Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40163) KurtCobain válasza MaxxDamage (#40115) üzenetére


KurtCobain
őstag

1100Ft azt hiszem. Annyit hidd el megér. Kb az egyetlen olyan szolgáltatás ami hiányozna, ha váltanék T-ről.

Mmm'kay?

(#40187) borbas666


borbas666
aktív tag

Másnak nincs gond a Sat Tv-vel?
Konkrétan a Eurosport HD nálam össze vissza rángat, szaggat.
Kezd tele lenni a tököm az egésszel....

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#40190) erzol válasza MaxxDamage (#40115) üzenetére


erzol
őstag

Mióta IPTV-t nézek(~7 éve) reklámot nem nagyon látok. Ha valami érdekel és nincs felvéve(szuper a mobillal inditható távfelvétel :K) inkább várok 2 reklámnyi időt, csak ne kelljen nézni a sok sz@rt...

(#40191) aicon válasza havri1 (#40003) üzenetére


aicon
senior tag

Tegnap este csak jeleztem újra, hogy én firmware frissítést kérnék, nem vonali hiba bejelentését.
Erre jött az sms, hogy központi hiba van, de javítják. :C

Na meg azt sem tudom, hogy miből gondolja a telekom, hogy minden egyes alkalommal, ha az üfszt-t kell felhívni kb. 15-20 percig azt szeretném hallgatni, hogy mennyire fontos a hívásom számukra??? :F
Megértem ezt azonnal, jöhet az ügyintéző...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#40192) zsolt19900


zsolt19900
őstag

lenne egy kérdésem

bteles volt egyik ismerősöm, ezt a területet "t-sítették" akkor fizettek ismerősömék a bteles email címükért, hogy megmaradjon ne legyen t-homeos.

Most át szeretnének menni upc-hez, akkor meg fog szűnni az az email cím vagy megmarad?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#40193) Dluinet válasza zsolt19900 (#40192) üzenetére


Dluinet
nagyúr

fizetni kell csak az e-mail szolgáltatásért a T-nek.
Ahogy még a freemail-es idők előtt is volt.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40194) zsolt19900 válasza Dluinet (#40193) üzenetére


zsolt19900
őstag

szóval ha átcuccol az upc hez, attól még megmarad az email címe? a kukac bteles?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#40195) Dluinet válasza zsolt19900 (#40194) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha fizet

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40196) zsolt19900 válasza Dluinet (#40195) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#40197) Darkkoi válasza ekrisztian (#40105) üzenetére


Darkkoi
tag

Szia .

A natolast 1412 alapos indokkal kikapcsolják (pl.: belső halozatod van, kamerák ) az iptv kap ip címet az érdekes lehet meg törölték központilag a STB-t a hálózatról.

(#40198) chester99


chester99
aktív tag

üdv

van valakinek valami infója mi lett a használt cuccos résszel? szinte semmi sincs már... :(

(#40199) Darkkoi válasza chester99 (#40198) üzenetére


Darkkoi
tag

Szia!

Ez majd ilyen időleges dolog majd mikor megint nagy a készlet vagy valamilyen váltás jön újra lesznek eszközök.

(#40200) vtechun válasza Darkkoi (#40199) üzenetére


vtechun
veterán

Van erről valami link itt a topicban, hogy mikor és mi volt ez? Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.