Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33942) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok.

Kicsit leellenőriztem az op rendszerem és a Feladatkezelőben, a Folyamatok között, több ugyan olyan nevű program is fut, valamint csináltam egy restart- ot és kb 70-74 folyamat fut úgy, hogy semmit nem csinálok a gépen, amit kicsit soknak érzek.
Az alábbi progik szerepelnek többször a listában:
- postgress.exe *32 > 6x
- svchost.exe > 12x

Van még néhány dolog ami 2x is szerepel ezen kívül.

Aztán mondom frissítem az adobe progikat a gépemen ( nem volt elavult annyira, kb 4-5 hónapos) újabbra.
Ezt követően meglepetésemre, a gyári win minialkalmazások nem jelennek meg, csak egy fehér lilás színű kis ablakban, pár szöveggel.
Gyakorlatilag kevesebb mint 1 éve telepítettem a rendszert, nincs teleszemetelve, szinte minden driverből a legfrissebb van fent.
Malwarebytes és a Microsoft Security Essentials-al megvizsgáltam a gépet, sajna nem talált semmit.
Win 7 installt szeretném elkerülni, ha lehet.
Tudnátok segíteni, illetve tanácsot adni mi okozhatja ezeket a jelenségeket és hogyan szüntethetném meg?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.