Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) mayday00 válasza odrif (#24699) üzenetére


mayday00
őstag

Amit az 5. évadról tudni lehet: mindössze 13 epizódból fog állni. A szokásos őszi kezdés helyett a CBS midseason-ben tolja le, így 2016 február/március környékén indulhat az új szezon. Az írók számolnak vele, hogy a csonka berendelés miatt ez lesz az utolsó évad. :O

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24702) Pitterix válasza #54715584 (#24698) üzenetére


Pitterix
őstag

Megnézte és nekem tetszett. Voltak benne dolgok, amikről úgy gondoltam nem kéne, de aztán a végére összeállt a dolog. Most egyelőre jobban érdekel a dolog, mint az Arrow folytatása.
Ha így folytatják, szerintem jó lesz ez.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24703) mayday00 válasza #54715584 (#24693) üzenetére


mayday00
őstag

A sorozatból 1 részt sem láttam. ettől függetlenül ezt az újat nézhetem? Vagy összefügg a régivel? :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24704) Pitterix válasza mayday00 (#24703) üzenetére


Pitterix
őstag

Utalnak a régi szereplőkre, sőt van is benne jó pár, vagy lesz.......
Azért én Peter Petrellit nagyon hiányolni fogom.
Annak idején összeereszthették volna Sylar-el. Milyen pusztítást tudtak volna véghezvinni.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24705) Nordic válasza Pitterix (#24704) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Annak idején amennyire zseniális volt az első évad, annyira tré lett a folytatás. Egy Peter vs Sylar harc sokkal jobban bejött volna nekem is, nem csak az a pár perces bohóckodás, amit az első évad végén levágtak. Maga Peter karaktere is sokkal jobban bejött, amikor lopkodta a képességeket, meg próbálta megtanulni az újakat használni, aztán amikor az a képessége megszűnt érdektelenné vált a szerepe.

(#24706) Pitterix válasza Nordic (#24705) üzenetére


Pitterix
őstag

Csodálom, hogy erre az évadra nem kérték fel, vagy túl sok pénzt kért, nem tudom. Pedig az ipsének nincs túl sok szerepe. Aztán ki tudja, lehet később, ha sikeres lesz újra a sorozat, behozzák....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24707) #54715584


#54715584
törölt tag

Egyetértek veletek. :K
Peter nem unatkozik azért, most is benne volt a The Whispers-ben, vannak folyamatosan szerepei és lesznek is még imdb szerint. :)

(#24708) fojtviki válasza #54715584 (#24707) üzenetére


fojtviki
senior tag

A gotham-ban is benne volt nem? A vege fele nem o volt a noi sorozat gyilkos?

(#24709) gyuromoj válasza fojtviki (#24708) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24710) jonnyjoker01 válasza Ragnar95 (#24700) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

VAN MÁSODIK ÉVAD?!?! HELL YEAH! :R

Üdv. Johnny

(#24711) Ragnar95 válasza jonnyjoker01 (#24710) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Bizony, tegnapelőtt indult :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#24712) jonnyjoker01 válasza Ragnar95 (#24700) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:Y :Y :Y

Az a kép tényleg mindent összefoglal :Y

gyorsan megnéztem :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#24713) bok92


bok92
addikt

Tbbt és modern family új részei valami hihetetlen unalmasak voltak. Kasza lesz itt sajnos...
A Scream quens pilot meg nagy csalódás volt. Egy rész elég is volt belőle.

[ Szerkesztve ]

(#24714) Ragnar95 válasza jonnyjoker01 (#24712) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban gyors voltál :D
Én is néztem, amikor megtaláltam a képet, h mennyi sornyi írástól "mentett meg" :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#24715) abridabri


abridabri
veterán

Blindspot elso resz megnezve. Tetszett . Jaimie Alexander-re mar Lady Sif-kent felfigyeltem :B . Csak kicsit felek nehogy atmenjen heti nyomozgatos sorozatba .
Continuum 4. evad eddig eleg gyengen indul ,kezd lapossa valni szamomra.
Narcos hat ez k.jo igy 5 resz megnezese utan. Iden talan a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#24716) mayday00


mayday00
őstag

Hannibal S03E05 Idáig olyan, mintha a hannibal mozifilm lenne lekoppintva :C Nagy vonalakban az történik mint a mozifilmben :DD

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24717) bigdady válasza Ragnar95 (#24700) üzenetére


bigdady
nagyúr

Neki is indultam az elaő évadnak :) Kösz

(#24718) gyuromoj válasza mayday00 (#24716) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én tegnap néztem a 7. részt. Ha jól vettem le a dolgokat, akkor 2in1 évad lesz ez.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24719) P00By válasza spammer (#24339) üzenetére


P00By
nagyúr

Mr. Robotot én is elkezdtem, ha már ennyiszer "szóba" került itt :D Egyetértek, engem a csapongás zavart a legjobban.

Lassan végzek a The Last Ship-el is, szódával elmegy, amíg elkezdődnek a sorozatok, amikre várok :D

Pár hónapig a nyáron nem néztem semmit, ez volt a legnagyobb szünet 2013 vége óta :D

(#24720) bAtt001 válasza bok92 (#24713) üzenetére


bAtt001
addikt

big bang egy hulladék volt, a sorozat meggyalazasa, már olyan szintű mint ami a South park-nál van...

(#24721) bok92 válasza Ragnar95 (#24700) üzenetére


bok92
addikt

Jaj az a kép :D remek volt a kezdés. Már vártam nagyon az új évadot, és nem is kellett csalódnom benne. :))

[ Szerkesztve ]

(#24722) tepenzed válasza bAtt001 (#24720) üzenetére


tepenzed
őstag

igen,mikor azt nézem folyamatosan, hogy mennyi van még hátra,az gáz. Unalmas, erőltetett poénok, a párkapcsolati problémás szálak már rohadtul elcsépeltek. Állítólag már az évadhoz is úgy álltak hozzá, hogy valamit még talán ki tudnak hozni belőle, de a készítők is tudják, hogy már nem nagyon lehet mit kezdeni vele, csak hát a pénz...

(#24723) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Kedvenc gazfickónk, Fekete Vipera :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24724) bok92 válasza BITBOYS (#24723) üzenetére


bok92
addikt

Épp most nézem a második évadot. :)

(#24725) BITBOYS válasza bok92 (#24724) üzenetére


BITBOYS
addikt

Remekmű :) Egyszerűen imádom az összes évadot :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24726) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Heroes Reborn - Úgy mint régi Heroes rajongó, majd kiábránduló csak azt tudom mondani, hogy nem volt az igazi. Nincs olyan karakter aki kicsit is érdekelne, a történetről se sok derült ki. Nincs benne semmi egyedi, ami miatt az eredetit szerettem. 1-2 részt meg fogok még nézni, de ennyi kevés. Majdhogynem a webes előzmény részek jobban szórakoztattak, mint maga az alap.

Blindspot - Tetszett a pilot, elég érdekes téma lett bedobva. Remélem nem lesz totálisan heti ügyes sorozat, amiben csak az utolsó 1-2 percben halad majd a fő szál, mert akkor kihagyom. Ha viszont rendesen adagolják majd a főszálat is, akkor nézős lesz.

(#24727) brownus válasza BITBOYS (#24723) üzenetére


brownus
veterán

oo, kurvanagy ez a sori :D

(#24728) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Üdv mindenkinek!

Több sorozatot is nézek különféle műfajokban. Néha holtidőben nincs is mit néznem. A kérdésem az lenne, hogy létezik valami lista féle ahol a szinkronos sorozatok össze vannak szedve? Vagy ezeket úgy kell összehalászni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#24729) BITBOYS válasza brownus (#24727) üzenetére


BITBOYS
addikt

Remélem összehoznak egy záró évadot :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24730) brownus


brownus
veterán

banshee utolsó évad !?

ahogy írják is az egyik hszben; ez epic bunyó volt

[ Szerkesztve ]

(#24731) Atomgeszi válasza brownus (#24730) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pedig az egyik legjobb csaj volt :(

Tegnap megnéztük az Entourage filmet. Hozta a sorozat hangulatát. :K Remek volt újra látni őket!

(#24732) FoxiestFox válasza Atomgeszi (#24731) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem is ez a bajom, a két legjobb nőt már kiölték belőle. :DDD

(#24733) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Legend of Korrában hogyhogy több repülő Bison van? Én úgy tudtam, hogy Appa volt az utolsó, magával pedig nem tud szaporodni :F

Vicces, hogy ez a második évad közepe felé jutott eszembe :D

Üdv. Johnny

(#24734) spammer válasza jonnyjoker01 (#24733) üzenetére


spammer
veterán

"After the Air Nomad Genocide, Appa was believed to be the last of the flying bison. However, during his adventures after the Hundred Year War, Aang discovered a new herd, and the population started to grow again with colonies of healthy bison residing at all of the air temples. " - [link]

Az Avatar Wikiben kb. mindent megtalálsz. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24735) jonnyjoker01 válasza spammer (#24734) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Oh így már érthető :R Köszi :)

Üdv. Johnny

(#24736) Nordic válasza FoxiestFox (#24732) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem is ez volt a bajom a 3. évaddal. ;]

(#24737) #54715584


#54715584
törölt tag

Quantico Pilot

Jó volt ez, elég sok infót elénk dobtak. Nem nagyon tudok mit mondani spoilerezés nélkül, így marad a megnézés annak, akit érdekel.. :)

(#24738) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Ez a This is England '90 sorozat mi lenne? Valami dokumentumfilm a 90-es évek Angliájáról vagy más?

(#24739) #54715584


#54715584
törölt tag

Rick & Morty legújabb rész nagyon elborult. Azért kíváncsi lennék mennyien veszik az adást, hogy van ám ennek mondanivalója is, nem csak egy kretén sorozat. :)

(#24740) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Melyik az a sorozat, amiben valami fekete gang egyik sérült gyermekét (vagy bandatagját) ápolja az orvos és belekeveredik közben mindenféle okosságba....mostani sorozat lehet de nem találom?

Nyomozós sorozat is jó lenne: Killing, Broadchurch megvolt...valami ilyesmik. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24741) Ragnar95 válasza F.B.I. (#24740) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

The Blacklist is ajánlott, mint nyomozós. Illetve a klasszikus nyomozósak közül The Mentalist.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#24742) Rimuru válasza Nordic (#24726) üzenetére


Rimuru
veterán

Heroes Reborn: Egyetertek, az elozmeny "sorozat" jobb volt. :DDD Elsonek csak vegigporgettem a pilotot, akkor nagyon gagyinak tunt, normalisan megnezve mar jobb volt, viszont nem vagyok benne hogy megeri majd tovabb nezni.

Vigyázat, csalok!

(#24743) kisgyerek85 válasza F.B.I. (#24740) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Broen. Hetvegen daraltam le az elso evadot. Nagyon rendbe van.

(#24744) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok nekem már nagyon hiányzik a Sherlock, miért nincs több ilyen élvezetes nyomozós sorozat :(

(#24745) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Ez nem nyugtatott meg, de bepróbálom a Quantico-t én is.

4 8 15 16 23 42

(#24746) S e t h


S e t h
nagyúr

Milyen kevés szó esik az új Dragon Ballról, ennyire kevesen vagyunk "öregek"? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24747) HPAA


HPAA
őstag

Kékpróbát nézett itt valaki , abból sem lesz új évad ?

************* censored

(#24748) Nordic válasza S e t h (#24746) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én szívesen nézném, de már így is van 500+ giga animém, amikre időm sincs, és még ezek mellé az új DB... :Y Talán ha időmilliomos lennék.

(#24749) FoxiestFox válasza S e t h (#24746) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én gyerekkoromban is ki nem állhattam. :D

(#24750) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Flash Season 2 trailer - First look at Zoom

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.