Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25399) VGYke válasza Sub-ZeRo (#25374) üzenetére


VGYke
addikt

Gondolod az SSD-vel van baj? Vagy a chkdsk /r a saját hülyeségeimet is javítja? Sajnos nincs tapasztalatom (elkúr/megjavít) ez ügyben, így kérdezem.
Szerintem "szoftveresen" én rontottam el valamit. (Telepítettem: MPC-HC-t, AC3 kodeket, majd uninstalláltam őket, registryből törölgettem szerintem okos dolgokat, de lehet nagy marhaság volt részemről! :W , nem tudom)
A lényeg (uninstallálás és törölgetés után): Windows Mesia Player nem játszik le bizonyos *.avi fájlokat.
A neki tetszőeket lejátszik, pl:

És ezt nem játsza le:

Sajnos nincs tapasztalatom azon téren, hogy ha beteszeszem a Win7 (eredeti ősrégi, SP1 nélküli) telepítő lemezt és javítást (vagy valami ilyesmit) választok, nem barmolja össze a javítás a jól felépített rendszeremet.

Utoljára ilyet XP alatt csináltam, de akkor igen nagyon összekavart mindent, pl. elfelejtődött az Office, ikonok elvesztek, stb, stb.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.