föl! Eddig intel hd 4600-al nincs gondja..Még nyomozok mi lehet esetleg dmp fájlból valaki megtudja mondani mi lehet a hiba oka?Vagy csak következtetéseket lehet levonni?

(#42535) Samus válasza krealon (#42529) üzenetére


Samus
addikt

Tehát ha a forrás mappát is megosztom (lévén egy partícióról van szó), akkor miután a fájl/mappa átkerül a célmappába, elvileg elérhető lesz? Ezt kipróbálom, ha hazaértem. Viszont emlékeim szerint újratelepítés előtt nem volt megosztva a forrásmappa, mégis működött. Igaz, akkor pedig a hálózati lejátszás nem ment HD anyaggal, csak SDvel, iszonyat lassú volt, és azóta csak az oprendszer változott (Ultimate -> Home Premium).

Tehát a másolás és áthelyezés két külön fogalom megosztás esetén? Ha a forrásmappából másolással kerülnének át a fájlok, nem lenne gond (ez nem cél, csak érdekel).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#42536) Lenry


Lenry
félisten

ilyenkor mi van?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42537) HZoli87 válasza Lenry (#42536) üzenetére


HZoli87
veterán

Újraindítás.

(#42538) #90933760


#90933760
törölt tag

Üdv.

Bekerült a jobb egérgomb listába a Bing keresés. Na ezt hogyan lehet onnan kiölni?

[ Szerkesztve ]

(#42539) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Sziasztok !

Egy gyors segítségre van szükségem.
Adott egy windows-os gép amiben egy ati VGA van D-sub és DVI kimenettel. Csatlakozik rá egy monitor DVI kábellel (csak ezzel lehet)

A probléma az, hogy mikor kikapcsolja a képernyőt, vagy egyszerűen csak fel szeretnénk rázni a képernyőkímélőből akkor a monitort átkapcsolja másodlagosnak.

Azaz olyan mintha azt hinné, hogy van a D-sub kimeneten is egy monitor és az az elsődleges, a DVI kimenettel rendelkező pedig a másodlagos.

Tehát nincs rajta se asztal se semmi. ha a jobb egeres menüben elnavigálok a képernyő beállításokig akkor be tudom pipálni, hogy a DVI kimenetes legyen az elsődleges és visszaáll a rend.

Kikapcsolást és bekapcsolást követően ismét 1 monitort lát de amint bejön a képernyőkímélő és/vagy kikapcsolja utána a monitort a visszarázódásnál ismét jelentkezik a hiba

Valami ötlet, orvoslás ?

(#42540) Freddy TNT válasza Freddy TNT (#42539) üzenetére


Freddy TNT
őstag

javítás: asztal és háttérkép van azért miután visszajön a képernyőkímélőből.

(#42541) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

A munkahelyemen egyik kollégának kérése, hogy ha csatlakozva van WIFI hálózatra és rádug a laptopjára egy UTP kábelt, akkor az UTP-s hálózat legyen az alapértelmezett.

Azaz van-e arra mód, hogy prioritást csináljak Vezetékes és vezeték nélküli hálózati csatlakozó között, mert nem szeretne folyton lecsatlakozni a wifi-ről, hogy tudja használni a Kábeles hálózatot. :) :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#42542) Lenry válasza atti1848 (#42541) üzenetére


Lenry
félisten

ez alapból így van Windowson (Win7-től fölfelé legalábbis biztosan)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42543) Freddy TNT válasza atti1848 (#42541) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Emlékeim szerint alapértelmezett esetben mindig a leggyorsabbat használja. Ha azonban már nyitva van egy böngésző akkor nem cseréli fel. De ha a csatlakoztatás után nyitja meg a böngészőt akkor már a gyorsabbat választja. (Pont mint amikor proxit adunk meg menet közben)

De próbáljátok ki magatok mondjuk nagyméretű fájl másolással hálózatról

(#42544) Freddy TNT válasza Freddy TNT (#42539) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Up ! :F

(#42545) vodika


vodika
tag

Üdv Mindenkinek!

Segítségre lenne szükségem mert akadt egy probléma amit már 3 napja nem tudok megoldani és kiver az ideg tőle... :W
Gyors probléma leírás (láttam már hasonlókat a fórumben de nem pont ilyet):
Adott egy friss install hivatalosan aktívált Windows 7 Prof. 32 bit amin az Automatic Update minden indulás után a kikapcsolt állapotba kerül attól függetlenül hogy előtte kézzel beállítottam hogy mindent húzzon le és toljon fel automatikusan. Jön egy reboot és minden visszaáll a deaktívált állapotba.
Amit történt install alatt: (lehet nem fontos de leírom)
Az install után az első amit csináltam az online aktíválás volt ami sajnos nem ment zavartalanul. A gép kér pár percet majd kis homokozás után kiírta hogy nem jó az aktíváási kód. Ez kb. 15 perccel a telepítés után volt közben már láttam hogy magától húzogatja az update csomagokat le a netről, szóval akkor ment minden faszagányosan. Gondoltam hogy ne legyen gond fledobok gyorsan egy Malwarebytes-ot meg egy Bitdefendert (utóbit csak azért mert volt egy 9 hónapos ingyen használat akció gondoltam kipróbálom eddig mindíg ESET ment fel...). Na ezek után indítottam az online aktíválást mert gondoltam hogy már ideje lenne. Na amikro kiírta hogy nem jó a licensz felugrott egy hibaüzenet de csak fél szemmel néztem oda mert ideg voltam az aktíválás miatt és valami olyat írt hogy az automatikus update funkció most deaktíválásra kerül vagy mi...
Közben a 24 órás heldesken a magam kifinomult angolságával... :Y :Y sikerült az aktíválás. na mondom minden fasza. Aztán elindult az update kézzel nyomtam rá és csak futott futott. Nem emléákszem hogy ment mert volt pár install hiba is meg sok újraindulás de ment miden igaz azt hiszem minden indulás után kézzel nyomtam a frisstíések keresésére. Aztán kb. 3 óra töltögetés és install után nem volt több.
Gondoltam minden fasza és ennyi. Aztán rá 2-3 napra tánt fel hogy van egy fontos üzim, az autom,atic update nincs bekapcsolva. na mondom ez izgi, de nem gyanakodtam nyomtam egy aktíválást (kiválasztottam a legördülő menűböl azt csá) majd újraindítottam de megint a manual modban volt. Na azóta nem tudok ezzel mit kezdeni..
Amit csináltam:: bújtam a fórumokat sok tippet kaptam de semmi nem segített. Mocsok sok tool-al nézem már malware-t, vírust, rootkit-et meg minden mást de elvileg tiszta a gépem. (Bitdefender, Malwarebytes, Kaspersky, online tool-ok, Dr. Web, egyén install nélküli szűrések stb.) Szóval szerintem tiszta a gép. Próbáltam a Microsoft tooljait is Fix it, meg sok egyéb. Volt köztük javíto package is stb. minden ugyanaz. Aztán lejebb ástam: nézem az elinduló service-ket. Na itt leálltam mert kifogytam az ötletekből... Elvileg azt hiszem 4 folyamat kell az Automatic Update-hez. Windows Update, a BITS, valami Crypto service meg talán még 1. Na ezek közül indulás után csak a Windows Update fut automatikban az összes tébbi kézi illetve a 4-ik ami nem jut eszembe nincs is benne a lsitában azt hiszem.

Szóval: ötlet...? Láttam a batch file-t ami minden indulás után lefuthat... Akár működhet is de kurvára izgat hogy nem-e valami vírus vagy egyéb mocsok vana gépen...? Miért nem tudom aktíválni ezt a szolgáltatást...??
Előre is köszi minden expert segítségét! :R :R :R :R
Üdv:

Istvan

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#42546) vodika válasza vodika (#42545) üzenetére


vodika
tag

Ja és még valami ami eltér a többi itt a fórumon leírt problémáktól: ha átálítom a kézi letöltésről automatic update-re akkor a Win azonnal elindítja az ellenőrzést és ha van új package akkor azt le is húzza és fel is tudja rakni hibátlanul. Szóval nincs hibakódom.
Amire mlg gyanakszom hogy lehet valamelyik tool-om csinálja ezt habár azt is teszteltem hogy a gép úgy boot-olt be (a nevére már nem emlékszem... bocs) hogy csak a Windows service-ek indultak el de akkor is kikapcsolt az automatic update...
Mondjuk ez megint erősen rosszindulatú progira utalhat... :( Esetleg valahogy a Windows fosta össze magát hogy nem ment az online aktíválás és a Win ilyenkor böntibe rak...??? Aztán hiába sikerült a kézi ellenörzú kód beadása a telefonos segítséggel azt a Win már nem javította...? :U
Nem tudom mi a retek lehet ez...

Üdv:
Vodika

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#42547) #41133696


#41133696
törölt tag

Rendkívüli frissítés:

(#42548) HZoli87 válasza #41133696 (#42547) üzenetére


HZoli87
veterán

:)

(#42549) kraftxld válasza atti1848 (#42541) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Start, control panel, network and sharing center, change adapter settings.
Itt megnyomod az alt-ot majd advanced és advanced settings:

És itt tudod variálni a sorrendet.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#42550) LonGleY válasza vodika (#42546) üzenetére


LonGleY
veterán

Beleolvastam abba, amit írtál. Rakj újra egy normális, frissített win verziót és ne használj idióta tool-okat! Ennyi... fölösleges itt barkóbázni meg novellákat írni egy szar rendszerről.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.