Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) Sub-ZeRo válasza alratar (#24050) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kavar semmit. A vista esetében is így volt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24052) alratar válasza Sub-ZeRo (#24051) üzenetére


alratar
addikt

Na jó, de a Vista nem említhető egy lapon a 7-tel!
Ez alapján úgy tűnik, hogy nagyon nem megy 8-nak, és ezzel akarják növelni az eladásokat!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#24053) Fire/SOUL/CD válasza alratar (#24050) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

2020 az odébb van... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#24054) vlevi válasza alratar (#24052) üzenetére


vlevi
nagyúr

Semmi köze a Win8 eladásokhoz. Elsőre én is furcsán néztem, de a hír első bekezdésében ott a "válasz". SP1 kell, és akkor nyugi van.

"A szóban forgó rendszert futtató felhasználók április 9-ét követően nem fogják tudni telepíteni az operációs rendszerhez megjelenítő újabb javításokat és foltokat, csak akkor ha azt először frissítik a cég által korábban kiadott szervizcsomaggal a Windows 7 SP1-es verziójára. "

Az pedig igencsak életszerűtlen, hogy valaki verné az asztalt, hogy neki márpedig kellenek a frissítések, de SP1-et nem hajlandó telepíteni.

Sőt, igazán elkelne már egy SP2 is, mert hiába SP1-es telepítő lemezem van, arra is bőven 100 fölötti frissítés felugrik, rögtön a telepítés után.

(#24055) qqcqqc válasza alratar (#24050) üzenetére


qqcqqc
őstag

húha.
fel kell telepíteni a frissítéseket és az sp1-et?
nagy probléma. :)

(#24056) alratar válasza vlevi (#24054) üzenetére


alratar
addikt

Akkorr rosszul értelmeztem valamit.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#24057) sfdrakex válasza alratar (#24056) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem kell venni W7 sp1-et boltban, telepíted a sima w7-et, telepíted az SP1-et és utána megkapsz minden frissítést, mint eddig is. Semmibe se kerül.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#24058) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Üdv!

Tegnap-tegnap előtt frissítette a rendszer. Azóta használhatatlan az Explorer.

Aquila non captat muscas.

(#24059) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

Van egy windows7-em teljesen offline módban. Bios-ból letiltva a NIC, hálózati szervízek sem futnak. ( háló kábel viszont nincs kihúzva) Semmilyen más kapcsolat nem aktív. Elvileg teljesen hálózat mentes a konfiguráció. Mégis a tcpip.sys-t és a netio.sys-t betölti. (ami feladatkezelőből nem is látszik, csak kékhalál log-ban látszik, ezek a rezidensek a memóriában vannak). Három kérdésem merül fel.
1. ez miért van?
2. ezt hogy lehet megszüntetni (ne töltse be egyiket sem a két sys-közül)
3. jelent-e hátrányt, ha ezek nem rezidensek (tehát ha megoldottam hogy ne töltse be őket), egy offline oprendszernél van-e valós szükség rájuk?
(azt gondolom, ésszerűség szempontjából nyilván semmi szükség hiszen ugyebár ezek hálózati funkciókat ellátó komponensek és egy rendszerben ahol fizikailag nincsen hálózat, sem igény rá, sem elvileg semm efféle művelet se kéne hogy legyen (a háttérben titokban sem) értelemszerűen nincs semmi szükség rájuk, viszont mondjuk a Microsoft úgy fejlesztette ezt az oprendszerét, hogy valami mégis igényli (pl valamelyik létfontosságú alapszolgáltatás megköveteli) hogy be legyenek töltve és nélkülük a rendszer nem működik megfelelően)

(#24060) Lapajbacsi válasza Lapajbacsi (#24059) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

A 2-es kérdés mondjuk hülyeség volt, most jövök rá, hiszen egy sys-t már csak ki tudok bogarászni a regeditben, vagy ha nem találom, guglizok valami leírást, hogy pontosan hogy kell, hanem inkább az a kérdés, hogy stabil, jól működő marad-e rendszer enélkül vagy sem...

(#24061) TigerCat válasza Lapajbacsi (#24060) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ha rám hallgatsz, akkor lemented az egész rendszerpartíciód pl. ezzel és ha nem jön be, csak visszaállítod. Írd ki a CD-t, vagy készíts USB recovery eszközt és boot-olj be arról, majd mentsd le. Pár éve használom, abszolút megbízható.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#24062) Lapajbacsi válasza TigerCat (#24061) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Kösz a tippet, ez a sw meg is van valahol amúgy, de van is kvázi mentésem, mert kb egy hónapja klónoztam át a régi 640-esemről egy 2T-sre az egészet tokkal vonóval... azon elvileg van tehát egy 1 hónappal ezelőtti stabil állapot... :R

(#24063) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg 32 bites Windows 7 fut a gépemen, és frissíteni szeretném 64 bites Windows 8-ra pendrive segítségével. Esetleg tud valaki mondani olyan trükköt, mellyel megoldható lenne a 32 bites rendszer alól a 64 bites bootolható pendrive elkészítése?

(#24064) Sub-ZeRo válasza balpeter04 (#24063) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

http://www.pendrivelinux.com/universal-usb-installer-easy-as-1-2-3/

Ezt leszeded és megtudod csinálni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24065) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok!

Lehet itt jobban tudtok segíteni ebben: http://prohardver.hu/tema/azonnali_alaplapos_kerdesek_oraja_2/hsz_17446-17446.html

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#24066) Sub-ZeRo válasza szabonagyur (#24065) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Betűjelet kap az eszköz? Eszközkezelőben nézzd meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24067) Fire/SOUL/CD válasza szabonagyur (#24065) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. IRST-t távolítsd el (uninstall), gép restart (ahányszor kéri)
2. ezt követően a BIOS-ban az Aggressive link power management funkciót tiltsd le.
3. gép kikapcs és kösd át a meghajtókat, SSD-t sata0-ra, hdd-t sata1-re odd-ot sata3-ra

Először ezt követően ellenőrizd, hogy megjelenik-e az odd. Ha igen, csak akkor telepíts IRST driver. nem tudom melyiket tetted fel, de a legújabb 11.7-es.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#24068) szabonagyur válasza Sub-ZeRo (#24066) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ahogy a másik topikban lévő kép mutatja semmilyen DVD eszköz nincs a Windows szerint, csak az Intel Rapid látja... Lemezkezelésnél sem tudok adni betűjelet, mivel ott sem látja. Van valami megoldás arra ha az Intel Rapid zavarna be? Gondolom nem véletlenül van a program, valami szerepe biztosan van? Meg ha nincs fent emlékeim szerint megjelenik minden eszköz mint leválaszható meghajtó.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#24069) szabonagyur válasza Fire/SOUL/CD (#24067) üzenetére


szabonagyur
félisten

Rendben ezt megnézem, igen engedve van a Biosban amit írtál, és a legújabb Intel Rapid van fent.
Jelentkezem majd, hogy mi lett :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#24070) balpeter04 válasza Sub-ZeRo (#24064) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Rendben, köszönöm!

(#24071) bivalyolo


bivalyolo
őstag

hi

ha szeretnék a windows-al automatikusan indítani egy programot akkor a regisztriben az útvonalat idézőjelek között kell megadni vagy nélkülük?

tudom, indítópultból egyszerűbb lenne de érdekelne ez a megoldás is.

"Let's agree to disagree!"

(#24072) PumpkinSeed válasza bivalyolo (#24071) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ink linkelem az egész oldalt. :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#24073) bivalyolo válasza PumpkinSeed (#24072) üzenetére


bivalyolo
őstag

köszi a gyors választ öö linket :)

"Let's agree to disagree!"

(#24074) priti


priti
addikt

Sziasztok! Van itt valaki aki vágja a win7-et mélyebben?

Adott a gépemen egy jogtiszta Win7, de tisztaszoftver programcsomagos és csak közhálón hajlandó aktiválni magát. Ennek az az oka, hogy a KMS szerveren van egy tartománylista és emiatt itthonról, ebből a tartományból megszólítva nem hajlandó beszélgetni velem. A probléma ott indul, hogy most sajnos kénytelen vagyok feltenni a sp1-et a win7-re valahogy, de az így nem megy fel, hogy leszedtem a wep-et, mert gondolom azt hiszi, hogy tört a win7 és csekkolja hogy az e, de kénytelen voltam leszedni, mert a KMS server ide nem válaszol és elkezdte számolni a napokat az aktiválásig. A gépem egy 40kg-os vízhűtéses asztali dög és vonattal járok be, szóval az a verzió, hogy odaviszem ahol megy az aktiválás nem működik.
Lementettem a lemezképet, bevittem egy USB-s HDD-n, de az ottani hardverre feltéve nem indul el a Win-em csökkentett módban sem, szóval ez cumi. Gondoltam aktiválom ott, aztán újra lementem az egész lemezképet és itthon felülcsapom az aktivált lemezképpel a rendszerpartíciót, hogy még a HDD-t se kelljen hurcolászni, csak az USB-set ami amúgy is nálam van mindig.
Szóval ami eszembejutott az nem jött be. Egyéb ötlet? Fel lehet valahogy küzdeni az sp1-et aktiválás nélkül vagy most ez warez? Végülis warez, de bakker azt a nyomorult tartománylistát meg em hajlandóak bővíteni a KMS szerver üzemeltetői, mert attól félnek, hogy én akkor majd felteszem egy torrent-re a telepítőmet a key-el együtt és akkor majd mindenki ezt fogja lopni, ráadásul a mennyiségi licenc-hez még kulcs sem kell, de az enyémhez van kulcs, külön kértem, de azt elfelejtették megemlíteni, hogy kulcs ide vagy oda ez is csak közhálós tartományból megy. :W

Hardverlesen

(#24075) Scobbyka válasza priti (#24074) üzenetére


Scobbyka
tag

Nincs egy VPN a közhálóval, ameddig aktiválsz?

Scobby

(#24076) sfdrakex válasza priti (#24074) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezeket próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#24077) priti válasza Scobbyka (#24075) üzenetére


priti
addikt

...háááát... Próbálkozni fogok. Az a gáz, hogy van útközben valami ami miatt nem tudom bekapcsolni a gépet hálózatról és valamelyik buzgómócsing teleragasztotta az épületet "Zöld Program: Kapcsold!" matricával, mindenki átszellemült és 5 percre nem lehet semmit otthagyni anélkül, hogy valamelyik kis majom ki ne kapcsolná.
Egy linux-os smoothwall-ra gyanakodom egyébként, de még nem 100% biztos, hogy mi az ami szivat. Épületen belül be tudom kapcsolni hálózatról, de kívülről még nem. A serveren szerintem van VPN amúgy, de a hálózati rendszegazda be van fosva tőlem, mert az minden béren kívüli juttatása a tanári bére mellett, hogy ő rendszergazda és rögtön nekiáll ott remegni, hogy én vajon mit akarok. Semmit, de megszokta, hogy kiosztja az észt és kész. Azt nem csípi ha kérdeznek, főleg azt nem ha én :DDD Szóval a szerverét, meg őt inkább hagyjuk, szerinte az a megoldás, hogy vigyem be a gépet kocsival, de bakker 2013-ban nehogymár ne legyen jobb megoldás.

A KMS server elérése nélkül esélytelen amúgy felküzdeni az sp1-et? Ez 100%?

(#24076) sfdrakex

Köszi, de szerintem ez másról szól. Bent nincs gond az aktiválással. Megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#24078) Sub-ZeRo válasza priti (#24077) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De mikor az sp1-et felrakod akkor miért kellene neki a KMS szerver? Ha aktiválva van a win, akkor cask leszeded az sp1-et, felrakod és működik. Nem?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24079) priti válasza Sub-ZeRo (#24078) üzenetére


priti
addikt

De. Ezért kellene aktiválni. Aktiválva volt, csak ő indőnként újra próbálkozik (hogy mér' azt ne kérdezd) és mivel itthonról nem kapott választ a KMS szervertől a tartomány miatt ezért elkezdte számolni a napokat én meg leszedtem róla a wep-et, hogy ne számolja. Gondoltam a notimat be tudom vinni időnként, szóval van itthon naprakész rendszer is és ez így jó is volt idáig. Azért az sp1 nem tegnap jött ki, szóval nem egy napig volt így jó nekem. Eddig nem volt azzal bajom, hogy az asztalim nem naprakész, gondoltam tojni rá. Most viszont olyasmit kéne csinálnom, amihez a notim vajnyi kevés, hiába aktivált de az asztalin meg nem oké és azért nem oké mert kéne hozzá az sp1 -mint azt olvastam- és ez az aktiválósdi nekem 8 rongy úgy ha beviszem, mert kb. 2500 a benzin, meg 500/óra a parkolás és ezt bazira nem akarózik kifizetni csak emiatt. Úgy amúgy nem lenne ezzel semmi gondom, ha nem lennék csóró magyar.
Most elmentem az egészet egy független képbe, aztán megpróbálkozom mással, amit nem akarok itt ecsetelni, mert tudom, hogy micsánrúgnak érte. . Jó esetben lesz egy vírusos rendszerem a végén sp1-el, meg egy vírusmentes mentésem sp1 nélkül. Ha összejön, akkor a vírusost átklónozom valami 80GB-os HDD-re amit tudok hozni bentről és arról fogok bootolni amikor ez kell, csak az a vészjós sejtésem van, hogy ezek az aktiválós törések sorra meg fognak bukni sp1 telepítésekor, így a víruson kívül mást nem fogok feltelepíteni velük, ergó jobban járok, ha telepítek egy élből tört win7-et a jogtiszta helyett egy kis vinyóra amibe már integrálva van ez a szar service pack, de olyan jó amúgy ezzel szopakodni jogtiszta telepítőlemez birtokában. Isteni finom.

Hardverlesen

(#24080) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Hogy tudom Kompozerben megcsinálni, hogy a táblázat első sora egy oszlopos legyen(de ugyanolyan széles, mint a többi)?

(#24081) PumpkinSeed válasza AkosAkos (#24080) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

El tudnád küldeni a táblázat HTML kódját? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#24082) Lapajbacsi válasza Lapajbacsi (#24059) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Ha csak ennyi a cél hogy sp1-et rakj fel, miért ragaszkodsz az online telepítőhöz? Régóta létezik offline sp1 fullpack... szabadon letölthető... nem warezelés!!! Miért nem telepíted tehát azzal az sp1.et?

(#24083) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Ez mi?? 2 napos OS, és minden képnél zöldséget kapok :Y

A fényképnézegetővel kellene vmit csinálni, de mit??

[ Szerkesztve ]

(#24084) priti válasza Lapajbacsi (#24082) üzenetére


priti
addikt

Ha ez nekem szólt akkor tárgytalan, felküzdöttem az sp1-et. Kellett előtte egy 2012 hatodik havi nem mondom mi ami már kompatibilis az sp1-el és utána már felment az offline pack, kérdés hány vírusom van, de mindegy. A válaszidővel nincs gond egyelőre, szóval aki jön azt Isten hozta. Nem érdekeeeel. Eljutottam most oda, hogy nem érdekel.

Hardverlesen

(#24085) Zsolt112 válasza CoolBoy323 (#24083) üzenetére


Zsolt112
tag

Hi!

Azt hiszem láttam már hasonlót.
Telepítetted a monitorodhoz a driverét a lemezéről? Ha igen nézd meg a színprofilok közt hogy rakott-e fel szinprofilt, és azt tiltsd le. Nem biztos hogy ez a gond de hátha.
Sok sikert.

(#24086) CoolBoy323 válasza Zsolt112 (#24085) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Zseni vagy, köszi, imádlak :)

töröltem a fenébe a profilját a monitornak (LG IPS 224)

(#24087) Zsolt112 válasza CoolBoy323 (#24086) üzenetére


Zsolt112
tag

Szívesen, kipróbálhatnád hogyha újraindítod nem rakja e vissza.

Ok, akkor jó

[ Szerkesztve ]

(#24088) CoolBoy323 válasza Zsolt112 (#24087) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem rakta ;)

(#24089) Cheesy


Cheesy
őstag

rendszer: Windows 7 Ultimate 64bit
hw: q6600 ; 8GB DDR3 ; ATI 7750
rendszer alatt SSD dolgozik

probléma:
office alkalmazások indulása, ha az első instance indul el (ha már van nyitva, pl. excel tábla, akkor a pluszban megnyitott már gyors), kb. 6-7mp. Ha vágólapra helyezek valamit, 8-10mp-ig gondolkozik a gép. Igen-igen zavaró a dolog, tudtok-e rá megoldást esetleg? Fenti vas ismeretében kétlem, hogy hardware elégtelenség...

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#24090) AkosAkos válasza PumpkinSeed (#24081) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Ennyire sajnos nem értek hozzá. :(
A lényeg, hogy egy ilyet szeretnék létrehozni:

(#24091) icons


icons
addikt

Üdv!
Egy digitális képnél a Windows megállapítja, hogy hány DPIs. A kérdésem, hogy ezt mégis mi alapján teszi?
Találtam egy ilyet, de ezt orbitális hülyeségnek találom. Itt azt írja, hogy egy vonalzóval kell lemérni, hogy hány inches a kép. Dehát ez teljes mértékben függ a monitorod dpi-jétől!

(#24092) icons válasza icons (#24091) üzenetére


icons
addikt

Ez az, amit találtam, de ez hülyeség szerintem:D

(#24093) vlevi válasza icons (#24092) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ennek csak akkor van értelme, ha a képet szkennelték, és úgy került a gépre. Akkor van értelme annak, hogy hány DPI-re volt állítva a szkenner. Mert nem mindegy, hogy 300, vagy 600 dpi-vel szkennelték.
A másik értelmes szám természetesen nyomtatáskor van. Azaz, a nyomtatód hány dpi-vel nyomtat?
De egy olyan kép, ami egész "életét" csak digitálisan tölti, azaz digit gépről, telefonról kerül ki a facebokkra, és sosem lesz belőle papírkép, hát annak nincs dpi-je.

(#24094) icons válasza vlevi (#24093) üzenetére


icons
addikt

Nem is tudnék jobban egyetérteni. De még mindig nem értem, hogy a Win hogyan számolja a DPIt a képekhez.
Vannak digitális képeim, amik az életükben nem voltak sem nyomtató, sem szkenner közelében. A képernyőből valami fura módon számolhatna dpi-t, de akkor mindképpen minden képen (haahaaaa:D) meg kellene egyeznie, de nem ezt teszi.
Ráadásul a gépem még életében nem ért szkennerhez, vagy nyomtatóhoz, tehát alapértelmezett érték sem lehet.

Kiszámoltam néhány képemhez az inch értékeket, amivel számolt:
ZTE Blade:
21.33
28.44

Canon fotómasina 1. kép
22.22
16.6667

2. kép:
11.73
15.6444

Ennek az égvilágon semmi értelme nincsen:D

(#24095) PumpkinSeed válasza AkosAkos (#24090) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Akkor kijelölöd a két cellát, majd jobb klikk cellák összevonása. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#24096) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Sziasztok lenne egy problémám frissen telepített win7-el.

A prolbléma az az hogy random időnként inaktív lesz az ablak amiben dolgozom. Legyen az chrome, internet explorer, windows intéző vagy akár java alkalmazás.

Mi okozhatja a gondot ?

Az egér és a billentyűzet más gépen nem csinálja. Vírus scant a security essentialssal lefutattam, nem talált semmit.

Minden eredeti a gépen a win7 és a telepített programok is tehát semmi kulcs generátor vagy valami. :)

Üdv.: Csaba

(#24097) szabonagyur válasza Fire/SOUL/CD (#24067) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Beállítottam amit mondtál és az eredmény fél siker. A gép mintha lassult volna jelentősen, illetve instabil lenne. Nehezebben indul, többet vár a betöltő képernyőnél is, illetve már dobott 2 db. kék halált. Lehet, hogy az alaplapon a SATA portok haldokolnak vagy az új író a hibás?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#24098) Lapajbacsi válasza priti (#24084) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Akkor megnyugodtam.... :C

(#24099) Fire/SOUL/CD válasza szabonagyur (#24097) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Dobj egy képet erről a progiról: [link]
2. nézz rá a Hard Disk Sentinel-el is az SSD-re
3. ha van lehetőséged, másik DVD-t is kipróbálni

Így kizárható pár hibalehetőség az SSD-t illetően, viszont ha látszólag minden rendben, akkor csak újratelepítés marad, de azt már így kellene elkövetni(alaposan, az ott leírt módszereket alkalmazva, nem minden 5. mondatot elolvasni stb(BIOS alapra állítva(nincs tuning) és megfelelően beállítva csak az SSD csatlakoztatva, chipset drivert nem telepíteni, sem külön AHCI drivert stb) [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#24100) szabonagyur válasza Fire/SOUL/CD (#24099) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tessék a képek:
1:
2:

A HD Sentinelnél az 1 hiba ott van amióta meg van az SSD, néha átmegy 2-3-ra de aztán eltűnik :D

A telepítés tegnap du. legalább 5ször meg volt a te módszereddel is.. :( Tuning nincs egy ilyen procinál nem is lehet, nincs is értelme, ez csak egy sima netezős konfig lenne.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.