Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44151) Tom1939 válasza dReFiX (#44150) üzenetére


Tom1939
őstag

Gondoltam és várom a suzuki féle rav4-et is :)

De hogy egy jó darabig nem lesz automata az hozhat érdekes árakat a használt piacon (egyszer amikor egy ideig nem volt scross nyári szünet miatt, konkrétan benzinkúton szólítottak le hogy nem akarom e eladni).

(#44152) ncc1701 válasza Tom1939 (#44151) üzenetére


ncc1701
veterán

Haver a 4 éves 1.6 szívó vitaráját (garázsban tartott, 20ekm-t tett bele, karc nélküli, makulátlna állapotban) konkrétan drágábban adta el, mint vette újonnan, ráadásul 2 nap alatt.

(#44153) Tom1939 válasza ncc1701 (#44152) üzenetére


Tom1939
őstag

Ja, nekem is ez a tippem. Számla van mindenről márkaszervizben, évente 2* olajcsere.

Mondjuk a szívó motor még egy plusz a piacon, azt már tényleg nem kapsz vitarában. Azért ingyen autó 4 évre az nem rossz (sőt ez már befektetés volt mert pluszban végezte :) )

(#44154) Dyde


Dyde
aktív tag

1700 km körül van az új s-crossomban, és el akartam vinni az 1000 km-es első ajánlott (nem kötelező) szervízre de eddig nem volt időm. Még ilyenkor is el tudom vinni, van ennek is vmi határa hogy meddig lehet? Illetve tud vki ajánlani Bp-en vagy közel hozzá megbízható szervízt?

[ Szerkesztve ]

(#44155) Tigerclaw válasza Dyde (#44154) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az ezres szervizhez nem kell különösebben megbízható cég. Épp csak megnézik a folyadékszinteket meg hogy nem lóg-e valami. Felemelik, alánéznek, megmozgatják a kerekeket. Szerintem minél hamarabb jelentkezz be a legközelebbi Suzuki szervizbe, vagy oda, ahol vetted.(gondolom van szervizük). Ingyenes.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44156) bb71


bb71
őstag

Ismét kérdezem, hátha valaki reagál:

az Ignisnek másnál is eléggé nehéz nyomni a gázpedált?

(#44157) KubanitoS válasza bb71 (#44156) üzenetére


KubanitoS
veterán

Erre még úgy is rá merek vágni egy bazi nagy nemet, hogy nincs is Ignisem...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#44158) SirKero válasza bb71 (#44156) üzenetére


SirKero
őstag

Be mész az első utatdba eső Suzuki szalonba és a kiállított autón kipróbálod + rákérdezel a szervizesnél. :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#44159) bb71 válasza SirKero (#44158) üzenetére


bb71
őstag

KubanitoS: Celeriod sincs ugye, mert az ehhez képest mint a pille...

Sajnos nincs olyan Suzuki szalon - szinte biztos - az országban, ahol Vitaran kívül lenne más kiállítva...

(#44160) Napfénysüti válasza bb71 (#44156) üzenetére

Gondolom annak is már elektronikus a gázpedálja azt meg nem nehéz lenyomni csak késve reagál.

Més que un club!

(#44161) tboldi válasza Napfénysüti (#44160) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem feltétlenül van így. A Jazzem e-pedáljához nagyobb erő kell, mint a WagonR bowdeneséhez. ;)

Amúgy én annak örülök, ha nehezebb lenyomni - a WagonR-nél gyakran adok túl nagy gázt elinduláskor, olyan puha. :D

(#44162) dethroner válasza bb71 (#44159) üzenetére


dethroner
veterán

Kozármisleny és Pécs, itt ki van állítva minden, seggpróbázható :DD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44163) csaba1203 válasza bb71 (#44156) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem vettem ilyet észre eddig... :B

(#44164) SyMbioTe

[link]
5M lesz a Vitara Hibrid alapára.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#44165) dReFiX válasza bb71 (#44156) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ki mentem kipróbálni. Nehezebb picit mint a többi modellé egyébként, de nem okoz bármilyen fizikai igénybevételt egyszerűen érzetre nehezebb be nyomni. De valószínűleg garanciás így nézessétek meg inkább az a biztos egy márkaszervizben. De valószínűleg "ez ilyen" lesz a magyarázat.

[ Szerkesztve ]

(#44166) gyenesmartin válasza bb71 (#44156) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Nekünk elég nehéz volt szintén.A kuplung, a fék és a kormánnyal együtt. A swiftben meg az scrossban sokkal puhább minden.

(#44167) Tigerclaw válasza SyMbioTe (#44164) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem tudom, hogy a konkurensek mennyit kényszerülnek emelni, de az már most látható, hogy a Suzuki jó pár évre búcsút inthet a tavalyi eladási számoknak. Ez a "lehetőségautós" dolog még megtolhatja valamennyire persze.

Már csak az a kérdés, hogy a teljes kisautós, alsó-közép szegmens számai bezuhannak majd, vagy lesz-e olyan gyártó akinek nem kell emelni ennyire és jól jöhet ki a dologból...pontosabban jobban mint a többiek.

Szerintem az Euro 6 és a CO2 adó komolyan lecsökkenti majd az új autó eladásokat szinte mindenhol. Kivétel lehet a felsőkategóriás, prémium, luxus autós szegmens, ahol a pénz nem téma.

Pár éven belül látunk még fúziókat, felvásárlásokat az autópiacon és ha lesz komolyabb jövője az e-autóknak és az önvezetésnek, akkor pár évtizeden belül felére, harmadára csökkenhet az autógyártók száma, főleg ha az EU erőltetni fogja továbbra is a kibocsátás csökkentést.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44168) tipuka válasza Hadrianus (#44139) üzenetére


tipuka
addikt

ne is mond, csak automata autót vehetek, a lehetőségautónál akartam volna ezt, mert a lábaimmal,gerincemmel van egy "kis" gond, de, hogy ennyit drágulnak az autók mindenhol, még nem tudom mit tegyek, hülye is vagyok a kocsikhoz teljesen, van, hogy némelyik hsz-t nem is értem nagyon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44169) dethroner válasza Tigerclaw (#44167) üzenetére


dethroner
veterán

Olvastam olyan cikkeket, amik szerint a kisautó mint kategória gyakorlatilag meg fog szűnni. Olyan kevés haszonnal lehet csak forgalmazni, hogy nem éri meg gyártani, fejleszteni, és az új normák miatt kiszorul. Több gyártó már jelezte is hogy feladja ezt a kategóriát. A Toyota a nagy nyertese ennek a játéknak, nekik a hibrid rendszer sokat hoz, már minden kategóriában ott vannak az ilyen motorjaik. A Suzuki még aki játékban maradt a már előre megkezdett úton haladva, jól érezték hogy nem a háromhengerezés és agyonfeltöltött motorok jelentik majd a menekülőutat, hanem ezek a lágyhibrid rendszerek, amikből szép lassan lesznek egyre komolyabb hibrid motorok. Plusz ugye a Toyotával való együttműködés, amiből ők további hibrid megoldásokat fognak nyerni.
A lényeg hogy nagyon ügyesen csinálták ezt, és a többi gyártó kiszállása miatt aratni fognak ezen a téren. Más kérdés hogy a gyártási kapacitás mit fog bírni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44170) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Aki mókolt már gyári navigációt traffipax miatt, ahhoz szólna elsődlegesen a kérdésem. :R

Adott egy 2018-as Swift GL+, amibe bepakoltam egy 2019-es HERE SD kártyát, előtte pedig frissítettem a rendszert 1870-re. Navigáció szépen működik, azonban az előírtak szerint pendrive-on keresztül felrakott SpeedCam.csv traffipax helyszínei menet közbeni navigáció során nem ugranak fel se ikon, se beep, se szöveg formájában, a menüben történt bekapcsolás ellenére sem. Mikor áll a kocsi, akkor a közeli saját POI-k simán láthatóak, egyesével rájuk kattintva a kis térkép is behozza egy kis zászlóval jelölve.

Mit ronthattam el, vagy kerülte el esetleg a figyelmem? Az általam összetákolt adatbázis forrása PLajos Kollégánk 2019-es példás munkássága, amiből a fix, super és mobil traffipax helyeket ollóztam össze országos szinten.

Ha még nem elérhető a szerveroldali víruskeresés miatt a fájlom, akkor itt lesz kiragadva 1-1 példa, ahol a 3. oszlopban F = fix, K = KKEP és M = mobil. A 4. és 5. oszlop tartalmát elvileg a navink figyelmen kívül hagyja, így azt nem is piszkáltam.

16.5620113,46.7579421,F-50,2,19
16.5254105,46.6222305,K-50,0,266
16.2475250,46.9415812,M-50,2,50

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#44171) Tom1939 válasza tipuka (#44168) üzenetére


Tom1939
őstag

Hát igen. Örülök hogy 17-ben megvettem az automata scrosst. Pedig az én lábammal tényleg csak kis baj van (avagy a 100-ik kuplungolásra fáj a talpam, biztos sok tenisz és khm nem ideális testsúly valamint sok ingázás dugóban korábban együttes következménye). Most gyakorlatilag az első "normális" automata még nehezebben elérhető, és 17-ben is kb a vitara/scross volt a belépő 4,6 milla környékén (1.0t és korábban 1.6 automata).

Talán most, hogy még nincs suzuki automata a [Ssangyong] a legolcsóbb. Ha jól tudom ez is aisin.

(#44172) bb71 válasza gyenesmartin (#44166) üzenetére


bb71
őstag

Szóval nem csak velünk van a gond...
Egyébként kicsit csalódtam az Ignisban, mivel olyan érzetem van , mintha hajóval mennék, a kormányzás nem "határozott". Néztem teszteket, és az egyikbén mint egyedüli hiba pont ezt a kormányzási hibát hozták fel. Sokkal pontosabb, finomabb volt a régi Ignisnek és a Celerionak is a kormányzása...

2020-01-18 13:31:37 (#44170) Vigneau
Erről a Here navigáció SD-re dologról írnál valamit...

[ Szerkesztve ]

(#44173) FollowTheORI válasza SyMbioTe (#44164) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Arra énis kívácsi leszek, hogy a majd 1-1.5 milliót drágult modell (az 1.6-os gen óta) eladásai hogy alakulnak majd. :)

Bár még mindig olcsó a hitel így kérdőjeles mekkora hatása lesz, illetve hány embernél tolta fel a fájdalomküszöb főlé az árat az újabb emelés.

No meg a használt piacra méginkább rányomja majd a bélyegét... ennek persze az eladók örülnek, mert kvázi értékvesztés nélkül lehet majd továbbra is eladni a használt vitarákat.
Kis túlzással. :D

Az egész autóipar jó nagy sz*rban van ezzek a gigazöldüléssel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#44174) Vigneau válasza bb71 (#44172) üzenetére


Vigneau
félisten

Szimpla gyári, HERE 2019 térképcsomagot tartalmazó SD kártyáról van szó, amit behelyezve az SLDA-ba életre lehet kelteni a navigáció funkciót. Netes forrásból szerezte nekem egy Kedves Kollégám 15k alatt, míg a márkakereskedésben 70-80k-t kérnek érte.

Amivel megakadtam, az az utólagosan felrakható saját POI-k - esetemben traffipaxok - helyes bevitele, kezelése, illetve az adataikat kezelő csv fájl szerkesztése.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#44175) bb71 válasza Vigneau (#44174) üzenetére


bb71
őstag

De ez van gyárilag is, mármint Here, csak Neked friss térképeid lettek ezáltal, vagy a szoftver is új? Ezek szerint a kb. 14-15e CID írott SD kártyáról beszélünk?

(#44176) Vigneau válasza bb71 (#44175) üzenetére


Vigneau
félisten

Így van, ez elvileg gyári Bosch HERE térkép SD kártyán, amit kapsz a kereskedésben is. Nekem előtte nem volt kártyám az SLDA-ban, mert GL+ verzióm van. A CID írott pedig kb. 4-5k-ból jött volna Kínából. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#44177) bb71 válasza Vigneau (#44176) üzenetére


bb71
őstag

Akkor most 4-5 vagy 14-15 lett a tied, és miben különbözik a másiktól?

(#44178) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Barátnőm kapna muterjától egy swiftet. Egy milla a keret,picit talán felette. Ebből melyiket érdemes megvenni? Facelift 1,5 körül már van, nem tudom hogy ezt le lehet e alkudni 1 körülire. Típus hibák? Melyik motort érdemes megvenni? Benzin kellene mivel inkább városban menne.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#44179) blakey válasza bb71 (#44177) üzenetére


blakey
titán

Ítt a topikban már többször volt téma, index fórumán de itt a ph-n is felbukkan egy srác aki gyári, eredeti SD-t ad töredékáron, lassan 3 éve vettem nála 1 kártyát amit azóta már többször frissítettem (kártya cserével és kb. 5e), most 2019-es térképet használok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44180) bb71 válasza blakey (#44179) üzenetére


bb71
őstag

Köszi.

(#44181) pjen válasza bb71 (#44177) üzenetére


pjen
félisten

A Here ingyenes,legalábbis az árúházból letölthető.Persze lehet nem egyről van szó.

(#44182) Vigneau válasza bb71 (#44177) üzenetére


Vigneau
félisten

Az enyém 15k alatti - azaz gyári kártya, töredékáron. A többivel pedig blakey megelőzött. ;)

Közben - remélem - megjelenik lassan egy POI szakértő is. :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#44183) bb71 válasza pjen (#44181) üzenetére


bb71
őstag

És ezzel mit akarsz mondani?

(#44184) laca891 válasza Vigneau (#44182) üzenetére


laca891
aktív tag

Cid-kártyát rendeltem Kínából és arra, ment fel minden. Nálam mutatja a fix kamerákat a gyakori mobil helyeket illetve a vasúti átjárókat. Az alábbi leírás szerint csináltam, beillesztem....................................................................................................................................................................................................................
Leírom máshogy a POI frissítést, hátha így érthetőbb lesz.
Keresd fel a poiplaza.com webhelyet, a letöltésre kattintva kiválaszthatod az országon belül milyen témakörben szeretnél POI-kat letölteni, példaképp maradjunk a VÉDA trafipaxoknál. A poiplaza.com keresőjébe beírod hogy VÉDA, megvan a találat, rákattintasz az ikonra, némi infót olvashatsz róla. Katt a letöltés gombra, megkérdezi milyen navigációs készülékhez és milyen formátumban van rá szükségünk, mi a GARMIN-t választjuk ami .csv formátumot használ. Letöltjük és kicsomagoljuk. Egy üres és formázott pendrive-ra létrehozunk egy mappát aminek a neve: myPOIs
A kicsomagolt fájlokat bemásoljuk a pendrive myPOIs mappájába (a txt fájlok nem kellenek csak a .csv és .bmp kiterjesztésűek). A mappában lévő fájlokat, jelen esetben a H-VEDA.csv és a H-VEDA.bmp át kell neveznünk myPOIWarnings_H-VEDA.csv és myPOIWarnings_H-VEDA.bmp re. A lényeg hogy a mappa neve mindig myPOIs legyen, a benne levő fájlok pedig myPOIWarnings_ kezdődjenek.
A Vitara usb csatlakozójába be a pendive-ot, navigáció elindít, közli hogy új POI-kat talált és telepítheti e őket, leokéz és kész.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#44185) laca891 válasza laca891 (#44184) üzenetére


laca891
aktív tag

Talán itt letölthető a lista ;)
[link]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#44186) Vigneau válasza laca891 (#44184) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen, aranyos vagy! Nagyon korrekt a leírás és klassz a link is! Rendkívül sokat segítettél nekem! :R

A posztod előtt jártam egyet és csak nem adtam fel. Töröltem a saját kreálmányom, felraktam egy 2018-as hsz-ben lévő másik forrást, majd teszt után azt törölve visszaraktam a sajátom. Telepítés után levettem a gyújtást, majd visszaraktam és utána már kezdtek menet közben (navigálás nélkül és navigálással is) megjelenni a különböző traffipax helyek. Ez elég érdekes, a jelek szerint így frissül az adatbázis, annak ellenére, hogy telepítés után a saját POI-kban látható.

Viszont, ha jól értem, akkor ezek a BMP-k adnak másik ikont az egyes kamera és veszélyes kereszteződés típusoknak? Mert így akár fel tudom majd használni a saját kreálmányomban is, vagy egy esetleges újabb frissítést követően. :K

U.i.: Végezetül - ha jól értem -, akkor egyszerre 3 különféle CSV-t és hozzá való BMP-t telepítettél a myPIOs mappába helyezve?

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#44187) laca891 válasza laca891 (#44185) üzenetére


laca891
aktív tag

Ami liken van zip fájl ezt ki kell csomagolni és mehet az SD kártyára a navigáció mellé. Legalábbis azt, hiszem, mert még a nyáron csináltam, ha jól emlékezem, másodszor nem pendrivre, hanem az sd kártyára tettem.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#44188) pető bá' válasza FIREBLADE78 (#44178) üzenetére


pető bá'
őstag

Szia,

Ebből a keretből szerintem a facelft előttiből találtok egy szépet, ami nem a kínálat alja, hanem inkább közepe-teteje.
Típushibákra: ABS kocka, nyelestengely csapágy;
CheckEngine ami tulajdonképpen szoftverhibának is tekinthető, mert legtöbbször az alkatrészek cseréje sem oldja meg.

"... and I hope you have a great day!"

(#44189) SirKero


SirKero
őstag

Itt az új Vitara árlista

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#44190) bb71


bb71
őstag

Sziasztok!
Erre melyik kerékkupakot lehet feltenni?

Másik kérdésem:
ezt M43250-62R00-ZGL ismeri valaki, milyen minőségű lehet?
[link]

és ettől miben különbözik?
[link]

(#44191) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Van egy 2012 swift em. 1.2 es 60k Km el benne, benzines.
Az tortent hogy beinditottam reggel az autotb 10 fele,es a kormannyom meg sem mozdult,valami citrom szinu lampa egve maradt a muszerfalon. Szerintem szervot jelenti,meg hogy nem mozdult meg a kormanyom. Leallim az autot,majd ujra inditottam,es ujra ment. Ez mi a fene volt?

(#44192) Tigerclaw válasza dethroner (#44169) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Tavaly nekem is ezt mondták év közben, mikor rendeltem az autót. Épp az volt az utolsó csepp a pohárban, hogy léptem vásárlás ügyben. Eddig amit ott mondtak bejött. Eltűntek modellek, a maradék meg minimális változással drágább lett, vagy épp sokkal drágább.

Sok országban a vásárlók többségének nincs pénze magasabb kategóriás autót venni...sőt ugye a többségnek nincs pénze új autóra, legyen az akár olcsóbb kis autó. Vagy még jobban eladósodnak a bankoknak, vagy használt autót vesznek majd. Esetleg attól a pár gyártótól vesznek majd autót, aki még tart kisebb autót elérhető áron. Átrendeződhet a piac.

Lehet hogy idén a Suzukinál már nem a Vitara és a S-cross lesz a listavezető, hanem a Swift. Az Ignis kisebb és drágább, valamint megosztóbb a dizájnja is. A másik kettő meg sokkal drágább. Nem biztos hogy jó döntés egy főleg kisautókat gyártó autógyárnak lemondani a kisebb autók eladásáról.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44193) Tigerclaw válasza bb71 (#44172) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A Baleno kormányzása sem az igazi, legalábbis egy Seat Ibiza után. Reszponzív, nekem a középreállásával sincs bajom, csak kanyarban fura használni. Nem értek hozzá hogy alul vagy túlkormányzott, de valamelyik az biztos.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44194) Tigerclaw válasza FollowTheORI (#44173) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nyugodtan mondhatjuk, hogy saját maguk ásták ezt a gödröt azzal hogy folyamatosan csalni akartak. Ha csaló szoftverek helyett valódi fejlesztéssel foglalkoztak volna, nem érte volna őket ilyen felkészületlenül ez az év.

Persze az EU vezetése is tanul szerintem a dologból, mert nagy pofont adhat a Német, Francia gazdaságnak, meg azoknak, akik hozzájuk kötődnek. Nekik betarthatóbb követelményekben vagy tempóban kellene gondolkodniuk.

Az nonszensz, hogy pont a kisebb autók tűnnek el környezetvédelmi szabályozás következtében, mikor azok a legtakarékosabbak és legkevésbé szennyezőek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44195) szivacs1987 válasza Tigerclaw (#44193) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Az alulkormányzottság azt jelenti, hogy elfordítod a kormányt, és a kocsi nem kanyarodik annyira, mint ahogy azt a kerek állásából várható lenne (tolja a kocsi elejét).
A túlkormányzottság azt jelenti, hogy elfordítod a kormányt, és a kocsi jobban elfordul, mint ahogy azt a kerekek állásából várható lenne ( a hátsó kerekek kicsúsznak, mint ahogy a driftelés közben szokott).

Mind a 2 esetben vagy az első vagy a hátsó kerekek csúsznak meg.

Mind a 2 eset akkor furdul elő, ha a kocsi (gumik) határait átlépve kanyarodunk.

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#44196) Tigerclaw válasza szivacs1987 (#44195) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Úgy rémlik, hogy többet kell tekerni és emiatt lassabban is áll vissza. Mindenesetre a Seat-ot közvetlenebb volt kormányozni...de talán nehezebb is

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44197) tboldi válasza Tigerclaw (#44196) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez a két autó kormányáttételezésének és futómű-geometriájának különbségéből adódik. Illetve a kerék- és gumiméret is befolyásolja a dolgot. Meg a szervó is másabb valószínűleg.

(#44198) ncc1701 válasza venom8888 (#44191) üzenetére


ncc1701
veterán

Olvastasd ki a hibakód tárolót.

(#44199) venom8888 válasza ncc1701 (#44198) üzenetére


venom8888
őstag

koszi

(#44200) dnelb válasza venom8888 (#44191) üzenetére


dnelb
veterán

valami citrom színű lámpa... :D így nehéz írni bármit is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.