Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34187) vlevi válasza lexter00 (#34183) üzenetére


vlevi
nagyúr

Amikor kijött a Win7 béta, 2008-9 körül, akkor én nagyon hasonló géppel használtam. Első ránézésre nem lassabb, mint az XP, pl. játékok ugyanúgy futottak alatta, jelentős különbséget nem tapasztaltam. De aztán, hosszabb idő után kezdett feltűnni, hogy memóriából jobb lenne a több is (mármint az 1G-nál). De az a gép nekem csak tesztgép volt, mert a végleges win7 megjelenésével cseréltem a gépemet. De én azt mondom, hogy 2G RAM-al egész vállalható a win7. A nyócat csak azért nem említem, mert a 8-as azonnal akarna frissülni 8.1-re, és lehet, hogy a PentiumD proci nem támogatott 8.1-esen. Ezt nem tudom, ennek utána lehetne nézni. Én azt javaslom, hogy, ha van valami külső tárhely, akkor csinálj egy mentést a mostani gépedről, mondjuk az Easeus partition assistanttal, (vagy egyesek a macriumot ajánlják, mindkettőből van ingyenesen letölthető változat), és próbálj meg fellökni egy hetes próbaváltozatot, vagy egy 8.1-et. Ha nem jön be, akkor a mentést vissza lehet rakni. Linuxxal egyszerűbb a helyzet, mert azokból mindegyikből van Live CD változat, ami nem települ a gépedre, csak bebootol és működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.