Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35606) twine válasza péter28 (#35602) üzenetére


twine
addikt

"Vírus".... :K
Létrehoz egy parancsikont az adathordozón,amivel más gépeken 90% biztos hogy nem látod az adataidat(mivel más lesz az elérési út),,csak azon a gépen ahol "tönkrement"...
elnézést a hozzáértőktől ha bántja a szemüket,,,és nem kimondottan vírus,,hanem bármi más szaknyelven, de hogy rosszindulatú az biztos...
Nálunk a melóhelyen futottunk bele ilyenbe,,,pár tanárnak sikerült az adatait is elveszíteni miatta,,mert bepánikoltak,,,fertőzték oda vissza a 3 "közös" lapost,,,meg az adathordozóikat,,,míg végül "megkönyörültem rajtuk", és egy Kaspersky Rescue Disk 10-el...leírtottam a gépekről a cuccot...
(azért kellet nekem ez, mert nem én vagyok a rendszergizda, és a gépek le vannak jelszavazva,,,ugyhogy win alá semmit nem tudtam telepíteni) ezzel viszont lehet bootoltatni a gépet, és leírtani ezt a sz@rt a francba

(#35604) tatabike:
Szerintem te a startmenü beállításaira gondolsz :DDD Annak nem sok köze van a dologhoz... :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.