Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) sfdrakex válasza harylmu (#19848) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Memória használat az rendben van. Előtáraz a Win azért "eszik" 1 gigát, az még nem is sok.

Esetleg csökkentett módban egy próba?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19852) harylmu válasza vilmaboy (#19850) üzenetére


harylmu
őstag

security essentials 1-et, malwarebytes 5öt lőtt ki. minden ugyanaz.
csökkentet módban eleve nincs win update és tűzfal.

jó igazából már nem olyan fontos. nemsokára kijön a win8, aztán felrakom azt.

[ Szerkesztve ]

(#19853) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!

Két problémám van jelenleg:

A:
egy meglévő felhasználói fiókba nem tudok belépni:
Ha rákattintok a belépésre, akkor elkezdi, fekete képernyő, kijelentkezés kezdőképernyő...

B:
Nem akarnak néha aktiválódni az ablakok:
egy aktív ablakról át akarnék menni egy másikra: katt 3-4*, aztán az lesz.... (mindannyiszor aktívvá válik, de "ledobja magáról"..)

Mik lehetnek a megoldások?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19854) Májsztró


Májsztró
addikt

Üdv !

A gondom az lenne ,hogy bárhol nyitok meg linket (mail programban pl) akkor azt a word-del próbálja megnyitni és nem az alapméretezett böngészővel. Nem vágom ,hogy ki és mit állított el de ez így nem fain. Mit tudok csinálni vele ?

(#19855) sfdrakex válasza Májsztró (#19854) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vezérlőpultban az alapértelmezett programoknál állítsd be újra a böngészőre, nem régen másnál is volt ilyen, a böngésző volt beállítva mégis wordben nyitotta, beállította újra és jó lett.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19856) Májsztró válasza sfdrakex (#19855) üzenetére


Májsztró
addikt

Zsírul megy , köszönöm ! :R

(#19857) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Van egy hp márkájú laptopom előtelepített windowssal (win7 home premium). Vettem hozzá egy ssd-t és a recovery lemezekkel szeretném újratelepíteni és amikor lefut az egész kiadja az utolsó lemezt a gép és újraindul, hogy folytassa a telepítést akkor hibaüzenettel megáll, hogy nem sikerült.

Az érdekelne, hogy egy letöltött és érintetlen windows 7 home premium-al telepítem, majd megadom neki a gép alján lévő termékkulcsot, akkor az úgy megfelelő? Tehát a telepített rendszer meg fog úgy felelni a jogtiszta szoftvernek?

[ Szerkesztve ]

(#19858) krealon válasza KISDUCK (#19857) üzenetére


krealon
veterán

Amennyiben OEM valtozatot telepitesz, senki sem szolhat egy szot sem.
Ha retailt valtozat nem fogadja el az oem kodot.

(#19859) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok!

USB Wifi adaptert próbálok telepíteni Win7 64bit Home Premium-ra, felment első körben egy driver a Windows Update-ből, viszont itt van nálam az eszköz DVD-je szeretném a drivert lecserélni az eszközkelezővel, viszont le van tiltva az illesztőprogram frissítése, visszaállítás, tiltás, eltávolítás funkció... és úgy nézem nem csak itt, hanem minden más eszközömnél is, pedig újraindítás előtt még jó volt :F

Ez vmi jogousltág dolog lehet, hol lehet ez bekapcsolni?

Köszi :R

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#19860) cigam


cigam
félisten

64bites IE alá nincs silverlight?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19861) flash-


flash-
veterán

sziasztok

az a bajom hogy nem tudom usbről telepiteni a windows7 et
ezt írja
illesztőprogram betöltése
egy cd-dvd meghajtó szülséges eszközillesztője hiányzik.
ha az illesztő lemezen vagy cd-n,pendriveon van helyezzem be a lemezt vagy csatlakoztassam az eszközt most.
megjegyzem nincs csatlakoztatva optikai meghajtó.
mit tegyek?
pls help

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#19862) bpx válasza cigam (#19860) üzenetére


bpx
őstag

[link]

kicsit lemész, ott van az End-User Runtime for Windows (64-bit) [link]

(#19863) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Egyre többször jön elő ez a téma (átlag felhasználók körében is) így készítettem a témában egy rövid leírást. Akit esetleg érdekel: Windows 7 - UEFI Install

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19864) cigam válasza bpx (#19862) üzenetére


cigam
félisten

Köszi! Furi, hogy magától nem találja meg.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19865) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sziasztok!

Az a problémám, hogy az új gépemnél a merevlemezeket illetve a SSD meghajtót is megjeleníti, mint leválasztható egységeket a jobb sarokban. Amikor pendrive is van a gépben, óvatoskodhatok, hogy nehogy rossz egységet válasszak le.

Hogy tudnám ezeket kivenni onnan?

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#19866) tupacamaru válasza Inv1sus (#19865) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem sehogy, AHCI miatt van.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19867) Visormail válasza Inv1sus (#19865) üzenetére


Visormail
addikt

A fizetős Zentimo usb és USB Safely Remove programokkal pl be lehet állítani hogy melyik eszközöket rejtse el onnan, más megoldást nem tudok én se.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#19868) NEMO1968 válasza flash- (#19861) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Nem jól van megcsinálva a pendrive-od.
Aktiváltad pl.?
Ha igen,akkor valszeg nem jó progival tetted fel rá a WIN-t.
Én ezzel a progival ]csinálom.
Szinte mindent megemészt,és remekül műkszik.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#19869) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Régi számítógépemen volt egy Windows Virtual PC. Egy Windows XP-t futtattam rajta. Új számítógépet vásároltam. Szerettem volna elindítani a virtuális XP-t, de ezt az üzenetet kapom:

"Windows XP Mode could not be restored because of either host processor type mismatch or lack of hardware-assisted virtualization support in the system."

Mit lehet ezzel kezdeni? Hogyan tudom ismét működésre bírni a virtuális XP-t. Vannak rajta fontos file-jaim, ezért mindenképpen erre a virtuális gépre van szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#19870) €uro válasza €uro (#19869) üzenetére


€uro
őstag

Megtaláltam a megoldást.

Hibernáltam a virutális XP-t. Törölni kellett a hibernációs file-t.

(#19871) MPet


MPet
csendes tag

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni egy olyan hiba megoldásában ami a következő:
Windows 7 bootolása során a win logó utána fekete képernyő jön be csupán az egér látszik...tölt...majd 3-4 perc után jön az üdvözöljük képernyő , és így jön be a windows.
Lassan egy hete csinálja, nem szoktam telepítgetni rá semmit, van egy chrome böngészöm és 2 virusirtom (panda cloud + microsoft essential) + gyári win tüzfal nem hiszem h fertőzőtt lenne a rendszer.

(#19872) sfdrakex válasza MPet (#19871) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Rendszerbe nem nyúltál bele valamilyen optimalizáló programmal? Vírusirtóból egyik is elég lesz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19873) MPet


MPet
csendes tag

Nem piszkálgattam, barinőm laptopjárol van szó, a cc clenert nem tettem még fel neki mert, ő nem telepítget semmit, így nem láttam szükségét

(#19874) MPet


MPet
csendes tag

Ctrl+alt + del el betudom hozni a feladatkezelőt amikor fekete képernyő van.az alábbi folyamatokat látom:
werfault.exe, taskmgr.exe, csrss.exe, atiedxx.exe, winlogon.exe, runonce.exe, taskhost.exe, explorer.exe, dwm.exe.

Miután percek mulva betöltödik az alábbi folyamatokat látom a feladatkezelőben:
atidex.exe, crss.exe, dwm.exe, explorer.exe, groovemonitor.exe, mobileconnect.exe msseces.exe, psuamain.exe
slidebar.exe, taskhost.exe taskmgr.exe winlogon.exe wuaudt.exe.

Tehát az alábbi folyamatokkal bővült :
groovemonitor.exe
mobileconnect.exe ---ez a vodafon mobilneté lehet
msseces.exe
psuamain.exe ---ez a panda virusirto fájla
slidebar.exe
wuaudt.exe ---windows update

és a werfault.exe runonce.exe tünt el.

Gondolom valahol megáll a betöltődési procedúra.

(#19875) DS39 válasza MPet (#19874) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem a panda lesz, a vírusirtók eléggé meg tudják lassítani startot.

(#19876) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#19877) sysrq


sysrq
őstag

Sziasztok, a D partíción van pár mappa amit nem lehet törölni, randomnak tűnő betű és számhalmaz a nevük. Mik ezek és hogyan lehetne megszabadulni tőlük? (Nem az én gépem, a C már kapott egy új rendszert, de ezeket nem találta veszélyesnek a vírusirtó)

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#19878) DS39 válasza sysrq (#19877) üzenetére


DS39
nagyúr

adj magadnak írási jogot az új rendszerből azokra a mappákra vagy magára az egész D meghajtóra, akkor tudod törölni őket.

(#19879) TigerCat válasza Inv1sus (#19865) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Felteszed ezt és nem lesz gond: Intel Rapid Technology driver (keresd az alaplapod gyártójánál, vagy az Intel oldalán)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#19880) vlevi válasza vlevi (#16163) üzenetére


vlevi
nagyúr

Régebben már megszívtam, hogy AHCI módban nem megy a DVD író, csak IDE módban. Akkor nem volt gond, visszaállítottam. De mostmár SSD-n van a rendszer, nem tudom IDE-re visszaállítani. És a DVD csak olvasónak látja a win7. Friss telepítés nulláról, gyári win7x64 SP1 install lemez, nem buherált.
Az alaplap Asus P5QL-Pro, és a Biosban nem látok a különböző SATA portokra eltérő beállítást. Nem lehet DVD-t írni, ha AHCI-ben van a SATA vezérlő? :F

(#19881) Eagle16


Eagle16
addikt

Üdv.!

32 bites Windows 7-ről váltottam 64 bitesre.

Az normális hogy alapból 8 Gb virtuális memóriát állított be magának 8Gb RAM mellé?

Kicsit sokalltam, levettem 1Gb-ra. Mennyi kéne neki?

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#19882) NEMO1968 válasza Eagle16 (#19881) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Normális.
Elvileg a virtuális memória a fizikai RAM 1.5-szerese,szal ennyi még kevés is volt.
Viszont nem baj,ha levetted 1GB-ra,akár ki is kapcsolhatnád.
8GB RAM mellett már csak azért szoktak valamennyi virtuális RAM-ot is meghagyni,mert vannak olyan alkalmazások,amik azonnal sipákolnak,ha semennyi nincs.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#19883) Eagle16 válasza NEMO1968 (#19882) üzenetére


Eagle16
addikt

Akkor jól sejtettem.

Köszi a választ!

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#19884) Hani


Hani
aktív tag

Sziasztok,

egy kis problémám akadt: van két gép, az elsőre rádugva USB-n egy nyomtató és megosztva hálózaton keresztül, a másodiknál pedig egy szoftveres, pdf-be nyomtató "nyomtató", plusz a másik gép által megosztott printer.

A második géppel van a gond.

Ha bekapcsolom az első gépet, majd a második gépet, akkor minden szép, tudok nyomtatni a fizikai printerre, tudok nyomtatni pdf-be, tudok közülük választani, stb. A gond akkor jön, ha nem kapcsolom be, vagy később kapcsolom be az első gépet, mert akkor ha nyomtatni szeretnék, csak vár, vár, vár... vár és vár, meg sem adja az esélyt, hogy kiválaszthassam a pdf-es nyomtatót.
Nem tudom átállítani sem az alapértelmezett nyomtatót a pdf-esre, csak tölti-tölti az "eszközök és nyomtatók" ablakban a dolgokat, de a végén nem talál semmit, még a pdf-es nyomtatót sem.
Sajnos akkor sem mennek a dolgok, ha előre beállítom alapértelmezettre a pdf-es printert (akkor, amikor látja, mert elsőnek kapcsoltam be az 1. gépet és utána a 2.-at)

Nem lehet, hogy valami timeout-ot kéne megadni valahol, hogy meddig keressen egy már beállított cuccot, aztán lépjen tovább a következőre? Hogyan lehetne elérni, hogy tudjon pdf-be nyomtatni az 1. gép indítása nélkül is? Hogyan lehetne elérni, hogy tudjon papírra nyomtatni akkor is, ha az 1. gép később lett bekapcsolva?

(A nyomtató rádugása a 2. gépre nem játszik, az 1. gép rendszere XP prof SP3, a 2.-é W7 Enterprise, SP1)

Előre is köszönöm a segítséget.

(#19885) Gyula84


Gyula84
veterán

Hello

Ti letudjátok tölteni ezt a frissítést? Nekem nem megy eredeti home premiumom van. Genuiecheck nem megy :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#19886) sysrq válasza DS39 (#19878) üzenetére


sysrq
őstag

Nem ez a megoldás.
Más ötlet?

"D partíción van pár mappa amit nem lehet törölni, randomnak tűnő betű és számhalmaz a nevük. Mik ezek és hogyan lehetne megszabadulni tőlük? (Nem az én gépem, a C már kapott egy új rendszert, de ezeket nem találta veszélyesnek a vírusirtó)"

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#19887) Fuser és Tsa

Sziasztok!

Érdekes egy problémám lenne.
Adott egy orvosi rendelő, a szükséges számtech eszközökkel, win7 x64-el, valamint a kőbalta bonyolultságú orvosi szoftverrel.
A fő rendelőben egy Epson AcuLaser M2000 nyomtató, amely kifogástalanul teszi a dolgát.
Neki mindegy, milyen papírt teszek bele.
Hetente egyszer más helye(ke)n rendelés, ott Xerox Phaser 3010, melyre létezik win7 driver, alaphelyzetben működik is.
Igenám, csak amikor receptet nyomtatnék (125x210 mm), elkezd hisztizni, hogy nem megfelelő a betöltött papír.
Régen, egy messzi-messzi galaxisban, még XP alatt, (másik nyomtatóval), az volt a megoldás, hogy feltelepítettem a nyomtatót 3-szor, és alapértelmezett papírnak egyenként meg volt adva a recept, beutaló, A4.
(A szoftverben nem lehet nyomtatásonként matatni, { nem is igazán lenne ez megoldás} hanem egy beállító oldalon kell megadni, hogy mire mit nyomtasson, aztán újraindítani :O . Kinézetre olyan, hogy '92-ben leherótoztuk volna, DOS-ban is voltak szép progik. Ez nem az. )
Namármost win7-nél csak egy nyomtató látszik az eszközökben (bár a tulajdonságokban felkínálja a három verzió közötti választást), és akármit csinálok, A4 az alapértelmezett papír.
Az az érdekes, hogy amikor belenézek a tulajdonságaiba, akkor látom a receptet, de nyomtatni mindig A4-re akar.
Kérdésem: hogyan lehetne azt az egyet 3 különböző nyomtatóként feltelepíteni?

Eddig Canon BJ-200 volt, amire már XP driver sem létezett :Y , valahogy megtrükköztem (egy újabb fajta canon faék stílusú nyomtató W7 driverével), de nem volt az igazi. Most meghalt az egyik, és nem óhajtok 100-féle vacakkal szenvedni. Elég egyfajta tonert készletezni.
Direkt lestem a drivereket nyomtatóvásárlás előtt, úgy látszik, ez kevés volt :O

Advanced challange:
Ráadásul ez 3 helyszínre kéne, és a 3 tökegyforma, egyszerre vásárolt nyomtatót nem hajlandó egynek kezelni :W
Tehát az eszközök között ott van 3db Phaser 3010 és mikor melyiket dugom rá, azt látja online-nak.
De ez a kisebb baj, írtam 3 batch fájlt, aztán helyszínenként választja a nyomtatót.
Hálás lennék, ha valaki tudna egy McGyver trükköt, hogy ne legyen tele az eszközökk mappa.

Köszönöm

(#19888) brd válasza Fuser és Tsa (#19887) üzenetére


brd
nagyúr

Namármost win7-nél csak egy nyomtató látszik az eszközökben (bár a tulajdonságokban felkínálja a három verzió közötti választást), és akármit csinálok, A4 az alapértelmezett papír.

Az pont ugyanaz, csak valamelyik majom kitalálta, hogy ez a továbbiakban az azonos típusú (pontosabban adott portra kötött/azonos IP-vel rendelkező) nyomtatóknál így legyen. Teljesen egyenértékű a context menüből választott nyomtató tulajdonság(, queue beállítás stb.) azzal, ami XP-ben külön nyomtatóként jelenik meg a Nyomtatók mappában (amikor többször telepíted ugyanazt, de más néven).
Tehát, ha ennek tudatában nem lehet jól beállítani az adott, más néven futó nyomtatókhoz a beállításokat, akkor a driverrel van gond (feltételezve, hogy a software, amiből nyomtatnál, rendelkezik olyan funkcióval, hogy nyomtatót tudj választani adott nyomtatásokhoz).

The only real valuable thing is intuition.

(#19889) Fuser és Tsa válasza brd (#19888) üzenetére

Köszönöm. Nagy találmány tőlük :(((
A szoftver tudja ezt, a drivert próbáltam a gyárit és az ms-t is. (Mindkettő win7 x64)
Akkor lehet, hogy a program valamiért A4-ben küldi a dolgot?
Ezzel a résszel eddig nem volt gond, cirka '96 óta.

Valami megoldási javaslatod lenne?

Bele lehet túrni a nyomtató driverébe?
Ha kiírtanék az egy szükségesen kívül minden papírméretet, akkor már csak nem reklamálna :DD

(#19890) brd válasza Fuser és Tsa (#19889) üzenetére


brd
nagyúr

A driverbe nem nagyon fogsz tudni beletúrni sajnos. Másik/régebbi driver nincs is?

The only real valuable thing is intuition.

(#19891) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Erről tudtok valamit mondani nekem?

Az operációs rendszer hibaellenőrzés céljából újraindította a számítógépet. A művelet a következő volt: 0x00000116 (0xfffffa8004ce34e0, 0xfffff8800698c768, 0x0000000000000000, 0x000000000000000d). A memóriakép mentve a következő fájlba: C:\Windows\MEMORY.DMP. Jelentés azonosítója: 102112-16052-01.

Ha bekapcsolva hagyom a gépet éjszakára, majdnem mindíg eljátsza. Napal, aktív használat közben sosem, üresjáratban( csak a torrent megy az alkalmazásokból), meg majdnem mindíg kékhalált dob...

Előre is köszi!
Dodo

[ Szerkesztve ]

(#19892) CoolMan válasza dodopek (#19891) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Próbálj ki másik torrent klienst. Lehet, azért dob kéket.

(#19893) hNp88


hNp88
aktív tag

üdvözletem,

jól emlékszem, hogy a Windows 7 telepítőben nem "kötelező" formázni az adott partíciót, amire telepíteni szeretném? fel akarom rakni a meglévő XP-m mellé, de bajos lenne másik partíciót adni neki jelenleg, ugyanakkor jó lenne, ha az XP-m is megmaradna használhatóan.

:R

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#19894) CoolMan válasza hNp88 (#19893) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Az úgy nem fog menni, kell a másik partíció a win7-nek.

[ Szerkesztve ]

(#19895) kayman


kayman
senior tag

Sziasztok!

Készítettem egy jó kis pendriveos telepítőt, ami jó is lenne magában.
Viszont ez egy régebbi notebook (Acer Aspire 3100). Simán bebootol, de már az elején kiírja (mint anno az xp-knél csinálta) hogy ismeretlen optikai meghajtó, mutassam meg hogy hol van hozzá a driver.

Mit lehet ilyenkor csinálni?


ezt látom a sajátgépben


és ezt ha belelépek.

Milyen drivert lehet egy virtuális cd romhoz adni?

Ez alapján csináltam meg...

HyperTransport az úr!

(#19896) NEMO1968 válasza kayman (#19895) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Próbáld meg ezzel a progival megcsináni.
Nekem bevált.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#19897) kayman válasza NEMO1968 (#19896) üzenetére


kayman
senior tag

Milyen évjáratú gépnél? Mert ha fiatalabb, akkor nem hiszem hogy lenne baj vele, de szerintem itt a gép kora miatt lehet ilyen kompatibilitási hiba.

A kérdéses gépet még XP SP2-vel adták ki. :U

HyperTransport az úr!

(#19898) kayman


kayman
senior tag

Meg win7 alól megcsinálva miben más, mint egy segédprogrammal?
De ha nem jön más infó, akkor délután megcsinálom azzal is.

HyperTransport az úr!

(#19899) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

A napokban építettem új gépet. Új Windows-t is installáltam. Csak SSD-t használok, ezért elvégeztem az alábbi oldalon lévő beállításokat:

SSD beüzemelése a gyakorlatban!

Ezek után azt tapasztaltam, hogy újraindításkor a gép megáll annál a pontnál, amikor kiírja, hogy: Shutting down... Reset-et kell nyomni. Utána a rendszer gond nélkül feláll.

Elrontottam valamit a beállításokkal? Hogy tudok rájönni, hogy miért nem

(#19900) hNp88 válasza CoolMan (#19894) üzenetére


hNp88
aktív tag

jajj de jó :D

de bootloadert ugye csinál magának? szal ha felrakom egy másikra, akkor nem kell majd bajlódni, hogy legyen bootmenü? :B

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.