Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) Tailor21 válasza Winnie The P (#34547) üzenetére


Tailor21
csendes tag

Tehát ha tiltom az intel grafikus gyorsbillentyűket akkor a hibaüzenet is eltűnhet?

[ Szerkesztve ]

(#34552) #40553216 válasza Winnie The P (#34529) üzenetére


#40553216
törölt tag

Semmi, semmi. Képben voltam. :)

(#34553) Winnie The P válasza Tailor21 (#34551) üzenetére


Winnie The P
őstag

Én nem azt írtam, hogy tiltsd le, és szerintem a linkelt oldalon sem azt írják, hogy le kell tiltani. Nálunk is megy a laptopon a folyamat. Én csak azért linkeltem be hogy az nem vírus.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34554) Kuruc2 válasza tevfik (#13114) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Erre a válasz engem is érdekelne!

Továbbá hogy tudom megnézni az eszközön, hogy a K50C-n belül melyik verzió? Mert még Aida-val se találtam. :)

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#34555) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!

Windows 7-et szeretnék külső usb-s vinyóról a laptopomra telepíteni. Lehetséges ez úgy, hogy a külső vinyót 2 partícióra bontom, az egyiken adatokat tárolok, a másikon meg lenne a telepítendő windows?

(#34556) LonGleY válasza dangerzone (#34555) üzenetére


LonGleY
veterán

Ahhoz, hogy telepítőt pakolj a külső winyóra, nem kell külön partíció. A vicc, hogy pont ebben a másodpercben fejeztem be a saját multiboot / adattároló HDD-m. :]

Fogod az USB-HDD-t, ideális esetben formázod sima NTFS-re > a Universal USB Installer-ban vagy a YUMI-ban bepipálod, hogy ne csak a pendrive-okat lássa > kiválasztod a meghajtót > a típus (a listában alul találod a Windows telepítőket) és a konkrét ISO bepöccintésével pedig indíthatod is a procedúrát.

A különbség a két program közt az, hogy a YUMI a végén rákérdez, hogy szeretnél-e további lemezeket is a boothoz pakolni. Célszerű Parted Magic-et (innen elérhető egy nem túl régi ISO), Hiren's BootCD-t és ilyesmiket még mellékelni.

Ha megvagy, a lemezre nyugodtan másolhatsz fájlokat. Én annyit szoktam még csinálni, hogy elrejtem a bootolható cuccok fájljait és mappáit, illetve az autorun.inf-et átszerkesztem a következőképp:

[Autorun]
label=amit akarsz
icon=icon.ico

... ahol az icon.ico értelemszerűen a drive szabadon választott ikonját fogja jelenteni win alatt, ha ezt a fájlt a gyökérbe pakolod.

Vannak, akik más eszközökre esküsznek, pl.: az MS USB tool-ja (ez csak NTFS-re képes formázni, ami nem ideális pendrive-okhoz, de jó USB-HDD-hez), SARDU, ZOTAC WinUSB Maker vagy a szimpla Rufus.

[ Szerkesztve ]

(#34557) junkhead


junkhead
aktív tag

Sziasztok,
XP helyett Win 7-t kellene fel raknom az alábbi konfigurációra:
ASRock N68C-S UCC
DualCore AMD Athlon 64 X2, 2000 MHz 3800+
NVIDIA GeForce 210 (1024 MB)
illetve jelenleg 1024 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM), amit 4 GB DDR3 1333 MHZ-re bővítek.

a kérdésem az, hogy ezzel a hardverrel mennyire lesz gyors/folyamatos a 64-bites Win7,
illetve ha a C particióra XP helyett telepítem a Win7-t, számolnom kell-e azzal, hogy a többi partición lévő dolgaim esetleg elvesznek.

Köszönöm a segítséget! :)

(#34558) quailstorm válasza junkhead (#34557) üzenetére


quailstorm
nagyúr

RAMbővítéssel elég jó lesz. És ha a többi partíciót nem piszkálod megmarad a tartalmuk.

(#34559) junkhead válasza quailstorm (#34558) üzenetére


junkhead
aktív tag

nem piszkálom, csak ma megijesztettek ha xp helyett ráhúzom a win 7-t akkor a többit törölheti.
a telepítőt csak simán indítsam nem kelle előtte törölni a particiót? majd az megoldja?

(#34561) LonGleY válasza junkhead (#34559) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha a 7 telepítésénél csak a rendszerpartíciót törlöd és annak a helyére hozol létre újat, illetve azt is választod ki a telepítés céljául, akkor semmi baja nem lesz a többi partíciódnak (legfeljebb majd manuálisan kell a lemezkezelőben betűjelet rendelni hozzájuk).

[ Szerkesztve ]

(#34562) quailstorm válasza LonGleY (#34561) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem is muszáj törölni, elég formázni (ha a rendszerpartíció elsődleges, és alácsatolt másodlagos a többi, akkor bekövetkezhet adatvesztés partíciótörléssel)

(#34563) junkhead válasza LonGleY (#34561) üzenetére


junkhead
aktív tag

Köszönöm!!!!

(#34564) NEMO1968 válasza junkhead (#34557) üzenetére


NEMO1968
őstag

Csak ha DDR 2 RAM van benne,ne akard DDR 3-al bővìteni.
Fizikailag sem fog menni.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#34565) szabonagyur válasza NEMO1968 (#34564) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez a lap fizikailag képes DDr2 és DDr3 fogadására, természetesen egyszerre 1 típus. (2-2 Db slot van benne)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34566) szabonagyur válasza junkhead (#34563) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt a sort figyelted amúgy? **DDR3 memory is only supported by installing AM3 CPU.

Szóval DDR3 megy benne csak nem azzal a procival amit most raktál bele.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34567) junkhead válasza NEMO1968 (#34564) üzenetére


junkhead
aktív tag

a DDR2-t cserélem DDR3-ra

(#34568) szabonagyur válasza junkhead (#34567) üzenetére


szabonagyur
félisten

Még egyszer kérdem elolvastad azt a sort amit ki is emeltem?????

AM2 procid van, az csak DDR2-t támogat.

@Igen az határozottan jobb döntés, 2x2GB vagy 1x4GB

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34569) junkhead válasza szabonagyur (#34568) üzenetére


junkhead
aktív tag

igen és meg is értettem sajnos :((
akkor DDR2-vel bővítsem 4 gb-ra?

[ Szerkesztve ]

(#34570) LonGleY válasza quailstorm (#34562) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, csak gondoltam, a win 7 hadd hozza létre magának a szokásos kis 100 megás partícióját is a megüresedő részen.

(#34571) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok,

A gepem az alabbi hibat produkalja:
Youtube video

Konkretan folyamatosan masodpercekre beragad. Szadekosan egy videot tettem be, mert ez adja vissza a legjobban. Ilyenkor minden beragad, meg az eger is. A processek kozott semmi kiugro, a procihasznalat sem emelkedik meg kicsit sem.

A restart nem segit csak a format c:\ es win reinstall. De ez is csak atmeneti, mert par honap alatt a hiba visszajon.

A win 7 eredeti oem es egy notebook a vas. 2 mag intel pentium, nv vga, 3gb memoria.

Mit nezzek meg? Hogyan kereshetnem meg, hogy mi akasztja meg a gepet?

Koszonom, Adam.

(#34572) LonGleY válasza vamzi (#34571) üzenetére


LonGleY
veterán

Pár random kérdés (félig költőiek):

1. Ez melyik lejátszóprogram melyik verziója? Más lejátszóprogram alatt is csinálja?

2. Milyen védelem van a gépen? Van egy pár, ami ilyen (nem is annyira) mikroakadásokat produkál.

3. A win frissítve van minden, Update-en megjelent tapasszal?

4. Mi a videokártya típusa és a driver verziója?

A hiba pár hónap alatt visszamászó jellegére ötletem sincs. 32-bites a rendszer? Ha igen, én az ismételt format mellett lennék, de ezúttal 64-est wint pakolnék, a lehető legfrissebb driverekkel és programokkal. Az új rendszeren futtatnék egy BurninTest stresszelést és egy HDD-ellenőrzést is, hátha kiderül, ha gyengélkedik valamelyik HW.

[ Szerkesztve ]

(#34573) Heffi


Heffi
őstag

Szép estét!

Gyors segítségre lenne szükségem.

Adott egy gép, aminek az alaplapja raid módban volt használva. Az oprendszer egy raid0 kötet volt, amiből az egyik ssd meghibásodott. A fájlokat tartalmazó 2TB-s HDD nem volt kötetnek a része, de ha jól emlékezem régebben volt melette egy ikertesó és a két lemezen volt egy 500 GB körüli tükrözött partívció. Az egyik HDD, már régen elhalálozott, de amelyik a gépben maradt, működött rendesen.

Most Új SSD-re újraraktam a win7-t, az alaplapon a sata módot AHCI-re állítottam elötte raid-ről. Telepítés után azonban a HDD-ről nem érem el az adatokat és ki leszek nyírva, ha nem hozom helyre. Lemezkezelőben azt írja hogy:

Lemez0
Dinamikus
Érvénytelen

Ha jobb klikkelek rajta opció a "konvertálás alaplemezzé" eset. Ilyenkor elérhető lesz a merevlemezen lévő 700 GB körüli anyag, vagy sem?

Mi a megoldás, hogy megmaradjon a HDD tartalma?

[ Szerkesztve ]

(#34574) FіkuszKukіsz válasza Heffi (#34573) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Konvertáláskor töröl mindent!!

USB-n van a vinyó? Mert ha igen valszeg nem fog menni. Be kell raknod a gépbe és importálni.

találtam egy képet:[link]

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#34575) Heffi válasza FіkuszKukіsz (#34574) üzenetére


Heffi
őstag

Gépben van sata kábelen. Mit értesz az inportáláson? Csakhogy nekem az alaplemezzé konvertálással kezdődik a menü.

Vissza kellen raknom az alaplapot raid módba, hogy ne érvénytelen legyen és akkor lehet engedné importálni?

[ Szerkesztve ]

(#34576) Heffi válasza FіkuszKukіsz (#34574) üzenetére


Heffi
őstag

Áttettem egy másik gépbe, ott meglett az importálási lehetőség, és sikerült is újra hozzáférni a tartalmakhoz. Most hosszú órákon átt másolgatok. 1TB cuccot kell elrendezni. Ha lementettem megy formázásra az eredeti eszközbe, majd visszamásolgatás jön újabb órákon át. Remélem idén végzek.

(#34577) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

Kedves májsztrók!
A kérdésem szerintem operációs rendszer verzió független a Winfos környezetben; de azért biztos, ami biztos ide írom be, mivel konkrétan Win7 (64 pro) alatt merült fel az igény, melyet a következőkben kifejtek.

Adott egy (vagy több - mindegy) szoftver, ami egy bizonyos júzer profilban nem hajlandó elindulni valami miatt (speciel a visual c környezet egy dll-jére (msvcr90.dll) panaszkodik és leáll), azonban ugyanazon a gépen, ugyanazon az oprendszeren egy másik user profilban viszont simán indul (nyilván az user-hez köthető registry beállítások milliói közt van valami amit emitt szeret, amott nem, node ki a jóisten mazsolázza azt ki...), így hát ez egyelőre egy instant megoldás a problémára, átlépés másik profilba és simán megy a progi. (triviális köröket lefutottam visual c teljes reinstall, update, adott szoftver frissítés, különböző régebbi verziókkal próbálgatás, dll-ekkel mojolgatás blablabla stb stb - mellesleg valaha korábban ez a progi már ment, tehát gyanítható, hogy pont egy frissítés vágta haza) Csakhogy a kedves júzer ugyebár a másik profilt, mint már bejáratott főprofilt használná továbbra is, teljesen érthetően és vágyja azt, mergintcsak akceptálhatóan, hogy ne kelljen még plusz fárasztó idegesítő fölös műveleteket végeznie, átlépnie egy másik profilba, hogy indíthassa alkalomadtán eme szoftvert, hanem ahogy azt megszokta és méltán elvárja, egy kattintással egy parancsikonra, kényelmesen gyorsan júzerbarát módon érje el ezt..
Én botor azt böffentettem ki buta számon, hogy szerintem ez megoldható, hogy egy parancsikont csinálunk, megfelelően felparaméterezünk egy command line (mittudom én, explorer.exe /valami) és menni fog az szépen... Namost ráfaragtam, mert a megrendelő szavamon fogott és követeli hogy oldjam meg, neki így vagy úgy, mindegy hogy, hogy kibogarászom a hibás bejegyzést a regisztriből vagy csinálok egy ilyen cmd szkriptet vagy megtalálom a jó dll-verziót, vagy akármi, de induljon neki a program egy kattintásra...

Namost én meg vakarózom, mert a regisztris út nem nagyon járható, nem találom a hibát benne... Ezért merészeltem az itteni professzionális félistenmesterekhez fordulni, hátha tudtok megoldást nekem erre... előre is köszi... nyugodtan tessék hülyézni, lámázni, lealázni kioktatni.. elismerem, igen-igen-igen, láma vagyok, hülye vagyok buta vagyok.... minden vagyok amit csak akartok, :D csak oldjuk meg könyörgöm ezt mielőbb, mert ha sokat bénázok ezzel, félő hogy elveszítek egy komoly ügyfelet... :Y

(#34578) westcoastog


westcoastog
veterán

Windows media player miért darálja a vinyót? Ha bezárom akkor megszűnik az olvasás és nem kerreg.
Elindítok egy zenét és tekeri a vinyót. :F

[ Szerkesztve ]

(#34579) LonGleY válasza Lapajbacsi (#34577) üzenetére


LonGleY
veterán

Töltsd le a dll-t a program exe-je mellé, vagy a system32 mappába! A win alatti user-kezelés miértjeit inkább meg sem próbálom kideríteni.

[ Szerkesztve ]

(#34580) Lapajbacsi válasza LonGleY (#34579) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Kösz, de ez kb az első percekben megvolt... tucatnyi különböző verziót pakoltam az inditó exe-mellé is (a mappájába) és a system mappába is... kb mindig ugyanazzal az eredménnyel, azaz a hiba maradt... :-s

(#34581) LonGleY válasza Lapajbacsi (#34580) üzenetére


LonGleY
veterán

Melyik program ez? Kell oda a több juzer?

[ Szerkesztve ]

(#34582) Lapajbacsi válasza LonGleY (#34581) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Valami egyedi ősi házi fejlesztés, aminek a szupportálása már elhalt... :-s
(ha a nevét írom attól nem leszel okosabb, valami könyvvitel 3)
Teljesen irreleváns a több júzer. Egyszerűen a régi profilban ezt a 9-es dll-t valamiért nem szereti... másik új profilban simán megy, ugyanabból a mappából hivja a szoftvert be és ugyebár a közös sys32 mappából a dll-t már ha nem tesszük az exe mellé, ami ugyebár nem változtat semmin.. ezért képzeltem azt hogy lehetne-e egy olyan cmd-t írni, amivel egy kattintással belép a másik profilba és startup-al felhívja eme problémás progit..

[ Szerkesztve ]

(#34583) Sub-ZeRo válasza westcoastog (#34578) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Onnan mert ilyenkor betöltené zenéket stb. Nekem a múltkor sikerült kiszűrnöm, hogy az egyik dvd író rossz, hogy fagyott ha elindítottam a playert. Kivettem és megszűnt a hiba. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34584) LonGleY válasza Lapajbacsi (#34582) üzenetére


LonGleY
veterán

És ha létrehoznál még egy usert? Ha már így szereti az újakat. Más ötletem nincs - azt is nehéz eldönteni, hogy win vagy programhiba.

(#34585) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani melyik op-rendszer lenne a legjobb egy Asus K50C-SX002X laptopra?

Xp vagy Win7? Win7-ből melyik? Home basic, home premium, 32 vagy 64?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#34586) Sub-ZeRo válasza Kuruc2 (#34585) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A linux jó választás. Vagy az xp. Sajnos a celeron proci igen karcsú lesz a win7-hez. 32 bit egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34587) LonGleY válasza Kuruc2 (#34585) üzenetére


LonGleY
veterán

Ubuntu vagy Xubuntu (ezekből mehet a 13-as, régebbi gépeknél javassolt a 12-es), esetleg legújabb Debian.

[ Szerkesztve ]

(#34588) Kuruc2 válasza Sub-ZeRo (#34586) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Köszönöm a választ. Mindenképp windows kell rá az illetőnek. Olvastam itt ott neten hogy win7-el is árulták itt ott, gondoltam hátha, de én is furcsállottam. Akkor egy xp lesz vvalszeg. :s

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#34589) LonGleY válasza Kuruc2 (#34588) üzenetére


LonGleY
veterán

Mihez "kell"?

Az XP nem lehet opció. Semmi értelme, pár hónap alatt legyalázódna. Böngészéshez a fentiek közül kéne választani, vagy valamelyik szimpatikus disztribúciót.

Ha nem jutsz vele dűlőre, akkor is legalább win 7-et pakolj neki! Menni fog az 2 giga rammal, nem lesz gond. Legfeljebb nem Aerózol, ő meg nem néz Youtube-ot HD-ban és legközelebb kevésbé kula gépet vesz.

[ Szerkesztve ]

(#34590) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok. Van egy régebbi netezős gépem és a kérdésem az lenne van számottevő különbség a 32/64bites windows között? Ahogy olvasgattam elvileg csak a 4GB memória felett jelentkezne a különbség nekem 1GB van ez a része engem nem érint. Elvileg a procim a 64 bites op. rendszert támogatná de nekem csak 32bites van. Érdemes beszereznem egyet?
A konfig:
ASRock K8NF6G-VSTA
AMD Sempron 2800+
2x 512MB DDR400 RAM

Köszönöm. BUÉK

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#34591) LonGleY válasza akoska23 (#34590) üzenetére


LonGleY
veterán

Közel mindegy, de azért a 64-es kiforrottabb. Most ezért ne cseréld, de ha legközelebb újratelepítenéd, akkor persze, miért ne. Gyorsabb nem lesz egy lattal sem, azt azért nem árt tudni, max stabilabb. Viszont a két 512-es modult illene 1 gigásokra cserélni... ez 6 ezer forint, mínusz valamennyi, ha sikerül megválni a fél gigásoktól - és lesz egy élhető géped.

[ Szerkesztve ]

(#34592) akoska23 válasza LonGleY (#34591) üzenetére


akoska23
aktív tag

Illene az biztos.Azt a furcsaságot vettem észre hogy eddig minden ment szépen pár napja viszont nagyon lelassult a weboldalak betöltése. (értem ezalatt az egyszerűeket is) A net sebességével nincs gond és a gép sebessége is normális de idegesítően lassan tölti be a weboldalakat vagy be sem tölti csak akarja......
Firefoxot használok ősidők óta de ilyen még nem volt.............
Szerintem soha nem is fogom megtudni miért :F

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#34593) LonGleY válasza akoska23 (#34592) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha nincs nagyon belakva, lehet, egy profiltörlés segítene az FX-en. Arról sem árt meggyőződni, hogy tényleg a firefox.exe harapdálja-e a CPU-t ilyenkor, illetve, hogy mennyire teker a HDD oldalbetöltés közben (utóbbin biztosan segítene a RAM). Hogy miért most jött elő? Passz...

(#34594) akoska23 válasza LonGleY (#34593) üzenetére


akoska23
aktív tag

Pár napos a win............ az a furcsa hogy ameddig várok néha 1 percet is hogy betöltsön egy weboldalt a gépen tudok közben bármit csinálni nem akadozik. :F

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#34595) LonGleY válasza akoska23 (#34594) üzenetére


LonGleY
veterán

A védelem is gyanús lehet ilyenkor - már ha van fent valami.

(#34596) vamzi válasza LonGleY (#34572) üzenetére


vamzi
őstag

Akkor sorban:
- VLC 2.0.1 (de ez irreleváns, mert csak azért filmmel demóztam, mert jól visszaadja, hogy mi is történik. Böngészés közben, zenehallgatás közben, sőt egy álltó helyében is csinálja, ha nem fut semmi sem.)
- Nagyon sokat kipróbáltam már mert én is erre gyanakodtam. A vége az lett, hogy letöröltem mindet, de kicsit sem javult, így az antivirt kizárnám. Egyébként Nod32 ESS-t használok.
- A Win teljesen up-to-date (27-én frissült utoljára)
- A videokártya típusa: NV Geforce 9400M G drivere, ha jól nézem, akkor a windowsba beépített legfrissebb.

A gépet már teszteltem mindennel. Volt stresszteszt, memória teszt, hdd teszt, de egyik sem bukott ki.

Még annyi, hogy időközben az is eszembe jutott, hogy a win minden esetben csak 2.-ra indul el. Elsőre mindig kék halállal újraindul még a win logó alatt. A gépnek nincsenek stabilitási gondjai ha elindult ezért sem értem a kék halál okát. Ezt hol tudnám visszanézni?

(#34597) petyusz851 válasza vamzi (#34596) üzenetére


petyusz851
tag

A kékhalálnak az okát ezzel a progival nézd meg :)
http://www.pcworld.com/article/232013/bluescreenview.html

(#34598) szabonagyur válasza vamzi (#34596) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért én felraknám a videó kártyádhoz az Nvidia drivert is, a Windows verziót akkor szokás felrakni/meghagyni ha nincsen más, esetedben van driver hozzá azért.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34599) LonGleY válasza petyusz851 (#34597) üzenetére


LonGleY
veterán

(#34600) akoska23 válasza LonGleY (#34595) üzenetére


akoska23
aktív tag

Security Essential van fent de ez már örökre rejtély marad mert most pedig minden normális.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.