Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44651) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44647) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Tudom hogy nincsen benne részecskeszűrő, viszont az enyémben már van, mert nem tetszett a "sárga vagy türkíz" szín, rendelni pedig nem lehetett már, szóval vettem egy grafitot részecskeszűrővel a régi árában, mert jófejek voltak. Persze a metálfelárat kifizettem érte, de megérte, mert még mindig visszanézek rá a parkolóban ha otthagyom...
Már kicsit koszos, de ugye télen nem mosatunk autót (főleg metálfényes japánt nem) és az összhatáson nagyot dob, hogy sikerült fekete üléshuzatot találnom fehér varrással meg fekete műbőr kormányvédőt szintén fehér varrással. Gyári lemezfelni van alatta felhősemberkés dísztárcsával most a télikerekek miatt, de tavasszal megy alá vissza a gyári porfestett 17"-os alufelni.
Kicsit koszos, kicsit esetlen itt-ott nekem (piros háttérvilágítás a kormányon, máshol fehér, WTF!?), de az enyém, ilyennek szereti a család és ki van fizetve. :DD
Nem mondom hogy hibátlan, node melyik autó az!?

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44652) blakey válasza Motion_Blur (#44648) üzenetére


blakey
titán

Nem, itt vehetsz és 100% pontosan kikeverik, sőt ha többféle változat van az adott színből akkor a színskálát hozzánézik az autóhoz, olcsóbb a gyárinál és akár spray változatban is kérheted.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44653) Montesantos válasza 2ozzmexy (#44651) üzenetére


Montesantos
senior tag

Pesze tudom nem hiba mentes autó nekünk is az van 2019 márciusi.... 18000 km van benne és fel tudnék sorolni pár negatív kritikát, de egyenlőre a müszaki tartalom, megbízhatóság felülírja. Majd 100000 km-nél írok egy nagyobb összefoglalót róla.

Gabi

(#44654) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44653) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

És nektek is van alapjáraton ilyen fura hangja, mintha a generátor csapágy szét lenne menve?
Nyitott motorháztetőnél jobban hallatszik, de mostmár komolyan felveszem valamikor...
Meg ha találasz valami jó megoldást a középső könyöktámasz bőrözésének megóvására, akkor tudasd velem kérlek. Nem létezik olyan hogy "középsőkartámasz huzat"... :B

Többektől hallottam hogy nagy benne a szél zaj autópályán... hát persze, egy kockát tolsz a levegőben magad előtt 130-al, még jó hogy nagy a szélzaj. :D A rádióra szoktak még panaszkodni hogy gagyi, de nekem nincsen vele bajom, nem egy hangorgazmus, de amíg túléneklem, addig nem érdekel. ;]

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44655) Montesantos válasza 2ozzmexy (#44654) üzenetére


Montesantos
senior tag

Nekem alapból varrógépre emlékeztet :) a hang.... megszokás kérdése.
Varass rá valamit gumis huzatot (nincs hozzá)
Szélzaj az van, plusz alapból se csendes a kabin belülről, a japánok hangszigeteléssel nem nagyon foglalkoznak, náluk másodlagos.
Hangszórókat kikukáztam, plusz kapott az ajtó hangszigetlést így már hallgatható kategóriába került.... és csendesebb lett belül.
Melegebb napokon reccsen a kárpit, műszerfal itt-ott (hőfokfüggő mikor hol) :)

Alapból sztem a kormány bőrőzése még gyengébb (persze ez függ mennyit simogatod vezetés közben) egykezes nyitott tenyérrel tekerésre gondolok :) 20 éveseknél nagy divat :D

Gabi

(#44656) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44655) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Azért 20 éves már régen voltam (leírni is fáj, az még az előző évezredben volt :O ), de mai napig úgy vezetek, úgy szoktam meg, de nekem van rajta pont ezért védő, meg hordom a jeggyűrűm is, szóval szegény bőrözésnek nincsen esélye se. :(
Ha tudok majd töltök fel képet, csak mostanság sok faanyagot hordtam haza a lambériázás miatt, szóval a belseje most nem igazán patika, inkább vmi lepukkant kőműves furgonra.. :B
A varrógép hang az lesz az. Nem találom honnan jön, akáhogyan hallgatom, odáig eljutottam hogy a hosszbordásszíj környéke lesz a hang forrása. Na majd ha megyek ősszel szervízbe szólok nekik hogy keressük meg... ha már a múltkor a hátsóülést is szétkaptuk az udvaron. ;]
A zene nem érdekel benne annyira, általában a gyerek meséi mennek rajta a telóról csak zavaró hogy a képet elveszi ha elindulunk. Azon ritka esetekben amikor egyedül autózom vele (havonta 1-2 alkalom 30-45 perces utak) akkor meg ki lehet bírni ha a feleségem nem telefonál bele. Igen, szoktam énekelni a kocsiban, mert ott azt hallgatok amit akarok és senki sem hallja milyen hamisan énekelek. :DD (A zuhany alatt nem lehet mert lekopog a szomszéd hogy erotikus a hangom...)
A zajszigetelést meg nem sokra tartom, ha nagyon zavaró lesz akkor megcsináltatom valahol, főleg városban megyünk vele, hosszabb utakon meg úgyis énekelek vagy a mese üvölt, szóval... :U
Kicsit bosszantóbb a kihangosító autópályán, mert egy idő után hiába adok plusz hangerőt nem lesz hangosabb a másik fél hangja... főleg ha van egy komolyabb oldalszél is alig értem amit mond... vagy csak öregszem. ;)
A középső kartámaszra gondotlam én is valami huzatot... van a régi kocsiból kimaradva fekete fejtámla huzatom vagy 2, nem is volt használva, na majd ezen még agyalok, de köszi a tippet. :R

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44657) dReFiX válasza Hadrianus (#44634) üzenetére


dReFiX
senior tag

Van benne.

(#44658) bododani válasza a_tesz (#44644) üzenetére


bododani
senior tag

Köszönöm a válaszodat, minden lehetőséget figyelembe fogok venni, és ennek megfelelően dönteni.:)

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#44659) yanna


yanna
őstag

Láttam ma egy "új" (2015) Vitarát. Ebben még semmi különös, de a rendszáma még magyar zászlós volt ami kb. 2004-ben változott uniósra. HI betűjelű volt. Hogy a tkmbe...?

[ Szerkesztve ]

(#44660) blakey válasza yanna (#44659) üzenetére


blakey
titán

Nem honvédségi jármű volt?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44662) yanna


yanna
őstag

Ok srácok, így már értem. Ill. annyit nem, hogy másról levetett rendszámot örökölt... De biztos így van.

(#44664) yanna válasza #40993792 (#44663) üzenetére


yanna
őstag

:R Nekik lehet. Értem.

(#44665) 2ozzmexy válasza yanna (#44664) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Neked is lehet, lehet a rendszamod yanna ha még nem foglalt, csak fizess az egyedi rendszamert sok sok illetéket...
A BPI és BPO is létezik még, csak sokba kerülne tovább vinni őket, ezért a Bkk lemondott róluk.
Ha kivonattad a régi autódat mert leadtad a bontoban akkor annak a rendszamat is atviheted az újra csak fizess... A difi az h rendőrök és a honvédség autói külön kasztba tartoznak mert kormany szervek, de a tűzoltók meg a mentők már nem,elobbiek mentesulnek az illeték fizetés alól..

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44666) -NOKIA- válasza yanna (#44659) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#44667) Brogyi


Brogyi
senior tag

Tényleg kár, hogy nem lesz Baleno, bár az a sok króm azért taszít.
[Ez] valami GL+ AT.

(#44668) yanna válasza 2ozzmexy (#44665) üzenetére


yanna
őstag

Erre mondtam, hogy nekik lehet. Nyúzzák le a tizen sokadik bőrt ahonnan gondolom...

(#44669) yanna válasza -NOKIA- (#44666) üzenetére


yanna
őstag

Nem is jön ide senkifia idegen honból, úgy elrettentek... Csak papíron...

(#44670) Hadrianus


Hadrianus
csendes tag

Ma megnéztem a hybrid modelleket a Suzuki Világban, ahol egyelőre csak GLX modellek kaphatóak, S-crossból 6.150.000 forintért. A GL+-ra várni kell még, de az már 5,4 millióért elvihető (máshol úgy láttam, van már készleten). Nem kevés az sem, de elnézve azt, hogy más gyártók mit adnak ennyiért, még mindig a legjobb ár-érték arányú autók között van.

Képek:
S-cross Hybrid: [műszeregység] , [belső1] , [belső2] , [hát] , [far] , [vezető-oldali ajtó] , [árlista, GLX]
Vitara Hybrid: [műszeregység] , [belső] , [orr] , [orr2] [külső] , [külső2] , [led-lámpa] , [far] , [vezető-oldali ajtó]

Megfigyeléseim:
- A hybrideken is kikapcsolható egy gombnyomással a Start-Stop rendszer
- Részecskeszűrősek, de ezzel kapcsolatban 2ozzmexy szavai megnyugtatóak :D
- Külsőre a Vitara fényszóróját leszámítva nincs változás, de az új LED lámpa élőben váratlanul jól néz ki, főleg a galaktikus metál modellen :K
- A Vitara ajtajának borítása nem változott, szerintem túl "kopogós" az S-cross ajtóborításához képest, bár a műszerfal anyaga már kellemes
- Az S-cross nem kapta meg a Vitara "3D-óraegységét"

[ Szerkesztve ]

(#44671) 2ozzmexy válasza Hadrianus (#44670) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

A Vitara-ból a "galaktikus metál" van a képeken? Pont ilyen színű az enyém is, én még grafit metálnak vettem... :B
Nem sok dolog változott, de szép, határozottan tetszik, bár nem tudom a GLX mennyiért volt kirakva, csak abból tudok kiindulni amit legutóbb feltöltöttél GL+ ár, annyiért ez nagyon adja...
Hol veszel Hybrid SUV autót 5,4-ért? Bár a fogyasztási adatok nekem meglepőek...

@yanna: Mint írtam neked is lehet, csak meg van az ára amit ha kicsengetsz, akkor neked is lehet magyarzászlós rendszámod, mert a táblát csak átrakod. Azért nem látsz, mert a magyarok "faszariak" (már elnézést a kifejezésért), vesz egy új autót (mondjuk Audi-t) 25-26millióért és ha azt merik mondani az okmányirodában hogy plusz 400ezerért olyan rendszámod lesz amilyet választasz akkor felszívja magát h "annyi pénze meg kinek van!?". Tudsz követni? ;)

@Brogyi: A rengeteg krómtól kezd egy kissé vásári lenni, nem? Ez már tényleg sok, bár lehet arrafelé meg az a menő, nem a sötétített üvegezés nagy felnikkel meg peres gumikkal...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44672) fapuskapa


fapuskapa
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ki milyen fajta toronycsapágyra + szilentre cserélte a gyárit, kinek mi vált be? (2008 Swift)

Köszönettel,
Laci

[ Szerkesztve ]

(#44673) blakey válasza Hadrianus (#44670) üzenetére


blakey
titán

A Vitara fényszóró szerintem rendben van.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44674) pető bá' válasza fapuskapa (#44672) üzenetére


pető bá'
őstag

én még nem cseréltem, de 8k a gyári új, lehet, hogy beruháznék rá..

[link]

"... and I hope you have a great day!"

(#44675) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44655) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem tudom mennyire lett jó a kép, eléggé szürkületben fotóztam, ilyen védőt tettem rá, mert ez emlékeztet legjobban a gyárira. Mondjuk feltenni nem kis erőfeszítés volt...
Majd nyáron megmondom mennyire csúszik.
Modnjuk ha órán kívül van más modul a légbeömlők közötti Suzuki felirat helyére, akkor tippeket elfogadok...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44676) blakey válasza 2ozzmexy (#44675) üzenetére


blakey
titán

Szétfogja nyomni a varrásoknál a kormányon lévő bőrt, nálam 4 hónap alatt mély nyomai voltak az amúgy bőr kormányvédőnek, 1 évbe tellett míg eltűnt. Csúszni biztos nem fog.
Eleve órával kellett volna kihozni a kereskedésből.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44677) tboldi válasza 2ozzmexy (#44675) üzenetére


tboldi
nagyúr

Inkább elvinném kárpitoshoz, hogy húzza be rendes bőrrel. Én így is tettem. :B

Az óra helyett meg CANchecked. :))

(#44678) blakey válasza tboldi (#44677) üzenetére


blakey
titán

Amig nincs baja a bőrkormánynak minek bőröztetni?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44679) 2ozzmexy válasza tboldi (#44677) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

A kormány szép lett, de gondolom neked nem állt meg 3ezerből. :DDD
Fél órát túrkáltam az autósboltban a kormányvédőket, az eladók már hülyét kaptak és még csak utána tértem rá a dísztárcsára meg az üléshuzatra...
Ez a CANchecked nem igazán szimpi megoldás, jobban örülnék valami gyárinak ami nem óra...

@Blakey: Remélem nem darálja le, ha meg ledarálja akkor mindegy, végülis gyűrű mindig van rajtam, az meg ellensége a bőrözött kormánynak...
Nem akartam oda órát, mást nem tudtak adni, így is kiborít hogy az időt meg a külső hőfokot 2 helyen is írja a kocsi... valami más jó lenne oda csak még én sem tudom mi. 2020-ban egy óra nekem nem sokat ér, ha mondjuk egy páratartalom visszajelzés lenne ott vagy utastér hőmérséklet mondjuk. :DD

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44680) blakey válasza 2ozzmexy (#44679) üzenetére


blakey
titán

2020-ban egy óra nekem nem sokat ér - ezért kellett volna belealkudni az árba, pénzt én sem adtam érte.
így is kiborít hogy az időt meg a külső hőfokot 2 helyen - cserébe az egyik GPS alapú, tehát van mihez igazítani a másikat, engem nem zavar, csak a nagy órát nézem, a többi a hozadék. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44681) tboldi válasza 2ozzmexy (#44679) üzenetére


tboldi
nagyúr

18k volt, de gavallér voltam, és 20-at adtam.

A dísztárcsa és az üléshuzat a másik két dolog, amiért a kardomba szoktam dőlni. :DDD
Semmiért nem takarnám el a jó kis plüssös anyagot a Jazz-ben, az elődeim sem tették, és mégis újszerű 14 év és ~140k km után. Alufelniből meg olyat vettem, ami "winterproof". :)

(#44678) blakey: Mert amit ráhúznak, az valódi bőr, nem mű. Legalábbis nekem valódi került rá.

Amúgy ha már itt tartunk... :DD

[ Szerkesztve ]

(#44682) ncc1701 válasza 2ozzmexy (#44675) üzenetére


ncc1701
veterán

Én bicajra való kormánybandázzsal szoktam körbetekerni az autó kormányát, még jól is néz ki. Ezt is tervezem, mert nekem túl vékony a kormány, majd amikor rendelek a bicóhoz cuccokat, hozzácsapom azt is.

(#44683) Hadrianus válasza 2ozzmexy (#44675) üzenetére


Hadrianus
csendes tag

Facebookos ötlet, ez tetszett :D Bár a telefon úgyis tükrözhető, de így kicsit jobban szem előtt lehet a GPS.

[ Szerkesztve ]

(#44684) 2ozzmexy válasza Hadrianus (#44683) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

LOL... indul a házibarkács új évada...
Nekem a középkonzol tárolójában szokott lenni, mert ott van az USB és arra van rádugva a telefon, így útközben tölt és a messenger és egyéb üzeneteket is felolvassa a "hölgy", csak válaszolni nem tudok rá, mert nem érti amit mondok neki... rozsdás az angolom, de nem ennyire, magyarul meg nem tudja értelmezni a szavaimat...

Most nézem a képet amit feltöltöttem, még a kábel is látszik rajta. :W Na jó, fotózásból nem fogok megélni, az már látszik. :DD

Valami értelmes dolgot el tudnék oda képzelni, csak nem órát vagy telefon tartót. Több ismerősöm is agyal rajta már mit lehetne oda tenni... na ők megvették/kapták az órát. Ők mondták hogy pénzt ne adjak érte.

@tboldi: "A dísztárcsa és az üléshuzat a másik két dolog, amiért a kardomba szoktam dőlni" én nem, sajna muszáj mindkettő... üléshuzat azért kell mert a család ki-be ugrál a kocsiból én meg nem vagyok ugróbohóc hogy hetente 2szer porszívózzam. A dísztárcsa évekig nekem sem volt, de most kipróbálom, állítólag nem rozsdásodik tőle a kerékagy meg a csavar... 5 év múlva megmondom igaz e a teória...

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44685) SirKero válasza Hadrianus (#44670) üzenetére


SirKero
őstag

Hát valljuk be őszintén tiszta szégyen már az a műszerfal 2020-ban. :W Nem tudom miért nem tudták bele tenni legalább a Vitaráét ha már nem akartak teljesen újat csinálni. :F

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#44686) Napfénysüti válasza ncc1701 (#44682) üzenetére

Erről dobsz képet?
Milyen bandázst használsz?

Més que un club!

(#44687) Hadrianus válasza SirKero (#44685) üzenetére


Hadrianus
csendes tag

Nincs baj azzal, nekem pont az S-cross műszerfala tetszik jobban :D Persze ez nagyon szubjektív. Amúgy szerintem áttenni nem érdemes semmit, maximum újat tervezni, mert egész más a külső formaviláguk is, nem is illene egyik belseje a másikhoz.

[ Szerkesztve ]

(#44688) Brogyi válasza tboldi (#44677) üzenetére


Brogyi
senior tag

Szerintem pedig a legjobb ötlet oda egy turbó nyomásmérő, és egy olaj hőmérséklet mérő.
Mindenképpen a nyomásmérő szerintem jó ötlet. Minden adat ott a buszon. Természetesen a kész kinai se rossz.

(#44689) dethroner válasza Hadrianus (#44687) üzenetére


dethroner
veterán

Szerintem meg a Swift übereli mindkettőt :P

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44690) bododani válasza a_tesz (#44644) üzenetére


bododani
senior tag

No, ma adtam le a kocsit, megnézik pontosan mi a baja majd. A facebook csoportban kapott és a neten talált információk és a hallható hang miatt eléggé gyanús hogy dugattyú a baj, de valamiért belül még mindig reménykedek abban hogy kisebb a baj :D

Más: Vettem én is a tescoban kormány huzatot, de sajnos csúszik a kormányon. (pedig méret volt papíron) Eléggé megtetszett amúgy, és mit tehetnék hogy feszes maradjon, valamit a kormány és a huzat közé kellene tennem? :DDD

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#44691) 2ozzmexy válasza bododani (#44690) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Röviden: Semmit.
Hosszabban: Engedd meg hogy egy szólással kezdjem, "a papír mindent elbír...". :K
Ráírni bármit rá lehet, csak nem biztos hogy tudja, ha fontos neked a biztonság, akkor nem használod, ha nem fontos akkor meg csak a jobbat nyomjad. ;]
De a tréfát félre téve én megmértem és kerestem is, meg itt is kérdeztem a többieket hogy mekkora kell a Vitarába, és így kiderült pontosan milyen átmérőhöz kell vennem. Azt érdemes lenne kipróbálni, hogy veszel egy rávaló méretet és utána felteszed azt ami tetszik, hátha megfeszülne, bár kétlem... Az enyémet feltenni alig lehetett, az "okosak szerint" ha alig tudod feltenni, akkor jó a méret... Jah és cm-re vesszük, nem S meg M meg egyéb homasita gazdaságos méretre...

@Brogyi: Igen, olajhőfokmérő nem hülyeség, tudjam mikortól lehet nyomni neki, bár inkább turbóhőfokmérő kellene és akkor azt is tudom mikor szabad leállítani... csak honnan lehet ilyet szerezni? Jah és Plug&Play megoldás nem érdekel, csak a Plug&Work. :DDD

@dethroner: Elég szép, bár a cél mindkettőnél más volt. Én jobban szeretem a letisztult műszerfalat, bár az anyaga sosem zavart, mert nem tapizom, csak ha takarítani kell...

@Hadrianus: Izlések és pofonok, nekem a Vitara jobban bejön, az S-Cross szemből olyan... hogy is mondjam hogy ne legyen sértődés...olyan elkapkodott. Szerintem nem lett igazán ütős, ami úgy megfogja a tekintetet. Ettől még neked tetszhet, csak ne ez legyen az új irányvonal... :D

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44692) ncc1701 válasza Napfénysüti (#44686) üzenetére


ncc1701
veterán

Fotóm momentán nincs, mert a swiftemet még nem tekertem körbe, de lehet válogatni. Ezek direkt kormányra valók, markolászásra. :)

(#44693) ncc1701 válasza bododani (#44690) üzenetére


ncc1701
veterán

Vigyázz, mert ha mozog rajta, lekoptatja a kormányod.

(#44694) bododani válasza ncc1701 (#44693) üzenetére


bododani
senior tag

Igen igen, tudom, le is vettem sajna :D Főleg hogy most szervizbe van egy ideig nem fog kopni :O
De amúgy is kopott eléggé szegény, majd valami varrás vagy kormánycsere lesz a végső megoldás.:)
A kormányban asszem nincsen már airbag, így világít is az airbag felirat. (nem ütköztek, szerintem korábbi kormánycsere volt vagy passz, mert elég puha a kormány közepe, benyomható) Az AirBag ledet meglehet szüntetni valahogy egyszerűen?
(1.3 sedan 2000 8v 2oldalt dudagombos kormány) :D

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#44695) Napfénysüti válasza ncc1701 (#44692) üzenetére

Kár, megnéztem volna. :K Országúti bringázom így a bandázsokkal valamennyire képben vagyok, ami nekem nagyon bevált az a LizardSkins DSP típusa. Mondjuk 3 ilyen árából már kijön egy újrabőrözés de én speciel nem is tennék a kormányra. Ha elkopik bőr majd elviszem újrahúzatni. Ellenben a feleségem 2005-ös Swiftjében műanyag a kormány arra még lehet kipróbálnám az ötleted.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#44696) yanna válasza ncc1701 (#44693) üzenetére


yanna
őstag

Sőt baleset veszélyes.

(#44697) beef


beef
őstag

Újabb ráncfelvarrást kap az Ignis. A legfontosabb, hogy lecserélik a 12V-os "gombelemeket" a 48V-osra a hibrid rendszerben. Gondolom az ára is még jobban emelkedni fog.

(#44698) v2019


v2019
friss újonc

Sziasztok!

1 hónapja van Suzuki Vitarám, az ablakmosó spricnit szeretném feljebb állítani, de nem a szokásos kis cső állítgatásával lehetséges. Egy vízszintes horony , felül félkörív, alul osztott félkörív van. Tudna valaki segíteni?

Köszönöm

(#44699) bododani válasza yanna (#44696) üzenetére


bododani
senior tag

Így van, azért is vettem le, mert külön oda kell figyelnem hogy szorítsak megfelelő erővel.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#44700) ncc1701 válasza Napfénysüti (#44695) üzenetére


ncc1701
veterán

Előző yarisom műanyag kormányos volt, arra simán feltekertem. Gondolkodtam a bőrözésen is, tudom, nem egy összeg, csak állat lusta voltam vele foglalkozni.
Bicaj nyergemen kellene bőröztetni a felületet, kezd elfáradni a rajta levő valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.