Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) Иван válasza sfdrakex (#20649) üzenetére


Иван
őstag

Nem működik, már leírták miért, meg eleve azért fordultam ide, mert gondolom alap, hogy ez az első amit próbálok.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20652) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Sziasztok ! Uj laptopott vett haverom szeretnek ra telepiteni a Home Premium helyett egy Ultimate-t . A kérdésem az lenne hogy hol vannak tarolva azok az adatok amikkel elso inditasal feltelepitette a gep ugymond sajat magat ( windows 7 ) ? Ugye azokkal a driverekkel es progikkal tokeletesen megy a windows koleganak csak kene neki a magyar windows ezert akarom ujra rakni neki, de eddig meg nem telepitettem laptopot amihez mar nincs kulon driver stb , csak a merem lemezen . Vagy ha van valami mondja esetleg annak hogy befrissitsem a windows 7 et egy masik fajtara az is jo lenne, nem tudom lehetséges e .

Előre is köszönöm !

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20653) cekkk válasza AlyArkhon (#20652) üzenetére


cekkk
veterán

Miért nem töltöd le a laptop gyártó oldaláról a drivereket? :U

(#20654) Andor22


Andor22
aktív tag

hi következő a problémám
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 18
BCP1: 855C7800
BCP2: 868C2FF0
BCP3: 00000001
BCP4: 00000001
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

C:\Windows\Minidump\111012-15880-01.dmp
C:\Users\Andor\AppData\Local\Temp\WER-35505-0.sysdata.xml

win7 32bit
kék képernyő betölt valamit 100% ig és újraindul
sandboxie?
vagy túlmelegedés ?
thx előre is

(#20655) TigerCat válasza scope2007 (#20647) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nézem, köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#20656) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Beszereztem egy új SSD-t (Samsung 830 128GB) és fel lett téve a win 7 64 bit, ráfrissített az SP1-re is, tettem fel néhány kisebb progit még, de sajna sem az elején sem közben nem volt alkalmam megfigyelni mi mennyi helyet foglal most úgy néz ki, hogy 42 GB-nál tartok, amit sokallok, és a programok telepítése törlésében hiányosan van megadva mi mekkora (MB) :(
Szeretném szelektálni ha lehet, illetve megtudni mi mekkora mert nem emlékszem korábban, hogy a win 7 néhány általam feltett kisebb progi telepítésével ekkora kiterjedésű lenne :(
Lehetne valahogy pontosabb képet kapni arról mi mekkora kiterjedésű, beleértve a frissítés álományaira is?
Mert a programok telepítése törlése igen hiányos képet mutat... :(
Köszönöm előre is! :R

(#20657) zuzu000


zuzu000
őstag

Helló!

Win 7-et futtatva lehetséges-e az, hogy ketté osszam a hangot?
Nos, van egy TV-m, ami a géphez HDMI-vel csatlakozik, és a füles, ami az alaplapi jack-kel. Azt szeretném, hogy pl. a játék hangját a fülesen, a film hangját pedig a TV-n halljam. Megoldható?

(#20658) DS39


DS39
nagyúr

az értesítési sáv listájából hogy lehet törölni? úgy értem hogy olyan program is rajta van a listán, amit azóta már uninstalláltam. registry-ből is töröltem a program minden maradványát, de így is ott figyel a listán.
lehet hogy vmi .ini vagy .cfg fájlban jegyzi ezeket fel a Windows, de hol?

előre is köszi.

(#20659) Succor


Succor
csendes tag

Sziasztok...szeretném telepíteni a mini itx gépemre a win 7-et USB-ről...csináltam már ilyet meg is oldottam win7 download toollal de mikor telepíteném a telepítő figyelmeztet, hogy nincs cd/dvd meghajtóm és nem engedi tovább a telepítést(Mivel nem használok DVD-t ezért nincs meghajtóm) meg lehet ezt oldani valahogy?:)

Válaszotokat előre is köszönöm

(#20660) TigerCat válasza bluobluo75 (#20656) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Én ezeket szoktam beállítani:

Indexelés, Media Player hálózatmegosztás, Media Center 2 szolgáltatása letiltva szolgáltatásoknál, Indexelést a lemezek tulajdonságainál is beállítva, hogy nem kell
Hibernációs fájl törlése (parancssort rendszergazdaként futtatni: powercfg -H off)
Lapozó fájl fix méretre állítva (400-4096 MB)
Lemezkarbantartó futtatva

Felesleges fájlok manuális törlése (TC-ben, rejtett fájlok megjelenítésével):
C:\Users\%username%\AppData\Local\Temp\
C:\Windows\Temp\
C:\Windows\SoftwareDistribution\Download\
C:\Windows\Installer\$PatchCache$\
C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent\AutomaticDestinations\
C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent\
C:\Users\%username%\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet\

A programok telepítése után marad 20 giga szabad hely a 40 gigás partícióból...

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#20661) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy a legmegfelelőbb topikban járok, de próba cseresznye...

Két monitort használok kiterjesztett Desktop-pal. Meg lehet azt oldani, hogy a két monitor között X pixel távolság legyen?

Azt szeretném, hogy ha az egyik monitorról áthúzok egy ablakot a másikra, akkor amikor az egyik monitorról eltűnik az ablak, a másik monitoron még (pár pixel erejéig) ne jelenjen meg az ablak.

(#20662) AlyArkhon válasza cekkk (#20653) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Egy Acer V3-571G tipusu laptoprol van szo. Ez talaltam kis kereskeles utan [link] . Ezt mindet le kell toltenem es egyesevel feltelepitgetnem ? Nem lehet ezeket egy csomagban letolteni ? :DDD

Szerk .: latom igy ra kattintva nem dobja be a megtalalt szoftvereket ezert csinaltam rola egy [kep]

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20663) €uro válasza €uro (#20661) üzenetére


€uro
őstag

Radeon HD7700-as kártyát használok.

(#20664) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

És meg egy kerdes : Feltelpitett par programot magatol az elso futtataskor illetve windows telepiteskor , pl LaCie desktop manager , Acer Backup Manager , Dolby Home Theater m es stb.. Ezeket is le tudom tolteni valahonnan az Acer oldalarol ?

Előre is köszönöm . :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20665) VGYke


VGYke
addikt

Sziastok! Próbálkoztam már hasonló kérdéssel korábban, de nem igazán kaptam meggyőző válaszokat.
Win7 + 5.1 hangról van szó.
Hangkártyám alaplapi, de Realtech, tehát sok kimenetes. Az 5+1 (dekóder nélküli) erősítőm, analóg csatlakozón van a hangkártyához kötve:

Kérdésem az lenne, természetes az, hogy néhány, általam játsztott játék alatt nincs 5+1 hang (pl. nem szólnak a hátsó hangfalak =Duke Nukem Forever), de valamelyik játék alatt szólnak a hátsó hangfalak (persze ki tudja mit "sugároznak"?)
Most akkor a Win7 5+1 -re fel van készítve vagy nem?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#20666) Aarpok válasza AlyArkhon (#20664) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem nem ha a recovery particiót láthatóvá teszed (Gparted livecd,Linux livecd) akkor onnan kitudod másolni a programok telepítőfájlait.Nekem így rémlik hisz én is win 7 - el vettem az acer aspire 5741G - met.A recovery particióról ki lehetett másolni a driverektől kezdve a programokig mindent csak láthatóvá kell tenni,mert alapból ugye az rejtve van.Bár ebben nem vagyok biztos,de a lemezkezelőben nem látszik a recovery partició?Mert ha igen akkor nem kell bűvészkedni a gparted -el.

(#20665) VGYke Inkább az lenne a kérdés,hogy a játék fel van e készítve az 5.1 - re.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#20667) AlyArkhon válasza Aarpok (#20666) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Sikerult megtalalni a rejtett particiot , [rejtettparticio] A kerdes hogy mivel nem tudok vele semmit sem kezdeni hogyan tudom ezt lathatova tenni ? Ugye en ezt ugy is torolni fogom formazaskor , Tudok en ennek valamilyen modon meghajto nevet adni es ezzel egy idoben lemasolhato meghajtova tenni :?

Elore is koszonom !

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20668) cekkk válasza AlyArkhon (#20662) üzenetére


cekkk
veterán

Én soha nem szerettem egy meglévő rendszerre rátelepíteni egy másikat, mindig format majd telepítés, így soha nem volt nekem gubancom. Igen azokat szedd le, majd egyesével telepíted őket :K

(#20669) Aarpok válasza AlyArkhon (#20667) üzenetére


Aarpok
őstag

Ha jól emlékszem én a gparted livecd - vel tettem láthatóvá és azt hiszem betűjelet is kapott.Tehát rákeresel a gparted - re mondjuk a googleval.Letöltöd a képfájlját és kiirod cd - re,pendrive -ra.Ezután arról kell indítani a gépet amint betöltödik látni fogod a particiókat.A recovery partición nyomsz jobbklikket kapsz egy listát (tulajdonságok,formázás,stb) azt hiszem a jelzők alatt lesz amit keresel hidden ez elöl kell kivenni a pipát talán még alkalmazni kell a változtatásokat.Ezután indítod a win7 ott kell szerepelnie a recoverynek a számítógépben és akkor már tudsz róla másolgatni ami kell.Remélem nem irtam butaságokat,de már régen csináltam.

Аарпок

(#20670) Aarpok válasza AlyArkhon (#20667) üzenetére


Aarpok
őstag

Esetleg még kereshetnél valami particiókat kezelő programot azzal lehet,hogy még egyszerűbb lenne a dolgod.

Аарпок

(#20671) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

8 GB ram mellett már ki szabad/érdemes kapcsolni a lapozófájl teljesen?

Igazából nem látom értelmét, hogy ott a sok memória és a winchestert tekerje folyamatosan.

Vagy van olyan népszerű alkalmazás ami nem megy lapozófile nélkül?

(#20672) AlyArkhon válasza Aarpok (#20670) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Azon gondolkodtam hogy ugye az uj gepekhez mar nem adnak telepito cd ket dvd ket . A rejtett particion vannak a programok tobbek kozt a windows is . Ha en csak a c t formazom ujra es a rejtett particiohoz nem nyulok hozza akkor elvileg egy particio torles utan akarhanyszor fel tudom telepitetni az elso inditashoz hasonloan a windowst a gepre. Ez igy igaz vagy nem ? Mar csak azert gondolkodtam ezen mert ugye nem kapsz a gephez cd így valahol meg kell lenni a windopwsnak es a drivereknek is ,

Szerk , viszont mi van akkor ha en full torlom az egesz vinyot egy particiora es arra rakok fel egy altalam megvett windowst . Akkor amit a geppel adtak windowst az buktam vagy le tudom tolteni a gyarto jelen esetben az Acer oldalarol ? ( ugye regisztracio )

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20673) Aarpok válasza AlyArkhon (#20672) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen ez a bevett szokás,hogy mostanában a rejtett partición van minden,tehát nem kell DVD - t se adni.A kérdésedre pontosan nem tudok válaszolni mi lenne ha csak C - t formáznád.Elvileg megmarad a recovery de hogy utána arról lehet e telepíteni újra ez egy jó kérdés.Ha pedig fullra letörölsz mindent akkor csak úgy tudod visszarakni,hogy szerzel egy Win 7 DVD és a matricán lévő kulcsal aktiválod.Persze ha az általad megvásárolt Win OEM - es akkor szerintem buktad az elözőt.Bár lehet ezt rosszul tudom.Letöltés alatt pontosan mire gondolsz?A Win -re?

Аарпок

(#20674) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Catalyst Control Center-t egyszerűen nem tudom működésre bírni.. akárhányszor rakom újra, egyszerűen nem tölt be. találkozott más is ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#20675) AlyArkhon válasza Aarpok (#20673) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Igen win 7 + a driverek merthogy ugye elvileg megvettem hoza mindent es kifizettem a win 7 et is , szal akkor mar had tudjam letolteni is a driverekkel egyut,. Legalbbis nekem ez tunne korrektnek . :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20676) TigerCat válasza Vasinger! (#20671) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nálam így néz ki 8 GB RAM mellett

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#20677) vlevi válasza AlyArkhon (#20672) üzenetére


vlevi
nagyúr

Általában ezeken a laptopokon szokott lenni egy billentyűkombináció, ami elindítja a recoveryt, azaz a gyári csomagolt image-el újrarakja a windowst, gyakorlatilag format c, reinstall, satöbbi. Jó benne, hogy garantáltan felrakja a drivereket, és rossz, mert azt a rengeteg gyári lomot is felrakja, ami neked esetleg nem tetszik.

(#20678) Aarpok válasza AlyArkhon (#20675) üzenetére


Aarpok
őstag

Jó is lenne de erre semmi esély :O Nem rég irtam az acer - nek kellene helyreállító DVD.Kaptam a választ semmi akadálya adjam meg a számlázási címen + 20.000 forintot :DDD

Аарпок

(#20679) brd válasza bluobluo75 (#20656) üzenetére


brd
nagyúr

Parancssorba: dism /online /cleanup-image /spsuperseded. Az SP1 által frissített file-ok régi verzióit törli.

The only real valuable thing is intuition.

(#20680) AlyArkhon válasza vlevi (#20677) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Igen ez is igaz, bar en most pont hogy a gyari lomokat hianyolnam es keresgelem most hogy hogyan tudam kimeteni. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20681) AlyArkhon válasza Aarpok (#20678) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Torolted vagy formaztad a particiodat es nem volt mentesed a rendszeredrol ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20682) Aarpok válasza AlyArkhon (#20681) üzenetére


Aarpok
őstag

Töröltem és nem volt mentésem róla.Meg amúgy se akartam azt visszarakni,mert az acer elláta elég sok programmal amire nekem nem volt szükségem.Megoldottam a dolgot Win 7 telepítő + matricán lévő kulcs.Pusztán kiváncsi voltam mennyibe fájna nekem a helyreállítása csak azért irtam nekik.

Аарпок

(#20683) Steelmanus válasza DS39 (#20658) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Notification Area Cleaner for Windows 7
Szedd le az op.rendszerednek megfelelot, x32 vagy x64, zarj be minden programot, es Rendszergazdai joggal futtasd.

(#20684) qqcqqc válasza Aarpok (#20682) üzenetére


qqcqqc
őstag

mázlista.
nekem is acer van a win7 liszensz OA (OEM activited) és nem sikerült lemezről telepítenem.
nem fogadta el a serialt :(
pedig próbáltam gyári OEM lemezzel, kértem egyet kölcsön, meg MSDNA érintetlen image is megfordult nálam.
még jó, hogy teljes lemezmentést csináltam és vissza tudtam állítani az egészet.

(#20685) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Egy céges Win7 pro 64 bites gépen egyik pillanatról a másikra nagyon furcsa jelenség lépett fel. Elvileg semmilyen új program nem települt fel, nem lett állítgatva stb:

Teljesen alapvető oldalakat nem nyit meg a egyik böngésző sem, mégpedig azért mert először azt mondja a "tanúsítvány hibás", aztán megkérdezi, hogy megértettem -e a kockázatot, ezután az "oldal nem található üzenet" vár, ráadásul https -re vált. :W
yahoo, Gmail pl teljesen elérhetetlen.
Ami a legfurcsább, hogy amikor le akarok tölteni egy Firefoxot, a letöltési oldal címe jó, de megjelenik valami PBX-Distro oldal belépési felülettel. Én ilyen soha nem telepítettem...
Mindez rendszervisszaállítás után is!!

[ Szerkesztve ]

(#20686) finest válasza zeorsdfd (#20685) üzenetére


finest
őstag

Nem lehet, h lemerült a gomb elem az alaplapon és megváltozott a rendszeridő, amitől a tanúsítványok érvénytelenné váltak?

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#20687) zeorsdfd válasza finest (#20686) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Néztem, jó időt mutat, meg nincs egy éves a gép.:-(

(#20688) Johnny Cage válasza Johnny Cage (#20674) üzenetére


Johnny Cage
addikt

erre valaki? (úgy tűnik, hogy csak Home Premium-al jelentkezik a probléma)

(#20689) finest válasza Johnny Cage (#20674) üzenetére


finest
őstag

A legújabb Catalystot még nem tettem fel, de az eddigieknél nem volt ilyen gondom Win7 HP 64bit alatt.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#20690) Johnny Cage válasza finest (#20689) üzenetére


Johnny Cage
addikt

elfelejtettem szólni, h ez nem a legújabb Catalyst. mivel viszonylag régi a kártyám, ehhez a 12.6-os a legfrissebb driver. ja és 32 bites rendszert használok, ha ez számít valamit. de bármit csinálok.. szűzre takarítom, felrakom újra, de a CCC egyszerűen nem tölt be (task manager-ben pedig látom, hogy ott van).

(#20691) finest válasza Johnny Cage (#20690) üzenetére


finest
őstag

Hozzátartozik a dologhoz, h amióta beletették, nem volt olyan Ati driver a gépemen, amiből a fuelservice.exe ne szállt volna el az eseménynapló szerint hibával induláskor. Korábbi driver? Driver a gyártó oldaláról?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#20692) vlevi válasza qqcqqc (#20684) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, a laptopra előre telepített Windows az gyakran más, mint a gyári, Microsoft Windows. Mert ők valami más licensz alapján telepítik előre, ezért más a szériaszáma is, amit egy dobozos windows telepítő nem fog elfogadni.
Szerencsére nekem nincs laptopom. Szerencse, mert nincs rá szükségem.

(#20693) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!
Kis gondom támadt egy win7-el, ugyanis nem akar betölteni. Állandóan a rendszer javítása jön be mert a rendszerindításánál azt írta ki hogy nem tud a win betölteni.
a config:
giga ma770t-ud3
amd athlon2 x2
kingstone 2x2gb 1033mhz
win7 home premium 64bit
csökkentett mód sem jön be. valakinek valami 5let?
- a win7 telepítőlemezes memteszt sem dobott semmit.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#20694) Johnny Cage válasza finest (#20691) üzenetére


Johnny Cage
addikt

12.4-est próbáltam az előbb, ugyanaz.

(#20695) Succor


Succor
csendes tag

"Sziasztok...szeretném telepíteni a mini itx gépemre a win 7-et USB-ről...csináltam már ilyet meg is oldottam win7 download toollal de mikor telepíteném a telepítő figyelmeztet, hogy nincs cd/dvd meghajtóm és nem engedi tovább a telepítést(Mivel nem használok DVD-t ezért nincs meghajtóm) meg lehet ezt oldani valahogy?
Válaszotokat előre is köszönöm"

(#20696) DS39 válasza Steelmanus (#20683) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi, ha otthon leszek, kipróbálom :)

(#20697) rebugra


rebugra
aktív tag

Sziasztok. A következő a gondom:

Windows 7 Ultimate 64 bit. 4Gb memória. pár napja szórakozik, olyan mintha memória túlcsordulás lenne?? Nézelődök neten, nézelődök a könyvtárak között, aztán bezárok mindent, és a memória kúszik felfele. Nem megy semmi, mégis valami zabálja a ramot. Alul látható hogy semmilyen alkalmazás nincs ami enné a memóriát, mégis fogy, és belassul a gép. Memória diagnosztikát csináltam, nincs hiba, semmi vírus nincs a gépben, nincs Spyware sem, nem tudom mi okozza. 3,4 Gb memóriánál jár, de semmi alkalmazás nincs ami zabálná. Aztán fut maxon 1-2 percig, aztán vissza áll alapra (800-900 MB) . Aztán újra csinálok valamit, szintén felmegy 3000-3500 MB ig. Viszont! Csökkentett módban nem csinálja. Mi lehet a gond szerintetek?

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#20698) Gabás válasza rebugra (#20697) üzenetére


Gabás
addikt

a folyamatokat nézd, amikor magas a memóriahasználat

(#20699) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Gondolkozom azon h veszek egy másik HDD-t, mert most van egy HDD-m és egy SSD-m utóbbin a rendszer, másikon a fájljaim, viszont ezen a gépen nem szeretnék vírust kapni és tesztelgetni sem ilyen téren, de ha beteszek egy másik HDD-t a gépbe és arra is felteszek egy Win7-et és mind2-ben letiltom h lássák egymást a lemezek (tehát a SSD-n lévő rendszer + a hozzá tartozó HDD illetve a másik HDD-re felkerülő Win7 ne lássa egymást) és van-e erre lehetőség a lemezkezelőben vagy vhol, és ebben az esetben jól gondolom h vírus sem menne át egyik-ről a másikra, vagy kéne vmi BIOS beállítás is ehhez?

Matthew 24:42

(#20700) rebugra válasza Gabás (#20698) üzenetére


rebugra
aktív tag

Azt is néztem, azért érdekes, mikor kiakad, a SVCHOST 400 MB on és az eszi a legtöbbet. Azért furcsálom. Nem ir semmilyen alkalmazást, ami 3 Gb memóriát enne, mégis kuszik felfele, és kiakad :( :F

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.