Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) sanzi89 válasza djculture (#23550) üzenetére


sanzi89
addikt

Nálunk is előfordult már pont ez az eset. Felhívták anyámat, hogy akarunk-e továbbra is netet. Azt mondta, hogy persze, hogy akarunk, miért ne akarnánk? Ezt hűségidő meghosszabbításnak vették, holott nem is az ő nevén van az előfizetés, hanem az enyémen.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23552) jani714


jani714
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. 15-ös netemre múlt héten lett meghosszabbítva a hűségidő. Erre tegnap este átrakták nekem 5mbit-re. Ma telefonon azt mondták, hogy a "technikai" kollégák rakták át, mert erre mifelénk (Somogy) nem bírja el a hálózat a gyors forgalmat. Állítólag nekem eddig is gondom volt a nettel, csak nem vettem soha észre, így lecsökkentették a sebességet, amíg fejlesztik a hálózatot...határozatlan ideig.

Szerintetek lehetséges ez? Nem találtam semmilyen hivatalos bejelentést és értesítőt sem küldtek. Vagy talán nincs kedvük velem most foglalkozni és egy ilyen idióta kifogással koptattak le?

"Don't wanna end up inside my refrigerator freezer, be used as extra topping the next time I make a pizza..."

(#23553) hackeeeee válasza jani714 (#23552) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Előfordulhat.. Csak akkor meg lehet menni parádézni, hogy innentől csak 5Mb-s csomagot számlázzanak Neked, és ne nagyobbat.

Véleményem szubjektív...

(#23554) wmati válasza hackeeeee (#23553) üzenetére


wmati
addikt

sőt simán fel is mondhatod

(#23555) djculture válasza jani714 (#23552) üzenetére


djculture
félisten

Nem tehetik át anélkül hogy szólnának Ha előfizetek x dologra nem lehet x-1 dolgot teljesíteni, az szerződés szegés.

[ Szerkesztve ]

(#23556) wmati válasza djculture (#23555) üzenetére


wmati
addikt

ennek h túl terhelt a kp annak vannak jelei mire rájön a szolgáltató

(#23557) sanzi89 válasza jani714 (#23552) üzenetére


sanzi89
addikt

Mit jelent az, hogy átrakták 5mbit-re? Mivel ha 5mbit az elérhető sebesség, akkor az a garantált minimum, sajnos egy szavad se lehet. Ha módosítottak a csomagodon, és 5mbit-es csomagod van, akkor azért szólhatsz természetesen, ilyet nem csinálhatnak.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23558) djculture válasza wmati (#23556) üzenetére


djculture
félisten

Teljesen mindegy ha szerződésben hűséget fogadok a 15 megára nem szolgáltathat 5 megás csomagot. Az szerződés szegés. Megkell nekki irni hogy szerződés szegést követtek el evvel a lépéssel ami lesz jelezve a Hírközlési Fogyasztói Jogok Képviselőjének (1525 Budapest, Pf.: 75 , telefon: (+36-1) 457-7141, telefax: (+36-1) 457-7105, e-mail: info@nhh.hu) és ha nem történik megnyugtató intézkedés napi szinten lesz a szerződés szegésből eredő kár. felszámolva.

[ Szerkesztve ]

(#23559) wmati válasza djculture (#23558) üzenetére


wmati
addikt

igen ez így van gondolom vagy remélem hogy 5 mega után lesz a számla is

(#23560) jani714


jani714
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, szerencsére megoldódott. Felhívtak mobilon, elnézést kértek a kellemetlenségekért és 1-2 napon belül visszaállítják. Furcsa is volt ez az egész, mert már 2 éve van 15-ös net, és nem emlékszem, hogy bármilyen probléma lett volna.

Viszont van valami abban, hogy korszerűsíteni kéne, mivel erre felénk a 15mbit a leggyorsabb, ami elérhető...

"Don't wanna end up inside my refrigerator freezer, be used as extra topping the next time I make a pizza..."

(#23561) Mardel válasza hackeeeee (#23545) üzenetére


Mardel
őstag

Este beszéltem velük számlareklamációnál.
Július környékén járt le az 1 év, de már június végén felhívtak hogy le fog járni meghosszabbítom-e, mondtam igen, de netes csomagváltásról szó sem esett.
Most visszaraknak a régi csomagba és elvileg szept. 19-től számolódik az 1 év hűségidő.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#23562) sanzi89 válasza jani714 (#23560) üzenetére


sanzi89
addikt

Anyáméknál ha az 5mbit-es net megy 2-3mbit-tel, akkor már örülünk. De több, mint a minimálisan garantált, így kussolunk, és várjuk az alternatívát.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23563) jani714 válasza sanzi89 (#23562) üzenetére


jani714
csendes tag

Nem panaszkodni akartam, bár nálam is jó, ha eléri a 12mbit-et. Engem csak az zavar, hogy egyes területeken jóval olcsóbban lehet hozzáférni sokkal gyorsabb nethez, míg máshol az emberek, ahogy te is mondtad, kénytelenek kussolni és várni az alternatívát.

"Don't wanna end up inside my refrigerator freezer, be used as extra topping the next time I make a pizza..."

(#23564) djculture válasza jani714 (#23563) üzenetére


djculture
félisten

Ez is lesz jódarabig, tekintve hogy ezt a szektort pumpolják folyamatosan adóval.

(#23565) #78121280


#78121280
törölt tag

Na most megint egész sok napot hagytak, hogy befizessem a számlát. :DDD

(#23566) hackeeeee válasza #78121280 (#23565) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekünk 10 nap volt, távszámlán.

@mardel: Ha telefonon intézted, akkor lehet reklamálni, és hivatkozni a telefonbeszélgetésre.

Véleményem szubjektív...

(#23567) kispapa


kispapa
csendes tag

Hy mindenki!

Nézzétek el nekem ha már volt hasonló kérdés de nem szeretnék minden oldalt visszaolvasni.
Szoval t-elöfizetö vagyok iptv meg net....set boxot hogy tudnám összesikálni a media playeremmel?? 12.07 verzio van fent a hálozat megtalálja a pc-t de azt irja ki hogy nem fér hozzá,illetve hogy engedélyezzem az eszköz elérését...
Elör is köszi.

(#23568) hackeeeee válasza kispapa (#23567) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Box tartalmát nem fogod tudni elérni pc-n, ha ez a szándékod.

De amúgymeg, így.

Véleményem szubjektív...

(#23569) kispapa válasza hackeeeee (#23568) üzenetére


kispapa
csendes tag

aaa nem a boxot szeretném pc-re hanem forditva amedia pl-röl tv-re
igen a fenti link meg van nekem is,de 12 es media pl van fent,ami ujabb mint a 11 de ha tuti csak azzal megy akkor le cserélem

[ Szerkesztve ]

(#23570) hackeeeee válasza kispapa (#23569) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg ua. Win7 alatt ugye 12 van alapból. Én annó csak próba szinten próbáltam ki, és működött.

De csak kép, és zene megy át, tudomásaim szerint, videó nem. :N

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23571) bopeti98


bopeti98
őstag

Mennyibe kerül a T-Home vezetékesről Amerikai vezetékes számot hívni?
Itt néztem: [link] de ez elég zavaros nekem :F

(#23572) _BM_ válasza bopeti98 (#23571) üzenetére


_BM_
senior tag

OFF
Nem tudom, de Skype-pal 5 ft / perc az összes usa mobil.
ON

:Y

(#23573) djculture válasza bopeti98 (#23571) üzenetére


djculture
félisten

Ez a barangoló kártyás hülyeség percdijai. A dijcsomagodat megkeresed és letöltöd pdf be a hozzá tartozó dijtáblázatot. Usa a kettes dijzónába tartozik, Ilyen 68ft/perc körül van.

[ Szerkesztve ]

(#23574) bul07


bul07
nagyúr

Ismeri valaki ezt a számot 06-80-630043, Tponba mondták hogy telefonon itt lehet lemondani szolgáltatás
Amúgy hívtam a 1412-őt és azt mondta a ügyintéző hogy telefonon keresztül (vagyis ő) nem lehet lemondani szolgáltatást . Létezne ez?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23575) G.A.


G.A.
aktív tag

Üdv!

Van egy kérdésem az IPTV és a Smart TV-vel kapcsolatban:

Itthon IPTV szolgáltatásunk van, amikhez settopboxok (vagy hogy is írják) vannak, amik csatlakoznak a TVhez.

A kérdésem az lenne, hogy ha veszünk olyan Smart Tvt aminek van Ethernet csatija, akkor az box nélkül is képes az IPTV-s adások fogadására?

Ha van erre lehetőség akkor mire is kell figyelni, mit kell tudnia a tv-nek, milyen protokollokat vagy más valamit kell tudnia?

Ha nem akkor tárgytalan :)

GA

(#23576) djculture válasza bul07 (#23574) üzenetére


djculture
félisten

Csak írásban lehet lemondani tudomásom szerint .
Szerk, meg is kerestem:
Lemondási szándékát telefonon, a 1412-es lakossági telefonos ügyfélszolgálati számunkon, személyesen a T-Pontokban és Partner üzleteinkben jelezheti, azonban azt minden esetben írásban is meg kell erősítenie. Személyes ügyintézés esetén az erre rendszeresített nyomtatványon (megrendelőlapon) teheti meg írásos bejelentését, amelyet telefonon történő bejelentés esetén, postán küldünk el az Ön részére. A nyomtatványt kitöltve vissza kell küldenie a kísérőlevélben megjelölt címre.
Amennyiben szolgáltatás lemondását írásban - nem az arra rendszeresített nyomtatványon- jelzi felénk, akkor a postai levélben a következőknek kell szerepelniük:

Telefonszolgáltatás esetén a kapcsolási szám, amire a lemondás vonatkozik, Internet vagy televíziós szolgáltatás esetén a szolgáltatás illetve díjcsomag megnevezése,
MT ügyfél azonosító,
előfizető családi és utóneve,
az érintett szolgáltatás telepítési címe, vételi helye.
Előfizető aláírása (az aláíró személyének meg kell egyeznie a rendszereinkben szereplő előfizetővel).
Az alábbi adatok nélkül is elfogadható a kérelem, azonban célszerű feltüntetni:

kapcsolattartó telefonszám, melyen el tudjuk Önt érni,
a leszerelés kért dátuma abban az esetben, ha a kért dátum a beérkezést követő 8 napnál későbbi időpont,
lemondás oka.

[ Szerkesztve ]

(#23577) Gubek-Einste válasza G.A. (#23575) üzenetére

Csak a szolgáltató által biztosított box-szal lehet igénybe venni az IPTV szolgáltatást, saját eszközzel nem.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#23578) hackeeeee válasza G.A. (#23575) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak a T-home által kiadott IPTV-s STB-vel fog menni az IPTV. Más lehetőség nincs, szóval, IPTV-hez mindenképp kell az STB.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23579) bul07 válasza bul07 (#23574) üzenetére


bul07
nagyúr

Na hívtam én ezt a 06-80-630043 számot és tényleg szolgáltatás megszüntetését lehet rajta elintézni , csak még annyit tett hozzá az ügyintéző hogy előtte be kell menni egy irodájukba vagy T-mobil boltba mert ott adják meg ezt a számot , és mintha ellenőrizte volna hogy volt e megnyitva az én előfizetői fiókom valamelyik ilyen helyen(nekem volt megnyitva 3-4 hette)

Igaz nem sikerült mert holnap jár le a hűségem és ha most megszüntetni kötbért rónak ki , így holnap hívom újra de ennyit simán megér hogy nem kell bemenjek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23580) #78121280 válasza bul07 (#23579) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hát azért ez érdekes, mert így ha valaki birtokába jutnak a személyes adataid simán bele nyúlhat az előfizetésedbe.

(#23581) djculture válasza bul07 (#23579) üzenetére


djculture
félisten

Vége ugyis az lesz hogy kapsz egy paksamétát postán amit visszakell küldened aláirva. Szerződéseket csak irásban lehet megszüntetni.

[ Szerkesztve ]

(#23582) bul07 válasza #78121280 (#23580) üzenetére


bul07
nagyúr

Különféle adatok kelletek meg biztossági kódból pár számjegy

(#23581) djculture
Nem tudom holnap kiderül

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23583) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#23584) wmati válasza hackeeeee (#23583) üzenetére


wmati
addikt

Mi az nekik ? nem halnak éhen ha nem lesz a kaszába és jobb a békesség is a kölcsönös együtt működés miatt

(#23585) hackeeeee válasza wmati (#23584) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah.

Én annyit mondtam rá, hogy valszeg nem foglalkoztak vele azért, mert lényegében már nem volt aktív a szolgáltatás, így már mindegy volt.

Véleményem szubjektív...

(#23586) Apa+Fia válasza hackeeeee (#23585) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Én 9éve vagyok T és eleinte csak vezetékes teló+net most már 4. éve tv is.Voltak műszaki gondok, számlázási problémák,kötbérigényem,mindig pozitívan állt hozzá a T.
Gondolom ehhez kell,hogy a előfizetőnek is pozitívan kell hozzá állni a dolgokhoz,meg türelmesnek lenni,és megértőnek.Hiszen a technika mindenhol elromlik,minden szolgáltatónál emberek dolgoznak és persze néha hibáznak is,mint mindenki.
Mindenkinek ajánlom csak pozitívan,igyunk egy Unicumot. :DD

Apa csak 1 van!

(#23587) #78121280 válasza Apa+Fia (#23586) üzenetére


#78121280
törölt tag

:K

(#23588) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Másnál is sz@r az M1 műsorújságja? Elvileg 3-tól lesz F1, és nem azt mutatja, egyáltalán...

Véleményem szubjektív...

(#23589) Gedeon31 válasza hackeeeee (#23588) üzenetére


Gedeon31
addikt

Elég sok adónál nem pontos.. 14.10 -kor lesz a boxutca ,de korábban van irva az is.

(#23590) bopeti98 válasza hackeeeee (#23588) üzenetére


bopeti98
őstag

Gyakorlatilag is 3-tól(Pontosabban 14:40-kor) kezdődik a F1 :)

(#23591) hackeeeee válasza bopeti98 (#23590) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem ezt mondtam, de amúgy igen..Oké. De IPTV szerint már van.. És venné is fel, csak hát nem az van. Tehát, gyakorlatilag, hogy vegyem fel, ha szerinte most van?

Véleményem szubjektív...

(#23592) Csucsu88


Csucsu88
tag

Mostanában napi szinten többször is megszakad a DSL net. Nagyon idegesítő, de hiába jelentem be, ők ne látnak hibát, de akkor mégis miért szakadozik?

(#23593) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Ilyenkor kézi beállítást használnám , hátha történik valami baleset vagy időjárási tényező ,ami miatt csuszik a közvetítés.

(#23594) hackeeeee válasza Gedeon31 (#23593) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naja, most ráböktem egy REC-et, és beállítottam, h 3 órával később álljon le.

Csak attól függetlenül ez gáz, mert ha nem lettem volna itthon, akkor kb. így jártam.

A másik hibába Discovery-n szoktam belefutni, mégpedig abba, h van amikor egyáltalán nem az van, mint amit a műsorújság ír.

Véleményem szubjektív...

(#23595) wmati válasza hackeeeee (#23594) üzenetére


wmati
addikt

naja csak ez a hibát kb lehetetlen kijavítani h ne forduljon elő többet

(#23596) Gedeon31 válasza hackeeeee (#23594) üzenetére


Gedeon31
addikt

Eurosport 1 és 2 egész nyáron nem az volt szinte, ami ki volt írva.

(#23597) hackeeeee válasza wmati (#23595) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pl. ezt miért ne lehetne? Elvileg port.hu-ról szedik a műsorújságot. Furcsamód az mindig stimmel amikor a műsorújság nem.

Véleményem szubjektív...

(#23598) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok!
Ezt mire véljem? :Y
Ha a csomagválasztóban nézem, akkor internetből is kettőt listáz.

(#23599) bul07 válasza hackeeeee (#23594) üzenetére


bul07
nagyúr

Valószínű hogy a tv műsor volt van elrontva, mert tegnap este már láttam hogy a port.hu-n 14:40-re írták a F1-et a tvmusor.hu meg 13:40-re írta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23600) joecontra válasza Csucsu88 (#23592) üzenetére


joecontra
addikt

Szia!

Milyen modemet használsz és milyen csomagod van?

Üdv,
J

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.