Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43627) dethroner


dethroner
veterán

Nem nagyon szoktam a Swiftben ülni, így ha néha beülök mindig feltűnik hogy mennyire szar képet ad a gyári tolatókamera. A rendszámkeret fölött helyezkedik el, és a kameraképbe alulról picit belóg a rendszám, ami nagyon tisztán, szépen és jól játszik, ellenben az autó mögötti világ sokkal mosottabb, nem éles. Igazán nem tudom jól leírni a dolgot, de olyan, mintha a lenti részre lenne állítva a fókusz és a pár méterre lévő dolgok meg olyanok amilyen. Próbáltam volna egy fényképet csinálni és berakni, de a telefon kijelzőjét figyel én még ilyet nem láttam, de sokkal tisztább volt a fényképezett képernyő mint az eredeti :Y Munkatársamnak Scross van, ő azt mondja neki nagyon jónak tűnik a saját kameraképe, ezért nem tudom hogy csak nálam van ez a jelenség, vagy csak Swiftre jellemző. Ha mindenki másnál rendben van a dolog, akkor valami módon megpróbálok mégis fotót csinálni és megmutatni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.