Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) Monyos válasza krealon (#25750) üzenetére


Monyos
aktív tag

Nem, erre direkt figyeltem. Ezért is volt furcsa a dolog...
Valamint nem is kéri a szükséges drivert, hanem a windos fájlok betöltésekor leáll a betöltés a feljebb írt hiba üzenettel. A telepítőig el se jut.
Annyit sikerült megtudnom, hogy az intel mass storage-hez van köze az iastoreV.sys fájlnak.
De nem tudom, hogy tudnám neki beadni az adott fájlt. Remélem DVD-vel nem lesz gond, nem fog sírni az adott fájlért. Holnap kipróbáom.
Viszont ha úgy se lesz jó akkor nem tudom mit kezdhetnék vele...

(#25752) lostprophet válasza Monyos (#25749) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Szia, nem lehet, hogy az ISO, amiből a bootolható telepítő USB-t csináltad, alapból hibás? Ha van esetleg lehetőséged, esetleg egy másik gépen is kipróbálhatnád a telepítő pendrive-ot. Próbáltad már másik bootolható USB készítő programmal? Én ezt ajánlanám, már régóta nagyon megbízható [link]

[ Szerkesztve ]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#25753) Fire/SOUL/CD válasza Monyos (#25751) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Eredeti/érintetlen telepítőt használsz vagy valami moddolt-at?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25754) Garsza


Garsza
veterán

DataStore.edb

Ez a file mire való? Írtam egy hibáról hogy egy svchost folyamat tele írja a memóriát és belassul a gépem ezzel a filevel írja tele mi lehet ennek az oka?

(#25755) Sub-ZeRo válasza Garsza (#25754) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Go to Start > Run > type CMD and hit <enter> then copy and paste the below after the prompt:

net stop wuauserv
esentutl /d %windir%\softwaredistribution\datastore\datastore.edb
net start wuauserv
exit

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25756) Monyos válasza Fire/SOUL/CD (#25753) üzenetére


Monyos
aktív tag

Windows 7 x64 és x86 egyben az általad leírt módszerrel, valamint a januári frissítések vannak beleintegrálva.
Eddig hibátlanul működött ez a Windows bármelyik gépen, sose volt vele semmi gondom.

+(#25752) lostprophet:
Az én gépemen is kipróbáltam, gond nélkül felment a rendszer és a pendrivehoz hozzá sem nyúltam utána, tehát semmi módosítás nem történt a telepítés után. Ezért gondoltam, hogy nem a Windows-al van a bibi.

[ Szerkesztve ]

(#25757) TigerCat válasza Puma K (#25719) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Telepítsd a szokásos módon, majd amikor mindennel kész vagy, hozz létre egy új felhasználói fiókot admin jogosultságokkal. Lépj át abba és a másik (eredeti) fiókot minősítsd le általános jogú felhasználóvá. Így a legegyszerűbb. Adj mindkettőnek jelszót, vagy csak a rendszergazdainak, ahogy jobban tetszik. Jelöld be az automatikus bejelentkezést ez utóbbi fióknál és már kész is vagy.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#25758) Fire/SOUL/CD válasza Monyos (#25756) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezen a laposon USB3-as portok vannak, szóval DVD-ről telepíts és lehet, hogy BIOS frissítés is elkelhet.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25759) Monyos válasza Fire/SOUL/CD (#25758) üzenetére


Monyos
aktív tag

2 USB port van rajta egy 3.0 és egy 2.0 .
Természetesen a 2.0-án próbáltam,a 3.0-án a hibáig el sem jutott.

Most megy ki a DVD-re a Windows, remélem ezzel már nem lesz gond.
De attól félek, hogy magában a Windowsban nem találja meg (nem tudja betölteni) a szükséges drivert, ezért a DVD-s telepítésnél is ki fogja dobni a hibaüzenetet. Bár abban reménykedek, hogy ez a driver az USB-hez tartozik és ezért hibádzott eddig.

Ha netalán DVD-vel is jelentkezik a hiba, akkor mit tudok tenni? :F

Letöltöttem a legújabb BIOS-t, telepítés előtt felrakom azt is.

[ Szerkesztve ]

(#25760) Fire/SOUL/CD válasza Monyos (#25759) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azért érdeklődtem korábban, hogy eredeti/érintetlen-e a telepítő, mert a W7 alapban tartalmaz egy Intel Rapid Storage driver-t(egy régebbit 10.1 vagy 10.2-t) és bizonyos Intel chipset-es alaplapok esetén fel is telepíti automatikusan (Intel Mátrix driverről nem tudok, hogy alapból lenne benne)

innen töltsd le a megfelelő floppy-s drivert(x86 vagy x64), pendrive-on hozz létre egy mappát, abba tömörítsd bele és adagold be kérdés nélkül telepítéskor(ott ahol a partíciókat lehet létrehozni).

Ezzel kizárható, hogy rossz AHCI driver okozza gondot. (értelem szerűen ehhez a BIOS-ban a SATA üzemmódot AHCI-re kell állítani, de vélhetően most is azon van :B )

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25761) Garsza válasza Sub-ZeRo (#25755) üzenetére


Garsza
veterán

Nem segített.

(#25762) Monyos válasza Fire/SOUL/CD (#25760) üzenetére


Monyos
aktív tag

Az a baj, hogy addig el se jut a telepítő. :( Sőt ugye semeddig sem jut el, mert a betöltésnél kapom az adott hibát és nem is kéri, hogy adjam be neki a megfelelőt. Kérdés nélkül leáll.
+ Azért furcsállom a dolgot, mert ugyan ez a Win 7 felment egy másik Asus X54 szériás laptopra, ami alig tért el belsőleg a jelenlegitől. De az az eltérés akkor pont elég volt, hogy ne kummogjon a driver-ért.

Az általad linkelt oldalon csak XP-hez tartozó driverek vannak. Vagy ez Win telepítésnél nem gond?

A biosban a SATA üzemmód jelenleg is AHCI-n van.

[ Szerkesztve ]

(#25763) Fire/SOUL/CD válasza Monyos (#25762) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Az általad linkelt oldalon csak XP-hez tartozó driverek vannak. Vagy ez Win telepítésnél nem gond?"
Nem gond, azok 2012-es driverek és mennek W7-el. :K

Akkor azt próbáld meg, hogy átállítod a SATA üzemmódot a BIOS-ban IDE módra és próba. Ha úgy felmegy a W7, akkor utólag is át lehet majd állni AHCI üzemmódra.

UI: Ehhez a laposhoz a gyári oldalról is csak Intel Rapid Storgae drivert lehet letölteni, nem pedig Intel Matrix Storage driver-t...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25764) Monyos válasza Fire/SOUL/CD (#25763) üzenetére


Monyos
aktív tag

Rendben, köszönöm a segítséget! :R
Délután megyek át kipróbálni, most már csak összejön.

Ezért furcsa, mert kimondottan EZT a sys fájlt hiányolja.

(#25765) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Lapozófájl beállításában kéne egy kis segítség.

Adott 8 GB rammal egy noti, amiben szeretném teljesen kikapcsolni a lapozófájl, mert teljesen felesleges, nem nagyon akarja, mindig létrehoz valamennyit ha újraindítom.

Van RAMDISK-em is, arra beállítottam a lapozófájlt, de eléggé nehezen ment rá arra is, mert kevesellte a területet meg hasonló.

Amikor sikerült beállítani rá, akkor meg kékhalál, gondolom elfogyott.

Nem nagyon tudom mit tegyek, beállítani winyóra lapozófájlt nem nagyon szeretnék, tök felesleges, mert RAM-ból van elég és a winyóról eléggé lassan tudna dolgozni, nem szeretném, ha rajta lenne, de gondolom pár alkalmazásnak kéne v. memória, tehát 0-ra kikapcsolni sem lehet.

Először arra gondolok, hogy helytelen méretű lapozófájl méreteket adtam meg.

(#25766) vlevi válasza Vasinger! (#25765) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Amikor sikerült beállítani rá, akkor meg kékhalál, gondolom elfogyott."
Tehát mégsem sikerült... :DDD
De a viccet félretéve, a windows által felkínált minimumot érdemes meghagyni, nem érdemes erőszakkal ragaszkodni az évtizedes win98 beidegződésekhez (miszerint a windows mindent szarul csinál).
Főleg akkor nem kell erőltetni, ha az erőltetés hatására kékhalálból kékbe megy át folyamatosan.

Még az SSD-t sem kell félteni a lapozófiletól, és amúgy pedig, ha van elég memória, akkor majd a win megoldja, hogy keveset babrálja a lapozófile-t, oda általában csak az szokott kerülni, ami már nem fér a memóriába, vagy nagyon régóta a kutyának sem kellett.

(#25767) Vasinger! válasza vlevi (#25766) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A minimum amit felkínál 12 GB :D Az nekem sajna sok, se a winchesteremen nincs annyi, se a memóriámból. Feleslegesen meg minek egyen, ha nem is kell annyi, kétlem, hogy kéne, csak elővigyázatosságból írja, hogy ennyi kell neki.

Borzasztóan idegesítő amikor az igencsak elég lassú winyó sebességét foglalja azzal, hogy onnan tölt be dolgokat.

(#25768) Garsza válasza vlevi (#25766) üzenetére


Garsza
veterán

Nekem asztali gépem van 8GB rammal és teljesen kikapcsoltam a lapozó filet és semmi gondom nincs vele.

(#25769) Vasinger! válasza Garsza (#25768) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én ha kikapcsolom és újraindítom a Windowst ezt írja ki:

(#25770) Sub-ZeRo válasza Vasinger! (#25769) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert lehet olyan program van felrakva ami igényli a virtuális memóriát. Ha van elég helyed akkor adj neki 1 gigát, vagy hagyd autómatán és feljetsd el. Ha kell ram akkor a wndows 7 úgy is ad ramot az adott programnak.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25771) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

üdv.

bármilyen bittorrent kliens elindítása után random újraindul a gép, mindenféle hibaüzenet nélkül.

nagyon idegesítő és nem találok megoldást rá.

aki tapasztalt már ilyet vagy ötlete lenne, az legyen szíves ossza meg velem!

köszönöm

Win7 ultimate 64

Aurea mediocritas

(#25772) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

üdv

egy scriptet szeretnék összehozni a hálózati adapterek tiltására/engedélyezésére (ha a wifi aktív akkor tiltsa és engedélyezze az ethernetet és fordítva) de nem igazán járok sikerrel. devcon-nal próbálkoztam, de hiába adom meg neki a Hw ID-t, nem engedélyezi. valaki jártas ilyen témában? mindenképp parancssori paraméterekkel akarom megoldani, nem akarok kattingatni :P

(#25773) TigerCat válasza Vasinger! (#25765) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ne kapcsold ki, hanem adj meg mondjuk 400 - 4096 MB-ot. 400 fölé nem fog menni, csak ha valami brutál szarul megírt szoftvert futtatsz, de ilyen még nem dordult elő soha. Nálam így megy jó ideje, SSD-t használok, hasít mind állat. Ne kíméld, dolgozzon csak a pénzedért! :-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#25774) Ch4os válasza xxSanchez (#25672) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Köszönöm.
Ez volt a megoldás.
:R

(#25775) Lauda


Lauda
félisten

Hali!

Win7 64 bitet hasznalok es eredeti. Tegnap mikor kapcsoltam ki, elkezdett valami frissitest telepiteni es ma mikor kapcsoltam be szinten egy fel orat kuzdott. Erre latom feltelepitette az sp1-et. De miert? Szoktam kozben frissiteni, de most nem csinaltam semmit. Nincs automatara allitva, soha nem is volt. Akkor hogyan telepithet magatol sp1-et?

Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#25776) Visormail válasza Bobó_20 (#25772) üzenetére


Visormail
addikt

Meddig jutottál? Amikor beírod parancssorba hogy devcon enable vagy disable HWID akkor mit ír ki válaszul? Ha nem csinálja meg akkor gondolom azt hogy No matching devices found. He ez van akkor odáig kellene eljutni először hogy devcon find HWID parancsra a 1 matching device(s) found. üzenet jöjjön.

Hálókártyák kilistázása: devcon hwids =net ekkor nálam közte van az integrált Realtek lan kártyám:

PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_267C1462&REV_01\4&2AE680E&0&0030
Name: Realtek PCIe GBE Family Controller
Hardware IDs:
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_267C1462&REV_01
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_267C1462
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&CC_020000
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&CC_0200
Compatible IDs:
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&REV_01
PCI\VEN_10EC&DEV_8168
PCI\VEN_10EC&CC_020000
PCI\VEN_10EC&CC_0200
PCI\VEN_10EC
PCI\CC_020000
PCI\CC_0200

Na most ezek közül ha az első sorra keresek akkor nem találja:
devcon find "PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_267C1462&REV_01\4&2AE680E&0&0030"
No matching devices found.

Viszont ha az első HWID-re akkor igen:
devcon find "PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_267C1462&REV_01"
1 matching device(s) found.

Lauda: Szerintem ez lehet Windows 7 - Már automatikusan telepíti a rendszer az SP1-et

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#25777) Lauda válasza Visormail (#25776) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, lehet akkor emiatt, bar nalam nincs bekapcsolva az automata frissites, csak jelez, ha van valami. ;)

(#25778) Gézengúz válasza Lauda (#25775) üzenetére


Gézengúz
addikt

:)

[link]

De miért kellett vele eddig várni? Pláne ha jogtiszta windowsod van?

Jobb későn mint soha, kicsit lemaradtam.. :)

[ Szerkesztve ]

(#25779) Lauda válasza Gézengúz (#25778) üzenetére


Lauda
félisten

:) :R

Nem is tudom, az important frissiteseket mindig telepitettem. ;)

(#25780) Bobó_20 válasza Visormail (#25776) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

köszi a választ, de most már végképp nem értem.

eddig jutottam:

PCI\VEN_14E4&DEV_1692&SUBSYS_04891025&REV_01\4&1D37EF18&0&0020

Name: Broadcom NetLink (TM) Gigabit Ethernet

Hardware ID's:
PCI\VEN_14E4&DEV_1692&SUBSYS_04891025&REV_01
PCI\VEN_14E4&DEV_1692&SUBSYS_04891025
PCI\VEN_14E4&DEV_1692&CC_020000
PCI\VEN_14E4&DEV_1692&CC_0200

Compatible ID's:
PCI\VEN_14E4&DEV_1692&REV_01
PCI\VEN_14E4&DEV_1692
PCI\VEN_14E4&CC_020000
PCI\VEN_14E4&CC_0200
PCI\VEN_14E4
PCI\CC_020000
PCI\CC_0200
PCI\VEN_168C&DEV_002E&SUBSYS_E034105B&REV_01\4&13A6E71A&0&0028

Name: Atheros AR5B97 Wireless Network Adapter

Hardware ID's:
PCI\VEN_168C&DEV_002E&SUBSYS_E034105B&REV_01
PCI\VEN_168C&DEV_002E&SUBSYS_E034105B
PCI\VEN_168C&DEV_002E&CC_028000
PCI\VEN_168C&DEV_002E&CC_0280

Compatible ID's:
PCI\VEN_168C&DEV_002E&REV_01
PCI\VEN_168C&DEV_002E
PCI\VEN_168C&CC_028000
PCI\VEN_168C&CC_0280
PCI\VEN_168C
PCI\CC_028000
PCI\CC_0280

C:\Users\Bobó>devcon find "PCI\VEN_14E4&DEV_1692&SUBSYS_04891025&REV_01"
PCI\VEN_14E4&DEV_1692&SUBSYS_04891025&REV_01\4&1D37EF18&0&0020: Broadcom NetLink
(TM) Gigabit Ethernet
1 matching device(s) found.

C:\Users\Bobó>devcon enable "PCI\VEN_14E4&DEV_1692&SUBSYS_04891025&REV_01"
PCI\VEN_14E4&DEV_1692&SUBSYS_04891025&REV_01\4&1D37EF18&0&0020: Enable failed
No devices enabled.

Az ethernet-tel végigpróbáltam az összes HWID-t (a compatible ID-kat is) mindre ez a válasz, szóval valami más lesz a gond.

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#25781) Visormail válasza Bobó_20 (#25780) üzenetére


Visormail
addikt

Most ez le van tiltva és nem kapcsolja be? Rendszergazdai parancssorba vagy?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#25782) fodor0410


fodor0410
tag

Sziasztok!

Felraktam a win 8-at egy külön partícióra. Egy másikon még ott van a win 7. Úgy tudom törölni a win 7-et, ha csak simán odaadom win 8-nak a win 7 partícióját (összeolvasztom az egészet)?
Ha nem akkor hogy tudnám törölni win 7-et?

Köszi előre is!

(#25783) Lenry válasza fodor0410 (#25782) üzenetére


Lenry
félisten

igen, ha beleolvasztod a Win7 partícióját a Win8-ba, az eléggé el fogja pusztítani... :D

a rendszerindító menüből meg pl EasyBCD-vel tudod kiszedni a (már nem működő) Win7-re mutató sort

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25784) fodor0410 válasza Lenry (#25783) üzenetére


fodor0410
tag

köszönöm!
akkor ezzel a programmal fel tudom szabadítani/törölni tudom a full win7-et?

(#25785) Visormail válasza fodor0410 (#25784) üzenetére


Visormail
addikt

Dehogy, olvasd el még egyszer mit írt. A boot menü bejegyzést tudod vele törölni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#25786) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Lehet egy kicsit off lesz, de sajnos nem találtam jobb topikot. :(
A kérdésem az lenne, hogy meg lehet valahogy oldani azt, hogy egy SD kártya olvasást jelszóval levédjek?
Csak jelszóval lehessen megnézni mi van rajt.

Van ilyenre lehetőség?

Köszönöm

(#25787) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Hol lehet képernyő frissítést állítani a videó vezérlő szoftverén, és megjelenítési beállítások módosításán kívül?
A gondom az lenne, hogy a notebookom eltérő képernyő frissítést használ akkuról, és hálózatról. Váltáskor viszont elsötétedik a képernyő, és ez baromira zavar.

(#25788) Lenry válasza fodor0410 (#25784) üzenetére


Lenry
félisten

indítasz egy Win8-at és akár Sajátgépből is törölheted a Win7-et, egyszerűen törlöd a mappáit és kész.
a linkelt program a számítógép bekapcsolása után felbukkanó rendszerválasztó menüből törli ki a Win7-et

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25789) Puma K válasza TigerCat (#25757) üzenetére


Puma K
veterán

Nagyon szépen köszönöm!

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25790) fodor0410 válasza Lenry (#25788) üzenetére


fodor0410
tag

Tényleg! Köszönöm szépen! :)

(#25791) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#25787) üzenetére


ro_bert17
őstag

Annyi változott, hogy beállításkor tudomásul veszi, hogy akkuról, és hálózatról üzemelve is ugyan annyi legyen a képrenyő frissítés.
Egy újra indítást követően, viszont vissza (el) száll a beállításom. Ezért sejtem, hogy a W7 lehet a ludas. Nincs valakinek ötlete, hol lehet még ezen állítani?

(#25792) VGYke


VGYke
addikt

Nagyon OFF: Nem win7, nem is mindenkinek fog tetszeni füstölgésem. A Google barát felülete ismét megváltozott, szerintem ismét hátrányára. Eltűnt a bal felső menüsor, ahol pl. fordítót, stb. ki lehetett választani. Ezt miért csinálták?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#25793) brd válasza VGYke (#25792) üzenetére


brd
nagyúr

Általánosságban az ilyeneknek mindig az az oka, hogy alkalmazkodjanak a világ általános hülyüléséhez. (Erre van igény.) A konkrét esetben talán az az indíttatás, hogy a tulajdonosok öregszenek, és zavarja őket a túl sok lehetőség.

The only real valuable thing is intuition.

(#25794) DS39 válasza VGYke (#25792) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam még a régi. nekem a Gmail új üzenetküldő felülete nem tetszik (igaz ideiglenesen vissza lehet váltani a régire, de azt írják meg fog szűnni), ilyen FB chat ablakszerű "lebegő" ablakba kell irkálni, kicsit zavaró hogy a szövegformázási menü nem látszik mindig, külön kell kattintgatni hozzá egy másik lebegő menüben, fura és feleslegesen lassítja a munkát szvsz.

(#25795) Lauda válasza VGYke (#25792) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam ott van ugyan ugy a menusor.

(#25796) VGYke válasza Lauda (#25795) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm a válaszaitokat! Tényleg nem akarom szétoffolni a win7 fórumot, de ha másnál nem, nálam mitől változhatott a https://www.google.hu, amikor állandóan be vagyok jelentkezve?
Most ilyen:


Bár ha a jobb alsó sarokba a Google.com-ra kattintok, akkor előjönnek a régi finomságok, igaz nem a megszokott formában:

Ha nálatok ez nem így van, az furcsa!

...Illetve, tegnap win7 alatt MS honlapjáról letöltve telepíteni akartam a DirectX End-User Runtime Web Installer cuccot, erre felbakolt nekem valami Bing kereső (már nem emlékszem mert ideges lettem) szarságot. Uninstalláltam. Lehet a Google-Bing dolgoknak nincs köze egymáshoz, de ha másnál normális a Google, csak nálam nem, akkor van!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#25797) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Szerintetek mitől lehet az, hogy néha inaktívvá válik (nem találtam jobb elnevezést) az ablak amiben dolgozok?

Például most is írok a PH fórumára hozzászólást, és van úgy, hogy felnézek a monitorra, hogy jól írtam-e be a szót, és kiderül, hogy már a mondat elején inaktívvá vált a böngésző ablak, és a nagy semmibe írtam.

Persze ha belekattintok az ablakba, akkor ismét lehet írni meg minden.

(#25798) brd válasza VGYke (#25796) üzenetére


brd
nagyúr

A google-ra passz, IE-t nem használok, máshol meg ott a sáv. A DX installer pedig kérdezi a Bing-et, ki tudod venni a pipát...

The only real valuable thing is intuition.

(#25799) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#25771) üzenetére


AXisBOLD
addikt

valaki? :(

Aurea mediocritas

(#25800) RootRulez válasza AXisBOLD (#25771) üzenetére


RootRulez
félisten

RAM? Nálam akkor volt ilyen. Hibás RAM modul esetében.

═════════════════════════════════════════

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.