Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91035) Siszibatya


Siszibatya
tag

Sziasztok ! :)

Lenne pár kérdésem hozzátok . A válaszokat előre is köszönöm ! :R

IPTV mekkora sávszélességet vesz fel MB/s vagy Mbit/s értékek érdekelnének 1-2 ill. 3 Tv-re ?

Nyilván sima és Hd adásoknál különböző értékek vannak. Én úgy gondolom kell lenni egy minimum - maximum értéknek is , amivel számolni lehet.

Ezt az értéket le kell vonni az adott sávszélességből és ennyi marad netezésre.

Ha jól értelmezem / gondolom a dolgokat ebben a témában :

1000Mbit/s csomag esetében még elviselhetőnek tartom a fenmaradó sávszélességet, de a kisebb 250Mbit/s csomagnál már megakaszthatja a folyamatosságot / gyorsaságot véleményem szerint ha még netezni / letölteni és filmet nézni szeretne az ember .

Ez még csak 1asztali gép vagy laptop , de ha még van mellé másik asztali gép vagy netán mobil és tablet ?

Azt tudom , hogy rourtertől is sok függ és az is , hogy 1000 lan porttal szereltek a továbbiakban csatlakoztatni kívánt eszközök vagy sem .

Tudom , hogy már van lehetőség 2000Mbit/s csomagra is , esetemben én nem tartanék rá igényt.

A következő dolgokra is kíváncsi vagyok :

Csatornaváltásokra hogyan reagál veszít a sebességéből a net , gyorsan váltja az adókat ha kapcsolgatunk ?

Több Tv-n való csatornaváltogatásokkal mi a helyzet , hogyan reagál ?

Én egyébként 1db asztali és wifin keresztül laptop és néha wifi-n keresztül ritkán mobilon netezek/ frissítem az appokat / rendszert mobilon .

Üdv.: Tamás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.