Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) FoxiestFox válasza Bad Pritt (#25900) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam nem jelez még dátumot a tracker. Indulhatna már. :D

(#25902) k-adi válasza bok92 (#25892) üzenetére


k-adi
nagyúr

tényleg jó rész volt a mostani Homeland, de még mindig nem értem, hogy a szuper kiszivárogtatott anyaghoz hogy kapcsolódik Quinn gáz storyja? Az ilyen backup történet, hogyha a kémes vonal kifullad vagy mi? :D Meg azt sem értem, hogy akkor most Q meghalt a gáztól? Mert a muki beadta neki a cuccot, de ugye az csak tompítja a hatást, márpedig nagyon nem úgy nézett ki, mintha túlélné Q :U viszont a kémes vonal már megint egy bullshit, remélem Allison nem ússza meg ilyen könnyen ;]

[ Szerkesztve ]

(#25903) FoxiestFox válasza k-adi (#25902) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Épphogy most nagyon jó a kémes vonal. Carrie keveset picsog, történnek az események, igazi kémes akciót láthattunk. Allison kijátszotta az egyetlen kijátszható kártyáját, az a baj, már akkor tudtam, mi lesz, mikor súgta, de ezen kívül nem volt semmi választása.
Quinn most a mellékszál, ami szintén igen aktuális terepen mozog, nincs gond vele.

(#25904) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ha mar avatarrol van szo, nektek The Last Airbender vagy The Legend of Korra tetszett jobban?

Üdv. Johnny

(#25905) Bad Pritt válasza FoxiestFox (#25901) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi alapján írja ki az időpontot? IMDb?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25906) gery2123


gery2123
őstag

Az én listám valahogy így néz ki most :)
1. Game of Thrones
2. Daredevil
3. Mr robot
4. The walking dead
5. Strain

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#25907) oriic válasza jonnyjoker01 (#25904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem mindkettő nagyon jó volt, a The Last Airbender egy picivel előrébb van nálam. De tényleg csak nagyon kicsivel.

Live-Die-Respawn

(#25908) Blaise


Blaise
veterán

Igaz már 1 hetes hír, de berendelték a Fargo 3. évadot.

(#25909) Melorin


Melorin
addikt

Elkezdtem nézni az Utópiát.
Az első 5 perc után erős WTF érzésem támadt :DDD Ezmiez?
Csak nekem van "Nem vénnek való vidék" érzésem?

(#25910) FoxiestFox válasza Bad Pritt (#25905) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tvdb talán

(#25911) bok92


bok92
addikt

Mozart in the jungle s02, december 30!! :)

(#25912) jjeahh válasza bok92 (#25911) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Je, imádom :C

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#25913) gerii válasza bok92 (#25911) üzenetére


gerii
addikt

Napi jó hír :)

(#25914) freeknight válasza Melorin (#25909) üzenetére


freeknight
őstag

Nem, nem csak neked van, az első jelenetről nekem is egyből a nem vénnek való vidék ugrott be :D
Egyébként ez még semmi, főleg a nagyobb darab bérgyilkosnak lesznek még nagyon kemény jelenetei :D

Más. Nézi valaki mostanság a South Parkot? Legutóbbi rész 9/10, imádom, hogy évadról-évadra képesek megújulni, pedig lassan húsz éve megy már a sorozat.

(#25915) dokee78 válasza Vladi (#25897) üzenetére


dokee78
félisten

Nélküle nem lenne teljes a sorozat.
Sok okos húzása van,de a hibái zavarnak.

(#25916) rétisün válasza freeknight (#25914) üzenetére


rétisün
veterán

én nézem (south park) volt pár gyengébb évad, de az utolsó 2-3 évben egész jó megint.

utopia: 2x is néztem az első évadot (a 2. előtt megint le kellett 'darálnom') de nekem valahogy nem volt ilyen "nem vénnek való vidék" érzésem.
persze lehet ha megnézném még egyszer a filmet és a sorozatot is, látnám mire gondoltok......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25917) Vladi válasza dokee78 (#25915) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ez van, normális ember nem is tudná csinálni ezt a munkát.

Egyébként az 5. évad hallatlanul izgalmas, minél előbb juss el odáig. :C

509:

Azért durva, hogy mennyire nem hollywoodyi történet ez már. Itt játszódik a szomszédban! Mondok egy példát: a pofa mikor a mérget akarja kiönteni a hordókból: na azt a hordót felismertem. Az román gyártmány, itt 2 utácával odébb a műanyagosnál lehet is kapni. olyan 4-5000 Ft, ha jól emlékszem. Végül a cefrémnek a fehér magyart vettem, igaz drágább, de az legalább debreceni. Nomeg nem is tesz bele szaringázt a bosnyák/szír terrorista. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25918) bobalazs válasza spammer (#25883) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ajánlásodra én is kipörgettem, várós a folytatás, ha lesz.

(#25919) jonnyjoker01 válasza bok92 (#25911) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

yeeey :R

Üdv. Johnny

(#25920) Blaise


Blaise
veterán

(#25921) k-adi válasza Blaise (#25920) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jobb az első évadnál? Érdemes nézni?

(#25922) Blaise válasza k-adi (#25921) üzenetére


Blaise
veterán

Sokkal de sokkal jobb szerintem, gyorsabban történnek a dolgok.

(#25923) bok92 válasza jonnyjoker01 (#25919) üzenetére


bok92
addikt

Nem is tudtam, hogy ilyen sokan nézzük. :)

(#25924) k-adi válasza Blaise (#25922) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na ez jó hír akkor :)

Mondjuk az előző évadnak a lassúsága adta meg a creepy faktort :DDD

(#25925) tPedro_


tPedro_
őstag

Tegnap este vegre befejeztem a Parks and Recreation-t. Eleinte ugy ereztem, hogy lemarad a The Office mogott, de aztan nagyon belejottek. Sajnos a vege kicsit lejtmenet volt, de osszessegeben minden precet megert.
Igy 125 epizod utan, hogy heteken keresztul napi tobb reszt is megnezhettem, hianyerzetem van. :))

[ Szerkesztve ]

(#25926) dokee78 válasza Vladi (#25917) üzenetére


dokee78
félisten

4. évadot nézem komoly sorozat,bekerült a nagy kedvencek közé.

The Blacklistet sajnos ezennel kaszálom,mert számomra érdektelenné vált.
Gotham sem bír már lekötni,de azt még egyelőre nem kaszálom.

(#25927) Ragnar95 válasza dokee78 (#25926) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

The Blacklist pedig szerintem erősebb, mint az évad elején volt.
Gotham pedig csúcsponton van, ha ez a pörgős sztori nem tud lekötni, akkor nem tudom, mi tud.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25928) jjeahh válasza Ragnar95 (#25927) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezt a Blacklist-et én is bepróbálom, Gotham-et viszont már az elején kaszáltam :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#25929) Ragnar95 válasza jjeahh (#25928) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem mindenkinek jön be a Gotham, viszont a 2. évad mindenképp erősebb, mint az első.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25930) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Castle ezzel a nyolcadik évaddal véget fog érni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25931) Ragnar95 válasza Bad Pritt (#25930) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Októberi cikkeket találtam csak, amelyek szerint még nem döntöttek a sorozat sorsáról. Viszont emlékeim szerint a 8. évadnál is sokáig húzták a bejelentést.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25932) k-adi válasza jjeahh (#25928) üzenetére


k-adi
nagyúr

Gotham első évadja nagyon lassan indul be, sok türelem kell hozzá. Igazán lényeges dolgok az évad vége felé kezdenek el történni amikor már nagyjából tudja a néző, hogy ki kicsoda, stb. A 2. évad sokkal jobb, de ahhoz kell az első ismerete.

Blacklist pedig nem rossz, de ez az évad valóban lapos. De azért kaszát nem érdemel.

Tegnap néztem az újabb részt az Into the badlands-ből és nagyon tetszik eddig. Jók a kardozások, a csajok szépek ;]

Supergirl is fejlődött, de még továbbra is délutáni tea mellé való sajnos. A csaj továbbra is cuki benne aki Supergirl-t alakítja, de ezen kívül nem sok érdekes dolog van benne... Ja de még a fotós pali csaja (a tábornok lánya) :P

Nemtudom nézi-e innen valaki a Legends nevű sorozatot... Az első évad izgalmas volt a sok "legends"-el, de a második évad eléggé unalmas. Majd' bealszom rajta, pedig SeanBean nagy kedvenc és még él! :D

Ha jól látom Blindspot elment szünetelni :( ahogy Gotham is..... Limitless is csak pár hét múlva jön.. akkor is csak 1 epizóddal... mivan ezekkel? :U

(#25933) Ragnar95 válasza k-adi (#25932) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Blindspot pont a legjobbkor ment el szünetre ilyen zárás után :((( :DD
Sajna én is ezt vettem észre,h egyre több sorozatnál van mid-season szünet több hónapra is akár, sorozataim fele szünetel most...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25934) Bad Pritt válasza Ragnar95 (#25931) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is ennyiről tudok, csak most láttam, hogy a 8. évad már csak 11 részes lesz IMDb szerint.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25935) S e t h válasza tPedro_ (#25925) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon erős The office utánérzés, kedvenc lett, éppen a negyedik évadot nyomom, sokszor szakadok a röhögéstől.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25936) abridabri


abridabri
veterán

Homeland s05e09 Hat ez oriasi resz volt :Y
Nem semmi ,hogy ezek hetrol-hetre meg tudnak lepni. Eddigi legjobb evad szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#25937) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Agents of SHIELD 3X09
A promo alapján féltem, hogy ez a rész amolyan tervezgetős, egymásnak odaszólogatós, nem igazán izgalmas rész lesz. Ehelyett aaaaztaquuuuuu.... :Y
Oké, eleget ajnároztam a sorozatot, tényleg amilyen fejlődésen átment a két évad közt, arra nincsenek szavak. Hétről hétre meglep, hogy mennyire nem akarja lejjebb adni a szintet, de ami most történt, azok után valami kegyetlen mindfuck kell ahhoz, hogy ezt részt überelje (ja hogy jövőhéten winter finale, okké nem szóltam). A 41 perces játékidőből 39 végig olyan feszültséggel telt, ami tanítani való. Nem mondom hogynem volt rosszu felvezetése a kövi résznek, de akkor szóljon nagyot az a rész (mint mondjuk tavaly)

All→M8

(#25938) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Flash

2x08

Na a crossover első része, jó volt ez, ma meg ARrow lesz, talán megérkezik végre az időutazó is. :) várom nagyon.

Live-Die-Respawn

(#25939) #54715584 válasza oriic (#25938) üzenetére


#54715584
törölt tag

El is felejtettem, hogy ma lesz a crossover. Akkor holnap is lesz mit nézni. :)

(#25940) Pitterix válasza oriic (#25938) üzenetére


Pitterix
őstag

Én meg még a feliratra várok. :(

Supergirl 107: Kara dühös, még mindig kicsit bénán alakítja miss repkedőt, de a végére volt legalább valami dráma....

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25941) gerii válasza oriic (#25938) üzenetére


gerii
addikt

Akkor most az Arrow-t is meg kell nézni a teljes képért?

(#25942) oriic válasza gerii (#25941) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

(#25937) noxwill

Megnéztem én is, nagyon komoly volt. Hja és Fitz-Simmons. :B

Live-Die-Respawn

(#25943) Atomantiii válasza Ragnar95 (#25927) üzenetére


Atomantiii
őstag

Én is így gondolom, az előző évad fele körül én is úgy voltam vele, hogy nem nézem tovább, aztán csak kitartottam és most a legújabb évad ismét egyre jobb.

(#25944) Rx


Rx
aktív tag

Amerikai Horror Sztori 1. évad
(American Horror Story)

Sajnos ez idáig kimaradt az életemből. Már csak az utolsó rész maradt hátra az évadból, de alig bírom kivárni az estét. :)

Tetszettek a színészek, jól el lettek találva, illetve (ha nem is új keletű) de a sztori is.

A cselédlányt nénit...bár inkább a fiatalabb kiadást ;] elfogadnám otthonra :DDD

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#25945) k-adi válasza Rx (#25944) üzenetére


k-adi
nagyúr

a 2. évad még annál is jobb! a legjobb a sorozatban eddig, feltétlen nézd meg azt is :K

(#25946) bok92 válasza Rx (#25944) üzenetére


bok92
addikt

A második évadot még okvetlen nézd meg. Utána meg felejtsd el a a folytatást... :D Esetleg még az ötödik évadba érdemes belenézni, habár én a második rész óta már nem követem. Szóval nem tudom, milyen is lett végül...

(#25947) Rx


Rx
aktív tag

Tervezve van a 2. is, 4 évadot kölcsönöztem ki, aztán meglátjuk hogy haladok.
Bár az utolsó részt nem láttam még, de úgy tűnik (szerencsére) elhanyagolták ezt az antikrisztus születése dolgot.
Azt lehet tudni, hogy a régi szereplők közül ki tűnik majd fel?

Még a Hannibal 3. évadját is illene befejeznem... :))

[ Szerkesztve ]

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#25948) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Marvell's Jessica Jones't ti is nézitek?

(#25949) k-adi válasza bok92 (#25946) üzenetére


k-adi
nagyúr

az ötödik évadba érdemes belenézni, habár én a második rész óta már nem követem

akkor hiteles a véleményed :C

(#25950) oriic válasza bobalazs (#25948) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én majd igen, csak bevárom a teljes évadhoz a magyar feliratot. :) Meg a The Man in the High Castle-höz is.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.