Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27001) HKorn válasza tboldi (#27000) üzenetére


HKorn
addikt

Jó, csak az ellentmondást akartam kiemelni :) Előző S-Cross "Francba a turbómotorral" most meg 1.0 Boosterjet :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#27002) tomi5244


tomi5244
őstag

Megérkezett a határozat, elnyertem az állami támogatást! :C Vitara vagy Swift választása még nem dőlt el.

(#27003) Bandus99 válasza tomi5244 (#27002) üzenetére


Bandus99
őstag

Vitara bár nem tudom te hogy vagy vele mennyit próbáltál be ill kiszállni egy swiftből .... Ill. Az is érdekes lehet rendben hogy most nem probléma de mi lesz mondjuk 5 év múlva.
Persze csak akkor vitara ha van rá keret.
Amúgy grat hozza.
Készülj sokáig fog tartani mire autó lesz belőle. Ha megvan a döntés irány a szalon induljon a papírmunka gyorsan

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#27004) CoolBoy323 válasza tomi5244 (#27002) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mi ez az állami támogatás? nekem is kell :DD

(#27005) roberto211 válasza CoolBoy323 (#27004) üzenetére


roberto211
őstag

Lehetőségautó amit vagy magadnak ha valamilyen szinten beletartozol a csoportba vagy családtagod nevén tudod igényelni ha van valami "probléma" vagy hátrány és szükséges az autó.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#27006) CoolBoy323 válasza roberto211 (#27005) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor a "csak csóri vagyok mert becsületesen dolgozok és nincs ismerősöm ott fent" nem indok?!

(#27007) roberto211 válasza CoolBoy323 (#27006) üzenetére


roberto211
őstag

Nem, de ez azért nem teljesen így működik.. Gondolom neked is többet számít az egészséged egy vitara vagy új swiftnél minthogy rehabilitációra szorulj, vagy életed végéig tartó egészségkárosodásod lenne, esetleg tolószékes lennél,stb... Legalábbis én így gondolom.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#27008) tomi5244 válasza CoolBoy323 (#27006) üzenetére


tomi5244
őstag

Mozgáskorlátozottak, siketek, autisták, értelmi fogyatékkal élők vehetik igénybe.

Bandus99: igen, holnap hívom is az értékesítőt. Januárban indul a lízing program, addig nem lehet a hitelkérelmet beindítani, de jó lenne, ha valami úton módon félre tennének nekem egy swiftet :) Vitara az B megoldás lesz, egyelőre a Swift van előtérben.

(#27009) Bandus99 válasza CoolBoy323 (#27006) üzenetére


Bandus99
őstag

Minden sértődés nélkül erre szoktam mondani, szívesen cserélek bárkivel .... A támogatást is vigye nyugodtan.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#27010) roberto211 válasza Bandus99 (#27009) üzenetére


roberto211
őstag

Így van.... Egyetértek. :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#27011) CoolBoy323 válasza roberto211 (#27007) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez egy k. jó dolog, hogy így kitalálták, és tényleg az kapja meg, akinek szüksége van rá!!!

én attól tartok (szerintem jogosan, hisz mind ebben az országban élünk) hogy lesz olyan, aki makk egészséges, és kap, mert haver.... sajnos!!!

nekem hál'Istennek nincs semmi bajom, azon kívül h a szemem annyira rossz, hogy műteni sem lehet, és a térdem is 4 műtét után továbbra is fos...

Bandus99: használd egészséggel, sok örömöd legyen benne, és sokat segítse az életed!

(#27019) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Arra kérlek benneteket, hogy ne folytassátok ezt a vonalat. Maradjunk a Suzukinál. Köszönöm.

(#27020) roberto211 válasza CoolMan (#27019) üzenetére


roberto211
őstag

Igy van,,,

HAJRÁ SUZUKI!!!44444 :DDD :DD :))

Ezért most belinkelem egy őskori reklámot. [link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#27021) gerii


gerii
addikt

SX4 automata váltó olajat mikor kell cserélni, mert a füzetében csak annyi van, hogy bízzam a szervizre? 105k km van benne, 10 éves.

(#27022) tboldi


tboldi
nagyúr

Nem lesz Ignis, ma viszik el. Sajnos apum csak hétvégén ér rá, én meg nélküle nem akarok autót nézni/venni. :(((

(#27023) Motion_Blur válasza tboldi (#27022) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sajnos a legjobb vételek nemhogy napokat, még órákat se nagyon érnek meg hahun.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27024) TommyNagz válasza Motion_Blur (#27023) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Tapasztalat. A cbf-emet en is ugy vettem hogy mazli volt meg hienazas. 2007es, 9279km-rel, szervizkonyvvel, kereskedesbol. Sose szoktam olyan hirdetest megnezni aminel nincs kep...most kivetelt tettem. Nem volt meg ideje feltenni, es igy is egtek a vonalak.

encapsulation dot1q

(#27025) tboldi válasza Motion_Blur (#27023) üzenetére


tboldi
nagyúr

Tudom, de azzal nem tudok mit csinálni, hogy apum csak este 6-kor ér haza...

Közben azon gondolkodunk, hogy valahogy ki kellene tolni a keretet 1,5M-ra, és egy ilyen Swiftet vennénk. Holnap lehet, hogy meg is nézzük ezt.

[ Szerkesztve ]

(#27026) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Mennyit erhet gyari swift 14" lemezfelni?

2005os, alig hasznalt, talan 30k km van benne.

[ Szerkesztve ]

(#27027) dnelb válasza tboldi (#27025) üzenetére


dnelb
veterán

ez rengeteg ennyiért. 1.5m körül már 1.5ök vannak full extrássan 8 lufival, sőt még sportot is kapsz...

(#27028) pjen válasza CoolBoy323 (#27026) üzenetére


pjen
félisten

Én 4000ft ért vettem darabját,bontóban.Centírozással együtt.

(#27029) tboldi válasza dnelb (#27027) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az a "baj", hogy apum részéről nagy az elvárás, majdhogynem csak egy új autó felelne meg neki. Például ha már egy picit is meghúzták parkoláskor, már fordul is el tőle. Tőle származik a km-fétis is.
Másik probléma, hogy Mosonmagyaróvár és max. 100 km-es körzetében kellene találni, mert sok idő/pénz egy olyan autóért az ország túlfelére utazni, ami élőben nem is tetszik, vagy ha igen, akkor is el kéne menni többször az ügyintézés miatt.

Ezek jelentősen leszűkítik a kört. A fenti feltételek mellett nem találtunk se 1.5-öst, se GS-t, se Sportot, ami megfelelne. A linkelt példány éppenséggel tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

(#27030) dnelb válasza tboldi (#27029) üzenetére


dnelb
veterán

jah értem, akkor hajrá. :)
a többszöri elmenés hülyeség, ha megveszed akkor mész, hozod, ennyi.
amugy apud tipikus magyar használtautó vásárló, legyen fiatal, kevés kmes, törésmentes, javításmentes, de olcsó is legyen ám. na ezért van ennyi tekert kocsi az országban.. ahhoz képest pl h ebben elvileg 70 van, elég szarul néz ki kivulrol, de lehet csak a képek. fakó az egész fényezés

[ Szerkesztve ]

(#27031) tboldi válasza dnelb (#27030) üzenetére


tboldi
nagyúr

A szervizes átvizsgáláshoz is ragaszkodik, azt meg nem könnyű egy napra összeegyeztetni, pláne hétvégén. :D

Néha úgy érzem, hogy rosszabb vele autót nézni, mint ruhát egy nővel. :DDD

válasz a szerk.-re: Nekem nem tűnik olyan rossznak, de majd élőben meglátjuk, ha megyünk holnap.

[ Szerkesztve ]

(#27032) tboldi


tboldi
nagyúr

Találtam egy gyönyörű SSS-t, csak drága és messze van. :DDD

[link]

szerk.: Világoskék? :D

[ Szerkesztve ]

(#27033) gerii válasza dnelb (#27027) üzenetére


gerii
addikt

Nem sok érte, ha patika, főleg az alja is. Nagyjából tényleg mintha egy új autót venne az ember. Én is ennyiért adtam el az ugyanilyen kocsimat, csak abban 50k volt. Hirdetést nem látott.

(#27034) yanna válasza tboldi (#27032) üzenetére


yanna
őstag

Jó sötét kék, szinte fekete... :U

(#27035) CsakEgySrác


CsakEgySrác
csendes tag

Hali!

Nagyjából egy áron vannak a swiftek és a wagon r+-ok, melyiket ajánljátok? Ismerősöm keres megbízható kisautót félmilláért, gondoltam ezekkel nem lesz gond :D Olyan szempontot is vegyetek figyelembe, hogy biztonság. Már ha elvárható ezen a szinten. :)

(#27036) TommyNagz válasza tboldi (#27029) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Apukák már csak ilyenek, nyilván a legjobbat akarják, ami nem baj :)) Hadd ne mondjam, hányat néztünk meg, mire megvettem a kocsimat :)) És nem 1,2 meg másfél millió forintokról beszélünk, hanem csak 300ezerről :) De ismerem az érzést, türelmetlen vagyok én is, alig bírtam kivárni :D

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#27037) roberto211 válasza CsakEgySrác (#27035) üzenetére


roberto211
őstag

Biztonság szót, régi suziknál felejtsd el mivel nem ez volt az erősségük. WagonR+ talán 1-2 fokkal biztonságosabb, cserébe jobban is borul.

Én 500ért/ig néznék egy tiptop patika 1.3 8 vagy 16v swiftet... Ennyiért már kapsz,klímásat szervósat minden sz@rral telit. :D

Ha mindenképpen a biztonság akkor meg lehet kapni Renault Megane I-et 400körül. ha gond van akkor picit drágább de ez valóban biztonságos autó.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#27038) batai15 válasza roberto211 (#27037) üzenetére


batai15
félisten

ritka, és csak szedanba van,de letezik 1.6 benzines is,altalaban azok is fullosak, és az megy a legjobban is ha ez is fontos.

(#27039) TommyNagz válasza roberto211 (#27037) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Barmit csak fhansziat ne. Ha megbizhato kell akkor tyutyu. Fel misibol rogogve kijon egy full extras kesei regi swift. Enyem 280 volt, klima szervo central riaszto van benne. Csak az elektromls ablak es a legzsak hianyzik. Minden van hozza nevetseges aron. Megnyomtam a bal hatso ajtot, szinazonosat vettem hibatlant elso hatsot 20 alatt :))

encapsulation dot1q

(#27040) roberto211 válasza TommyNagz (#27039) üzenetére


roberto211
őstag

Hidd el nekem az i-es 1.6 szívó Megane is elég megbízható. ;) Én nem a neten olvasot FFF szabályt sasolva mondom hanem tapasztalat alapján. régi Meganeok, Scenicek nem voltak rosszak.... De ha nekem nem hiszel kérdezz meg mást.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#27041) TommyNagz válasza roberto211 (#27040) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Akkor maker vagy. Paromnak 2004es kombi megane-ja van, borzalmas egy fospermet. Mar a fel auto ki lett cserelve kb. most meg mar inkabb hirdetik csak vigye el valaki a francba. Csak ugy tolonganak erte mondhatom... o meg jar villamossal.

encapsulation dot1q

(#27042) Kornel válasza TommyNagz (#27041) üzenetére


Kornel
veterán

Most mondjam azt, hogy fos a Honda, mert az egész futóművet kicseréltem 9 évesen?
Szerinted suzukinal nem kell?
Mi volt a meganeban cserélve, ami nem kopó fogyó alkatrész?

(#27043) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Inkabb nem szallok be a vallashaboruba. :DD

encapsulation dot1q

(#27044) Kornel válasza TommyNagz (#27043) üzenetére


Kornel
veterán

Szóval egy suzukin sose kell gátlókat, szilenteket, toronycsapagyat es a többi kopó alkatrészeket cserélni.

(#27045) tboy93 válasza Kornel (#27044) üzenetére


tboy93
nagyúr

A suzuki orok darab, termeli a benzint es a ferodolt is, illetve a nanotech szilentek javitjak onmagukat. Meg a rozsda se mer ránézni, mondhatni az autok Chuck Norrisa ;]

[ Szerkesztve ]

(#27046) roberto211 válasza Kornel (#27044) üzenetére


roberto211
őstag

Az a vicc ,hogy autos topicba meg a laguna 3 at isteníti, itt meg "szhaaaj fhanszia"... :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#27047) batai15


batai15
félisten

nekem jelenleg mind2van , muhaha.

(#27048) biker válasza roberto211 (#27046) üzenetére


biker
nagyúr

volt scenic I és II is, megane is, soha többet franszia

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#27049) TommyNagz válasza roberto211 (#27046) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Osszekeversz valakivel.

encapsulation dot1q

(#27050) roberto211 válasza TommyNagz (#27049) üzenetére


roberto211
őstag

Ha üsszekevertelek akkor természetesen elnézésedet kérem.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.