Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19774) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Lenne egy olyan gondom amivel még eddig nem találkoztam :(((

A történet ott kezdődik hogy tegnap a videókártyám visszavittem gariztatni ( Gigabyte 560ti ). Most az integráltat használom ( i5-2500 + Z77Pro4 ). És egyszerűen sokadjára próbálkoztam most mire sikerült hangot varázsolnom a Logitech Z906 ra illetve a G930-as fülesemre. És foggalmam sincs hogy mi okozhatja ezt.

Lehet összeefüggésbe hogy nincs benne a diszkrét kártya? Illetve van hogy sima divx-es videó beakadt 1-2x, illetve youtube-os klipp is. Hiába állítottam be a hangot pl a G930-ra hogy alapértelmezett kommunikációs eszköz, nem történt semmi sem. Kikell húzni az usb portból a G930 wifi stick-jét majd visszadugni és úgy lett csak hang.

Tudnátok tippet adni hogy mi a fene lehet a gond? Esetleg arra tudok gondolni hogy a win7 bolondult meg attól hogy kilett véve belőle a GPU. De hiába állítottam vezérlőpultba a kimeneteket össze vissza ugyanúgy csak a sokadik próbálkozásra jött hang a 2 cuccból.

köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.