Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44401) Montesantos válasza AMD Power (#44392) üzenetére


Montesantos
senior tag

suzukinál felszereltségi szintek vannak GL, GL+, GLX, plusz AT váltó, összkerék ha kell.....
PL: szeretnél 6 hangszórót akkor az csak lehet a glx felszereltséghez jár..... nem tudsz külön vásárolni egy alacsonyabb felszereltségűbe.....

Gabi

(#44402) kiskun968 válasza Montesantos (#44401) üzenetére


kiskun968
tag

A két csipogót meg a rácsot berakják 30 365.-ért

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#44403) AMD Power válasza 2ozzmexy (#44399) üzenetére


AMD Power
titán

Nah ez az. Gyereknek bicigli stb.... Az Astra 360l neha kell. Ki kene majd probalnom egy ilyen Swiftet. Megnezni mekkora stb. Mert lehet,hogy kicsi lenne. :( De az,hogy egy puttom Piccanto os klimaval 4 milla... kicsir kiakadtam rajta.

Montesantos Koszonom!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#44404) 2ozzmexy válasza AMD Power (#44403) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Szerinted mi miért az 1,4T gl+ vitara mellett döntöttünk 5M-ért.. ;)
Gl+ esetén van tetosin és 50ből van rá tetobox tartóval plusz, ha a kölykök otthon maradnak akkor anyjukkal a kövit is le tudjuk gyártani hátul ha leboritom az üléseket. :DD Plusz horgászás alatt király a hátsó csomagtér ajtó ha esik. :DDD

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44405) dethroner válasza AMD Power (#44403) üzenetére


dethroner
veterán

Bringát és minden hasznos háztartási dolgot el is felejthetsz. Swift csomagtartó kb 2 nagyobb guruló bőrönd méretű. Én simán elvagyok vele, ha 2 évente egyszer valami nagyobbat kell szállítani szerencsére van ismerősöm akár utánfutóval is, vagy lehet kérni házhoz szállítást. A lényeg annyi hogy tényleg ez egy két személy+csomagok a nyaralásra mérerű autó, ha a hátsó ülést is beveted a cél érdekében.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44406) AMD Power válasza dethroner (#44405) üzenetére


AMD Power
titán

Igen nagyjbol erre szamitottam. De persze akinek csaladi auto kell ne Swiftet vegyen! Teljesen logikis. Mondjuk belfoldre mi szinte soha nem jarunk nyaralni. Max ilyen 3 napos wellness utakra. Oda meg maximum a felesegemmel megyunk. Mind1 hanyagolom most ezt a dolgot. Van meg egy par ltp szerzodesem ami csak jovore jar le. Addig marad az oreg Astra. Ugyis most kapott uj gumikat. :D

2ozzmexy Huh egy ilyen Vitaraba en is szivesen behuppannek! Ket ismerosomnek is van. Nagyon szeretik! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#44407) ncc1701 válasza dethroner (#44405) üzenetére


ncc1701
veterán

MI két bicajt be szoktunk rakni, mikor megyünk 1 hetet nyaralni, plusz az 1 heti cucc, meg még be is vásárolunk, és ez mind belefér. Bicajból kerekek kivéve, kocsit belülről kartonnal kibélelem, h ne koszoljam/basszam össze. Ebben a kategóriában ekkora a csomagtartó, ez egy 3.85m-es autó, az összes konkurens kis autó már 4 méter körül van.

[ Szerkesztve ]

(#44408) Montesantos válasza kiskun968 (#44402) üzenetére


Montesantos
senior tag

pl volt..... általában japán autóknál csomagok vannak nem tudod úgy összerakni mint a német autóknál a rendelhető felszerelést hogy X-et nyomsz a rendelhető kiegészítőkhöz rendeléskor.

Gabi

(#44409) ncc1701 válasza Montesantos (#44408) üzenetére


ncc1701
veterán

A tempomatot kapásból x-eltem volna...

(#44410) Montesantos válasza ncc1701 (#44409) üzenetére


Montesantos
senior tag

távolságkövető tempomat azt hiszem csak glx felszereltségnél jár, gl+- nál "csak" alap tempomat

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#44411) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44410) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Vitara és SX4 S-Cross esetében így volt, swift-nél nem tudom.
Meg hátsó keresztforgalom figyelő, vészfékaszisztens (ami manapság nagyon menő, de szerintem nem sokat segít) és ne hagyjuk ki a parkolóradart (első+hátsó). Kamera a GL+-ban van, bár a minőségéről itt többen már novellákat tudnának írni. ;) Amikor ki kell szállnom a szakadó esőben hogy megtöröljem, akkor csak azt szoktam mormolni hogy "5milka alatt volt... azt kapod amiért fizettél... csak 5 milka volt..." :DDD
Muszáj leszögeznem előre hogy nem fikázni akarom a Suzukit mielőtt valaki belémállna, de a Vitara távolságtartó tempomatja és vészfékasszisztense kissé gyengébb lett a konkurenciánál, ha azt kapta a Swift is, akkor nem éri meg a felárat. Magánvélemény, ha nem értesz egyet elfogadom, csak ne legyen ellenérzés emiatt senkiben. :R

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44412) Montesantos válasza 2ozzmexy (#44411) üzenetére


Montesantos
senior tag

Vitara vészfékaszinsztens (2019-es) jó.... túl vagyok rajta segített (olasz autópálya.... pár pill nem odafigyelés) Csak GLX swiftnél van táv. tempomat, radar nincs (2017-es)

Igen kamerát törölni kell, de 30 évig nem volt kamerám és nem mentem neki semminek...

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#44413) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44412) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nekem annó sikerült nekitolatni egy ilyen beton vacaknak, ott jól jött volna a kamera, egyébként én is csak arra használom, hogy lássam van e valami a hátsó szélvédő alatti térben. (gyerek, betonkocka, demszky-fütyi (ez a zöld izé, mert pont olyan magas hogy nem látszik)) Bár előre egy csipogó jól jönne, mert nemrég az OBI parkolóban átszaladt előttem egy 1,5 éves kislány, és ha nem látszik ki a gépháztető fölött a sapija bojtja, úgy át megyek rajta mint a sicc... közvetlenül a Vitara orra előtt szaladt át, a szülők meg persze bealudtak.

Igen, GLX-ben van távolságtartó, bár a GL+ AllGrip Vitarában is van talán, de ebben már nem vagyok biztos. A vészfékaszisztens meg nem tudom mit csinál éles szituban, ha szükség van rá azon kívül amit amúgy is tudna a többi kütyü (ABS/EBD, ESP), talán pár méterrel hamarabb megáll a kocsi azt hiszem. A távolságtartó a konkurenciához képest gyengébb, szerintem túl hamar fékez, egy Audi vagy egy Volkswagen sokkal később avatkozik be, és a facelift előttiben szeret hibával kikapcsolni, ezt nem tudom orvosolták e azóta...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44414) Montesantos válasza 2ozzmexy (#44413) üzenetére


Montesantos
senior tag

Igen vannak jobb autók jobb vezetéstámogató rendszerrel, belsővel stb. Mondom ezt úgy hogy két suzuki van a családunkba (GLX, AT mind a kettő) Viszont ha hozzákezdesz keresgélni új autó fronton más gyártóknál 1-5- 2 millával meg kellett volna toldani..... az azonos felszereltséget.

Gabi

(#44415) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44414) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Igen, ezért írtam feljebb hogy az ilyen "nűansznyi" különbségek kapcsán az árát szoktam mormolni. Nekem csak GL+ van, de van egy barátom, neki a facelift előtti 1,6 szívó van Full felszereltséggel (GLX+AllGrip), terepszettel, kettősfényezés, meg minden, bár az csak 5gangos és abban szokott furcsa dolgokat csinálni a távolságtartó... ezért is írtam hogy lehet 2019-re javítottak rajta, erről nincsen tapasztalatom. Bár az az autó huh... na az nem 5milla volt. ;] Nekünk elég volt GL+, amivel többet tudott a GLX, abból talán csak a vészfékaszisztens és az első radar hiányzik, a többivel nem élek.

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44416) Tigerclaw válasza dethroner (#44405) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Amúgy már ezért sem értem, hogy minek vették ki a Baleno-t. Ugyanannyi volt az ára mint a Swiftnek, Ignis-nek, kb. ugyanolyan nehéz, teljesen ugyanaz a motor. Ha azt nem volt érdemes megtartani, mert az "olcsóbb autókon nincs haszon", akkor a másik kettőt minek tartották meg. Ha meg azokat is megéri, akkor a Baleno-t miért nem? Messzebbről sem kellett szállítani, mint a másik kettőt.

Tavaly dupla annyi Baleno-t adtak el, mint Ignist, pedig fél évtől már nem volt elérhető szinte és mindezt úgy hogy kb. egyetlenegy Baleno reklám se került se TV-be, se újságba, se óriásplakátra. Az autósok többsége nem is tudta, tudja hogy van ilyen. Talán nem is volt még olyan modelljük ami ilyen kevés promóciót kapott.

Ezt a kirohanást csak azért írtam, mert belülről a Baleno volt szinte a legnagyobb és mellette legolcsóbb modelljük. A kategóriájában pont azzal tűnt ki legjobban, hogy szinte egy mérettel nagyobb helyet kínált. Ignis áron S-cross mérete van szinte. Ráadásul pont ráncfelvarrást is kapott...

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44417) 2ozzmexy


2ozzmexy
aktív tag

Szerintetek ez felmenne egy 2019-es GL+ Vitarára? [link]
Rá akarok rakni egy ilyet is: [link]
Vélemények? Máshol nézzek inkább? Mert eléggé jó áron vannak, kinek mi a véleménye?

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44418) Napfénysüti válasza Tigerclaw (#44416) üzenetére

Na ezt én se értem. Pedig tök jó kis autó, belül tényleg marha tágas a méretéhez (4 m) képest.
Az a durva hogy múlt héten ültem egy vadi új Kia Ceed kombiban (2 hónapos autó) és rendesen szűkebbnek éreztem a Balenonál. Pedig ugye méretben a Ceed eggyel nagyobb kategória... :U

Més que un club!

(#44419) ncc1701 válasza Tigerclaw (#44416) üzenetére


ncc1701
veterán

És még pofás is. Én sem értem.

(#44420) akom


akom
senior tag

Sziasztok!

Csatlakoznék én is a Suzuki tulajdonosok köréhez egy SX4 S-Cross 2019 GL+-al.

Egyből lenne is egy kérdésem.
Valamiért az android auto nem működik. Két készülékkel is próbálkozunk. (Xiaomi Redmi 4X, Huawei P20 Lite)
SLDA verzio 1860
Android Auto verziók amiket próbáltam: 5.0.500224, 5.0.500214, 4.9.594934
Többféle USB kábel. (gyári, kínai, blitzwolf)

Amikor rádugom a készüléket, az elkezd tölteni de maga az SLDA azt írja hogy nincs csatlakoztatott eszköz.

Esetleg még valakinek ötlet mivel próbálkozzak?

Lehetséges hogy épp ez a két készülék nem kompatibilis vele?

(#44421) Montesantos válasza akom (#44420) üzenetére


Montesantos
senior tag

Nekem samsung-al müködik.....

Gabi

(#44422) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44421) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Sony Xperia XA2 elsőre, plug&work

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44423) AMD Power válasza Tigerclaw (#44416) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig engem erdekelt volna amugy egy Balneo. Jobban tetszett mint a Swift.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#44424) zhali válasza AMD Power (#44423) üzenetére


zhali
csendes tag

A hahun talán van még fenn néhány, bár láttam 3 évest új árában, szóval nem olcsón. Én 2019-ben vettem újonnan, megérte a pénzt. A hátsó lábtér akkora mint egy oktáviában.

(#44425) akom válasza Montesantos (#44421) üzenetére


akom
senior tag

(#44421) Montesantos
(#44422) 2ozzmexy

Megírnátok melyik verziós android autót használjátok?

:R

(#44426) 2ozzmexy válasza akom (#44425) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

4.8.594323-release
Ezt írja a telefon :D

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44427) Brogyi válasza akom (#44425) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nem a verzió lesz a gond. Az apkmirror oldaláról letölt a "arm64-v8a" verziót.
Gyanítom első elindításnál kérdez sok engedélyt. Ha nem érted akkor az gond, mert valamit nem engedélyeztél.
Még valami baromság szokott lenni, úgy mint húzd be a kéziféket.
Ha Bp-i vagy megnézhetjük élőben az én kábelemmel, telómmal, de mennie kell. :)
Most ugrott be, mindig várd meg míg bebootol a közép konzol. Csak utána dugd rá a telót.

[ Szerkesztve ]

(#44428) 2ozzmexy válasza Brogyi (#44427) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Oh bakker, tudom mi a gondja... Engedélyezni kell a telo beállításoknál h az android auto futhasson lezárt képernyő esetén és vmi minden alkalmazás fölött dolgot is.
Vagy túl új verziót használ a telefonon.,nekem a 4.8al elsőre ment a Vitaran és az is 2019es,lehet a központi még nem ismeri azt a verziót ami a telon van.

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44429) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Forensis molkártya volt téma múltkor,meg is igényeltem,erre ma valami biztosítási hülyeséggel kapcsolatban hívtak meg jött valami kötvény,pedig határozottan emlékszem ,hogy a molkártya regisztrációnál nem volt ilyen kérdés.WTF?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44430) SirKero válasza Kicsirics77 (#44429) üzenetére


SirKero
őstag

Ez érdekes. Én is igényeltem és szándékosan egy olyan számot adtam meg ami bár létező de nagyon ritkán használom. Pont az ilyen telefonos reklám megkeresések elkerülése miatt.
Érdekelne,hogy milyen kötvényt küldtek mert szó sem volt ilyesmiről és én direkt semmit sem pipáltam be ( reklám, marketing stb. ) ezzel kapcsolatban. Ha másképp nem engedte volna a regisztrációt akkor inkább lemondtam volna róla.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#44431) Kicsirics77 válasza SirKero (#44430) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Hidd el én sem erre számítottam,úgy hívtak hogy nincs hivószámkijzés és valami colonnade balesetbiztosítás de hogy ez mi a franc arról foggalmam sincs mert reggel a telefonba határozottan mondtam hogy ne is hívjanak meg nem is kérem ezt a biztosítást,elméletileg most azt írja,hogy 3 hónap és megszűnik,majd most elolvasom mi a fenét akarnak tukmálni.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44432) -NOKIA- válasza Kicsirics77 (#44431) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Jár hozzá egy biztosítás - azt hiszem fél éves - ami hogyha lejár, hívnak hogy nem akarod-e meghosszabbítani.

(#44433) Kicsirics77 válasza SirKero (#44430) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Árukapcsolt 3 hónapos ingyenes balesetbiztosítás,csak azt nem értem ez a molkártya regisztrációnál miért nem volt feltüntetve.nyukpics@j@t

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44434) Kicsirics77 válasza -NOKIA- (#44432) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Köszi,közben felhívtam őket és aztmondták teljesen ingyen van :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44435) SirKero


SirKero
őstag

Akkor jól van akkor :DDD Már kezdtem megijedni,hogy csak behúztak valamire :Y

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#44436) Kicsirics77 válasza SirKero (#44435) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Egyébként behúzás szaga van mert ha lejár a 3 hónap meg majd elkezdenek hívogatni hogy ez nekem/neked mekkora üzlet,ilyenkor szoktam bedobni azt hogy ha mégegyszer felhívnak akkor feljelentem őket zaklatásért,eddig még mindíg bejött 😂

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44437) 2ozzmexy válasza Kicsirics77 (#44436) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Én azt szoktam csinálni hogy amikor jön a szöveg hogy "marketing és minőségbiztositasi okból rögzítik" akkor kell szólni hogy Te is rögzíted mert ez a cégesed. 10-ből 9 ezen ponton rád vágja és nem hív többet. ;] az egyik exem telemarketinges volt és ő mondta h rögzített vonalon nem beszélhetnek, mert akkor van feljelentési alap. ;)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44438) Kicsirics77 válasza 2ozzmexy (#44437) üzenetére


Kicsirics77
veterán

:DDD mire nem jók ezek az exek :DDD
kössz a tippet.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44439) Montesantos válasza akom (#44425) üzenetére


Montesantos
senior tag

4.6.593333

Gabi

(#44440) pető bá' válasza Kicsirics77 (#44433) üzenetére


pető bá'
őstag

Aki mindent bepipál, így jár :P

"... and I hope you have a great day!"

(#44441) 2ozzmexy


2ozzmexy
aktív tag

@SirKero és Kicsirics77: Ti miről beszéltek? Ott az X helye hogy kéred a 3 hónapos ingyen balesetbiztosítást: [link] keki színű első rész harmadik jelölőnégyzet (Forensis-es rész bal oszlop fentről a harmadik üres négyzet). Tettetek oda X-et? :D Ha nem akkor én sem értem miért hívogatnak. Amúgy megigényeltem tegnap én is, remélem bevállik, mert így 9HUF-al olcsóbban tudom tankolni a Vitarát literenként, meg a többi "vasat" is a családban.

@pető bá' : Megelőztél... :DD

Más: Erre valaki?
Szerintetek az 1,4 BoosterJet be tud bikázni egy 2.0PDTDI Caddy-t? :Y

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44442) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

az a szomorú,hogy nem tettem oda x-et mert alapból elolvasom ezt az elfogadom részt.
természetesen kaptam kötvényt, amit kb egy ovodás állított össze, meg felhívtak,hogy nekem ez mennyire jó mert ingyéééé van.
én meg elküldtem a *csába őket finoman, majd sajnos 3 hónap múlva ezt megint el kell játszani mert nem értették meg.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44443) 2ozzmexy válasza Kicsirics77 (#44442) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Akkor én is várhatom hogy hívjanak és meghallgathassam hogy ez mekkora biznyák nekem...
Mondjuk ingyen pénz nincsen, valamit a forensis-nek is nyerni kell rajta, szóval várom hol lesz a csavar a történetben...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44444) pető bá' válasza Kicsirics77 (#44442) üzenetére


pető bá'
őstag

Én kb egy éve igényeltem, fix, hogy elolvastam és nem tettem x-et, és a kutya nem keresett, se kötvény se semmi..

"... and I hope you have a great day!"

(#44445) pjen válasza 2ozzmexy (#44441) üzenetére


pjen
félisten

Simán be tudja bikázni.

(#44446) 2ozzmexy válasza pjen (#44445) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

El kell hogy keserítselek, 20 perc töltés után sem.
Hiába a Vitara akkuja 600A-t tud és a Caddy akkuja csak 540A-t, nem tudta bebikázni. Szomorú voltam, mert segíteni akartam szegény fickón, de nem tudtam.
Az okára még nem derült fény, de remélem sikerült beindítania...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44447) laca891 válasza 2ozzmexy (#44446) üzenetére


laca891
aktív tag

Vagy valamit rosszul csináltál.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#44448) Tigerclaw válasza 2ozzmexy (#44446) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Bikázáskor tölteni nem kell, sőt nem is ajánlanám, mert ha egy belső zárlat miatt merült le, akkor a tiédet is lemeríti.

Fontos hogy jó vastag és ne túl hosszú legyen a bikakábel, jó csipesszel, jól feltéve (polaritás, megfelelő érintkezés). A teszkós lidlis kábelek nem feltétlenül jók. Érdemes járatni az autót közben, már csak azért is, hogy utánna ne te kerülj bajba ugyanazért.

Jó lenne tudni, hogy mi történt bikázáskor. Megforgatta a Caddyn az indítómotort? Ha abszolút nem, akkor lehet hogy az indítómotorja se volt jó, vagy mechanikai problémás. Ha megforgatta, és megfelelőnek tűnt a fordulat is hangra akkor maga a bikázás sikeres volt, csak az autó hibás.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44449) 2ozzmexy válasza Tigerclaw (#44448) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Pedig erősen ajánlott picit hagyni, mert akkor könnyebb az élet. Be sem húzta az indítómotort, szóval valami nagy gikszer volt ott, de szerencsére az enyém beindul, ha nem akkor bebikázom a másikról vagy a cégesről, van választék a parkolóban szerencsére. :DD
Bár még reflexből nem találom meg a gépháztető nyitókarját... :D

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44450) laca891 válasza Tigerclaw (#44448) üzenetére


laca891
aktív tag

Bikázáskor inkább ne járjon a motor :))indukálódhat feszültség, ami tönkreteheti az elektronikus rendszert.

[ Szerkesztve ]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.