Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) divot válasza t1 (#2000) üzenetére


divot
veterán

32 évesen már viszonylag kevésbé hoznak lázba az ilyen dolgok. Egyrészt.
Másrészt pedig nincs sok értelme fél órán belül törlendő totyikba irogatni. :D

(#2002) t1 válasza divot (#2001) üzenetére


t1
addikt

értem értem... :)

(#2003) tildy válasza divot (#1991) üzenetére


tildy
nagyúr

Mint írtam, első benyomások róla;):R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2004) Sytex válasza divot (#1994) üzenetére


Sytex
tag

Sőt az óra mindig lefelé csal....

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#2005) RAM válasza Sytex (#2004) üzenetére


RAM
őstag

nem mindig,
olasz autóknál fordítva (is)...

Csak tisztán

(#2006) Maranello válasza Sytex (#2004) üzenetére


Maranello
tag

felfelé.
50-ig kell pontosnak lennie,ez valami szabvány,de 50 fölött mind fölémér.
((Mentem már 150-et úgy,hogy gps-el mérve 137 volt..))

(#2007) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Van valakinek Ignis? Írjatok véleményt! Főleg a fogyasztás érdekel.

(#2008) raczger


raczger
őstag

Ezt láttátok már? Undorító!
[link]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2009) prmcsk válasza raczger (#2008) üzenetére


prmcsk
addikt

Miért volna undorító ! Barbie-ból is sok fogyott ! ;] ;]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2010) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Van valakinek Ignis?
Írjatok véleményt!
Főleg a fogyasztás érdekel.

[Szerkesztve]

(#2011) róland válasza raczger (#2008) üzenetére


róland
veterán

Na a színekkel kicsit szabadon bántak, de formailag nem rossz az az autó. gondolom a széria valamivel konzervatívabb festéssel kerül majd piacra.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2012) tildy válasza róland (#2011) üzenetére


tildy
nagyúr

formailag nem rossz?:F Hááát eltérő az ízlésünk az biztos.
[kép]
[kép]

Fokukac: hát ennél szebb is. AMúgymeg neszójjábe:P

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2013) fokukac válasza tildy (#2012) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te csak vegyél zsigulit meg dácsiát, mer' az a szép! :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2014) divot válasza tildy (#2012) üzenetére


divot
veterán

Ez most nekem se jön be, pedig én aztán gerjedek a gnómokra. :DDD De ez olyan egyenjapán. Nincs semmi egyénisége.

(#2015) tildy válasza divot (#2014) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig azt hittem neked tetszeni fog :F , mert olyan minis, swiftes összelopott kisautónak tűnik.
Jahm páromnak sem tetszik...(Szvsz randa... De nagyon .. Bár talán a ''segge'' egy fokkal szebb a swiftnél)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2016) fokukac válasza tildy (#2015) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem tudom mit paráztok, ez szvsz sosem fog európába jönni.

ez a japánoknak való, ahol is olyan adók sújtják a nagyobb autókat a zsúfolt városokban, hogy ilyeneket terveznek nekik...

meg hát Tildy, Te már úgyis RX-8-at veszel, nem? :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2017) tildy válasza fokukac (#2016) üzenetére


tildy
nagyúr

Vagy hyundai tiburont, vagy 2006-os accentet, vagy hibrid accentet (4 milla lesz ez utóbbinak a várható ára!!! ):)
Rx8 drága és sokat eszik. Cserébe megy mint atom, és gyönyörű:)

ez nem fog európába jönni? Dehogynem, majd nézd meg, lesz olyan kapós, mint a swift.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2018) Dare2Live válasza raczger (#2008) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

tipikusan japán piacra szánt auto ld 660kobcentis motor.
ott ez a legkelendöbb bezzeg mo kivenne 660kobcentis motorral kocsit mégha alig eszik akkoris épphogy megy 130at...

meg ott egy ilyen modell csodaszép nekünk EUropaiaknak meg csodaronda....



[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2019) sasa311 válasza Dare2Live (#2018) üzenetére


sasa311
veterán

micsoda bődületes erő lehet abba a 660 köbcibe ;]
0-100 (ha megy egyáltalán annyivel) ......... 40 mp? :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2020) tildy válasza Dare2Live (#2018) üzenetére


tildy
nagyúr

Városba nem is kell 130:U

Hu tényleg divot te mondtad ugye, hogy autópályán 150-160as tempóval 11-12 liter környékén fogyasztott a kocsid?
Na a mienk 140-160as autópályázásnál 6.5-7 Litert.
Na itt látszik meg, hogy városra van tervezve a tied , mert itt ha jól tudom neked nem nagyon fogyasztott 7-7.5nél többet, átlagban.
Nekünk meg 9 városban....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2021) SzalaiG válasza sasa311 (#2019) üzenetére


SzalaiG
addikt

De legalább biztosan keveset fogyaszt. ;)

(#2022) hobizoli válasza tildy (#2017) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Minden nagy teljesitmenyu auto sokat eszik, mert az energiahordozo az a benzin. Kulonben ha kiszamolod aranyosan kevesebbet eszik, mint pl egy fele akkor teljesitmenyu auto.



hobizoli

több drón kell ;P

(#2023) Dare2Live válasza tildy (#2015) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

őőő swiftbe mi az összelopott?

érdekes neked ronda te vagy az első aki így nyilatkozik más mindenkinek csodaszép.

(szépsége miatt majdnem ment a yaris és vettünk egy ilyet. (éanyám miatt pedig ilyet amióta édesanyámat :) ismerem nemprodukált semmivel ^^)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2024) aesir válasza tildy (#2015) üzenetére


aesir
veterán

Ebben az égvilágon semmi Minis nincs.

Van saját életem...

(#2025) sasa311 válasza tildy (#2020) üzenetére


sasa311
veterán

Ez minden autón meglátszik.
Édesanyám autója Pözsó 206 1.4 TDI
város: 4,5-5,5 liter
országút: 6-7 liter
sztráda emberes tempóval 9-10 ....... tartósan 150 fölött 12 is.

Az enyém Audi 80 (kerek)
1,8 karburátor
város 9-11
országút 7-8
sztráda 130 körül 8-9 , persze ha kened neki, akkor több
Igaz, most kap egy injectort, kíváncsi vagyok mit segít a fogyasztásán és mennyire érezni majd a + kraftot... :)

Amúgy nálunk az egész családnak nem jön be a szuzuki, a régi nagyon, de az új sem.... ;)

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2026) fokukac válasza tildy (#2020) üzenetére


fokukac
nagyúr

azt írta, hogy annyit mutatott a pillanatnyi fogyasztásmérője.

de az nem jelent sokat.

egyébként olyan 130 fölött minden autónak drasztikusan nő a légellenállása, így a fogyasztása is...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2027) tildy válasza Dare2Live (#2023) üzenetére


tildy
nagyúr

aesir: a lámpája.

Dare2live: én erre az mr wagonra mondtam, hogy olyan minis, swfites összelopott. Swiftből a magas ajtók, kis ablakok, ablakív jött , a miniből a lámpa , lásd: [link]
Nem csak én vagyok az első, akinek nem jön be a swift kinézetre, nálunk otthon a szüleimnek sem. (Hiánba na, ilyen a család...)
(Egyébként sorry, de nekem nagyon bumfordi és gömbölyű a swift, annyira oylan, hogy az már szerintem csúnya... De ahogy az eladási statisztikát, meg az utcát nézem, tényleg egyedül vagyok azzal a véleményemmel, hogy egy autó sedanos kinézetű legyen.na jó vannak kivételek, a honda jazzt nem rugdosnám ki magam alól:U ))
Ezzel pédául maximálisan elégedett vagyok, mit ne mondjak szerelmes vagyok belé ([link])Hiába no, nemhiába ezt választottuk:U ....(

Fokukac: jaaaaaa, azt hittem írja a tankolást+ fogyasztást, nem a pillanatnyira hittem:B:B Csak mert nekünk ez számolt érték:U
Nagyon beszólogatós kedvedben vagy ma:U Az új ladából csak a tuningolt verziók tetszenek:D

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2028) fokukac válasza tildy (#2027) üzenetére


fokukac
nagyúr

a Te ízlésed nem mérvadó.

akinek a dácsia meg az új lada förmedvények tetszenek, annak nincs meg az erkölcsi jogalapja, hogy más autók felett ítélkezzen... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2029) SzalaiG válasza tildy (#2027) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kedves Tildy! Azt hittem autód van. Téged félrevezettek. Ez csak egy ipari hulladék. ;]

(#2030) tildy válasza SzalaiG (#2029) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát az enyém az már lassan tényleg az (Az ugyanis nem ez..Pedig bárcsak lehetne ilyenem)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2031) SzalaiG válasza tildy (#2030) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mid van? :F
Tégy be arról is képet! Please!
Egyébként ide a forumra, hogyan tetted be azt a képet?


[Szerkesztve]

(#2032) fokukac válasza tildy (#2027) üzenetére


fokukac
nagyúr

a pillanatnyi fogyasztásról annyit, hogy kb. nulla az értelme...

pl. a BMW-vel elinduláskor adsz egy gázfröccsöt, és kiírja, hogy 48 liter / km...
de a mazda 6-tal produkáltam 94 liter / 100 km-es pillanatnyi fogyasztást is... :))

-------------------------------------------

a kedvem meg azért ilyen, mert már aludtam, de felkeltettek. aztán meg végigolvastam a poltika topicot, és hát ideges lettem.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2033) tildy válasza fokukac (#2032) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi olyat nem tudunk mondani , mert nincs ilyen perszónál kompjúter az autónkban:U
SzalaiG: ott van lennt egy kis ikon, az, hogy kép, na arra kattintva.
Az ''enyémre'' (csak félig-meddig ) nem vagyok túl büszke, mert nem megy úgy ahogy szeretném... Természetesen, hogy fokukac is talaljon (megint) fogast rajtam, az egy lada.:U Idén 11 éves.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2034) fokukac válasza tildy (#2033) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért nem vagyok olyan kegyetlen...

az még igazi lada...
nade a maiak... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2035) SzalaiG válasza tildy (#2033) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az jó. Abban még van vas. Az orosz nem sporolós fajta. Nekem Trabi combim van. Nyugati kocsi. :DDD És abban sincsen perszónál komptyúter. De én szeretem. Dr lajos a neve, mert DRL a rendszáma. Jóéjt!

(#2036) sasa311 válasza fokukac (#2032) üzenetére


sasa311
veterán

Ezért van nékünk a bmw-be diplomatikusan olyan fogyasztásmérő, ami 40L/100km-nél kiakad :DDD
amíg hideg a motor nem tudsz úgy gázt adni, hogy ne akadjon ki... Normális gázt később se...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2037) divot válasza tildy (#2020) üzenetére


divot
veterán

Ja, ahogy azt Főkukac is írta: ennyit mutat a pillanatnyi fogyasztásmérő.

130-nál még nem pörög nagyon a motor, ott 8-9 között, de aztán ahogy mész tovább, úgy kúszik följebb, és tartós 170-nél beáll - úgy emlékszem - 11,2-re. De itt már ötödikben 5000-t pörög a motor, szóval érthető a dolog.

Majd egyszer megnézem, hogy mennyi az annyi, csak amikor ótópályán vagyok, általában sietek, így nincs időm piszmogni a méricskéléssel. És az eredmények hatására egyébként sem mennék lassabban. ;)

[Szerkesztve]

(#2038) mynames válasza sasa311 (#2025) üzenetére


mynames
senior tag

''Édesanyám autója Pözsó 206 1.4 TDI
város: 4,5-5,5 liter
országút: 6-7 liter
sztráda emberes tempóval 9-10 ....... tartósan 150 fölött 12 is.''

Nem TDI az, hanem Hdi!
És ezek elég hajmeresztő adatok! :Y Szvsz azonnal szervíz! A városi még ok, de a többi az nagyon gáz!
Tartós 150 fölött max. 7 lityónak kellen lenni, de már az is durva túlzás.

(#2039) Sytex


Sytex
tag

Tildy: Tudom hogy ilyet ismeretlenül nem illik mondani, de most a hozzászólásaid kihozták belőlem: Te nem vagy normális.. :Y

Összelopkodott??? Ezt kifejtenéd?

Meg az a fogyasztásos dolog, hogy városra van tervezve, vagy autópályára.....hát LOL

Szerk: OFF

[Szerkesztve]

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#2040) tildy válasza Sytex (#2039) üzenetére


tildy
nagyúr

Sytex mar kifejtettem, arrol nem tehetem hogy nem olvasol : A mr wagonra mondtam.
lampak a minibol, oldalablak es ajtok a swiftbol... kb.

''Meg az a fogyasztásos dolog, hogy városra van tervezve, vagy autópályára.....hát LOL''

Ha megnezed az uj swift nyomatekgorbejet, lathatod, hogy ugy van csinalva, hogy varosban ne egyen sokat. a fogyasztasnal irtam azt, hogy itt jon ki, hogy varosra terveztek.

Nekunk eddigi legalacsonyabb fogyasztaskor 350 km autopalya(ebbol kb 100km 150-160km/hval) 150km orszagut , ez volt 6.5-6.7 liter.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2041) aesir válasza tildy (#2027) üzenetére


aesir
veterán

Szerintem meg innen lopták össze. Négy ajtaja van és kerek lámpája: [link]

Van saját életem...

(#2042) tildy válasza aesir (#2041) üzenetére


tildy
nagyúr

vegulis :U ;]

dare2live: mindig irjuk hany kilometer mentunk, es mennyit tankolunk.
Egyebkent innet ''Nekunk eddigi legalacsonyabb fogyasztaskor 350 km autopalya(ebbol kb 100km 150-160km/hval) 150km orszagut , ez volt 6.5-6.7 liter.''
Karacsonykor rokonlatogataskor volt ez. hat remelem nem szamoltam el, de kb ennyire jott ki.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2043) Dare2Live válasza tildy (#2020) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

''Na a mienk 140-160as autópályázásnál 6.5-7 Litert.''

ezeket az adatokat honnan szeded? enyhén szólva is hihetetlenek.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2044) mynames válasza Dare2Live (#2043) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem azért nem hihetetlen, hanem ''csak'' jó a vas. 1.3-as benzines. Az lehet ennyi.

3 éve pünkösdkor, hazafelé Plitvicéből, el voltunk késve, autó: 0.8 Matíz :D , 3 főnyi legénységgel. 150-nel nyomtam végig, azt hittem szétszakad...csak a mo-i határtól az M7-ig lévő szakasz volt lassú tétel. Lelki szemeim előtt már 8-9 literes fogyasztás jelent meg...és nem! 5.1 lett.

(#2045) tildy válasza mynames (#2044) üzenetére


tildy
nagyúr

LEhetne meg ennel is jobb. Full varosi hasznalat ugyanis 9 liter :( Igaz most telen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2046) hobizoli válasza tildy (#2042) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez vmi dizel auto? :DDD


hobizoli

több drón kell ;P

(#2047) divot válasza tildy (#2045) üzenetére


divot
veterán

A kollégák nem a városi részt, hanem a 140-150-es tempóhoz tartozó fogyasztást fogadják kétkedve. (Én is.)

(#2048) tildy válasza divot (#2047) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát cserélehtünnk egy hétvégére;] Na jó legyen az egész útra átlagban 110- 120, merthogy azért mentünk főúton is.
De autópályán, végig 150 el sem hinném, hogy 9 -10 liternél többet enne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2049) hobizoli válasza tildy (#2048) üzenetére


hobizoli
nagyúr

150 korul annyit kell ennie kb, mint varosban....ez minden autora ervenyes




hobizoli

több drón kell ;P

(#2050) raczger


raczger
őstag

[link] :Y

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.