Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) dnelb


dnelb
veterán

kb 2nap múlva ha valakinek kell gyári normál állapotú 15os swift alu, 185/60 r15 1eves 7mmes hankook gumikkal irjon rám. (aktív) topik tagnak 70be odaadom az egész szettet, nem ut nem ráz, csak fel kell tenni és menni vele.

(#25002) Samus


Samus
addikt

Sziasztok, a régi Swifteknél hogy tudom legkönnyebben megoldani, hogy az elektromos ablakot kulcs nélkül is tudjam működtetni? Gondolom a kapcsolt pozitív szálat kellene kapcsolóval (meg időrelével, hogy ne maradjon sokáig úgy) ellátni, kvázi áthidalni. Valaki csinált már ilyet? A váltóboxban vannak a kapcsolók, igazából az érdekelne, hogy melyik vezeték kell nekem, és ez a kábelkorbács merrefelé tekereg.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25003) Wiz Khalifa válasza Motion_Blur (#25000) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy a Baleno-k megbízhatóak?

Smoke some weed nigga!

(#25004) Motion_Blur válasza Wiz Khalifa (#25003) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt majd 10 év múlva tudjuk meg. Új autónál ezt nem lehet megmondani.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25005) Wiz Khalifa válasza Motion_Blur (#25004) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én régire gondoltam. :) van egy hirdetve a hahu-n. 200k alatt. És mindig bele botlok. :)

Smoke some weed nigga!

(#25006) Hego válasza Motion_Blur (#25000) üzenetére


Hego
tag

Ebbe ugyanaz a motor van mint a swiftben? Mert ha igen, akkor ez sose lesz 4L a valóságban :)

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#25007) Vesztor87 válasza Hego (#25006) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nem tartom lehetetlennek, az új Swiftek elég jól fogyasztanak úgy tudom. Már a gombóc se eszik szerintem olyan rosszul.

(#25008) tboy93 válasza Hego (#25006) üzenetére


tboy93
nagyúr

De, lejton motorfekkel gurulva :DDD

(#25009) Motion_Blur válasza Vesztor87 (#25007) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Új Swiftek (2010-től) 5,2-5,5 körül esznek óvatosba, vegyes tempós inkább 6.

4 liter az lehetetlen szerintem is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25010) gatto_


gatto_
senior tag

Városban kizárt a 4 liter, de országúton meglehet. A hétvégén lementem a telekre, induláskor tankoltam, mindent lenulláztam. 50 km oda, 50 vissza. Lefelé hűvös volt, nem nyomtam nagyon így mikor leértem 3,9-et mutatott a fogyasztás mérő. Hazafelé meleg volt, ment a klíma, kicsit nyomtam is neki, így mire haza értem felment 4,1-re. Kérdés hogy mennyit csal. :D
Normál napi használatban, úgy hogy a munkahelyem 2,5km-re van, azaz napi 5km-ert megyek, durván 5,8-6 litert szokott enni. 2011-es Swift.

(#25011) Hego válasza gatto_ (#25010) üzenetére


Hego
tag

spritmonitoron 6,5 körül van az átlag. most toltam egy keresést, amiben csak 2012 utáni swiftekre szűrtem... :) Valszeg elment a suzukikereskedő melegmotorral 5.-ben 50-el autózni egy kihalt útszakaszon, aztán gyorsan lefotózta :D

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#25012) Kornel válasza Hego (#25011) üzenetére


Kornel
veterán

k12b 1050 kg körüli kasznival (swift/splash) 5,3 nagyátlag.
országút-50 város-25 pálya-25% kb.
na most ez a baleno meg 900 kg, gondolom a felnik is könnyűek (rugózatlan tömeg), simán lehet adott esetben -0,5-1 liter nyereség a súlycsökkenés miatt.
a k12b szerintem kiváló motor!!!

(#25013) Zola007


Zola007
veterán

Sziasztok
Suzuki Swift 2 (2005, 1.3 M13A) kuplungszettet ideje cserélnünk.
Még a gyári van benne, az milyen gyártmány?

Aki már túl van rajta, melyik márkát érdemes az alábbiak közül belerakni?
- LUK
- Nipparts
- Valeo

Unixból lesz véve, ezek vannak raktáron.
a Nipparts és Valeo egy árban van, a LUK az 7.000 Ft-al drágább

:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25014) dnelb válasza Zola007 (#25013) üzenetére


dnelb
veterán

exedy a gyári.

(#25015) tomi5244 válasza Kornel (#25012) üzenetére


tomi5244
őstag

A Balenoban már k12c megjelölésű blokk van. Azt még nem olvastam, hogy pontosan mit változtattak rajta az elődhöz képest, de az értékesítő fickó is mondta, hogy ez egy újabb generációs motor. A súlyhoz meg annyit, hogy tényleg baromi könnyű, mert ahogy írtam is nemrég, az ajtókat nagyon könnyen lehet ki-be csukni... :U

(#25016) Ace owner


Ace owner
addikt

'05 swift beázik anyós ajtónál valahol. Esőcsatorna eldugulhatott? Hol keressem őket? Mivel célszerű tisztítani?

Galaxy Fold 4

(#25017) gerii válasza Ace owner (#25016) üzenetére


gerii
addikt

A tetején lévő gumicsíkot le kell szedni kitakarítani, hátha attól van. Kompletten lejön, csak a szélvédő kezdeténél kell kicsit visszahúzni a tüskéről.

(#25018) Thome válasza Zola007 (#25013) üzenetére


Thome
addikt

Ez engem is érdekelne, szerintem jövőre cserés lesz nekem is.

(#25019) Motion_Blur válasza Kornel (#25012) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"az alapváltozatot a 94 lóerős 1,2 literes benzines hajtja. Ez a K12C jelű motor nem azonos a Swiftben lévő, szintén 1242 köbcentis, de K12B jelű négyhengeressel, amelynek a sűrítési viszonya a Balenóban igen magas, 12,5:1 arányú, míg a Swifté 11,0:1-hez"

gyorsteszt

Nagyon tetszik ez a kis turbós ezredes, de maga az autó egyáltalán nem jön be.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25020) Zola007 válasza Thome (#25018) üzenetére


Zola007
veterán

LUK lesz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25021) Motion_Blur válasza Zola007 (#25020) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mennyi km van az autóban?
Illetve honnan tudod hogy cserélni kell?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25022) tboy93 válasza Zola007 (#25020) üzenetére


tboy93
nagyúr

En tutira exedyt raknek bele. Nem hiszem hogy olyan nagy lenne a felar, cserebe lehet 2x annyit elmegy.

(#25023) dnelb válasza tboy93 (#25022) üzenetére


dnelb
veterán

jaja nekem is azt tettek, perfect :)

(#25024) tboy93 válasza dnelb (#25023) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az egyik haverom rendelt a hondaba eloszor valami nonamet, beraktak, szar volt ment vissza. Aztan rendelt valeot, beraktak, az is szar volt, ment vissza. Vegul az exedy lett jo bele. Nem mondom hogy az exedy az isten, de teny hogy 7g4d civicbe mast nem erdemes rakni :DDD

(#25025) Kornel válasza Motion_Blur (#25019) üzenetére


Kornel
veterán

Max reszelgettek rajta.
De valóban jól fogyaszt.
Cserébe meg nem megy.

(#25026) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Dob + tárcsa állapot:

Ma bevásároltam a hétvégi felújításra, ezt a festéket választottam: [link] remélem jó lesz, sprayt nem szerettem volna, soha nem lesz olyan időtálló mint az ecsetes festés. Majd rakok fel képeket ha végeztem vele.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25027) gerii válasza Motion_Blur (#25026) üzenetére


gerii
addikt

A hátsó dobot is ezüsttel csinálod? Tiszta Freeza lesz a kocsi is. :DDD

Ja, a múltkor megcsináltam a Lidl-ös felnitisztítóval a felniket, baromi jó cucc, a rozsdás kerékcsavarokat is megpucolta, örülhet az új tulaj.

[ Szerkesztve ]

(#25028) Kornel válasza gerii (#25027) üzenetére


Kornel
veterán

En auchanba vettem valami bitang erős cuccot, még az ujjamrol is lemarta a bőrt 😂😂

(#25029) gerii válasza Kornel (#25028) üzenetére


gerii
addikt

Az enyém előtte egy héttel megedződött a zselés festékmarótól, ami tényleg leszedte a bőrt, úgy néztem ki mint egy vízihulla. :O

Ha már durva cuccok, akkor biztos volt valakinek seb+hígító élménye, aminél jobb a kipukkadt vízhólyag+hígító. De ami 10x durvább ennél is az a muskátlitáp+ vízhólyag. Na ott nem lehet visszafogni az ordítást. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25030) Motion_Blur válasza gerii (#25027) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Felnire (fékporra) ez a csodaszer: [link]

Sonaxból hasonló: [link]

amúgy azért vettem ezüstöt, mert ezen kívül csak fekete volt, ezt meg inkább nem :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25031) tboy93 válasza Motion_Blur (#25030) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fekporra egyik legolcsobb csodaszer a 20%-os háztartási sósav, en is azzal szedem le mindig a dzsuvat.

(#25032) Motion_Blur válasza tboy93 (#25031) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerinted akár a fénynyerget is be lehet vele kenni? Mert ugye azon is van rendesen és a drótkefe + csiszolópapírral nem nagyon lehet odaférni mindenhova.

Ez az Iron X meg olyan hogy befújnak fele mindent a felni mögött és a nyereg visszakapja szinte az eredeti színét. Csak nem szívesen adnék érte (kiszállítással) 6K-t..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25033) tboy93 válasza Motion_Blur (#25032) üzenetére


tboy93
nagyúr

Passz. Egyreszt a feknyergen rozsda van, azzal nem tudom mit csinal a sosav, lehet meg se kezdi. Masreszt ott a fekbetet, arra se tudom milyen hatással lehet. Nekem ugye le volt véve a kerék...

(#25034) gerii válasza Motion_Blur (#25032) üzenetére


gerii
addikt

6k-t ki ne adj, 500Ft volt a lidl-ös cucc :DDD
Szerintem bekened sósavval, ecsettel, 1 perc és lehet lemosni. 2-3x eljátszod és kész is. Drótkefe amúgy sem elég festés alapozáshoz, mert nem fog megtapadni.

(#25035) Motion_Blur válasza gerii (#25034) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jaja erre gondoltam én is, köszi :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25036) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Mai nappal megváltam a nagyon szeretett és megbecsült Swift szedánomtól. Továbbra is maradok hű toptiktag és olvasó. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#25037) Doze válasza Motion_Blur (#25026) üzenetére


Doze
aktív tag

Nem tom, a dobot még csak-csak meglehet csinálni hogy jó legyen, még talán a nyerget is, de a féktárcsát szerintem felesleges festegetni, max lekaparod a rozsdát róla aztán kész. Kályhaezüst kb tart egy hétig, utána víz+hő megteszi a hatását, ledobja megint. Egyébként a nyerget nagyon rossz lefesteni, rozsdátlanítani meg majdnem lehetetlenség, főleg a fékpofa résznél. Meg alapból az öntvény nagyon göröngyös, kész nyűglődés.

(#25038) Motion_Blur válasza Doze (#25037) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor mivel kéne lefesteni? Mert nem találtam olyat amit valaki ne szidna.

Sokan Hammerite-al kenik át, de annak meg tényleg nulla a hőálló képessége. Dob melegszik annyira hogy ledob egy kályhaezüstöt?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25039) Zola007 válasza Motion_Blur (#25021) üzenetére


Zola007
veterán

162 ezer, az első 100 ezret többnyire városban futotta
Még a gyári van benne
Én ritkán vezetem, 1-2 havonta és múltkor feltűnt, hogy már eléggé fent fog a kuplung.
Még nem csúszik, nem pörög el, motorfék is rendben

Tesómé a kocsi, falun lakik, létkérdés a kocsi, így azt mondtam inkább cseréljük kicsit korábban mint későn
Mondjuk 10 év és 160 ezer km után sok tartalék már nem lehet benne

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25040) dnelb válasza Zola007 (#25039) üzenetére


dnelb
veterán

minden swift fenn fog... szerintem amíg nem csúszik pénzkidobas cserélni de te tudod.. nekem onnan hogy néha csúszik oda hogy minden padlónal csúszik 15k km volt eljutni... 1 év

[ Szerkesztve ]

(#25041) Zola007 válasza dnelb (#25040) üzenetére


Zola007
veterán

A pénzkidobás relatív. :K
Ha nincs nagyobb gond, akkor úgy 250 ezer km koráig tervezzük megtartani.

Ha most kicseréljük, akkor 120-140 ezret megint elmegy. Akkor lesz az autóban ~300 ezer, tehát már rég nem lesz meg a kocsi.

Ellenben ha javaslatod alapján 15 ezer km múlva cseréljük, akkor ráfordításban totál ugyanott vagyunk, kizárólag a következő tulaj jár jobban azzal, hogy az új szett 15 ezerrel kevesebbet kopott
Innen nézve már annyira nem pénzkidobás

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25042) dnelb válasza Zola007 (#25041) üzenetére


dnelb
veterán

De mit szopatod magad? Te mondtad hogy nem csúszik, akkor? Nekem a vadi új is fenn fog, akkor nekem is cserélni kéne? :DD nem egy swiftet tudok 200k felett gyárival, és még azok se csúsznak.. Nekem pechem volt, előző tulaj szétnyirta...
jah amúgy honnan veszed hogy a luk annyit bír mint az exedy? :)

[ Szerkesztve ]

(#25043) Zola007 válasza dnelb (#25042) üzenetére


Zola007
veterán

Tudom mennyire fogott fent mikor vettük 100 ezerrel és mennyire most.
Szerintem érthető az indoklásom is. Vagy te gumit is akkor cserélsz, mikor már jelzőig kopott?

Egyébként megnézik majd csere előtt. Szállítóra kapom az alkatrészt, ki se lesz fizetve addig
Ha a szerelő szerint nem kell cserélni, akkor megy vissza.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25044) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mennyiben kerül munkadíjjal együtt a kuplung csere?
Adjátok itt az ötleteket... :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25045) dnelb válasza Motion_Blur (#25044) üzenetére


dnelb
veterán

márkaszervizben nekem 100 körül volt munkadijjal gyári alkatrészekkel, de kértem új váltó olajat is. volt vagy 5 óra, váltót leszedni nagy sz*pas volt :D

[ Szerkesztve ]

(#25046) Zola007 válasza Motion_Blur (#25044) üzenetére


Zola007
veterán

munkadíjat nem tudom, a LUK kuplungszett 25

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25047) Zola007 válasza dnelb (#25042) üzenetére


Zola007
veterán

És azt honnan veszed, hogy a most dobozban lévő Exedy annyit bír mint a kocsiban lévő, amit 10 éve raktak be?
Egyébként ez egy 90 lovas városi autócska, nem kell bele forma-1 racing űrtechnika
Még ha egy 250 lovas gépen vitáznánk.

Index fórumon egyébként az írták, hogy gyárilag Valeo van a Swiftben :U :F

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25048) dnelb válasza Zola007 (#25047) üzenetére


dnelb
veterán

nem vitatkozunk :) vagyis én nem annak szántam.. :D

[ Szerkesztve ]

(#25049) Sátán44


Sátán44
addikt

Megfordult a fejemben, hogy új swiftet veszek. Ebben a 2,95 M árban már a névre írás is benne van? Milyen szervizdíjakkal kell számolnom a garis idő alatt?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#25050) roberto211 válasza Sátán44 (#25049) üzenetére


roberto211
őstag

2,8m volt legutoljara a diferben, de ha nincs is benne sztem tuti belelehet alkudni..

Nekem is egy új swift lenne a legeslegjobb de egyelore meg nem tudok venni a fosch laguna miatt. Nullara tett rendesen..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.