Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44301) beef válasza 2ozzmexy (#44299) üzenetére


beef
őstag

A gyors és teljes formázásnak semmi köze nem lehet a frissítés sikerességéhez. Azzal max annyit érsz el, hogy leteszteled a tárhelyet, hogy nincs-e hibás szektora.

(#44302) tm5 válasza laca891 (#44293) üzenetére


tm5
tag

Ez jó mondjuk egy 2017-es S-Cross-ba is?

(#44303) Montesantos válasza 2ozzmexy (#44295) üzenetére


Montesantos
senior tag

[link] szerintem kicsit komolyabb cég

Gabi

(#44304) tboldi válasza Montesantos (#44303) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem ez az a cég, ahol rosszul van kalibrálva a pad, és rendre ~30 lóval többet mérnek a valósnál? :D

szerk.: De. :D

szerk. 2: [link]

[ Szerkesztve ]

(#44305) Montesantos válasza tboldi (#44304) üzenetére


Montesantos
senior tag

Nem tudom milyen a cég régóta a piacon vannak..... megnéztem a többi autót is fura hogy nem mindegyiknél van a gyárinál több HP..... biztos hogy a pad rossz? esetleg nem lehet hogy bizonyos autóknál több a lóerő a gyárinál?

Gabi

(#44306) laca891 válasza tm5 (#44302) üzenetére


laca891
aktív tag

Jó!

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#44307) Motion_Blur válasza Montesantos (#44305) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ahogy olvasom szerintük apám 1.6-os szívó benzin Vitarája is 140 ló, 120 helyett.

A nagy lófaxt... komolytalan cég...

Korbelhez kell vinni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44308) tboldi válasza Montesantos (#44305) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egyes náciwagenek szoktak többet mutatni, de a japánok nem nagyon. Illetve volt olyan korszak, amikor minden japán sportos autó (pl. Skyline, Supra) 276 ló volt egy "gentlemen's agreement" hatálya alatt, valójában meg bőven 300 felett tudtak, de ennek 2005 óta vége.

Más helyeken végzett méréseket nézve mindig 140 körüli értékek jönnek ki, csak itt lövik ennyire fölé.

[ Szerkesztve ]

(#44309) Montesantos válasza tboldi (#44308) üzenetére


Montesantos
senior tag

oké :) köszi

Gabi

(#44310) kopaszsop válasza laca891 (#44293) üzenetére


kopaszsop
csendes tag

köszönöm, ez a link megoldotta a helyzetet.
mondjuk amikor már másodszor indult újra szürke háttérrel a 84/100-as szintjelzésnél, kezdtem rágni a körmöm, hogy lesz egy tégla fejegységem. de harmadszorra simán felment. 16:10 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#44311) kopaszsop válasza bb71 (#44296) üzenetére


kopaszsop
csendes tag

köszi, ment a könyvjelzőkbe :C

(#44312) kopaszsop válasza 2ozzmexy (#44299) üzenetére


kopaszsop
csendes tag

de, sőt a művelet előtt megpucoltam az egérben a labdát is, nehogy az legyen a baj. :DDD

(#44313) SirKero


SirKero
őstag

Az "új" S-Cross 1,4 DITC Hybrid Allgrip manuális váltóval több mint kilenc milla :Y :O

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#44314) AMD Power válasza SirKero (#44313) üzenetére


AMD Power
titán

Hulyek ezek. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#44315) dnelb válasza 2ozzmexy (#44295) üzenetére


dnelb
veterán

ide ne vidd, nem értenek hozzá. Haverom autóját olyan szinten elrontottak, hogy gyengébb lett mint előtte plusz 3 henger. Utána 3 napig szenvedtek mire kihoztak egy gyári szintet, mert az alap szoftvert nem voltak képesek visszatolteni. atcbe sem ajánlott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44316) yanna válasza 2ozzmexy (#44295) üzenetére


yanna
őstag

A tuning a vas reszelésnél kezdődik. Utána következik a vashoz írt program.

(#44317) dnelb válasza yanna (#44316) üzenetére


dnelb
veterán

az már stage 2. stage 1 az csak szoftver, semmi "vas".

(#44318) Montesantos válasza SirKero (#44313) üzenetére


Montesantos
senior tag

Németeknél az előző is drágább volt mint nálunk 20000 euro körül voltak

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#44319) Vigneau válasza kopaszsop (#44310) üzenetére


Vigneau
félisten

Én is gyorsformázott 16GB-s pendrive-ot használtam. Első körön 75%-ig ment a telepítés és kb. 9 percig tartott, majd újraindult és nulláról 100%-ig 18:20 alatt jutott el. De erre az újraindulásra jó pár YT videón felhívták a figyelmet. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#44320) Brogyi válasza Brogyi (#44290) üzenetére


Brogyi
senior tag

Úgy látom az autó is számolja a napokat, és a km-t. Amelyiket előbb eléri akkor jelez a kis csavarkulcs. Nekem ez új volt, mert azt hittem csak a km-t nézi.

(#44321) Hadrianus válasza SirKero (#44313) üzenetére


Hadrianus
csendes tag

Most akkor nem 95 g/km a Co2 limit? Na nem mintha ez reális célkitűzés lenne egy SUV esetében. Vagy fizetik a bírságot az olcsóbb autót választók, ezért a félmilliós drágulás? Elmehet az unió a parasztvakító kamuzöld politikájával a... Na de a továbbiak nem ide valók :D

Ezzel is csak mi szívünk, gondolom a nyugati embernek nem fáj az árak folyamatos emelkedése, nálunk viszont majd fellendíti az ócska ezeréves, levedlett német használautók iránti keresletet és ezek behozatalát, itt lehet szennyezni velük :U

[ Szerkesztve ]

(#44322) SyMbioTe válasza Hadrianus (#44321) üzenetére

A 95g/km az átlag a teljes autópalettát tekintve, nem autónként kell meglennie.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#44323) venom8888


venom8888
őstag

Volt mar bajotok az USB olvasoval ?
Swift 2012 1.2 es..
Nem igazan olvassa e a pendrive-ot, ami mar 2 eve benne van,es mindig arra rakom a zeneket, Masik pendrive ot kiprobaltam,arra is raraktam ugyan azt a 2 zenet,de annal azt irja,hogy nem tamogatott. Mi a picsa?
De meg a regivel is mi a baja? Lehetseges hogy az USB csatlakozo el romlott,vagy valami?

(#44324) eami válasza venom8888 (#44323) üzenetére


eami
addikt

az új pendrive fat32?

(#44325) 2ozzmexy válasza venom8888 (#44323) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Ha az USB megy szét, akkor fel sem ismeri amit beledugtál...
A másik pendrive mikori? Azt írod 2 éve benne van (sosem értettem ezt h miért kell benne hagyni a kocsiban...) kérlek vegyél egy újat, azzal próbáld ki.
Jó tanács: A pendrive szobahőmérsékletre van tervezve (10-35Celsius közé), rá van írva a dobozára (amit általában mindenki a széttépés után olvasatlanul dob ki a kukába) hogy: Sugárzóhőtől, fagytól, napsugárzástól óvni kell... Mennyire is melegszik fel nyáron a napon álló autó utastere!? Mennyi benne a hőmérséklet egy csípősebb téli hajnalon? Na, ezért ment szét, amit lemásoltál róla az valszeg már csak a winfos szerint okés állomány.... A PC lejátszotta azt a két zenét?

@Brogyi: Feltéve hogy nem felejtik el nullázni az olajcserénél... ;) De elvileg Te is tudod menüből, legalábbis nekem van ilyen menüpont (Reset Oil valami).

@kopaszsop : Élcelődhetünk rajta, de ahogyan a képet elnézem amit feltöltöttél, Te egy Win10-es gépen csináltál egy linuxos bootpendrive-ot... Hol is a hiba ebben a képletben!? Mintha csodálkoznál hogy nem megy az autód kerozinnal, az is üzemanyag, mi lehet a baj...
Tapasztalatból mondom, hogy a Linux és a Windows nem ugyanúgy kezeli a lemezmeghajtókat, így elég ha ott marad vmi szemét az MBR-ben és máris borul minden. Ipari cuccoknál ez rendszeres hiba szokott lenni, a legbiztosabb hogy wipe-olod dd-vel és utána format.

@yana, dnelb: Köszi az infót, akkor leteszek róla, csak csábítóan hangzott plusz 30 ló és 60 Nm... Így sem lomha, de úgy már tényleg két kézzel kellene kapaszkodni a kormányba :D
Majd még keresgélek, de egyelőre az ATC-t meg ezt a MagicTuning nevű helyet találtam.
A teljesítményadatok meg általában szívóbenzinesnél 4400-4600-as fordulatra vannak megadva, ők meg 5500-on mérik, ezért lehet hogy többet mérnek ők mint a gyártó. A mérésnek is nagy a bizonytalansága, mivel a gyártó a főtengelyen méri, ezek a műhelyek pedig mérnek valamit a keréken és abból számolják, így egy picit laposabb/kopottabb gumi már elrontja a mérést. Valami frankó helyet próbálok keresni, mert 140et egy chiptuning-ért sokkalok picit, és ugye erre nem tér ki a Pro garancia...

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44326) ncc1701 válasza Brogyi (#44290) üzenetére


ncc1701
veterán

Tudtommal a swiftnek nincs dinamikus olajcseréje,hanem 15ekm/1 év.

(#44327) 2ozzmexy válasza Motion_Blur (#44307) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Ők azok? [link]
Itt nem látom a listában az 1,4T-t :O
A HW-t nem szeretném módosítani, mert ugye Pro garis a kocsi, és nem egy utolsó szempont, hogyha 10 éven belül elrepül a turbó tengelye, akkor ingyen csere... :C

Meg még mennem is kell vele egy keveset, mire meg lesz a 3000km az órában.

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#44328) KubanitoS válasza tboldi (#44304) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha már tuning, nekem ezt nem tudja bevenni a gyomrom. ATC tuning cég, magyarok.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#44329) venom8888 válasza 2ozzmexy (#44325) üzenetére


venom8888
őstag

Lejatszotta,es a meleg szobabol vittem ki a kocsiba,masnap reggel a pendrive ot.

(#44330) tm5 válasza kopaszsop (#44310) üzenetére


tm5
tag

Nincs véletlenül egy linked a pontos telepítési útmutatóhoz. Magyar vagy angol is jó.
Lehet akkor megpróbálom én is házilag az upgrade-et.

(#44331) kopaszsop válasza 2ozzmexy (#44325) üzenetére


kopaszsop
csendes tag

nem csináltam boot usb-t, csak letöltöttem a fájlokat. a kérdés az volt, hogy ezzel/ezekkel így natúrban megbirkózik-e a fejegység linux-a vagy sem.

(#44332) kopaszsop válasza tm5 (#44330) üzenetére


kopaszsop
csendes tag

https://logout.hu/tema/suzuki_a_mi_autonk/hsz_44293-44293.html

(#44333) tm5 válasza kopaszsop (#44332) üzenetére


tm5
tag

ok, köszi, azt hittem bonyolultabb

(#44334) Brogyi válasza ncc1701 (#44326) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nekem az 1év volt új, mert számolta a napokat, és napra pontosan ki is írta.

(#44335) ncc1701 válasza Brogyi (#44334) üzenetére


ncc1701
veterán

Mondjuk nem egy hülyeség ez a feature. :)

(#44336) SirKero


SirKero
őstag

Gondolom akkor az S-Crosst is érinti
[Betilthatják a Vitara forgalmazását Európában]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#44337) blakey válasza SirKero (#44336) üzenetére


blakey
titán

Mivel Diesel így nem sok vizet zavar. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44338) SirKero válasza SirKero (#44336) üzenetére


SirKero
őstag

Közben rátaláltam egy frissebb cikkre. Csak a diselt érinti :DD [link]

(#44337) blakey Közben én is megtaláltam :B :B

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#44339) SyMbioTe válasza SirKero (#44336) üzenetére

Hangyányit clickbait a cím ja...

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#44340) Kicsirics77 válasza kopaszsop (#44332) üzenetére


Kicsirics77
veterán

majd ma hazafelé lesz ideje frissíteni menetközben.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#44341) Nirvatti


Nirvatti
tag

A legutóbbi hozzászólások alapján kicsit elbizonytalanodtam az új autó vásárlásával kapcsolatban.
SX4 S-cross / Vitara a kiszemelt autó, mivel elenyésző az árkülönbség.
Az új lágy-hibrid eresztésből GL+, régiből akár GLX verzió a keret.

Abban kérném a segítségeteket, hogy véleményetek szerint mi az elérhető legjobb ár-érték arány annak fényében, hogy találunk még a kifutó modellekből megfelelő színűt/felszereltségűt?

[ Szerkesztve ]

(#44342) KubanitoS válasza Nirvatti (#44341) üzenetére


KubanitoS
veterán

S-Cross 1.4 GL+ a kifutó szériából a bajnok véleményem szerint.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#44343) SyMbioTe válasza KubanitoS (#44342) üzenetére

+1

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#44344) AMD Power


AMD Power
titán

Az Igniszekbe levo bemzines motoroknal van e valami alap betegseg? Mire erdemes figyelni naluk? Nem rohadnam ha jol lattam!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#44345) ncc1701 válasza AMD Power (#44344) üzenetére


ncc1701
veterán

Túl keveset eszik. :)

(#44346) roti86 válasza AMD Power (#44344) üzenetére


roti86
őstag

Az új vagy a régi Ignis?

(#44347) AMD Power válasza roti86 (#44346) üzenetére


AMD Power
titán

Régi. Az új még a réginél is sokkal csúnyább lett. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#44348) csaba1203 válasza AMD Power (#44347) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez ízlés dolga nekem új van és nem adnám a régiért.... :B

(#44349) beef válasza AMD Power (#44347) üzenetére


beef
őstag

Viszont jelentősen kevesebbet fogyaszt :)

(#44350) csaba1203 válasza beef (#44349) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen 4-5 literrel elmászkálok most még rövid távokon is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.