Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) LonGleY válasza vamzi (#34596) üzenetére


LonGleY
veterán

Még jó, hogy bedobtad az utolsó bekezdést így a végére. Akkor simán lehet, hogy bóvli/gyenge a tápod. Nálunk is ezért ment egy gépen a huza-vona sokáig, ugyanezek voltak a tünetek.

[ Szerkesztve ]

(#34602) westcoastog válasza Sub-ZeRo (#34583) üzenetére


westcoastog
veterán

Csak eddig nem vettem észre, pár napja tekert ennyire.
Az kb összefüggő hiba. :DDD :DDD

(#34603) Sub-ZeRo válasza vamzi (#34596) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egyébként Nod32 ESS-t használok.

Na ezt vágd ki mint a macskát... Hulladék egy program.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34604) HZoli87 válasza Sub-ZeRo (#34603) üzenetére


HZoli87
veterán

Nincs vele semmi komoly gond. De neked hiába is írom, te töretlenül szajkózod a minden szakmaiságot nélkülöző véleményedet jó ideje.

(#34605) Sub-ZeRo válasza HZoli87 (#34604) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Amióta kékhalált dobott a rendszer (bocsánat, kétszer) (win7 64 bit alatt) az ess egyik fájlára, azóta nem vagyok vele kibékülve. Ott az mse + mbam. A kettőnek nincs annyi hardverigénye mint az ess-nek. Ennyit erről. Pedig előtte only ess volt fent és csak azt használtam, szóval nem egy napos használattal mondom ezt.
Ja, ezt már máshol is leírtam. ;) És nem csak ez miatt rossz. Nagy hardverigény, meg a vírusok is betalálnak. Csináltam gépet amin ez volt fent (up to date) és volt rajta vírus. No comment. Ha ennél több szakmai dolog kell, akkor sajnálom. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34606) FіkuszKukіsz válasza Sub-ZeRo (#34605) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az MSE az egyik legrosszabb viruskergető:

[link]

Romanes eunt domus

(#34607) Sub-ZeRo válasza FіkuszKukіsz (#34606) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Még sincs vírusom alatta. Láttam már ess, avg és avast alatt is vírust nem is egyet. Akkor most minek higyjek? A tesztnek, vagy a saját szememnek?! Hm?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34608) HZoli87 válasza Sub-ZeRo (#34605) üzenetére


HZoli87
veterán

Nagy hardverigény? Semmivel sem kér többet, mint az MSE. Még a telepítőkkel teli mappákat sem lassítja. Több a beállítási lehetőség, jól konfigurálható (mezei felhasználónak jó az alap beállítás). Jobb a 0-day védelme, gyorsabban reagál a friss kártevőkre. Funkciókra nem is térek ki, mert nem egy ligában játszik a fapados vírusirtóval.

MSE ingyenes és ez nagy ütő kártya a kezében, de az ESET-hez kiváló support is tartozik. Ez jó lenne a microsoftosnak is, mert egyre több gépen csücsül a programjuk, amin vírus van. Vírusirtós topikban látottak és tapasztaltak alapján írom ezt (tesztek hidegen hagynak).

Gyors fejszámolás után, én körülbelül 5-6 évet húztam le mellette, több gépen, kékhalál nélkül. Erre mondom azt, hogy atom stabil. És ezzel sokan egyetértenek.

[ Szerkesztve ]

(#34609) FіkuszKukіsz válasza Sub-ZeRo (#34607) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Honnan tudod, hogy nincs? Mert az MSE nem fogta meg? LOL

Romanes eunt domus

(#34610) tarej


tarej
tag

Sziasztok. Nekem lenne egy problémám a win7 telepítése után. Az, hogy hang nincs az már nem újdonság, meg sem lepődök rajta.:) Az viszont, hogy van egy 80GB-os HDD a gépben, de csak ennyi szabad helyet mutat. Hogyan tudom elővarázsolni a fennmaradó közel 50gb-ot?
Mellékesen megjegyzem, hogy a D meghajtó teljesen üres, mégis foglalt helyet jelez..:)

[ Szerkesztve ]

(#34611) Tailor21 válasza Tailor21 (#34513) üzenetére


Tailor21
csendes tag

Továbbra is próbálom kikutatni miért is jelenik meg indításnál ez az üzenet.

Autoruns program segítségével több száz automatikusan induló fájl közül felfigyeltem erre a szépségre.

BthSendToContextMenuExt TODO: <文件说明> TODO: <公司名> c:\windows\system32\bsappshlext.dll 2012.09.19. 11:16

Én csak a kínai szöveg miatt gyanakodom de ha netán ez valami fontos anyag win7 számára akkor nem törlöm! Bár nagyban kétlem hogy a japánoknak közük lenne a win7-hez.

Tehát tapasztaltak válaszát várom mit tegyek. :)

Volt még pár fájl az indítási állományban de ismerősek
DaemonShellExtImage DAEMON Tools Pro DT Soft Ltd c:\program files (x86)\daemon tools pro\dtshl64.dll 2012.04.26. 13:32
ESET Smart Security - Context Menu Shell Extension ESET Shell Extension ESET c:\program files\eset\eset nod32 antivirus\shellext.dll 2013.09.12. 11:02
WinRAR WinRAR shell extension Alexander Roshal c:\program files\winrar\rarext.dll 2012.06.09. 14:20

(#34612) FіkuszKukіsz válasza tarej (#34610) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

jobb klikk a Számítógépre és ott válaszd a kezelést. Majd a felbukkanó ablakban a Lemezkezelést. Ott tudod a hiányzó üres lemezterületet particionálni.

Romanes eunt domus

(#34613) LonGleY válasza Tailor21 (#34611) üzenetére


LonGleY
veterán

A Daemon Tools-t, a context menüs szarságokat és az Eset32 mocskokat is letakaríthatod a gépről. Úgy látom, neked a legjobb egy teljes újratelepítés lenne (mily meglepő.) :Đ

[ Szerkesztve ]

(#34614) tarej válasza FіkuszKukіsz (#34612) üzenetére


tarej
tag

Megvolt, de jobb klikknél tök szürke minden.:)

(#34615) petyusz851 válasza Sub-ZeRo (#34605) üzenetére


petyusz851
tag

Én is ESS7-et használom sőt mondhatni évek óta és soha semmi gondom nem volt még vele és a vírusokat is szépen kilőtte ha volt. :)

(#34616) sfdrakex válasza tarej (#34614) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Töröld majd add hozzá a Dhez vagy hozz létre új partíciót.

(#34615) petyusz851

Lehet már jó az eset/nod, de jó pár évvel ezelőtt fél éves/ egy éves vírusok simán jöttek mentek rajta, egyáltalán nem is ismerte.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#34617) Sub-ZeRo válasza FіkuszKukіsz (#34609) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Onnan hogy avira meg avg-vel is ellenőriztem a gépet x hónap után, hogy mennyi vírus van rajta. És mivel 0 volt rajta, meg mellé került az mbam is, így nincs mitől félnem azt hiszem. ;)

Mert az MSE nem fogta meg? LOL

Ez meg egy oltári nagy hülyeség, úgy hogy előbb hallgasd meg a másikat, melőtt beszólsz. ;)

(#34608) HZoli87 : Tény és való, hogy jobban konfigolható, de annyiban ki is merült a hibája, hogy "fizetős". Na menjünk bele, bárhonnan a netről lehúzol hozzá ilyen-olyan dolgokat... Na ezt sem kommentelném. Nem rá értem, félre ne érts, de ha másnak csináltam gépet akkor ne kelljen már nekik vírusokkal teli oldalakon bóklászni a + kulcsért. Éves díjat meg fizetni senki nem akar, tudjuk jól.
Szóval maradt az mse + mbam free is náluk. Mondjuk ha olyan gép van, amin nem mennek jól, a panda cloud-ot tolom fel. Vagyis toltam, mert jövőre senkinek nem csinálok gépet, pedig a fél falu hozzám jött segítségért.
Meg nálam már leszerepelt a nod, az a 2 napos szívás elég volt belőle. Ha majd az MSE-nek is lesz baja, megyek másikra, ezt meg hanyagolom. Ilyen egyszerű a dolog nálam.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34618) tarej válasza sfdrakex (#34616) üzenetére


tarej
tag

Köszönöm sikerült! Minden jót, és BUÉK!

(#34619) FіkuszKukіsz válasza Tailor21 (#34611) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

[link]

Ha ilyen problémád van a legjobb ha megguglizod. Egyébként kell az a dll, mert a bluetooth-hoz szükséges. CCcleanert ráküldtél a registry-re?

Romanes eunt domus

(#34620) FіkuszKukіsz válasza Sub-ZeRo (#34617) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Olyan, hogy tökéletes virusvédelem nincs. Van jó, meg rossz. Az MSE MINDEN szakértő szerint egy hulladék. Például vállalati környezetben egyszerűen nem ajánlott.Talán ez az egyetlen olyan MS termék amire ezt el lehet mondani.Tudom, mert szerver és kliensgépeket üzemeltetek és nem 10-es 20-as nagyságban. szóval hidd el az MSE egy nagy nulla. A jó virusirtó alapja a virusminta adatbázis és a MS korábban nem tudott felhalmozni akkora adatbázist, mint a nagy múltra visszatekintő riválisok, főleg, mert nem ez volt a szakterületük, és ilyen irányú tapasztalatuk pedig végképp nem volt.

Romanes eunt domus

(#34621) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Telepítenék egy win 7-et a notimra, Linux mellé. Az elsődleges vinyón van a Linux, azt nem lehet, pontosabban nem akarom piszkálni. A második vinyó üres, erre menne a win. Alap telepítést csináltam volna, de hibát írt ki: 0x80300024. Google az én szolgám, tanácsolta ezt. Meg is csináltam a leírtakat, de a partícionáló is hibát írt ki, azt mondta, nézzem meg a rendszernaplót... de hol és hogyan?

Megpróbáltam a formázást quick nélkül is, nem az volt a hiba.

Olvastam utána valahol, hogy kell egy 100MB-os NTFS partíció a vinyó elejére. Ez csak az első vinyóra mehet? Mert ott nincs hely, azt a vinyót nem piszkálhatom.

Egy Lenovo Ideapad G510-ről van szó, amiben ha megcserélem a vinyókat, akkor probléma van a bootolással, tehát aez se járható út.

Ötletek, tanácsok?

(#34622) kispx válasza ngabor2 (#34621) üzenetére


kispx
addikt

Start menü keresés mezejébe írd be: eventvwr.ms Itt vannak a naplók.

A 100 MB-os partíció nélkül is megvan a Windows.

(#34623) DS39 válasza ngabor2 (#34621) üzenetére


DS39
nagyúr

a win7 telepítővel hozd létre a partíciókat, az megcsinálja a 100MB-os partíciót is.

(#34624) Thrawn válasza ngabor2 (#34621) üzenetére


Thrawn
félisten

Tipp:
- tedd be az üres HDD-t egyedüliként a gépbe az elsődleges HDD helyre
- telepíts rá Win7-et (így talán menni fog)
- ha kész akkor rakd át a 2. fiókba és tedd vissza a linuxos HDD-t
- a linuxot úgyis vágod ( :D ), készíts egy új bootmenüt (GRUB?)
- próbáld a kész menün keresztül elindítani a Win7-et

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34625) FіkuszKukіsz válasza ngabor2 (#34621) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Csak egy kérdés. A diskpart-tal biztos jó lemezt particionáltál? Nem lehet, hogy alinuxost törölted?Remélem nem.

A linuxból csinálj egy képet a céllemez adatairól és rakd fel.Lehet még mást is be kell állítani rajta.

Romanes eunt domus

(#34626) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Szerintetek mitől lehet, hogy több virtu dvd meghajtó, több féle iso file-lal is ugyanazt a hibát produkálja. Ha be akarom illeszteni, nem dob hibaüzenetet, viszont ha be akarok lépni a lemezbe, mindíg azt írja, hogy a win nem éri el, lehet, hogy a lemez megsérült. Próbáltam több DT lite verzióval, és Alcohol 120%kal is...

Win7 ulti x86

[ Szerkesztve ]

(#34627) Sub-ZeRo válasza FіkuszKukіsz (#34620) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. Arról volt szó, hogy az mse-vel ellenőriztem és nem. 2. Tudom hogy nincs teljes védelem. 3. Eddig úgy néz ki hogy nálam kevesebb hibával és vírus nélkül vagyok a gépen. Ennél több nem kell, főleg hogy ingyenes az mse. És tesztelheti bárki, meg írhatnak róla rosszakat nálam eddig ez vált be. Itt a történet vége. Majd ha hibázik akkor kukázom, addig nem.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34628) Sub-ZeRo válasza dodopek (#34626) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Virtual Clone drive?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34629) dodopek válasza Sub-ZeRo (#34628) üzenetére


dodopek
addikt

ugyanaz...

(#34630) ngabor2 válasza FіkuszKukіsz (#34625) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Most is linux alól vagyok, úgyhogy azt nem töröltem.

A Thrawn által javasoltak bejöhetnek? Tehát ha fenn van az elsődlegesen, amiből egyszercsak másodlagos lesz, működni fog utána?

Milyen adatokra vagy kíváncsi a 2. vinyóról? Egy 120-as SSD, 1 db NTFS partícióval. Aktívvá lett téve a diskparttal.

A telepítővel próbáltam, hogy ráteszek még egy 100 megás partíciót, úgy se tetszett neki. Marad a csavarhúzós szkriptírás :(

(#34631) Kuruc2 válasza LonGleY (#34589) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Igazad volt, win7 home basic N hasít rajt mint atom. :)
Még egy nod 6 is elfért, bírja új operát így is simán.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#34632) FіkuszKukіsz válasza ngabor2 (#34630) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

MBR vagy GPT? Mert ha GPT akkor lehet az a gond.

Romanes eunt domus

(#34633) quailstorm válasza Sub-ZeRo (#34607) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Amióta haveromnak a skype vírust önállóan telepítette, azóta nemcsak érzem, hanem tudom hogy szar.
Te meg feleslegesen fogod vele a géped, alig ér valamit...

(#34634) sfdrakex válasza quailstorm (#34633) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

MSE Skype-ot magától? Vagy csak haverod nem tud olvasni és OK-ét nyom mindenre? Nem telepít az MSE- skype-ot, legalább is még egy gépre se nyomta fel amire MSE-t tettem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#34635) ngabor2 válasza FіkuszKukіsz (#34632) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ezt meg nem mondom, ennyi infót nem közölt velem még egyetlen progi se.

Mindenesetre sikerült olymértékben elszúrni a linuxot, hogy most kivettem a másik vinyót, és megy a win7 telepítés.

(#34636) Sub-ZeRo válasza quailstorm (#34633) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem fogja. A 40 mega nem fogja a gépet, prociból meg vagy 0,30%-ot fog. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34637) akoska23 válasza Sub-ZeRo (#34627) üzenetére


akoska23
aktív tag

Mióta van MSE azóta használom. Hetente járok vírust irtani különböző ismerőseim gépéhez( innen-onnan kukázott vírusirtókhoz,és az AVAST-ról ne is beszéljek) nekem még sosem volt vírusom. Szerintem átlag felhasználónak tökéletes az MSE.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#34638) DS39 válasza akoska23 (#34637) üzenetére


DS39
nagyúr

átlag usernek tök mindegy mi van a gépén, az emberi hülyeségtől egyik sem véd meg. (xy oldalakról úgy is leszedi magának ami kell, ha vírusos ha nem, kattint mindenre ami villog, ugrál..)

(#34639) lck válasza DS39 (#34638) üzenetére


lck
senior tag

Az ember "érzi" hogy mint tölt le, mire kattinthat, mit futtathat. Emberi hülyeség 80 % - Vírusirtó: 20 %. Kb. ennyi.

(#34640) wegener


wegener
tag

Sziasztok!

Xp helyett szeretnék win7-et telepíteni. Dvd-ről bútol a telepítő, majd a fájlok betöltésénél megáll és nincs tovább. A telepítő jó, win-ből indítva működne, de nyilván nem onnét akarom telepíteni. A rendszer megfelel a minimális követelményeknek.
DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+
MSI K8T Neo2-F v2.0 (MS-7094) (4 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)
2048 MB ram

Próbáltam 32 és 64 bitest is. Minden perifériát lehúztam a gépről. Dvd meghajtó jó.

Valakinek van ötlete, mi lehet a hiba?
Köszönöm előre is.

(#34641) Sub-ZeRo válasza akoska23 (#34637) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem ne mond, én is ezt tapasztalom, de amit olvasod én vagyok a hülye mert hulladékot használok... :DDD
Példa. Nyáron el kellett mennem a volt osztályfőnököm lányáékhoz, mert úgy érezték, hogy a gépen van vírus. Avast volt fent. Na volt ~1100 db fertőzött fájl és kb. 10-15 féle vírus okozta ezt. Innentől fogva nincs mit mondanom. Mióta mse + mbam kombót raktam rá, nem hívtak. Kop-kop, mert már holnaptól nem csinálok senkinek gépet, szóval ez azért elmond valamit.

De persze, jönnek itt, hogy vállalati környezetben egy hulladék. Könyörgöm, ingyenes , persze van neki vállalati lioszensz is, de akkor már legalább egy norton-ra legyen neki pénze, mert az tényleg brutál védelmet ad. De Eszter bácsinak, aki nem ért hozzá nem fogja kiperkálni minden évben a több tíz ezer Forintot. Én sem, így marad 2 ingyenes OTTHONI használatra szánt vírusírtó + malware. Erre tökéletes. Bocs a kirohanáésért, de bírom mikor a szintetikus teszteket linkelit, hogy ez egy fos vírusírtó a többi meg maga tökéletesség. Érdekes, nekem nem volt bajom eddig. Sőt, melóhelyen nod van a benti gépeken és a pendrive-ok fele tele van vírussal. Én a saját laptopomat viszem be, mert nincs nekem gép, de ott is az mse + mbam kombó van és nem az mbam jelez, hanem az mse mikor bedugom mert a gépemről kell valami a másik gépre.! És akkor jó a nod?! Hát nálam nem bizonyít ezek után, hogy jó lenne. Meg persze ott volt az incidens a 2 kékhalál. Hát én így jártam. És bocs mégegyszer.ű

Don't feed the troll hsz akar ez lenni. :U

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34642) wegener válasza wegener (#34640) üzenetére


wegener
tag

Sztornó! Külső usb dvd-ről elindult. Fene a válogatós mindenit!

(#34643) Winnie The P válasza wegener (#34640) üzenetére


Winnie The P
őstag

BUÉK mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34644) brd válasza Sub-ZeRo (#34641) üzenetére


brd
nagyúr

Légy erős, valószínűleg több gépet láttam, mint te, és minden elterjedtebb vírusirtóval felszerelt gépen láttam már kártevőt. (Elterjedtebb alatt olyanokat érts, csak úgy fejből, hogy Norton, Avira, Bitdefender, Panda, Sophos, AVG, VBA32, Eset, F-Secure különböző termékei, business és personal verziók is.)

Én sem, így marad 2 ingyenes OTTHONI használatra szánt vírusírtó + malware.

De akkor miért a legfosabb ingyeneset választod? Szinte minden nagyobb gyártónak van otthonra ingyenes megoldása, lásd pl. AVG, Avira, Panda... Az MBAM viszont nagyon jó "cucc", ha csak azt használod is már sokat tettél a kártevők ellen (persze vírus ellen nem jó, mert ez inkább spyware/malware, egyéb izéware gyilok).

The only real valuable thing is intuition.

(#34645) Sub-ZeRo válasza brd (#34644) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert az AVG valamiért hülyére tekeri a procimat. Amd 2 mag 2,8ghz. És nem értem miért. Meg persze ott van hogy MS termék. Meg mint írtam, eddig nem volt vele problémám. Ha lesz, akkor nézek mást. Ja, meg az avira is fent volt, csak ott meg a böngészőbe épült be egy toolbart, amit nem bírtam elviselni és hiába kerestem hozzá írást, hogy kelljen kikapcsolni, (mert ha kikapcsoltad nélküle nem volt aktív a védelem) de nem jött össze. Így maradt az MS. Sőt, tetőzöm, mikor a noddal így jártam 3 hónapig a gyári win7-es defendert használtam mert nem tudtam mit rakjak fel. 1 vírusom volt amit az MSE meg az mbam megtalált. :DDD
MSE + mbam kombó, én így nyomom. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34646) artiny


artiny
őstag

Billentyuzet fuggo az hogy crl + scroll tudtam regen W7 ben a megnyitott kepben, ms word2007 nagyitani/kicsinyiteni?

(#34647) DS39 válasza artiny (#34646) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem ez programfüggő. (ha támogatja ezt a kombót, akkor megy)

(#34648) student


student
őstag

win7 ultimate 64bit 3giga ramon szenvedni fog?

[ Szerkesztve ]

(#34649) sfdrakex válasza student (#34648) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Proci? VGA?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#34650) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Most ez komoly lenne, hogy egy Lenovo G510 notebookra, amiben Core i5 van, nem lehet feltenni működő AMD Radeon drivert a benne levő HD 8750M videokártyához? Se az AMD, se a Lenovo oldaláról leszedett driver nem megy.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.