Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) gabor128 válasza tatabike (#35600) üzenetére


gabor128
aktív tag

Törölni így simán nem engedi Engedélyhez kötött.
A formázást el akartam kerülni mert nagymennyiségű adat is van mellette és nincs hova átmozgatni.

(#35602) péter28


péter28
tag

Sziasztok!Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!Tudjátok-e mitől lehet ez:ha merevlemezt vagy pendrive-ot dugok a gépemre,a mappák helyett parancsikonok jelennek meg.Ha leformázom és egy másik géppel rakok rá valamit és vissza dugom az enyémbe,szintén parancsikonok vannak.Hozzá tudok férni a mappákhoz az usb show programmal,de hiába szedem le és rakom vissza őket formázás után,mindig ugyan az történik.Ez valami vírus miatt lehet?Tudtok erre valami megoldást?

(#35603) tatabike válasza gabor128 (#35601) üzenetére


tatabike
őstag

És azt sem tudod megoldani, hogy elsőre minden adatot átmozgatsz egy vinyóra, a másikat formázod, majd fordítva?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#35604) tatabike válasza péter28 (#35602) üzenetére


tatabike
őstag

Van valahol a Winben olyan, hogy meg lehet adni, hogy hivatkozásként, vagy mappaként jelenjenek meg a dolgok, csak azt nem tudom, hol... :F Lehet az van elállítva.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#35605) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Az miért van, hogy beállítom az egérmutató sebességét, de kikapcs után visszaáll az eredetire?

(#35606) twine válasza péter28 (#35602) üzenetére


twine
addikt

"Vírus".... :K
Létrehoz egy parancsikont az adathordozón,amivel más gépeken 90% biztos hogy nem látod az adataidat(mivel más lesz az elérési út),,csak azon a gépen ahol "tönkrement"...
elnézést a hozzáértőktől ha bántja a szemüket,,,és nem kimondottan vírus,,hanem bármi más szaknyelven, de hogy rosszindulatú az biztos...
Nálunk a melóhelyen futottunk bele ilyenbe,,,pár tanárnak sikerült az adatait is elveszíteni miatta,,mert bepánikoltak,,,fertőzték oda vissza a 3 "közös" lapost,,,meg az adathordozóikat,,,míg végül "megkönyörültem rajtuk", és egy Kaspersky Rescue Disk 10-el...leírtottam a gépekről a cuccot...
(azért kellet nekem ez, mert nem én vagyok a rendszergizda, és a gépek le vannak jelszavazva,,,ugyhogy win alá semmit nem tudtam telepíteni) ezzel viszont lehet bootoltatni a gépet, és leírtani ezt a sz@rt a francba

(#35604) tatabike:
Szerintem te a startmenü beállításaira gondolsz :DDD Annak nem sok köze van a dologhoz... :D

[ Szerkesztve ]

(#35607) tatabike válasza twine (#35606) üzenetére


tatabike
őstag

Nem vagyok guru, csak ez ugrott be, mert egyik nap ott kotorásztam...:)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#35608) mezis válasza gabor128 (#35601) üzenetére


mezis
nagyúr

"A formázást el akartam kerülni mert nagymennyiségű adat is van mellette és nincs hova átmozgatni."

Türelem. Csak idő kérdése és nem kell kerülgetned sem nagymennyiségű, sem kis mennyiségű adatot. ;]

(Archiválni, biztonsági másolatot készíteni ? Minek ? Majd segít egy adatmentő Kft. Ha tud. Mert csodára ők sem képesek. És ha visszavarázsolnak elveszett adatokat, az sokkal drágább lesz annál, mint ha magad, idejében gondoskodsz az adatmentésről....)

mezis

(#35609) Hajdi válasza Hajdi (#35595) üzenetére


Hajdi
senior tag

Bios-t álállítottam. Rendszer most sem boot-ol, egyik sem. Az asztali gépemen továbbra is gondtalanul megy!! Driverek telepítésénél hiba... Törjön le a kezem, ha még egyszer laptophoz nyúlok!!!

"The Man Who Sold the World"

(#35610) Sordoran


Sordoran
addikt

Sziasztok, ma egy csúnya kékhalál sorba szaladtam bele Win7-emen. Elmúlt napokban nem telepítettem rá új szoftvert, nem is frissült semmi, új hardver se. Ma bekapcsoltam, bejött minden, elindítottam Firefox-ot és 2 perc után kékhalál. Ezután újraindítva ez ismétlődött, csak már meg se várta, hogy betöltsön minden, alig indultak egy programok vírusirtó, Skype, és jött megint. Hibaüzenet mindig más volt, de nem is lényeges, csökkentett módban simán ment, memória teszt se jelzett problémát, gondoltam akkor újra rakom, és itt kezdődtek a bajok: a telepítő a fájlok másolása után mikor bejönne a Telepítési ablak mindig kidobta a "0xC0000005" hibakódot, nem tudtam tovább lépni. XP lemezről elindítottam a parancssort, ott chkdsk jelzett valamit, de egy hiba keresés és javítás után már az se talált problémát, le is formáztam a C: meghajtót. Ettől se javult meg, win7 telepítés be se jött már, fájlok másolása után hiba üzenet és kékhalál is előfordult. Hibaüzenet ugyanez volt, a kékhalálnál meg az alábbi:

STOP: 0x0000008E (0x0000005, 0x8EF733DC, 0x86F8F590, 0x00000000)
win32k.sys - Addres 8EF733DV base at 8EEB0000, DateStamp 4ce7900f

Vagy valamikor már a fájlok másolása után azt írta "Windows failed to start... stb. (már le volt formázva a windows, telepítő DVD-ről ment) itt ezt írta:
File: \windows\system32\ntkrnlpa.exe
Status: 0xc0000221
Info: Windows failed to load because the kernel is missing, or corrupt.

Végül nekiestem az XP telepítésnek ami végig is ment (egy dll fájlnál jelzett problémát, de újra másolásra rámenve megoldotta) és most az fut szépen.
A kérdés az lenne, ez valami hardveres probléma, amit az XP "megoldott, áthidalt" vagy a win7 telepítő lemezzel lehet gond?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#35611) tatabike válasza Sordoran (#35610) üzenetére


tatabike
őstag

Vagy a DVD-olvasóval...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#35612) twine


twine
addikt

Guru-k....
Mivel lehetne azt megoldani, hogy Win7 alatt, (bármilyen)program indításakor, minden teljes ablakban nyíljon meg?
Van erre win alatt valami opció,,vagy valami segédprogi,,,,miegymás?
:R

(#35613) lacy86 válasza twine (#35612) üzenetére


lacy86
addikt

Jobb egergomb az ikonon , tulajdonsagok , parancsikon lapful , futtas resznel tudod kivalasztani ( nomar ablak , kis meretu , teljes meret )

(#35614) twine válasza lacy86 (#35613) üzenetére


twine
addikt

Huhh...ez "egynek jó",,nagyon köszönöm a választ :R
Arra a verzióra ötlet,hogy mindent így nyisson meg?
(azon kívül ,hogy az összes progin járjam végig ezt az utat) :D

(#35615) lacy86 válasza twine (#35614) üzenetére


lacy86
addikt

Ilyen kulon progit nem tudok :(
De micafighter lehet jon egy jobb otlettel! :K

(#35616) twine válasza lacy86 (#35615) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm, már ez is haladás ;) :R
Érdekes apróságokba futok mostanában a win-el,,,Eddig mindig asztali gépeken "dolgoztam", most meg elkezdtem nyüstölni egy Notit(is),,,és furcsán mások lettek az igényeim mint asztalin,,, :B :U

[ Szerkesztve ]

(#35617) Rigormortis1


Rigormortis1
újonc

hali,na megint végignéztem mindent ami a kereséssel kapcsolatos a gépben,gépen minden be van kapcsolva az indexeléstől kezdve de mondjuk érdekes mert volt hogy ki volt kapcsolva az index és úgy is kereset igaz ki írta hogy kapcsoljam be mert úgy gyorsabb lesz a találat de legalább működött most se így se úgy nem keres
a napokban volt 2 db ram berakva a gépbe de kb 1 nap alatt kihaltak a másik 2 meglévő mellöl,kékhalál,bejelentkezés után se kép se hang stb stb ennek lehet ehhez köze hogy nem keres a masina?



(#35618) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Ha fájlt töltök fel a netre, például egy E-mailhez csatolnék egy dokumentumot, 10ből 6-7 esetben lefagy a gépem. Van erre valami gyógyszer? :R

(#35619) rii


rii
nagyúr

van egy install, lefut, fél mp alatt, becsukja maga után a 80x25-ös ablakot, és gőzöm sincs, mit ír ki ...

még ha dos ablakban futtatom is ... mit tehetnék vele?

ezt a youtube-dl-t szeretném feltenni ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#35620) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!
Egy olyan gondom van, hogy a gép mindig hibásan áll le. Azt írja ki, hogy a Task Hot Window (ez mi?) fut és kényszerleállítással áll le, de múltkor bezártam a feladat kezelőben, de úgy se volt jó. Emiatt mikor bekapcsolom a gépet, folyamatosan windows hiba utáni helyreállítás.... Már futtattam avastot, esetet, malwarebytes-anti malware-t is (csökkentett módban is), de egyik se jelez semmit ami gyanús volt nekem azt pedig kitöröltem. A windows most lett rárakva karácsony előtt, illetve az egész gép is új (az elején nem volt ilyen probléma, ezt kb. két hete csinálja megállás nélkül). Tudna valaki segíteni? :)

.

(#35621) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok!Pár napja újrarakott Win 7 Ultimate-ben,most figyeltem fel a CCleaner-nél az "automatikusan induló programok"-nál egy "BackgroundContainer" "C:\Windows\SysWOW64\Rundll32.exe" "C:\Users\László\AppData\Local\Conduit\BackgroundContainer\BackgroundContainer.dll",DllRun
nevű file-ra/folyamatra.....ez futhat/fusson automatikusan a win indulásakor,vagy "kilőhetem"a CCleaner-ben....? Egyáltalán,mi ez....? Azt olvastam, hogy vírus/trójai......de az szinte lehetetlen,mert pár napos "szűz", ésszel használt oprendszer, vírusirtóval,tűzfallal.....

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#35622) föccer válasza R3nts (#35621) üzenetére


föccer
nagyúr

Eredeti OS-ről van szó? Mert a buherált os-ek gyakran tartalmaznak oda nem illő dolgokat :U

+1 az eredeti szoftverre...

üdv föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35623) HZoli87 válasza R3nts (#35621) üzenetére


HZoli87
veterán

A Rundll32.exe megbízható, MS fájl (nálam is fut a feladatkezelőben). A másik viszont valószínű hogy vírus.

YouTube - Remove Conduit Background Container.dll

(#35624) R3nts


R3nts
senior tag

Erről lenne szó....mert ott abban az aláhúzott sorban 2 különböző dolog van szerintem.....csak azt nem értem,miért 1 sorban van...

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#35625) kispx válasza R3nts (#35624) üzenetére


kispx
addikt

Mert egy sorba kell. Második az egy argumentum/paraméter.
Link

(#35626) R3nts


R3nts
senior tag

Ok,ez rendben van....azt is tudom,hogy a runDLL-lel nincs bibi,hisz az oprendszer része.....tehát nyilván nem káros és szükséges is,ha fut....Csak ez a "Background Container" nevű program,amin megakadt a szemem a CCleaner-ben,mert eddig sohasem találkoztam vele amikor fenn voltak az előző rendszereim (szintén Win 7 x64 Ultimate) ....ráadásul autorun-ban fut a win indításakor,ezért gondolkodtam el rajta ,esetleg nem-e kéne kilőni a CCleaner-ben...

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#35627) brd válasza R3nts (#35626) üzenetére


brd
nagyúr

Attól még, hogy az OS része, indíthat kártevőt is, és a képen szereplő sor valószínűleg az is, mert létezik Conduit nevű...

The only real valuable thing is intuition.

(#35628) R3nts


R3nts
senior tag

Megtaláltam ezt a Conduit mappát....2db dll file van benne....kibogarásztam azt is, hogy mi lehet az uTorrent torrentkliens toolbar-ja,vagy az tette fel....hogyan tudom leszedni?A vírusirtóm nem jelezte károsnak,de az azért lehet,mert korábban figyelmetlenségből esetleg kivételhez tettem a többi biztonságos programmal a torrentklienst....az lenne a kérdésem,hogy ha egyszerűen uninstallálom a torrentklienst,akkor leszedi ezt is....?Vagy hogyan szabadulhatok meg tőle??

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#35629) kispx válasza R3nts (#35628) üzenetére


kispx
addikt

AdwCleaner-rel.
[link]

STEP 1: Uninstall Conduit Toolbar programs from your computer
STEP 2: Remove Conduit Toolbar and search.conduit.com from Internet Explorer, Firefox and Chrome
STEP 3: Remove Conduit Search redirect with AdwCleaner
STEP 4: Remove Conduit Search virus with Malwarebytes Anti-Malware Free
STEP 5: Double-check for the Conduit Search infection with HitmanPro

[ Szerkesztve ]

(#35630) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Meg tudom egyszerre valahogy változtatni több mappának az ikonját? Hiába jelölöm ki mindet, csak annak változik meg az ikonja amelyikre a jobb egeret nyomom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35631) ricsiii01 válasza ricsiii01 (#35620) üzenetére


ricsiii01
tag

Erről mi a véleményetek? Mit lehet kezdeni a Task Host Window-val? :F

.

(#35632) ricsiii01 válasza ricsiii01 (#35631) üzenetére


ricsiii01
tag

Megtaláltam a megoldást, de kéne egy kis segítség, mert nem tudok lefordítani 1-2 pontot.
Start --> All Programmes --> Accessories --> system tools --> Task Scheduler --> Task Scheduler bookcase --> Microsoft --> Windows --> RAC Right click RacTask and disable it.
A task shedulert és az azt követőt, illetve az utolsót, hogy hívják a magyar windowsba?

.

(#35633) kispx válasza ricsiii01 (#35632) üzenetére


kispx
addikt

feladatüzemező.

A másik gondolom a bal oldali sáv lesz.

(#35634) ricsiii01 válasza kispx (#35633) üzenetére


ricsiii01
tag

Köszi, sikerült. Remélem most már jó lesz. :)

.

(#35635) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget kérnék szépen.

A Win7es rendszeremen szinte semmit nem futtatok, miután bekapcsolom a laptopom. Az Everest programmal megnézem és a CPU hőmérséklete 80-90fok körül mozog. Egy idő után le is kapcsol a laptop és rongálja ezzel a harvert, mert olyan mintha elvennék az áramot.

A ventilátor nagyon pörög, de ez érthető, mert azért csinálja, mert a CPU meleg. Néhány héttel ezelőtt még csak 50-60fok körül mozgott. Viszont nem futtatok tényleg semmit. A Feladatkezelőben is megnézem és futnak processzusok, de azok a Windows részei és a CPU-t nem használják.

A System Idle processz 94%on van, ami azt mutatja, hogy mennyire szabad a processzor.

Szerintetek mi miatt melegedhet és foroghat ennyire a ventilátor, hogy leállítja a laptopot ?

Esetleg elfogyott, azaz kiszáradt a paszta a hűtőborda és a cpu között és ezért melegszik ?

Előre is köszi
üdv.,

(#35636) qqcqqc válasza Orionk (#35635) üzenetére


qqcqqc
őstag

szedd szét, takarítsd ki a hűtőjét, kend újra a hűtőpasztát.
Ha garis, akkor a szervizben megcsinálják.
Ha még megmarad a probléma, utána lehet szoftveres problémára gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#35637) csoszogi válasza Rigormortis1 (#35617) üzenetére


csoszogi
tag

Hali

En hasonlo de teljesen mas cipoben jartam: nem talalta meg file-t, pedig ott volt a folderben, hiaba kerestem ra a nevere: eltokoltem vele sok idot. Aztan meguntam. Elotte XP-m volt, az megtalalt mindent, ugyanezen allomanyokban
Ajanlom helyette: Agent Ransack nekem nagyon bejott, gyors, keres a filetartalomban is. Idotartomany illetve meret szerint is lehet szukiteni. :)

udv

[ Szerkesztve ]

(#35638) Orionk válasza qqcqqc (#35636) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Már nem garis, de ezt a tisztítást meg tudom csinálni.

Ha ezután is magas lesz a CPU hőmérséklet, akkor szerinted milyen szoftveres probléma képzelhető el ?

köszi

(#35639) tatabike válasza Orionk (#35638) üzenetére


tatabike
őstag

Ha nem használja semmi a procit, akkor semmilyen szerintem. Esetleg a BIOS-ban nem lett túlfeszelve a proci? Nincs húzva? Mondjuk nem vágom a laptopokat...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#35640) Rigormortis1 válasza csoszogi (#35637) üzenetére


Rigormortis1
újonc

köszi az infot ez jó igaz a win kerső nem megy és nem tom mért de ez a progi megoldotta a problémát időlegesen de az eredeti kereső mért is nem műkődik? :)

(#35641) qqcqqc válasza tatabike (#35639) üzenetére


qqcqqc
őstag

hát nem sok beállítási lehetőség szokott lenni egy lapos biosában....

(#35642) csoszogi válasza Rigormortis1 (#35640) üzenetére


csoszogi
tag

En ezt harom eve jatszottam vegig, akkor utanajarva sem kaptam valaszt. Sajat tapasztalatom, hogy vannak dolgok amik csak ugy (legalabbis szerintem) elallitodnak, atallitodnak, aztan meg nem tudom visszallitani, vagy magatol visszaall. De nalam ez a keresos problema (win7 Enterprise) a kezdetektol fennallt. :(

(#35643) student


student
őstag

olyan widget/progit tudnátok mondani hogy kirakja asztal a leállítás restart alvást?

illetve ha van és nem eszik sokat ami mutatja proci használat, szabad ram,hőfokok bár ezek annyira nem fontosak

(#35644) Wlac


Wlac
Ármester

Sziasztok!

Újrapakoltam a Win 7-et (64bit. Home), de a tálcán az óra mellett sokszor nincsenek ikonok, azonban ez a probléma nem mindig jön elő. Néha teljesen jól működik, míg egy újraindítás után csak üres hely van helyükön. Nem csak "láthatatlan" ikonokról van szó, hanem ha nincsenek ott, akkor valóban nincsenek ott, a kurzorral hiába próbálok interakcióba lépni velük, semmi nem történik se a jobb, se a bal egérgombbal való kattintásra.
Természetesen végigment a Windows Update, kivétel nélkül minden felkerült. A vírusirtó is up-to-date (ingyenes AVG). Valakinek van valami ötlete, hogy hogy lehetne ezt rendbe tenni a rendszer újrapakolása nélkül? Egyébként ugyanezt a Win 7-et pakoltam egy laptopra is, ott hiba nélkül megy, szóval nem a telepítő lemezzel lesz gond.

Kösz előre is!

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#35645) Sub-ZeRo válasza Wlac (#35644) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#35646) Wlac válasza Sub-ZeRo (#35645) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz, úgy tűnik, hogy működött!

“The wha-"

(#35647) lacy86 válasza student (#35643) üzenetére


lacy86
addikt

olyan widget/progit tudnátok mondani hogy kirakja asztal a leállítás restart alvást?

[link]

illetve ha van és nem eszik sokat ami mutatja proci használat, szabad ram,hőfokok bár ezek annyira nem fontosak

Asztalon jobb egergomb -- minialkalmazasok -- processzorfigyelo ( ami egyben mutatja mennyi memoriat hasznalsz )

[ Szerkesztve ]

(#35648) TaMo


TaMo
csendes tag

Sziasztok.

Nem tudom jó helyen kezdek-e keresgélni, de végül is OS problémára gyanakszom.

Az aláírásomban látható, meglehetősen erős konfigot raktam össze nemrég, jogtiszta win 7 x64 fut rajta.

A grafikai megjelenítésnél tapasztalok problémákat:
elinditok egy játékot, feldobja, hogy lassulást észlelt, nem akarok e egyszerū asztalmagjelenítésre átállni. Ilyent egy korábbi, gyengébb vga-val sem tapasztaltam. A játékok egyébként csodásan futnak, de néha megakad, olyankor hangjelzést is ad pi-bip és megint pi-bip, mintha felbontást váltana a gép, utána minden OK ismét.

ugyanez a típusú megakadás időnként előjön 3d film lejátszásnál is.

Mi lehet a probléma? Természetesen minden frissitve, legújabb driverek, stb.

"Különös kapcsolat van a nehéz és az értékes között!"

(#35649) student válasza lacy86 (#35647) üzenetére


student
őstag

thx már kaptam megoldást

amugy a linket avast vírusosnak írja

(#35650) Boogie33


Boogie33
senior tag

Hali.
Segítséget szeretnék kérni , valami lett a gépemmel mert semmilyen oldalon nem tudok se fotót se gif-eket ( videó az megy ) megnyitni a mozzilával de a explorelel igen . Mi lehet a baj. Win 7 64bit.

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.