Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72951) luciferk válasza rmartin94 (#72949) üzenetére


luciferk
senior tag

Milyen netet akarsz igényelni adsl, kábel, vagy optika?

(#72952) luciferk válasza kabelmania27 (#72950) üzenetére


luciferk
senior tag

Még nincs most sem iptv akadozás ;)

(#72953) kabelmania27 válasza luciferk (#72952) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szuper, gondolom a netkapcsolat is rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

(#72954) goop válasza rmartin94 (#72949) üzenetére


goop
őstag

Mindenképpen kérj mellé alap telefont, de ha neten nézed látod is, hogy akkor jóval olcsóbb. Én is iptv t kértem, meg mellé a telefont, amit nem használok, de jóval kedvezőbb az ár így.

[ Szerkesztve ]

(#72955) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Hali! Tud valaki egy indokot, hogy miért van az, hogy az új LG tv-m netről (pl. youtube), USB-ről indított tartalmat bivalyerős hanggal adja, viszont a telekomos box-ról (CISCO ISB2001 MT) 2X-3X nagyobb hangerőre csavarva (box meg macxon) a műsorszórás pedig gyenge és halk mint a harmatos lepkef*ng.. :F
Mit lehet tenni, hogy ki tudjam használni a 2.1-es beépített hangszórókat?

[ Szerkesztve ]

(#72956) btz válasza D-Phrag (#72955) üzenetére


btz
addikt

Volt régen egy hanggal kapcsolatos iptv mizéria, nem tudom mi lett a vége, de mostanában nem nagyon paszkodtak ilyesmire.

ⓑⓣⓩ

(#72957) rmartin94 válasza luciferk (#72951) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Szerintem optikai, tavaly decemberben jött be hozzánk, 10-120 Mb-ig van a skála.

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#72958) Bozek


Bozek
nagyúr

Volt mostanában valami sebességemelés a Telekom-nál? Eddig 2,7 MB/s-el jött a torrent, most gondoltam leszedem a friss Remix OS-t, erre 3,6 volt ez az érték. Rámértem speedtest.net-tel és 30/6-ra jött ki, a netem amúgy 20/4-es elvileg.

(#72959) btz válasza Bozek (#72958) üzenetére


btz
addikt

Nincs is olyan csomag hogy 20/4, ott akkor valami nem volt rendben. 30/5 megabit/s csomag van.
30 mbps = 3,75MB/s, szóval ha 3,6MB/s-el jött valami a letöltésnél, az pont megfelelő a csomag szerint.

ⓑⓣⓩ

(#72960) kentucky válasza btz (#72956) üzenetére


kentucky
őstag

Dehogynem, csak hozzászoktunk. Most is nézrm az F1-et és a TV 70-es hangerőn van, így hallok valamit.

(#72961) D-Phrag válasza kentucky (#72960) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Gusztustalan szolgáltató. Nem képe CI+ modult biztosítani, hanem azt a vacak STB-t erőlteti, ami egyébként 5 Ft-ot sem ér. Vicc, hogy egyes vidéken szolgáltatók überelik a hiper-szuper IPTV szolgáltatás.. :W

Van egy bomba hangzásvilágú TV-m amit csak egyéb tartalom esetén tudok kihasználni. Szuper.

(#72962) bopeti98 válasza kentucky (#72960) üzenetére


bopeti98
őstag

Érdekes, nálam nincs ilyen gond. A box HDMI-vel van összekötve a TV-vel, a TV meg optikai kábellel egy régebbi, de teljesen jó 5.1-es házimozival. Minden csatornán jó a hang.

(#72963) Bozek válasza btz (#72959) üzenetére


Bozek
nagyúr

Biztos, hogy eddig 20-as volt, a /4-et mondjuk csak tippeltem. :) Anno 15-ösre fizettünk elő, azt emelték 20-ra utána, de ez már egy régi csomag, még sima ADSL-es időkből. Eddig nem is jött többel, mint 2,7 MB/s.

(#72964) poli27 válasza D-Phrag (#72961) üzenetére


poli27
veterán

iptvnél mióta kéne adnia ci+? :W :W ez nem dvbc szolgáltatás... imádom amikor azt se tudják miről van szó de durrognak az emberek...

(#72965) Nasuto


Nasuto
tag

Nektek kódolatlan lett a Cartoon Network? Ugye elvileg két hónapig kódolatlan, de nekem még mindig nem nézhető.

(#72966) Bozek válasza btz (#72959) üzenetére


Bozek
nagyúr

Közbe kiderült, hogy telefonáltak is, hogy emelnek a sebességen, csak nem én vagyok az előfizető, úgyhogy ezért nem tudtam róla. :)

(#72967) DJ. Ru$y válasza D-Phrag (#72961) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor szolgáltatót kell váltani, ha más übereli. Nincs kötelezettség. A hűséget is fel lehet mondani. Ha pedig nincs alternatíva, akkor nem értem a felesleges sírást.

A másik amit a kolléga már leírt IPTV-hez soha nem fogsz CI+ modult kapni, de még kártyát sem, nem hogy modult.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#72968) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok! Ezen a linken, a lap alján az szerepel, hogy: "A csatornakiosztás változatlanságát 2016. szeptember 1-ig vállaljuk."
Meg tudnátok mondani, hogy hol érhető el az új csatornalista, amit most garantálnak és meddig érvényes? Mert Invitelről szeretnénk váltani és nem tudjuk mik a garantált csatornák és meddig szólnak. Mert van pár adó, amiről nem szeretnénk a váltás miatt lecsúszni.

Más kérdés: mostanában milyen dobozt adnak modemnek, routernek? Nekem régen egy EPC3925 volt. Most is valami egybe modem-wifi router-es dobozt adnak?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#72969) Adama123 válasza spiritex (#72968) üzenetére


Adama123
tag

Minden hónap elején van ÁSZF módosítás, amiben az adott hónap végére módosítják a csatornakiosztás változatlanságát. Ez most október 31. Emiatt nem érdemes ezzel foglalkozni. Szerintem várd meg, hogy év elején milyen változások lesznek, ez legkésőbb november közepén kiderül.

(#72970) spiritex válasza Adama123 (#72969) üzenetére


spiritex
veterán

Az a gond, hogy okt. 27-én jár le a hűségünk az Inv-nél... De gondolom az M3, a VH1 és a TLC évek óta változatlanul benne van a kínálatban, nem?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#72971) Teko001 válasza spiritex (#72970) üzenetére


Teko001
őstag

VH1 decemberben kikerül, és jön helyére az RTL Spike

(#72972) Krystal_s válasza lócitrom (#72925) üzenetére


Krystal_s
addikt

és C0d3r, pingtest:

Nálatok hol írja, hogy mikor volt szakadás (új IP osztás)?
Huawei HG8245H-ban én sehol nem találom. Az utána kötött D-Link-re írja, hogy 700 óra...A D-link szerint Connection Up Time: 32 Day 2 Hour 13 Min 9 Sec, de ezek az értékek nem a szakadást jelzik.
Eddig a Telekom weboldalon szoktam nézni, de az nem mindig elérhető. Jelen pillanatban sem. Pont tegnap akartam ránézni, mert este furcsán jött be pár oldal és a rádió is elhallgatott.

(#72973) goop


goop
őstag

Csak berendeltem a netmania XXL-t is. :D

Van rá esély, hogy csak mailban kiküldik a pppoe auth adatokat, vagy mindenképpen ki akarnak megint jönni?

Amire kb. semmi szükség, úgyis a saját routeremet szeretném használn. :)

(#72974) poli27 válasza goop (#72973) üzenetére


poli27
veterán

tuti kimennek...

(#72975) goop válasza poli27 (#72974) üzenetére


goop
őstag

Rossz hír, de köszi.

(#72976) pingtest válasza Krystal_s (#72972) üzenetére


pingtest
tag

Nekem Speedport W724V van.

Overview, Internet, Online time
3 Day(s), 10:57:15

Ja és ugyebár ez nem szakadás volt log szerint, simán csak új IP-t kaptam.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#72977) lócitrom válasza Krystal_s (#72972) üzenetére


lócitrom
őstag

átnéztem ehhez a ONT-hez a kézikönyvet, néztem a felületről videót, de nem találom sehol sem. úgyhogy fogalmam sincs. de ha tényleg nincs benne az eléggé furcsa azért.

(#72976) pingtest
igazából mindenkinek ugyanaz volt a gondja. tehát ez az ütemezett bontás. bár azt nem tudom egyszerre kezdődött-e, de nálam 2 hónapig tartott.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#72978) choco01


choco01
addikt

Hali.

Adott egy panel, ahova kb. fél éve húzott be a tetőre a Telekom optikát, szerintetek itt hogy oldják meg a lakásba jutást?Mert a folyosókon nem nagyon látni a csatornákban, dobozokban kábelezést, csak annyit hogy a panel tetejére húzták fel az utcáról. :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#72979) kabelmania27 válasza choco01 (#72978) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Tetőről lehozzák a lépcsőházba és onnan bejárati ajtó mellett vagy az ajtót átfúrva viszik be a lakásokba.

(#72980) D-Phrag válasza poli27 (#72964) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Ki mondta,hogy IPTV szolgáltatásra van szükségem? Nincs más vagy jobb lehetőség. Ha lenne olyan szolgáltató aki ilyet biztosít akkor azt választanám. Telekom nem,ad lehetöséget. Szolgáltató is max a 3 betűs, az még szörnyűbb. Kettő senki nem volt kíváncsi a személyeskedő hozzászólásodra. Nekem igenis sok bajom volt már az iptv szolgáltatással, én dolgom. A felháborodás főként a hangzással van amúgy.

#72967: Mi értelmeset tudtál most ehhez hozzászólni? Tudom hogy nem lehet CI modulhoz jutni. Feleslegesen okoskodó vagy az ilyet nagyon "bírom".. :((

Más: A királyi csatornák hangja csak nálam nem megy? Nem mintha hiányozna csak hát ez a szolgáltató biztos jó és csak én vagyok tudatlan már megint.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#72981) DJ. Ru$y válasza D-Phrag (#72980) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor telefon felemel és bejelented a hangot hibára. Attól, hogy itt fortyogsz és írod ki magadból, a Telekomhoz nem fog eljutni. Bár valószínűleg valamilyen szabályozásra fognak hivatkozni, mint másnak is ilyen ügyben.

A személyeskedésedbe nem kívánok beleállni, ha ennyi értelmet nyert nálad az a hozzászólásom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#72982) D-Phrag válasza DJ. Ru$y (#72981) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Nem panaszkodok, szimplán védem az igazam. Annyira nem érdekel az egész, hogy ezen rugózzak vagy más vki. Egyedül a hang jelenség okára voltam kíváncsi, de ahogy kivettem az itteni hsz-ekből ez a szolgáltató szolgáltatása miatt van. Ok elkönyveltem.
Amúgy köszönöm a korrekciót és javaslatot és nem óhajtok összeszólalkozni Veletek, pláne ilyen félreértések végett. Peace :B

[ Szerkesztve ]

(#72983) dchard válasza D-Phrag (#72980) üzenetére


dchard
veterán

Érdekes történet ez az IPTV hangja. Valaki próbálta már optikai kimenettel erősítőn, vagy HDMI-n passthrough módban erősítőn, hogy úgy is szar-e?

Azt nehezemre esik elhinni, hogy a Telekom méregdrága broadcast enkódere szarul állítja elő a digitális hang jelfolyamot, ezen túl legfeljebb a set top box lehet a ludas, ami szarul dekódolja. Némelyik boxon van optikai vagy rezes SPDIF kimenet, érdemes volna kipróbálni, hogy azzal is szar-e. Mert ha nem, akkor nem a jelfolyam szar (csekély rá az esély), hanem az STB dekódere, amit így lehet jelenteni hibára, kérni más típust stb.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#72984) Krystal_s válasza lócitrom (#72977) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm szépen, hogy megnézted annak ellenére, hogy neked nem is ilyen eszközöd van. :B
Sajnos a log sem jelezi. Nálunk még megvan a napi bontogatás.

pingtest: Köszönöm. Nem tudtam, hogy másik eszközöd van. :\

Valakinek nincs ötlete hol lehetne megnézni a napi bontások (új IP) időpontját? (Huawei, Dlink, nem találtam) A T weboldalon egy ideig jelzi az adatforgalomnál, de sokszor nem elérhető (jelenleg sem, napok óta). lol :o
IP jelzős oldalakra szoktam ránézni, vagy bejelentkezések alapján látom (mert kiléptet), de pontos időpontok is kellenének. Néha rá kell néznem, mert változtatják az időpontot és nem mindegy, hogy mire állítják.

(#72985) bul07


bul07
nagyúr

Nálatok minden oldal betöltődik?

Vagy a Telekom elkezdett blokkolni egyes oldalakat?

Tor-ral bejön a bithu de simán böngészőből nem jön be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72986) C0d3r válasza bul07 (#72985) üzenetére


C0d3r
addikt

Az említett (meg a másik nagy oldal se) nem jön be nekem se, csak Tor-ral. Nem hiszem hogy DNS gond, Google DNS-t használok.

[ Szerkesztve ]

(#72987) bul07 válasza C0d3r (#72986) üzenetére


bul07
nagyúr

Az hiszem nálam is Google DNS van beállítva

De legalább nem nálam a gond :)
Remélem átmeneti hiba, mert ha nem akkor ......

Amúgy változott az internet tarifája?
Mert én duplába 2év hűséggel 6320Ft-ot fizetek
De a honlapon most ugyan erre 5920 Ft/hó láttok

???????

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72988) C0d3r válasza bul07 (#72987) üzenetére


C0d3r
addikt

Igen, XL és XXL csomagok árát megkurtították ennyivel.

(#72989) sebipayne válasza bul07 (#72985) üzenetére


sebipayne
tag

Nálam is ugyanez a helyzet. Illetve más külföldi oldalak sem jönnek be, pedig a ping stb... tesztoldalak szerint mind működik, szóval a T-nél van valami gebasz.

(#72990) gg72 válasza bul07 (#72985) üzenetére


gg72
veterán

Nálam sem mennek bizonyos oldalak. ;]

(#72991) Uyuarasy

Nalam is ugyanez a gond es sajnos nem csak a 80-as porton...

(#72992) blg válasza dchard (#72983) üzenetére


blg
senior tag

nekem HDMI-n keresztül van AV erősítőre kötve az IPTV stb.. így is halkabb a hang más jelforrásokhoz képest. de az erősítőn bemenetenként lehet jelszintet módosítani +- irányba, szóval ráadtam + 5 dB-t, és így már okés

szüleimnél nincs erősítő, direktbe van kötve HDMI-n keresztül a TV-re. a hangerőkülönbség jelentős a tévé DVB-T tunerjéhez képest, ez valóban zavaró.

(#72993) Steven


Steven
addikt

nálam is blokkolva van az összes magary torrent oldal ... külföldiek működnek... ez inkább cenzúrának tűnik...

de legyen hiba mert ,ha nem az szomorú világ jön...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#72994) gg72 válasza Steven (#72993) üzenetére


gg72
veterán

Szerintem nem hiba...

(#72995) Steven válasza gg72 (#72994) üzenetére


Steven
addikt

Nyilván szerintem se... jó lenne valaki utána járna pl ITcafé ,hogy miért blokkolják az oldalakat.

Engem az is érdekelne , hogy meg tehetik-e és a miértje is.
Tegnap éjféltől blokkolják ...egyik pillanatban működött aztán egyszerre le lőtték az összeset... :W

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#72996) ripo05 válasza Steven (#72995) üzenetére


ripo05
tag

Másnak is feltűnt már. De ez alapján nem a torrent a gond... :-)

HVG

[ Szerkesztve ]

(#72997) #78121280 válasza Steven (#72995) üzenetére


#78121280
törölt tag

Érdekes mert nálam meg zavartalanul megy pl a mag...

(#72998) goop válasza Steven (#72995) üzenetére


goop
őstag

De ipt közvetlenül beírva sem jönnek be az oldalak?
Még jó, hogy most rendeltem netet tőlük. :D
Szerencsére még visszamondható. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72999) Steven válasza ripo05 (#72996) üzenetére


Steven
addikt

Jah ,de nem tok fura? Csak a hazai torrent oldalak es pont ejfeltol?

Ezt annyira nem hiszem el ezt a storyt...

De mint mondtam legyen hiba .. Az a jobbik felallas

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#73000) interfész válasza Steven (#72993) üzenetére


interfész
tag

Na az szép Én is most akarok váltani...

[ Szerkesztve ]

Minden ami számítástechnika, PC-k építése, szerelése, diagnosztizálása, alkatrész beszerzések, hálózat, stb. Érdeklődni lehet: 06-20-212-0898 A termékeket itt lehet átvenni: 1039 Árpád utca 64, H-P 9-16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.