Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24203) Peltár válasza Zitronensaft (#24198) üzenetére


Peltár
aktív tag

Hát értelek, és egyet is értek, pedig nem a kábelnetet igazgatom mint Te, de ugyan ezek a problémák előfordulnak az én munkámban is. 10 ügyfélből 4 normális, ebből 2 érti a dolgát, rögtön tudja mit akar, a másik kettővel pár perc alatt közös nevezőre lehet jutni, tehát vegyük úgy mind a ketten elégedettek vagyunk. 3 azzal kezdi hogy segítséget szeretne kérni, ( Általában azért mert lusta olvasni, egyszerűbb nálunk sírni ) a maradék három meg agyhalott alapból.

Ettől függetlenül nem adnék készüléket csak felsorolnám azokat a készülékeket amik kompatibilisek a különböző szolgáltatásaimmal. (Persze ezek tesztelve lennének előbb) Különböző árkategóriában azt vennél amit akarsz ott ahol akarod. Én csak és kizárólag a lakásig felelnék mint mondjuk adsl esetén a telecom. Aztán ha szart teccet venni
hát úgy járt. Majd legközelebb olvas , tanácsot kér az ehhez hasonló fórumokon ahol van jó pár hozzáértő ember aki önzetlenül segít. Vagy egymáson segítünk stb. Nekem csak internetem van, Telefonom csak mobil, vezetékest már rég lemondtam, TV-t nem nézek, de ha akarok van Wayteq box-om amit lehet képcsövesre, digítálisra és pc monitorra is dugni. Mindenre van megoldás ha hajlandó az ember némi kompromisszumra. Csak hát sokan nem. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.